Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Ford Maly a Velky Ostrava

Ford Maly a Velky Ostrava

 
Autor radekXYZ (Člen)
[#1] Zasláno:4.06.2013 21:08 | Reagovat 
Koupil jsem si Ford Focus 2008, 130k km, 1,8 TDCi. Na papirech vsechno sedelo, auto bylo hezky vybavene, a tak jsem ho koupil. Asi mesic nato mi v motoru zacaly ozyvat podivne zvuky pri akceleraci.

Volam tedy zpet do Fordu, kde jsem auto koupil a byl jsem mile prekvapen vstricnym pristupem...nechce ti auto zkontrolovat ve Fordu u Vas a podle toho, co Vam reknou provedeme na aute opravy...ano, vadny byl vstrik 2. valce. Jel jsem do Ostravy, kde mi vstrik vymenili udajne za novy v ramci zaruky.

Bohuzel po 6 mesicich jsem zaslechl stejne zvuky po nasem navratu z Chorvatska...tentokrat jsem si auto nechal zkontrolovat ve Fordu v Blansku, kde mi provedli test na vsechny 4 vstriky...a ejhle, vsechny byly zrale na vymenu, ale vstrik 2.valce byl v testu uplne nejhorsi.

Neni mi jasne, jak mohl odejit udajne novy vstrik behem 6000 km...tentokrat mi v Ostrave uz nepomohli, maximalne jen v tom, ze mam auto dovest a ze udelame vymenu vsech 4 kusu tak, abych na tom "nevykrvacel". Cena by ale byla stejna jako v Blansku.

Moje verze je takova, ze auto bylo prodano s narusenymi vstriky, namisto zarucni vymeny poskozeneho vstriku za novy byl do motoru vlozen nejaky nerepasovany kus, ktery se nasel na dilne...vsak ono mu to vydrzi a na vstriky se prece nevztahuje zaruka...

Vymena me vyjde na 30.000 Kc...kdybych byl na tuto skutecnost upozornen, urcite si priplatim a koupim auto bez dalsich investic a nebo benzinovou 1.6tku. Takhle je s tim otrava a dalsi vyznamne naklady na opravu...bohuzel jsem se nechal nachytat.

Nicmene se zda, ze nestaceji tachometr, pristup relativne solidni, ovsem (pozarucni) servis je za 5.
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz