Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Finiš Pardubice

Finiš Pardubice

 
Autor nellmar (Člen)
[#1] Zasláno:18.03.2013 23:00 | Reagovat 
V tomto bazaru jsem měl zájem o Ford Mondeo
http://www.tipcars.com/ford-mondeo/20-tdci-ghiatop-stav-6420680.html
už jsem tam byl rozhodnutý jet, ale večer před odjezdem jsem si přece jenom pro jistotu zaplatil kupon od cebie a dobře jsem udělal. Jejich inzerovaný stav tachometru 142000km absolutně neodpovídá dle cebie realitě. Podle grafu a výpisu mělo auto v březnu 2011 208500km. Tak kdo by měl zájem o toto konkrétní auto, nemusíte si platit cebii, já to udělal za vás.
Známka: 5
Autor skt (Člen)
[#2] Zasláno:6.04.2013 23:36 | Reagovat 
S timto bazarem mam otresnou zkusenost. Jel jsem se asi 400km podivat na auto r.v. 2009, ktere bylo inzerovano jako top stav, nehavarovane.
Vzali jsme si 2 lidi dovolenou v praci a jeli se podivat. Clovek ktereho jsem mel sebou dela servisniho technika v Skoda auto a za dlouhe roky praxe pozna na prvni pohled, kdyz je neco spatne, plus mel sebou i merak na hloubku barvy.
Po prijezdu a blizsim pohledu bylo jasne, ze auto ani v nejmensim neodpovida popisu. Z bou stran bylo strikane, dily nelicovaly a bylo zrejme ze podbehy zadnou rezivet po dalsi zime. Prodejce se akorav vymlouval, ze auto vykoupili podle fotek a nevi tedy, jaky byl stav. I kdybych tuto stupidni vymluvu akceptoval, na internet davali inzerat sami a meli tedy uvest pravy stav. Takto se jednalo o klamavy inzerat.

Vysledkem zbytecna dovolena a projete penize
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz