Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » ASTON EUROTRADING s.r.o. České Budějovice

ASTON EUROTRADING s.r.o. České Budějovice

 
Autor JardaFP (Člen)
[#1] Zasláno:2.04.2013 09:58 | Reagovat 
03/2013
http://www.astoncb.cz/
FIAT STILO 1,9 JTD 2003, 68000KČ, auto nazakoupeno.
Prodejce p.Proško byl velmi nepříjemný, když jsem mu oznámil, že auto nechci.
Vyčítal mi dokonce i fakt, že mi auto 1 a půl dne rezervoval. Označil mě za člověka, který se nechá snadno nachytat, když se mi nelíbí zrovna tohle auto. To jsem nepochopil... Pokaždé, když jsem poukázal na nějakou vadu vozu, namítavě odsekl: no tak to tam je no.
Prodejce mi řekl, že kdybych mu předem oznámil, že budu hledat vady, že by mi auto nerezervoval. Nevím co čekal. Asi mu do bazaru jezdí lidé, kteří položí na stůl peníze, sednou do auta a jedou. Předem jsem se ale telefonicky ptal, co je na autě potřeba servisovat, bylo mi řečeno, že nic. Na voze jsem nezjistil žádné vážné závady, i jízdní vlastnosti byly výborné. Nezdála se mi však koroze na lemech dveří a hauptny motoru, kdy byl plech dokonce prorezlý zevnitř až na povrch. Prodejce namítal, že u stil jde o zcela běžnou věc. Můj automechanik (který má stilo také)mi telefonicky řekl, že běžné to rozhodně není, načež prodejce konstatoval, že by mého automechanika rozebral jak malého kluka, že auta prodává už 18 let a že ho nebude školit nějaký automechanik
Celkově byly zrezlé všechny odkryté díly na kastli i na motoru(možná byl vůz z přímořské oblasti,pocházel z D) Dále byl na jedné straně utržený plastový kryt pod motorem, výfuk téměř na odpis(na to prodejce reagoval zase slovy, že by chtěl každý stříbrný výfuk...) nefunkční pístnice okna v pátých dveřích(proto ho otevřel až když jsem se na něj zeptal) a hlavně musel okno zavírat opatrně, protože se na jedné straně opřelo o plech dveří (ideální na prasknutí okna). Prodejce to označil za nepřesnost výroby italů-prý si nehrajou při spasovávání na milimetry jako němci. Na druhé straně byl 1cm! To už jsem myslel, že si ze mě dělá srandu.
Barva zánovních pneumatik byla umocněna nějakým olejem nebo voskem stejně jako celý interiér, Celá palubní deska byla namazaná takovým blýskavým voskem, aby to vypadalo. I přes to bylo však patrné silné poškrábání spínačů.
Stav kilometrů byl dokladován serviskou, přesto se mi vůz zdál opotřebený mnohem víc, tím však neobviňuji prodejce. Spíše bylo s vozidlem zacházeno hrubším přístupem.
Celkový dojem na autobazar hodnotím negativně, přesto dávám dostatečnou.
Známka: 4
Autor Martin Proško (Člen)
[#2] Zasláno:27.01.2020 09:25 Změnil(a): Martin Proško | Reagovat 
Dobrý den,
zcela náhodou jsem narazil na hodnocení pana Jardy a rád bych se k němu vyjádřil. Pan Jarda má v podstatě pravdu. Arogantní jsem na něj byl, ale není to normální standard mého chování. S panem Jardou to však jinak nešlo. Patří mezi ty zákazníky, kteří jdou kupovat desetileté auto za pár desítek tisíc, ale nejsou ochotni mu vůbec nic odpustit,. Navíc zásadně vybírají z vozů na začátku cenového spektra kde se dá předpokládat, že vůz není zcela bez chyby, ale vyžadují po něm, aby vypadal stejně jako stejné vozy v řádech mnoha tisíc dražší. Na ty by se ovšem podívat nejel, protože jsou drahé a jejich majitelé za ně chtějí nekřesťanské peníze. Toliko k uvažování pana Jardy a jemu podobných. Zákazník, který se přijde na nabízený vůz podívat a nechce jej nakonec mi vůbec nevadí. Každý si může zvolit dle svých nároků a financí. Vadí mi ale, když na voze po celou dobu návštěvy nenechá nit suchou, všechno zpochybňuje již od samého začátku a neustále na voze nachází nové a nové nedostatky. Na takové jsem pak drobátko arogantní a v podstatě jim dávám najevo, že mě obchod s nimi nebaví a že v podstatě budu rád, když vůz nekoupí. protože bych mohl předpokládat, že s nimi budou následné problémy. To opravdu nemám zapotřebí. Až zase někdy přijde takový pan Jarda, tak se budu chovat naprosto stejně. navíc jeho popis průběhu prodeje a mého chování není taky zcela podle reality, ale k tomu se nebudu vyjadřovat. Nedělám prodejce použitých aut čtrnáct dní, abych si musel od Jardy a jemu podobných nechat líbit úplně všechno.
Martin Proško
Aston eurotrading s.r.o.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz