Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » KNB Jaroměř (kupoval jsem auto v bazaru)

KNB Jaroměř (kupoval jsem auto v bazaru)

 
Autor Fuks (Návštěvník)
[#1] Zasláno:8.04.2010 19:18 | Reagovat 
V KNB Jaroměř jsem kupoval automobil značky Seat Cordoba 1.9TDI Dle prodejce bylo auto nebourané, servisované v top stavu. Po týdnu jsem zjistil, že auto bylo celé lakované a nabourané na přední část. Zadní dveře byly též jiné. Stav tachometru nedopovídá opotřebení interiéru vozidla a hlavně spojce. Stav tachometru na budíku byl 127tis. Km, ale auto má ve skutečnosti kolem 200tis. Km. Když jsem přijel na reklamaci bylo mi řečeno, že to bylo dělané jinde ne v ČR, že za to nemohou. Jediná věc kladná je že mi dají dohromady centrální zamykaní na dálku, protože je nefunkční. Z vlastní zkušenosti autobazar KNB nedoporučuji.
Známka: 5
Autor Kubais (Člen)
[#2] Zasláno:5.05.2010 20:46 | Reagovat 
Kupoval jsem tam vůz, v názvu KLIMA, ta byla nefunkční, chybělo tam pár komponent, což mi bylo řečeno až po koupi,ale neřešil jsem to. Dále u popisku bylo uvedeno že vůz je norma "Euro2" a při přihlášení jsem zjistil že pod tajemným kodem ve velkem TP je pouze Euro1. Jinak vůz v dobrém stavu,ale škoda těch tajností a lží.Člověk aby si hlídal sad všechno škod no.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#3] Zasláno:31.08.2010 23:04 | Reagovat 
KNB JAROMĚŘ
KUPOVALI JSME AUTO VW PASSAT 2.5TDI 4X4 KOMBIK MELI JSME HO 18 DNI NEZ SE NAM VYSRALO.. TAK ZE NAS POSLALY DO PRDELE KDYZ JSME BYLY V BAZARU PRITOM TO BYLA SKRYTA ZAVADA BYLA BLBE UPEVNENA KRYTKA TAK TIM PADEM SE O TO DREL REMEN A PRESKOCILO TO O 9 ZUBU TAK ZE MOTOR CELEJ V PRDELI A OPRAVA VIDE NA 35000-40000KC TAK TO TEDA BYL KUP NIKDY VIC TAM UZ NEBUDEM KUPOVAT AUTO JSOU TO LEPE RECENO HAJZLOVE!!!!!!RADIM NEKUPUJTE SI TAM AUTO JINAK SE VAM TAKY VYSERE.....
Známka: 5
Autor Pepino (Člen)
[#4] Zasláno:11.12.2010 20:29 | Reagovat 
V KNB Jaroměř jsem kupoval VW GOLF IV.RV2000 Top Stav, pravidelně servisované ( POZOR NEZNAMENÁ TO SERVISNÍ KNÍŽKA) tj. Problém č. 1. Auto na pohled hezké stav kilometrů 126000. Ostatně jako každé auto co mají na bazaru. Kde to asi tak berou??? Ale auto jsem shaněl a na první pohled hezké - šel jsem do toho. Po 350km mi upadl držák motoru. Dobře beru není to nové auto. Jenže v opravně mi bylo řečeno neuděláme rozvody? Kývl jsem na to. Rozvodový řemen byl na kaši a již byl měněn. Po 125000??? Již druhý ojetý řemen? Dle VIN jsem si zjistil že auto bylo prodáno jako nové v Italské Veroně. Poslední servis byl dělán v r.2004 na 268000km a kde je rok 2005 - 2010? To auto je opravdu kvalitní. Už musí mít cca 400 tis KM a pořád jezdí. Sice co týden to se mě něco posere ale to už vím že jsem udělal chybu já když jsem si koupil vůz v KNB Jaroměř. Auto pěkně poladěné k prodeji a reklamace? Jaká asi na vozidlo které je na kaši. Itala už nechci ani vidět.
Známka: neudělena
Autor Jarda (Člen)
[#5] Zasláno:18.07.2012 13:10 | Reagovat 
Dobrý den potřebuji kontakty podvedených zákazníků u autobazaru KNB Jaroměř chtěl bych tímto podat hromadnou žalobu na tento autobazar s jejich automobilem jsem málem zabil sebe i své děti naštěstí se nic nestalo jel jsem pomalu.Bazar se mi jen směje a já nechci aby dál uváděli v omyl další klienty takhle to v téhle zemi už dál nejde. Můj tel.604169105 děkuji
Známka: neudělena
Autor ssixx (Člen)
[#6] Zasláno:7.12.2012 22:40 | Reagovat 
Škoda, že jsem neměl možnost si toto přečíst a těch podvodnících zlodějskejch dříve!Jardo v této zkurené zkorumpované republice žaloby díky zkurvenejm zkorumpovanejm soudům nepomáhaj!Já bych se připojil k pošlapání a nakopání žeber,tamějších prodejců,aby si ze slušných lidí,nedělali pořád prdel!!!Mě auto svezlo 150km a hotovo.Opravit to u mě nechtěli nechat,tak to odtáhli 250km,aby to mohli poševcovat a já zase jel do hajzlu.Test ukázal něco s jednim válcem,kroužky,nebo propál.píst a stočených 70000km.Pochopitelně s km nic nedělali,jak je tu vidno v každém přispěvku a vyměnili 2střiky.Válec nic.Když jsem to tam projížděl,očesaly se lopatky u turba.Trojovský mi doporučil pomalou jízdu k domovu,že to asi bude turbo a repas by zafinancovali?Od té doby nekomunikuje?Po novém testu,4válec v háji,jde do něho o 5kubíků více paliva než normálně,turbo nejde změřit je bez tlaku a v km se už nikdo nevizná,vše v počítači pokurvili tak, že se v tom nikdo nevizná a nic nenajde!A přitom se oni před tím v km nehrabali?!Jaký je Trojovský zmrd necharakterní,je poznak už při podání ruky,to je jako když se představuje leklá smradlavá ryba.Jardo,můžeme se kontaktovat a těm sráčům osladit život!
Známka: 5
Autor konihlavek (Člen)
[#7] Zasláno:1.03.2013 20:18 | Reagovat 
prodavaj italsky stočeny auta a falešny servisni knihy-vše je jen podvod na zakaznika!po navštevě tohoto bazaru mi staly vlasy hruzou co je dnes všechno možne!!
Známka: 5
Autor KNB (Člen)
[#8] Zasláno:27.05.2020 08:30 | Reagovat 
Dobrý den,
recenze v tomto bloku jsou pouze z období roku 2010 - 2013 ( 7 recenzí).
V tomto období jsme prodali cca 1800 vozů. Myslíme si, že většina zákazníků byli s našimi službami spokojeni.
Novější recenze najdete na Google.cz.
Petr Nožička
jednatel autobazaru KNB
Známka: neudělena
Autor KNB (Člen)
[#9] Zasláno:27.05.2020 08:31 | Reagovat 
Dobrý den,
recenze v tomto bloku jsou pouze z období roku 2010 - 2013 ( 7 recenzí).
V tomto období jsme prodali cca 1800 vozů. Myslíme si, že většina zákazníků byli s našimi službami spokojeni.
Novější recenze najdete na Google.cz.
Petr Nožička
jednatel autobazaru KNB
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz