Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Eurocar Brno

Eurocar Brno

 
Autor Tomas (Návštěvník)
[#1] Zasláno:7.06.2010 19:08 | Reagovat 
Kupoval tam niekto za posledny rok auto? Ako ich hodnotite?
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#2] Zasláno:13.06.2010 12:02 | Reagovat 
Před cca. rokem jsem tam kupoval VW golf z autem po ujetí 20000km vůbec žádný problé a to je 10 staré auto u kterého jsem čekal investice, ale samozdřejmě to chce pečlivě vybírat! A jinak některé auta co tam měli a to s cenou kolem 200 tis kč !!! byly zralé spíše tak na zešrotování.Ale jinak po zkušenostech z AAA nebo od malých bazarníků jsem byl překvapený slušným chováním a hlavné věděli co prodávají.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#3] Zasláno:15.06.2010 23:36 | Reagovat 
určitě je potřeba (a to u každého prodejce) pečlivě vybírat, nezbývá než souhlasit... ale jinak je Eurocar brněnská kopie Auto ESA a o těch si víc přečtěte v jiném vlákně... takže se nedivím, že jsi tam viděl auta za 200 tisíc vhodná k sešrotování... prostě i taková tam mají - do prodeje prostě berou jako všechny megabazary všechno...
Známka: neudělena
Autor návštěvník (Návštěvník)
[#4] Zasláno:4.09.2010 18:10 | Reagovat 
Problém nastane u tohoto autobazaru až máte nějakou reklamaci, pak se můžete jen soudit. nedoporučuji v tom to bazaru něco kupovat. Jsou to auta převážně z itálie bez původu. Smlovy udělány tak, že oni za nic nemůžou.
Známka: 5
Autor Návštěvník ()
[#5] Zasláno:11.09.2010 20:06 | Reagovat 
Smlouvy maj fakt podivný.To mohu potrdit

Judr. Kadrnožka, Brno
Známka: neudělena
Autor golem79 (Návštěvník)
[#6] Zasláno:13.09.2010 19:31 | Reagovat 
Já můžu Eurocar vřele doporučit.Jednání mají na úrovni a v případě problému s autem od nich,se postarali dobře.Jen jednání v Cityservisu není žádná sláva.
Známka: neudělena
Autor tomkratoch (Člen)
[#7] Zasláno:21.03.2012 22:27 | Reagovat 
Navštívil jsem tento autobazar před vánocemi 2011. Přesvědčili mě, abych si rezervoval auto, i když jsem nebyl 100% rozhodnutý, že ho vezmu. Moc se mi do toho nechtělo, tak mi dali rezervační smlouvu s vratnou zálohou (i když to obvykle nedělají). Rezervaci jsem včas zrušil, ale prachy mi už vrátit nechtějí. A to se kasali jak jsou solidní a prachy vrátí, i když auto nekoupím.
Známka: neudělena
Autor Gogo222 (Člen)
[#8] Zasláno:27.05.2012 16:41 | Reagovat 
Mám stejně špatnou zkušenost s rezervací i starým autem. Po rezervaci jsem teprve získal ID auta. po ověření km na CEBITU jse odstoupil od smluvy. Oni tvrdí, že na tachometru jsou km správně, ale to prý nesouvisí se skutečně najetými km. Rezervaci nevrátili ani po mnoha jednání! Všude se naparují, jak jsou solidní a jaké mají záruky, ale stáří auta je nezajímá.
Známka: 5
Autor lange (Člen)
[#9] Zasláno:8.01.2013 18:31 | Reagovat 
V bazaru lžou. Koupil jsem 7/2012 Octavii z roku 2001, pořizovací cena cca 120tis. Kč

1. vozidlo při koupi mělo platnou technickou kontrolu k čistopisu, nicméně při testovací jízdě byla zjištěna vada na zadních brzdových kotoučích (nebrzdil zadek auta). Při běžném uživatelském prohlédnutí jsem zjistil, že kotouče jsou totálně rezavé a to tak, že rez byla jako "nakynutý koláč". Nechápu jak toto auto mohlo projít technickou kontrolou a také kontrolou Eurocaru (píšou, že kontrolujou 127 bodů při vstupní prohlídce ... ). Toto bych chtěl vidět . Po zjištění této vady mi byla nabídnuta směšná sleva z kupní ceny. Po odmítnutí mi byla nabídnuta varianta opravy vozidla, s čímž jsem souhlasil.

2. nabízí záruku 3 roky, kterou si však musíte zaplatit, tzv. vstupní prohlídkou v jejich servisu CITY SERVIS Brno, a to 18tis. Kč, kde vám sice vymění rozvody a vodní pumpu + další provozní náplně + zkontrolují technický stav vozidla (což dost dobře nechápu, když je vozidlo kontrolováno před přijetím do bazaru ), ale tím "výhoda záruky" končí. Již při této placené prohlídce byly zjištěny další vady - vadná klimatizace (která před příjezdem do servisu fungovala) opr. cca 2tis.Kč, vadné řídící tyče opr. cca 5tis. Kč - na které se však již tato prohlídka nevztahovala a ani "koupená" tříletá záruka prý již nekryje tyto vady, jelikož se jedná o vady způsobené "stářím vozidla". To samé se opakovalo při zjištěné vadě prasklého těsnění pod hlavou, cca 5 měsíců po koupi - oprava cca 8tis.Kč. Opět záruku neuznali z důvodu "běžného" opotřebení auta s ohledem na stáří vozu.

Tedy, 11ti leté auto (v dobré stavu karoserie) bylo celkem koupeno minimálně za téměř 160tis. Kč (když připočtu i náklady spojené s opravami tak možná i 170tis.Kč). Bez jejich vyhlášené "garance" bych stejné auto bez nervů mohl mít o min. 20tis. Kč levnější.

Když to shrnu, tak v bazaru si klidně auto kupte. Doporučuji však nechat si udělat kompletní prohlídku nezávislým servisem, nekupovat žádné nadstandardní "záruky" či "výhody", a v případě první pochybnosti (naleznete sebemenší odchylku od toho co vám prodejce vykládá), okamžitě dejte ruce pryč od vybraného vozu, nebo dokonce preventivně ihned odejděte z tohoto bazaru a přijďte třeba až za týden pro jiné auto.

Já se nechal napálit!!!! vy to nedělejte!!
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz