Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » JVK auto Ostrava-Třebovice

JVK auto Ostrava-Třebovice

 
Autor kramnas (Člen)
[#1] Zasláno:26.04.2013 09:03 Změnil(a): kramnas | Reagovat 
Autobazar JVK auto mohu jenom doporučit. Majitelé bazaru jsou ochotní, vstřícní, trpěliví, nemůžu si vynachválit jejich osobní přístup. Koupil jsem si u nich WV Touran a opravdu jsem z něho nadšený i po měsících používání. S majiteli bezvadná domluva, jejich ochota, no paráda, vřele doporučuji
Známka: 1
Autor maria vaic (Člen)
[#2] Zasláno:26.04.2013 17:13 | Reagovat 
No, to zní sice hezky, ale nebylo by lepší napsat skutečný název autobazaru? Podle Justice.cz firma JVK auto neexistuje. Ani na webových stránkách neuvádí IČO, DIČ.
Známka: neudělena
Autor kramnas (Člen)
[#3] Zasláno:26.04.2013 22:44 Změnil(a): kramnas | Reagovat 
Možná, že teda firma JVK podle justice.cz neexistuje, ale já jsem byl spokojen ve všech směrech, tak proto uvádím kladnou recenzi. Vše "sedělo" tak jak mělo (ověřeno podle vin vozidla) a já při koupi nenašel právě ani špatnou ani dobrou recenzi, proto uvádím mou zkušenost - kladnou.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz