Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar VYSOČINA s.r.o. (Žďár nad Sázavou)

Autobazar VYSOČINA s.r.o. (Žďár nad Sázavou)

 
Autor Kubais (Člen)
[#1] Zasláno:5.03.2010 17:37 | Reagovat 
Koupeno BMW E46 323i (6.3.2008), stav tachometru při koupi 163 000km, po dvou letech(5.3.2010) sem byl náhodou u BMW a z klíčku mi načetli 287 000km. Takže tak no.
Jinak na tachometru momentálně 184t.
Takže nedoporučuji!!!!!!!!!

autobazar VYSOČINA s.r.o.
Mělkovice 2374
591 01 Žďár nad Sázavou
http://autobazarvysocina.cz/
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#2] Zasláno:16.03.2010 16:54 | Reagovat 
Dobrý den, mám stejnou zkušenost s Autobazarem Vysočina,podvodem tohoto bazaru jsem byl poškozen řádově o 70 000 Kč (výměna přístrojů),podloženo přiznáním jednatele společnosti. Vždyť v této zemi se jedná pouze o přestupek. Záhy po tomto činu odletěl na dovolenou do Afriky, předpokládám ,že na lov . Přeji hezký den.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#3] Zasláno:7.06.2010 23:35 | Reagovat 
Známá věc s podivnými převozkama na autech,od koupi kde se musí přihlásit do 14ti dnů,známé případy i půl roku a co 14 dní,nová zelená převozka...DIVNÉ že a to je jen zlomek a policie dělá mrtvého brouka!!!!
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#4] Zasláno:15.08.2010 13:34 | Reagovat 
Můj známý v tomto autobazaru koupil auto a protiúčtem tam nechal svoje staré, které mělo najeto 205 000, po dvou týdnech kouknu na jejich stránky a ono má najeto 120 000. NAPROSTO NEDOPORUČUJI TENTO AUTOBAZAR !!!
Známka: 5
Autor Návštěvník ()
[#5] Zasláno:24.08.2010 18:06 | Reagovat 
Dobrý den, s tímto autobazarem mám velice dobré zkušenosti. Před půl rokem jsem jsi zde zakoupil ŠKODU OCTAVII a před měsícem ŠKODU FABII pro moji manželku. S vozidlama jsme velice spokojeni a pochavala patří i kolektivu tohoto autobazaru za ochotu a vstřícnost.
Známka: 1
Autor Návštěvník ()
[#6] Zasláno:19.09.2010 22:41 | Reagovat 
Dobrý den.Dlouho jsem zvažoval jak poděkovat teamu AUTOBAZAR VYSOČINA.Koupil jsem zde vůz VW Passat a ještě než jsem vyjel z Prahy přes celou republiku,tak jsem si ho prověřil přes VIN.Musím konstatovat,že zaměstnanec (prodejce) byl velmi příjemný a ochotný,když mi VIN dával po telefonu.Vše bylo perfektní a sedělo jak má.Vydal jsem se na prohlídku vozu do Žďáru nad Sázavou.Opět mile překvapen přístupem a jednáním.Auto jsem si vyzkoušel(vše funkční,žádná oprava laku,stav Km odpovědný mému prověření a stav auta vynikající)
Potřeboval jsem prodat své staré(VW Passat 1.9TDi 2001)auto.
Prodejce mě předal opět příjemnému zaměstnanci tohoto autobazaru který vykupuje ojeté vozy a po vzájemné dohodě jsem uzavřel obchod výhodný pro obě strany.Pojištění,plus sepsání kupní smlouvy a předání vozu bylo profesionální a já po hodině odjížděl zpet na Prahu.
Tím chci celému autobazaru poděkovat a jak říkal prodejce který mi auto prodával je nutno dbát na vlastní auta (to znamená na auta která jsou majetkem autobazaru),protože i tento bazar má auta ve zprostředkovatelském prodeji a tam je těžké se spoléhat na Km.
Doporučuji tohoto prodejce a měl jsem do tohoto bazaru cestovat hned než jsem projel celou Prahu.
Děkuji pánové.
Hlasuji 1++
Známka: 1
Autor Návštěvník ()
[#7] Zasláno:20.09.2010 14:09 | Reagovat 
cituji: "jak říkal prodejce který mi auto prodával je nutno dbát na vlastní auta (to znamená na auta která jsou majetkem autobazaru),protože i tento bazar má auta ve zprostředkovatelském prodeji a tam je těžké se spoléhat na Km"

Tak v tom případě nezbývá než se zeptat, proč tak seriózní prodejce prodává také vozy v komisi (zprostředkovatelském prodeji). Vždyť si tím evidentně zásadním způsobem poškozuje svoji pověst (tedy jestli je vše doopravdy tak, jak popisuje předchozí příspěvek)...
Známka: neudělena
Autor synek (Člen)
[#8] Zasláno:11.11.2010 16:59 | Reagovat 
Kupoval jsem v uvedeném autobazaru před třemi roky Renault, byl 3 roky starý dle tachometru velice málo najeto a jak jsem byl ujišťován nehavarován. Do protiúčtu jsem dával svoje starší auto s doplatkem. Na doplatel mě vůbec nevystavili potvrzení, prý to odečtou z ceny kupovaného auta - nebyla to pravda.
Když jsem přijel domů zjistil jsem, že rezerva byla z jíného typu auta - nepasovala, v autorizovaném servisu Renault zjistili, že auto bylo havarováno na přední a zadní část, vyměněné díly byly použity z vrakoviště ( poloosa, ramena..)
Když jsem vše reklamoval, majitel mě odepsal, že nemám nárokm na reklamaci a jestli vše uveřejním na internetu tak mě bude žalovat za pomluvu.....
Personál sice byl velice příjemný a ochotný, ale mám pochybnosti o solidnosti tohoto bazaru.
Byl jsem tam jednou a naposledy. Nedoporučuji.
Známka: 5
Autor pep (Člen)
[#9] Zasláno:26.11.2010 23:24 | Reagovat 
Bacha dávejte pozor !!! Jsou to pěkní hajzli !!! Prodávají se tam auta z pražských autopůjčoven, samozřejmě kompletně vyčištěná a nablejskaná, přetočené tachometry jsou samozřejmost - ale personál příjemný do doby, než vy zjistíte, že něco nesedí |! Málem jsem tam takhle koupil octavii . Největšího bacha !!!
Známka: neudělena
Autor Lucie (Člen)
[#10] Zasláno:9.02.2011 20:03 | Reagovat 
Všem přeji dobrý den, s tímto autobazarem máme velmi špatné zkušenosti - měli jsme velký zájem o koupi vozidla Honda CR-V (279.000,--). Na vozidlo jsme se byli podívat, prodejci jsme sdělili, že o vůz máme velký zájem. Druhý den, jsme volali a sdělili, že si pro auto přijedeme a zeptali jsme se, zda s námi prodejce zajede do Honda servisu v nejbližším městě, kde jsme domluvili prohlídku. Prodejce to dmítl s tím, že na to bohužel mít čas nebude. Proto jsme mu sdělili, že si vůz koupíme a ihned potom si zajedeme do autorizovaného servisu sami. Dohodli jsme se na prodeji následujícího dne odpoledne. Bylo asi 13:20, byli jsme už cca 10 km od autobazaru a prodejce volal, že vůz za uvednou cenu, který tam přes měsíc ležel (jak nám prodejce sdělil) se najednou dopoledne prodal. Na otázku jak mohli prodat vůz, který jsme měli zamluvený, nám sdělil, že toho dopoledne nebyl v práci - ono se totiž auto za necelých 300.000,-- vtomto servisu asi prodává samo!!!!! Jediným vysvětlením proto je, že uvedený servis prodává "UPRAVENÉ" vozy. Proč by jinak prodejce prodal zamluvený vůz, když o prodeji jednal i s vedením autobazaru? Odpověď je jednoduchá, připojení na diagnostiku stojí pouhých 500kč a odhalí mnoho z podvodů a dokazování, že skrytá vada na vozidle již byla je po hodině vlastnictví velmi snadná. Rozhodně si zde vůz nekupujte a pokud ano, navštivte autorizovaný servis a investujte oněch 500 kč, zachrání to mnohem více.
Ing. L. Knopová
Známka: 5
Autor oregoncz (Člen)
[#11] Zasláno:27.12.2011 16:11 | Reagovat 
Koupil jsem auto v Autobazar VYSOČINA s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou a rád bych se podělil o moji zkušenost.
Kupoval jsem Škoda Octavia II, 1.9TDi Elegance, r.v.2008.
Auto jsem vybíral přes internet. Chtěl jsem, aby nebylo bourané a aby mělo skutečné kilometry. Před návštěvou Autobazaru Vysočina (ABV) jsem osobně navštívil 5 nabídek z jiných bazarů a ani jedno auto nesplňovalo moje základní požadavky. V ABV jsem si našel auto, které se mi moc líbilo. Ihned jsem se na něj jel podívat, abych zjistil, jestli nebylo bourané. Po důkladné prohlídce auta jsem na žádné závady nepřišel. Prodejce mě informoval o kompletní historii vozu, za kterou se ABV zaručil. A. Vzhledem k tomu, že již byla tma, domluvil jsem se s prodejcem, že přijedu druhý den ráno. Prodejce mi auto rezervoval. Na druhý den ráno jsem si domluvil servisní prohlídku v autorizovaném servisu škoda. Ráno jsem přijel do ABV. Ihned se mě ujal prodejce z předchozího dne a nabídl mi, jestli si chci nechat auto zkontrolovat v jejich servisu nebo někde jinde. Zajeli jsme tedy do autorizovaného servisu škoda, kde jsem měl domluvenou kompletní prohlídku. Prohlídka trvala cca 1 hodinu a stála 500,- Kč. Výsledek byl více než překvapující. Auto bylo naprosto v pořádku, bez závad, nebourané a se skutečnými kilometry, tak jak prodejce uváděl. Musím říct, že po předchozích zkušenostech z jiných autobazarů jsem v to, že auto bude bez závad, ani nedoufal. Vyřídili jsme tedy papírování a já se stal šťastným majitelem vozu Škoda Octavia II, 1.9TDi Elegance, r.v.2008.
Musím poděkovat celému týmu Autobazaru Vysočina, za jejich ochotu, vstřícnost a solidní jednání. Se službami jsem byl velice spokojen a Autobazar Vysočina doporučuji.
Známka: 1
Autor Mag (Člen)
[#12] Zasláno:13.03.2012 20:43 Změnil(a): Mag | Reagovat 
Dobry den rad bych se podelil o zkusenost s timto autobazarem kupoval jsem si tam auto Skoda Superb II. A co mohu rict tak jedine to pocasi jinak vse ok a bez problemu.
Mohu tento Bazar jedine doporucit.
Známka: neudělena
Autor Mag (Člen)
[#13] Zasláno:13.03.2012 20:44 | Reagovat 
Dobry den rad bych se podelil o zkusenost s timto autobazarem kupoval jsem si tam auto Skoda Superb II. A co mohu rict tak jedine to pocasi jinak vse ok a bez problemu.
Mohu tento Bazar jedine doporucit.
Známka: 1
Autor Ing Houšť František (Člen)
[#14] Zasláno:15.03.2012 01:09 | Reagovat 
Dobrý den,
nejsem častým návštěvníkem podobných diskuzí a fór, ale není jiná možnost jak poděkovat ochotnému a velmi profesionálně proškolenému teamu, s kterým jsem se setkal v AUTOBAZARU VYSOČINA. Abych se dostal ve stručnosti k jádru věci...
Již dlouhou dobu jsem se ženou uvažoval o pořízení nového vozu, a tak jsem využil poměrně značně velké inzerce ojetých vozů. Naším snem bylo SUV do 300tis Kč, a proto jsem po večerech pátral v inzerci a hledal, jak si náš nový automobil co nejdříve pořídit. Jelikož jsem nikdy nekupoval ojetý vůz, byl jsem značně opatrný. Z několika nezdařených telefonátu a provolaných zbytečných peněz, že: auto je na přihlášení, není v ČR,j e u majitele, neposkytnutí VIN, neprokazatelná minulost, komisní prodej atd., jsem narazil v inzerci na již zmíněného prodejce vozů nedaleko Žďáru nad Sázavou, kde mi všechny mé dotazy velmi ochotný prodejce byl schopen zodpovědět.
Jelikož jsem celý týden velmi pracovně vytížen, domluvil jsem si proto prohlídku na sobotu odpoledne v 15:00, což mi vyhovovalo a prodejce mě ujistil, že vůz, který jsem si se ženou vybral, je na místě a že mě bude očekávat. Sedl jsem tedy v sobotu po obědě do své Octavie a vydal se podívat na vysněnou SUZUKI GRAND VITARA. Neměl jsem problém autobazar vyhledat, protože prodejce uvádí na svých webových stránkách souřadnice. Dorazil jsem tedy na místo a byl velmi příjemně překvapený, jak velký sortiment značek prodejce zde má. Mezi mnoha SUV stála i má SUZUKI. Netrvalo dlouho a ujmul se mne prodejce. Zdělil jsem mu, že mám rezervovaný vůz SUZUKI GRAND VITARA a zda je možné od tohoto vozu vidět technický průkaz, všechny dokumenty a zda je vozidlo majetkem autobazaru. Prodejce s tím neměl žádný problém a vše bylo tak, jak mi bylo řečeno do telefonu. Přistoupil jsem tedy k samotné zkušební jízdě, kde mi bylo nabídnuto vlastní řízení vozu zpět do autobazaru. Nejsem žádný automechanik, ale auto na mě působylo velmi dynamickým dojmem a příjemnými jízdními vlastnostmi. V tuto chvíli jsem byl rozhodnutý, že musí být moje. Vzal jsem si pár minut, abych si vůz ještě kompletně prošel a prohlídnul, ale nebyl důvod.Jak prodejce vůz popsal do telefonu, tak i vypadal ve skutečnosti. Vyřízení dokladů, pojištění a samotné předání vozu zabralo asi třicet minut, což mě opět velmi překvapilo, protože ze zkušenosti mých přátel a známých tato věc trvá u konkurenčních autobazarů i dvě hodiny...
Závěrem bych rád celému kolektivu AUTOBAZARU VYSOČINA chtěl poděkovat, že v dnešní době podvodů se dá koupit zánovní a kvalitní vůz za zlomek ceny nového.
Známka: 1
Autor Jaroslav firman (Člen)
[#15] Zasláno:22.03.2012 21:10 Změnil(a): Jaroslav firman | Reagovat 
LIDÉ POZOR, LHÁŘI A PODVODNÍCI !

LIDÉ POZOR NA NĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V lednu jsem zakoupil vůz MITSUBISHI PAJERO SPORT r.v. 2003. VŮZ NEŠEL V TĚCH MRAZECH NATOČIT..., to člověk pochopí. Když se vůz rozběhl, motor šel nepravidelně, ale,,odborník" mi řekl, že to je tím mrazem, že auto je v super stavu, po prvním majiteli, ne, byl po druhém, také nepodstatné....
Po příjezdu domu jsem udělal výměnu filtrů, svíček, oleje v motoru (nedokázali mi zdělit ani jaký olej tam je). MOTOR STÁLE ŠEL NEPRAVIDELNĚ . VOLAL JSEM JIM, ŘEKLI MI,,MI JEN VŮZ KOUPILI A PRODÁVÁME, MRZÍ NÁS TO, NECHTE OPRAVIT, ZAVOLEJTE". Vyhledal jsem servis...ZAPLATIL 24500Kč (někdo se hrabal v rozvodech a nedotáhl řemenice, které byli komplet vyvyklány včetně drážek na klice). Když kontaktuji bazar, tak mi zdělili,, vedoucí vám zavolá" 3den jsem si ho vyžádal k telefonu, když nebyl schopen zavolat sám. Řekl, že kdyby se to odehrálo za týden, 14 dní po koupi, že by se dalo něco dělat..., ale já to řešil hned! TAKŽE JEN KECI, NIC DĚLAT S TÍM NECHTĚJÍ !POZOR NA NĚ, LHÁŘI A PODVODNÍCI !!!!!!!
Známka: neudělena
Autor NosyParker (Člen)
[#16] Zasláno:31.03.2012 00:15 | Reagovat 
Chtěl jsem koupit auto Fiat Stlylo. Na první pohled bylo poznat že tam stojí delší dobu. Požadoval jsem slevu - prodejce volal majiteli a že něco dolů půjde.
Na otázku zda tam stojí auto dlouho bylo odpovězeno jen pár měsíců. Dle TP tam auto bylo dva roky (přepsané na bazar), na to bylo odpovězeno ze ho původní majitel nepřepsal. Dle archive.org auto prodávali již před 2roky se stejným nájezdem km a stejným popiskem a foto. Lhal mi tedy prodejce na přímou otázku? ANO.
Takže si dovolím tvrdit že jsou to lháři!
1. říkal že auto je tam pár měsíců - našel jsem důkaz o dvouch letech
2. volal o slevu majiteli - auto bylo dva roky převedené na bazar

Kvůli jednání autobazar silně nedoporučuji.
Známka: neudělena
Autor Jarošvl (Člen)
[#17] Zasláno:6.04.2012 11:11 Změnil(a): Jarošvl | Reagovat 
Nejlepší z trhu, né však bez chyby...
připojím svojí zkušennost na fórum, ve kterém jsem hledal informace před koupí vozu v ABV. Přečetl jsem si zde nedávno různé názory, jak kladné tak i opačné, jenže takhle jsou na tom s referencemi všechny bazary do jednoho. ABV je téměř v místě mého bydliště, tak jsem to zkusil. Měl jsem zájem o Octavii Combi z roku tak 2007-2009. Aut která přicházela v úvahu jsem v ABV našel asi 5. Bazarem uvedená VIN jsem si nechal u kamaráda ve škodovce prověřit, až najedno, u kterého se nedalo nic zjistit, tak opravdu vše sedělo. Můj zájem tím trochu vzrostl, ale stejně jsem si při návštěvě bazaru přizval k prohlídce známého automechanika. Na první pohled se vybraným vozům nedá nic vytknout, čisté a nablýskané. Jeden vůz však byl totálně mrtvej, což se po asi 20minutách peripetií vyřešilo výměnou baterie. Co mě však trochu vadilo, že prodejci, kteří jsou jinak vcelku ochotní a musím říct i na dobré profesní úrovni, začali po tom, co jsem si nechal předvést čtvrté auto, být už trochu nevrlejší.
Auto jsem si vybral,projel a samotným bazarem mi byla nabídnuta prohlídka v servisu. Jedinou drobnou vadou na kráse, bylo prasklé sklo zrcátka, které mi druhý den z bazaru zdarma dodali. Po vyřízení administrativy jsem s autem zajel do svého servisu a musím říct, že i po slovech mechanika jsem koupil dobře. Auto bylo a zatím i je opravdu bez problému, což jsem samozřejmě rád.
Auto jsem kupoval v bazarech už čtyřikrát a musím objektivně uznat, že ABV na mě opravdu zapůsobil nejlepším dojmem. Nechci jim tímto nějak zvlášť děkovat, kvalita a profesionalita, by měla být samozřejmostí, ale s klidným srdcem můžu doporučit.
Jaroš Vladimír Jihlava
Známka: 1
Autor rostisou (Člen)
[#18] Zasláno:7.11.2012 20:14 | Reagovat 
E - Mail zaslaný na adresu autobazaru Vysočina dne 6.11.2012 po vlastní zkušenosti stejný den - zatím bez reakce !!!!!! Jednalo se o vůz: http://www.autobazarvysocina.cz/?special=auto&id=7067
Stále je beze změny v nabídce autobazaru.

Dobrý den,

na základě Vašich informací na internetu jsem usoudil, že jste slušný autobazar a proto jsem si pro svou rodinu vybral na Vašich stránkách vůz , který splňoval požadavky mojí
rodiny. Na základě telefonických hovorů jsem byl přesvědčen, že je vozidlo v pohodě ( servisní kniha, dovezeno jako protiúčet z Německa,....)
Z výše uvedených důvodů se moje rodina rozhodla pro koupi tohoto vozu. V zaměstnání jsem si vzal 1 den ŘD a vydal se na téměř 200 km cestu do Vašeho autobazaru.
Jednání Vašeho technika bylo vstřícné, ale to bylo vše s čím jsem byl spokojen. Vůz jsem si nechal zkontrolovat v autorizovaném servisu ŠKODA, kde mi servisní technik ukázal stopy po opravě na STOLICI - dle technika byl tento vůz značně poškozen při čelním nárazu !!!!
- Tím zcela popřel Vaši informaci o tom, že vůz nebyl po havárii ( viz obrázek ) !!!
- Že by v Německu brali na protiúčet bourané vozy se mi taky nezdá !!!

Navíc v servisu nebylo technikům jméno Vašeho dodavatele Škodovek neznámé - chodí tam nakupovat náhradní díly ( zřejmě vozí bourané vozy a opravuje je )

Vaše nefér jednání mě stálo: 1 den Řádné Dovolené
400 Kč za dopravu
300 Kč za předkupní prohlídku vozu v servisu
a HLAVNĚ ZTRÁTU ILUZÍ o férovém jednání našich Autobazarů ( hned po politicích )

Věřím, že vše uvedete na pravou míru, aby další zájemci nenarazili na stejný problém jako já a NEPROMARNILI trochu peněz a času.
Pokud tak neučiníte Vy, tak upozorním potencionální zájemce sám.

Děkuji

S pozdravem

Sousedík Rostislav

Raději se tomuto autobazaru vyhněte velkým obloukem !!!!
Známka: 5
Autor Jaroslav V (Člen)
[#19] Zasláno:21.01.2013 21:12 | Reagovat 
Moje starší teta chtěla koupit Fabii, rok výroby 2003 údajně 103000km. Stříbrná metalíza, centrál, mlhovky, rádio, prý první majitel atd..... cena přiměřená 60 000,- kč.
Auto jí odmítli ukázat na heveru, prý ho nemají. To je vždy podezřelé.
Tvrdili jí, že vše je v pořádku, že v této specifikaci nemá posilovač řízení, samozřejmě byl nefunkční (oprava stojí 20 - 30000,-), na přímý dotaz ve Škodě auto potvrdili, že Fabie s vyjímkou oholené verze junior jej vždy měla. Teta, jsa nezkušená, udělala tu chybu, že složila zálohu 2000,- prý ji může vrátit, když se jí nebude cokoliv zdát.
Když auto odmítla převzít s poukazem na výše uvedené nedostatky, peníze nevrátili, ať se soudí, ještě se jí smáli.
Závěr: krajně neseriozní podnik zralý na důkladnou šťáru z Obchodní inspekce.
Známka: 5
Autor ostrjan (Člen)
[#20] Zasláno:3.02.2013 13:50 | Reagovat 
1. Peugeot 308 SW 1.6 HDi 110 - VF34H9HZH55281445 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 52954 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/623474/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/peugeot-308-sw-16hdi-80kw-panorama-cz-13336822.html

2. KIA Cee'd SW1.6 CRDi - U5YFF52429L076849 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 49759 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/564937/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/kia-ceed-sw16crdi-naviclimatronic-cz-13335790.html

3. Citroen C4 Picasso 1.6 Hdi 110 - VF7UD3HZC45426612 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 43977 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/557991/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/citroen-c4-picasso-16hdi-climatronicdph-cz-13339622.ht ml

4. Skoda Octavia Break Tdi 105 - TMBGS61Z182110421 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 42549 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/538834/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/skoda-octavia-com19tdi-xenonycolumbuspdc-cz-13338445.h tml

5. Peugeot 807 2.0 Hdi - VF3EBRHRH13368810 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 36358 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/630806/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/peugeot-807-20hdi-100kw-executivenavi-cz-13336690.html

6. Hyundai i30 1.6 Crdi 115 - KMHDC81TP9U023327 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 35255 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/569715/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/hyundai-i30-cw-16crdi-85kwnaviclimatron-cz-13333122.ht ml

7. Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI 110 - VF7UA9HZC45091156 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 29709 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/550200/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/citroen-c4-picasso-grand-16hdi-climatronic7mist-cz-133 30147.html

8. Skoda Octavia Combi TDI 105 - TMBGS61ZX82224935 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 26511 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/503246/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/skoda-octavia-comii19tdi-rns510xenon-cz-13336910.html

9. Peugeot 807 2.0 Hdi - VF3EBRHRH13374963 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 14000 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/627763/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/peugeot-807-20hdi-100kw-dvd-dph-cz-13336597.html
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#21] Zasláno:5.02.2013 22:48 Změnil(a): ostrjan | Reagovat 
Porovnáním nabídky leasingové společnosti ALD Belgie s nabídkou firmy Autobazar VYSOČINA jsme zjistili následující vůz s odlišným stavem tachometru:

Peugeot 807 2.0HDi 100KW EXECUTIVE,Navi! - VF3EBRHRH13368810 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 36358 km

http://www1.macadam.be/macadamv3/singlepage/customer/ald/General_assessment.asp?chass isnumber=VF3EBRHRH13368810&lang=1


http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/807/11642065
Známka: neudělena
Autor Wikidy (Člen)
[#22] Zasláno:9.02.2013 22:40 Změnil(a): Wikidy | Reagovat 
Jaroslav V - za 2003 fabii s najetyma 103t km cena 60000 neni primerena, ale podezrele nizka, pokud kupujete auta jako drtiva vetsina naroda, tak se nedivte, ze obrazite
same dojebane stocene srace. za malo penez hodne muziky nedostanete, u ojetych vozu to plati dvojnasob. Dementni uvazovani nekterych individui mne fakt dorazi (viz "cena primerena"). Jako automechanik vim, ze oprava serva vyjde na max 11000 kc vcetne cidla uhlu natoceni kol, takze tady nevykladejte nesmysly. Apropo primerena cena za nebouranou a nestocenou Fabii z roku 2003 a s najetymi cca 100t km je zhruba 70 - 90 tisic podle vybavy, coz je minimalne o 10000 vic, nez co povazujete za "primerenou cenu"
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#23] Zasláno:6.03.2013 16:57 | Reagovat 
Tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců zveřejňovaném ve vláknu "Čeští prodejci ojetých vozů pod lupou aneb kde se ztrácí km a DPH" - odkaz http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz