Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » autobazar v Chrudimi

autobazar v Chrudimi

 
Autor PetrKBrno (Člen)
[#1] Zasláno:6.05.2013 11:04 Změnil(a): PetrKBrno | Reagovat 
Dobrý den,
tento příspěvek by měl mít za cíl upozornit na neférové jednání jednoho prodejce z Chrudimi , který údajně dělá sám na sebe (jméno po mailové korespondenci).
Vyhlédl jsem si na serveru Bazos.cz peugeot 307SW, r.v.2006. Velice pěkné auto podle fotek i v reálu podle VIN pravděpodobně nestočené kilometry. Po zkontaktování majitele jsme si domluvili prohlídku v autorizovaném servise v Pardubicích, kde ani po připojení na diagnostiku nenašli nic nefunčního a tak jsem vozidlo koupil. Samotná transakce proběhla v nějakém autobazaru v Chrudimi. S příchodem teplých dní jsem zjistil, že nefunguje pravá strana dvouzónové klimatizace. Obrátil jsem se proto telefonicky na prodejce. Arogance s jakou se mnou ten člověk jednal mě uzemnila. Sazřejmě že podle něj tohle skrytá vada není a o nějaké finanční kompenzaci nemůže být ani řeč.
Pokud byste někdo měl zájem koupit auto z bazos.cz a chtěl si ověřit, zda člověk, který jej prodává není ten se kterým jsem se setkal já, ozvěte se mi na email.
Moje zkušenost je z unora 2013.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz