Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » D1 Cars

D1 Cars

 
Autor jarin (Člen)
[#1] Zasláno:7.06.2013 10:01 | Reagovat 
Když jsem kupoval v D1 Cars auto, byl jsem požádán, abych po půl roce okomentoval své zkušenosti bez ohledu na to, jaké budou. Slíbil jsem a sliby se mají plnit nejen o vánocích .
Nejdřív musím říct, že jsem i já četl reference a usmíval se, protože dělám dlouhou dobu v marketingu. A taky jsem jim hned ze začátku řekl, že mi to přijde až moc.

Ale: auto jsem kupoval v listopadu 2012. Vybíral jsem 2. auto do rodiny a protože nás je víc, rozhodoval jsem se na úrovni Passat - Mondeo - Oktávka v Combi. Navštívil jsem více bazarů a mezi nimi i D1 Cars. Nemám rád masáž a přesvědčování od prvního kroku mezi auty, proto jsem kvitoval, že mě nechali v klidu si prohlédnout jejich nabídku, při předváděcí jízdě mi nepouštěli rádio, aby přehlušili případné nežádoucí zvuky, ani necítili potřebu mě neustále bavit, což se o některých jiných bazarech nedá říct. Trochu jsem váhal, protože vyhlédnuté Mondeo byl dovoz z Německa a i když mělo i originální servisní knížku, člověk nikdy neví (jsme v Česku a nic není nemožné . Ukázali mi ho na zvedáku i zespodu a upozornili na potenciální problémy.
Nakonec jsme trochu bojovali s cenou, ale dohodli se.
Z auta trochu kape olej (zachytává se ve vaně), ale není to nic dramatického. Jinak je OK a jeho stav odpovídá avizovaným 150.000 km (nechal jsem překontrolovat v autorizovaném servisu).
Myslete si o recenzích co chcete, ale já jsem zatím spokojen. Pokud se týká D1 Cars, doporučuju udělat si s těmito pány vlastní zkušenost a nevěřit slepě negativním reakcím (dokud nezaplatíte, investujete jen svůj čas). Rozhodně na mě působili lépe než hoši se zlatými řetězy kolem krku, kteří ví všechno nejlíp a kteří mají ta zaručeně nejzachovalejší auta. Pokud budu příště znovu kupovat ojetinu, určitě se sem podívám znovu (mimo jiné .

Jarin
Známka: 2
Autor radatlusta (Člen)
[#2] Zasláno:9.06.2013 17:32 | Reagovat 
V tomto autobazaru se nam snazili prodat nabourane auto a neustale tvrdili, jak se nam to jen zda...... Pozor pozor
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz