Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Beno Říčany s.r.o. - Říčany u Prahy

Beno Říčany s.r.o. - Říčany u Prahy

 
Autor Návštěvník ()
[#1] Zasláno:3.06.2010 22:27 | Reagovat 
U tohoto prodejce jsem kupoval letos v březnu Fabii MPi.

Auto se na první pohled zdálo být ve velmi pěkném stavu, bylo po servisní prohlídce. Po projevení zájmu o auto mi byla ihned paní prodejkyní nabídnuta prohlídka dokladů (TP, servisní knížka, protokol o technickém stavu atd.) i samotného auta a zkušební jízda, kterou jsem pochopitelně absolvoval.

Po rezervaci a krátkém času na rozmyšlenou jsem si nakonec auto odvezl, po necelých 3 měsících, úspěšně absolvované technické prohlídce (bez závad ) a najetých necelých 5.000 km, se problémy neobjevily a auto jezdí bez problémů k mé plné spokojenosti.

Jedná se především o prodejce nových vozů, takže ojetin mají omezené množství, ale jsou ve slušném stavu a většina vč. servisní knížky. Ještě jsem jako součást kupní smlouvy obdržel protokol o technickém stavu, ale nedokážu říct, jestli ho dávají ke všem autům - ale asi ano.

Mohu doporučit.

Petr, Bystřice.

web: http://www.benoricany.cz/
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz