Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTO VOZAR s.r.o. LITOVEL

AUTO VOZAR s.r.o. LITOVEL

 
Autor V_Po (Člen)
[#1] Zasláno:2.03.2013 15:33 Změnil(a): V_Po | Reagovat 
Koupil jsem od AUTO VOZAR s.r.o. Litovel ojeté auto Škoda Octavia 1.9 TD (jako druhý majitel). Auto mělo být v dobrém stavu, mělo mít Servisní knihu a nemělo být vážně havarované.
Musím všechny další zákazníky před praktikami tohoto autobazaru varovat.
Auto bylo opakovaně vážně havarované, předaná Servisní kniha byla falsum a auto mělo i další závady, přesto pan Vozar stále odmítá od kupní smlouvy odstoupit a dohodnout se.
Následně jsem zjistil, že takových zákazníků jako já je mnohem víc. Kdo máte obdobné zkušenosti s AUTO VOZAR s.r.o. Litovel, ozvěte se.
Známka: 5
Autor konihlavek (Člen)
[#2] Zasláno:5.03.2013 08:35 | Reagovat 
proč takove auto kupujete???to mi hlava nebere-proč si když tomu nerozumite nevezmete řadneho odbornika ktery vam vuz před koupi zkontroluje? každy je chytrej jak opice koupi vyžadoni slevu a mysli si že prodavajiciho oblafnul-jake je pak zjišteni že koupil peknou kaši a tedka kouka jako JOJO dobře vam tak
Známka: neudělena
Autor AUTO VOZAR (Člen)
[#3] Zasláno:13.04.2013 15:21 | Reagovat 
Reakce obsahuje zavádějící informace:
Zmíněný vůz Š. Octavie byl vůz zakoupený v ČR (po prvním majiteli), s jasným původem, a servisní evidencí. Zákazník (Pospíšil) reklamoval:
- vozidlo po havárii v minulosti (opravené v autorizovaném servise Škoda). Na tuto skutečnost byl upozorněn v tech. zprávě o vozidle.
- servisní kniha - duplikát. Duplikát servisní knihy obsahoval plnohodnotné a přesné záznamy o vozidle s razítky servisu.
Zákazník nabídku na výměnu vozidla nereflektoval.

Fa AUTO - VOZAR se snaží nabízet max. kvalitu dostupnou na současném trhu vozidel, proto nabízí 95% vozů zakoupených v ČR, s jasnou historií, kterou je možné si ověřit již PŘED KOUPÍ. Zasíláme VIN k vozidlu, jezdíme na předprodejní servis do Škoda auto, zákazníkovi proměříme lak - vše dle dohody.
Zákazníkům doporučujeme - pokud autům nerozumíte, přiveďte si vlastního odborníka, který Vás o koupi ubezpečí nebo odradí.
Vše je na stránkách: www.auto-vozar.cz
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz