Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » OlfinCar Trutnov

OlfinCar Trutnov

 
Autor IvoK (Člen)
[#1] Zasláno:12.04.2013 17:20 Změnil(a): IvoK | Reagovat 
V roce 2007 jsme se rozhodli pořídit bezpečný rodinný vůz a volba padla na Volkswagen Passat. Jelikož jsme nebyli zběhlými v nákupu vozů a nechtěli jsme se nechat napálit nějakým vykukem, hledali jsme ojeté auto u autorizovaných prodejců Volkswagen. Vůz odpovídající našim požadavkům jsme nalezli v inzerci firmy OlfinCar Trutnov. Přistup prodejce byl značně arogantní, ale stav auta a vědění toho, že kupujeme prověřený vůz od autorizovaného prodejce Volskwagen nás přiměl zde auto za odpovídající peníze zakoupit.

Krásný a bezpečný Passat nám však sloužil pouze asi půl roku, pak následovalo: předvolání na policii - zabavení auta - expertiza - prokázání dokonalého "dvojčete" - zdlouhavé vyšetřování - bezvýsledné vyjednávání s majiteli firmy OlfinCar s.r.o. - trestní oznámení - další vyšetřování....... a zametení všeho pod koberec - s naší ztrátou v plné výši 280.000 Kč .
Během celého řešení jsme nasbírali šanon materiálu a poučili se.

Dnes již víme, že autorizovaný prodejce Vám nemusí zprostředkovat pouze "prověřené auto", ale i drahý a krutý kurz právního vzdělání v oblasti občanskoprávních a obchodněprávních vztahů .

Toto hodnocení sem dávám v plném vědomí možných důsledků, protože k faktu, že nám autorizovaný prodejce Volkswagen firma OlfinCar Trutnov zprostředkovala koupi kradeného vozu a defakto dokonalého "dvojčete", a že jsme o celou kupní cenu ve výši 280.000 Kč přišli máme "na památku" mnohastránkový spis.

A proč sem tuto recenzi dávám až teď? Protože jsme opět řešili nákup ojetého vozu a poučeni z předchozích útrap jsme hledali někoho, kdo nás přesvědčí a splní naše přání a požadavky. Hledali jsme férového živnostníka, který se neskrývá za obchodní společnost, ale jedná svým jménem a na vlastní zodpovědnost a v životě i obchodě lecos dokázal. A našli jsme pana Formánka ve Spojile u Pardubic
Známka: 5
Autor Adam (Člen)
[#2] Zasláno:13.04.2013 04:13 | Reagovat 
Opět se někdo jen mstí. Příspěvky do tohoto fóra většinou píšou stále dokola ti samí lidé, kteří asi nemají nic jiného na práci.
Známka: 5
Autor IvoK (Člen)
[#3] Zasláno:13.04.2013 08:54 | Reagovat 
Vážený pane Adame,
jsem zcela nový uživatel, který se nově zaregistroval, což jistě může administrátor zjistit z naší IPadresy. Na všechny infromace zde uveřejněné máme, mnoho dokladů, dokumentů a krutých zkušeností. Vůz jsme kupovali z důvovu bezpečnosti po narození dvou synů. V době, kdy jsme z důvodu mateřské dovolené byli odkázáni na jeden příjem jsme přišli o většinu úspor. Nejhorší na celém případu je, že si toto jednání dovolil autorizovaný prodejce. A můžu Vás ujistit, že i po 5,5 letech je pro nás vzpomínka na Trutnov a firmu OlfinCar hodně krutá.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz