Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Trendcars - Vilém Formánek

Trendcars - Vilém Formánek

 
Autor IvoK (Člen)
[#1] Zasláno:12.04.2013 18:15 Změnil(a): IvoK | Reagovat 
Kupovali jsme u pana Formánka auto Ford Focus GHIA a jsme nadmíru spokojeni s jeho osobním přístupem. Trpělivě nám zodpověděl všechny naše otázky a vyšel nám vstříc ve smluvních podmínkách. Skutečný stav odpovídá inzerátu i přiložené dokumentaci.

Po nepříjemných zkušenostech s nákupem předchozího vozu u zcela jiného, ale přesto renomovaného prodejce vozů (viz. http://www.reference-autobazaru.cz/1_214_1.html ), jsme hledali solidního prodejce, který se neskrývá za s.r.o., ale jedná svým jménem a na vlastní zodpovědnost, v životě i obchodu lecos dokázal a je schopen nám vyhovět v našich požadavcích.

Na internetu nás zaujal inzerát Trendcars pana Formánka a on byl schopen nám vyhovět v našich požadavcích zatížených předchozí zkušeností s nákupem vozu.
Jednal profesionálně a zcela férově nám popsal stav vozu a vše podložil originální dokumentací z ČR i Německa.

Můžeme jen doporučit!
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz