Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autoplace Praha 5

Autoplace Praha 5

 
Autor nellmar (Člen)
[#1] Zasláno:18.03.2013 23:47 | Reagovat 
Měl jsem zájem o Ford Mondeo
http://www.autoplace.cz/cz/nabidka-vozu/1695/ford-mondeo-04-07-2-0tdci-96kw/

První co mi vrtalo hlavou bylo to, že auto bylo uvedeno do provozu 2007, ale podle fotek jsem viděl, že toto auto neprošlo faceliftem, který byl na přelomu 2004-2005. Na dotaz jsem dostal jasnou odpověď: ,,to bude nejspíš tím, že vozidlo bylo vyrobeno v roce 2005 a uvedené do provozu bylo 2007". Budiž. Nevím sice kdo by auto za mega skladoval dva roky, ale i tak jsem se tam jel podívat. Ještě před tím jsem zavolal do fordu a snažil se zjistit nějaké informace o autě. Zdělili mi, že mají pouze jediný záznam a to z října 2008-rok po uvedení do provozu, a to bylo ve 32000km. Tak podle jednoduchých počtů roční nájezd krát pět let se rovná ... Když jsem tam dorazil tak musím říct, že přístup prodejce byl opravdu velmi vstřícný. Ukázal všechny papíry k autu i servisní knížku. Tam však byl ten zádrhel, který neuměl vysvětlit a to, jak je možný, že podle servisky všechno sedělo. Naprosto jednoduše. Serviska byla vyplněna a každý záznam oražen razítkem ford (pouze logo Ford) na razítkách chybí název servisu, identifikační číslo servisu a telefon servisu. Nejsem žádný expert, ale na autě je jasně znát, že má rozhodně víc, než 84 778 km. Troufnu si tvrdit, že auto má kolem 200000Km.
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz