Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » autobazar VYBERAUTO Most J.E Purkyně 274 ,43401 Most

autobazar VYBERAUTO Most J.E Purkyně 274 ,43401 Most

 
Autor avatar (Člen)
[#1] Zasláno:16.02.2013 10:41 | Reagovat 
16.2.2013 máte někdo zkušenosti s tímto autobazarem,na internetu maj poměrně slušný výběr,konkrétně šk octávia tdi 81kw rv.2000-2005 chci si toto auto koupit na ůvěr,poradte děkuji za odpovědi jajich stránky jsou: vyberauto.cz
Známka: 1
Autor avatar (Člen)
[#2] Zasláno:18.02.2013 10:38 Změnil(a): avatar | Reagovat 
Takže moje první zkušenost s tímto bazarem:řekl sem si že tam zavolám,protože ted od 16.2.2013 maj slevy na šk octavia1,mě by se líbilo šk octavia 1 tdi 81kw combi rv2000-2001 a tak si říkám že to zkusím na ůvěr.vybral sem si na jejich stránkách tedy toto auto za 69 000kč po 10 000kč slevě.volám na číslo kde sprosředkovávají ůvěry a tam mi bylo odpovězeno takto:Milý pane ůvěry a leasing děláme na max 10 let stará auta což je 2003 a výš,at si půjčím v bance a přijedu se podívat,nebo koupit.navíc že jim ted stejně momentálně toto nefunguje a zavěsil.Tak já se ted ptám,jak je tedy možné že na inzerci těchto automobilů šk octavia rok v. 2000 a výš je napsané kromě výbavy-ŮVĚR a LEASING MOŽNÝ to je asi opět jen lákadlo na lidi.
podívej te se sami že nelžu,jejich stránky jsou
VYBERAUTO.CZ
Známka: neudělena
Autor konihlavek (Člen)
[#3] Zasláno:1.03.2013 09:54 | Reagovat 
i ja jsem kupoval v tomto autobazaru volkswagen transporter 9mistvelmi pekne auto najeto 190tis km tento stav byl i na tachografu!!!fajn vše ok az na zakodovane radio-dle prodejce-vždyt to neni problem zajedete do wv a tam vam ho řeknou-ok proč ne, auto jsem tedy zakoupil a jake bylo zjišteni bylo druhy den ve volkswagenu kod mi zdelili a tež mi vytiskly servisni historii a posledni zaznam byl před rokem na 380tis km!!!vše stočeny včetne tachografu!!! NEDOPORUčUJI vše stočeny o polovinu!!!
Známka: neudělena
Autor konihlavek (Člen)
[#4] Zasláno:5.03.2013 08:37 | Reagovat 
ješte znamka 5 s hvezdičkou
Známka: 5
Autor tutys (Člen)
[#5] Zasláno:5.03.2013 10:31 | Reagovat 
Pro konihlavek: Zamyslete se prosím nad svými "chytrými" a hlavně nežádoucími příspěvky k jednotlivým členům, kteří zde píší svoje zkušenosti s autobazary. Vždyť jste si mohl před koupí svého VW vyžádat VIN a následně si ověřit počet km v nejbližším autorizovaném VW, tak se tady prosím neztrapňujte nebo aspoň ne ty ostatní. Děkuji.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz