Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Nákup a prodej vozu v AAA Auto

Nákup a prodej vozu v AAA Auto

 
Autor Vlasta (Člen)
[#1] Zasláno:13.02.2013 07:54 Změnil(a): Vlasta | Reagovat 
Po svých zkušenostech mi nezbývá než ostatní varovat před jakýmkoli obchodním jednáním se společností AAA auto! Několik aut jsem již v životě v autobazarech koupil i prodal, takže mohu porovnat. Úvodem svého hodnocení musím uznat, že přístup zaměstnanců tohoto autobazaru byl slušný a vstřícný, toť ale jediná kladná stránka.
Potřeboval jsem vcelku narychlo koupit manželce vůz na dojíždění do práce. Jelikož je zimní období, tak mne zaujala na každém rohu propagovaná akce letošní zimy že AAA auto dodává ke každému vozu nad 30000 kč sadu zimních pneumatik zdarma. Fajn vybral jsem si v jejich nabídce vůz který mi vyhovoval a zajel na pobočku v Jihlavě. Mnou vybraný vůz měli v pobočce Hradec Králové a dostal jsem informaci, že mi ho ještě tentýž den přivezou na prohlédnutí do Jihlavy.
Čekal jsem tedy až do 21.00 hodiny (zavírací doba obchodu) ale nikdo se už ten den neozval se zprávou že auto ten den nedovezou. Druhý den ráno mi zaměstnankyně obchodu volala, že bude auto v 18.00 hod připraveno v obchodě k prohlídce. Po našem příjezdu ale ještě opět nebylo přivezeno. No nic čekali jsme další necelé dvě hodiny. Auto přivezli a my se doholi že ho koupíme a zároveň naše bývalé auto bazaru prodáme.
Stranou ponechám že za naše bývalé auto nám byla vyplacena určitá suma a za necelý týden ho už AAAauto prodával a prodal (jak jsem si našel v jejich nabídce na internetu) za více než pětinásobek výkupní ceny. Je to samozřejmě jejich obchod a chtějí vydělat, to jim nikdo nebere. Zarazilo mě však, jak bylo v popisu naše bývalé auto nabízeno. Stálo tam např. že bylo garážované, což byl nesmysl, auto za celých asi devět let co jsme ho vlastnily nikdy v garáži nestálo a u bývalého majitele také ne. Navíc bylo prodáváno bez střešních nosičů které jsem u auta nechal.
Toť pro ty kteří chtějí věřit že jim AAAauto nabídne tu nejlepší výkupní cenu.

Ovšem kapitola sama o sobě je samotný nákup vybraného vozu.
Jak jsem již zmiňoval, rozhodli jsme se nabízené auto koupit. Mé naprosté rozčarování nastalo, když se nám až při podpisu smlouvy zvýšila prodejní cena o dalších přibližně 3700 korun, což mě zarazilo. Zaměstnankyně která smlouvu vypracovala mě na můj překvapený dotaz proč je auto o tolik dražší než deklarovaná cena, informovala, že je ke kupní ceně přičtena částka asi 1100kč za lákárničku, trojuhelník a reflexní vestu ( mimichodem vše se značením AAA auto). Podotkl jsem, že tuto výbavu pořídím v kterémkoli obchodě s autodíly do pětiset korun a že o tento finančně luxusní bonus nemám zájem. Pracovnice AAA auto musela tedy celou kupní smlouvu znovu přepracovat aby byl tento nesmyslný poplatek za nesmyslně předraženou výbavu z celkové prodejní ceny vyjmut.
Další můj protest proti částce kolem 2600kč za jakýsi papír ve kterém se uvádí že sedí počet najetých kilometrů a na auto není uvalena žádná zástava, nebal uznán s tím že jestli tento poplatek (zmiňovaných 2600kč) nechci uhradit, nemůžou mi auto prodat.
Jeden se vážně nestačí divit.
No a za třetí:
Co se týče akce - sada zimních pneumatik zdarma.
Auto mi bylo prodáno na pneumatikách letních s dodatkem že na pobočce v Jihlavě nemají sklad a že mi budou pneumatiky do týdne dovezeny z Prahy. Realita je taková že auto už mám tři týdny před domem, jelikož stále sněží tak nemohu na letních jezdit a slibované zimní pneu i přes několik urgencí z mé strany stále nedorazily.

Mé shrnutí tohoto obchodu v AAAauto:
Velký výběr aut, to ano, ale až mi dorazí ty zimní pneu, tak už s nimi nechci mít nikdy nic společného!!! Opravdu až na vstřícné jednání zaměstnanců na pobočce v Jihlavě převažují samá negativa.
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz