Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Omluva pro AUTP PLŠEK KYJOV

Omluva pro AUTP PLŠEK KYJOV

 
Autor pavel28 (Člen)
[#1] Zasláno:1.09.2012 09:46 Změnil(a): pavel28 | Reagovat 
Omlouvám se všem členúm fora a hlavně firmě AUTO PLŠEK KYJOV za problém,který jsen způsobil.Auto jsem kupoval tedy ne ve fa.AUTO PLŠEK KYJOV ,ale tehdy ještě od pana podnikatele Miroslava Plška Kyjov,který auta dováží a prodává.Firmu AUTO PLŠEK KYJOV se tehdy teprve rozjížděla.
Informoval jsem už o tom i MODERÁTORA WEBU aby slova AUTO PLŠEK KYJOV smazal a přepsal na MIROSLAV PLŠEK KYJOV.
Předem děkuji a ještě jednou se omlouvám hlavně fa.AUTO PLŠEK KYJOV .
Známka: 1
Autor pavel28 (Člen)
[#2] Zasláno:1.09.2012 10:09 Změnil(a): pavel28 | Reagovat 
Překlep,AUTO,NE AUTP
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz