Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AAA Auto

AAA Auto

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor Veronaska (Člen)
[#51] Zasláno:7.12.2019 10:50 | Reagovat 
V autobazaru AAA jsem byla s kamarádem mechanikem, když jsem vybírala auto, myslela jsem si, že to bude někomu vadit, ale nikdo tam s tím neměl problém vůbec.
Známka: neudělena
Autor Kaspares (Člen)
[#52] Zasláno:8.12.2019 17:23 | Reagovat 
Také jsem si s sebou bral mechanika, který mi tam auto překontroloval, přece jenom není to koupě rohlíku, když kupujete auto na delší dobu, vybral jsem tam spolehlivou Octávii za super cenu.
Známka: neudělena
Autor petalasl (Člen)
[#53] Zasláno:18.11.2020 11:41 | Reagovat 
Koupil jsem oktávku III, v automat, 2.0 TDI a jsem spokojenej s kaufem, hlavně jsem si nechal přes tu nějakou tu službu online nákup dovézt auto rovnou ke kámošovi do dílny a stav vozidla byl ok
Známka: 1
Autor AdamKraw (Člen)
[#54] Zasláno:20.04.2021 13:37 | Reagovat 
zde mám zkušenost ok, hlavně vše zařídí což mi vyhovuje
Známka: 1
Autor Mojmir (Člen)
[#55] Zasláno:16.02.2022 10:04 | Reagovat 
Zde jsme byl nekolikrat spokojen, proto ani uz pro auta nikam jinam nechodim, mam to blizko, prodejce znam a verim jim, cas prokazal ze se jim verit da!
Známka: 1
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz