Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar Lubenec

Autobazar Lubenec

 
Autor Návštěvník ()
[#1] Zasláno:30.07.2010 16:42 | Reagovat 
Autobazar Lubenec nedoporučuji. O autě řekli, že nebylo bourané a karoserie byla svařená ze 2 aut dohromady - léto 2009.
Známka: 5
Autor bronek (Člen)
[#2] Zasláno:3.08.2011 08:53 | Reagovat 
Autobazar Lubenec-auto mi předvedli,dle servis. knihy vše souhlasilo, jen si sami dopsali že auto má měněny rozvody což už nedokázali nějak doložit a na oko telelefonovali s tím že to už nedohledají. Dále zaměstnanec bazaru mi řekl na auto co má najeto 260tis km že je zajeté. Pobavil jsem se. Vše jsem bral a auto jsem chtěl, poslední moje podmínka byla,že po ověření evidence na STK což je 1km od bazaru doplatím zbytek peněz (po zaloze 5tis kč, než se auto přihlásí na CZ čistopis) mi zdělili že si jen stále něco vymýšlím a po pohružkou že se něco stane ať okamžitě odejdu ,že mi už auto nechtějí prodat.
Pro mne jako pro zakazníka nepochopitelné.
Známka: neudělena
Autor lukber (Člen)
[#3] Zasláno:17.08.2011 07:47 | Reagovat 
Přidávám se k zápornému hodnocení autobazaru LUBENEC. Majitel autobazaru sice u auta přiznal, že je bourané (Fabie 2, rv. 2008, 14tis najeto - což se dalo čekat), ale že je opravené v autorizovaném servisu. Na netu mají (sauto.cz), že je auto se servisní knížkou, ale ta se nějak ztratila. Když se asi po čtrnácti dnech našla (prý), zmíňka o opravě po havárii tam není (autorizované servisy mají povinnost zapsat do servisní knížky opravu po havárii). Když jsem na toto upozornil majitel začal být velice nepříjemný. Autobazar je pro mne nedůvěryhodným prodejcem.
Známka: 5
Autor hanskladno (Člen)
[#4] Zasláno:11.04.2012 16:46 | Reagovat 
V autobazaru Lubenec jsem si koupil auto Citroen C4, které bylo levnější než byl průměr na internetu. Personál byl ochotný a vše probíhalo bez problémů. Byl jsem upozorněn na horší stav spojkového ložiska. Tak jsem vůz koupil zaplatil a odjel domů ovšem za tři dny vozidlo přestalo řadit a nebylo schopné provozu. Obrátil jsem se zpět na prodejce co s tím. Bylo mi řečeno, že jsem byl o stavu informován. Nic méně jsme se dohodli, že si vozidlo odvezou a opraví s tím, že zaplatím odtah a práci mechanika. Za dva dny bylo vozidlo opraveno. Musím říci, že jsem byl rychlostí mile překvapen a vše probíhalo bez emocí. Celkem jsem zaplatil 2500,- Teď již mám vozidlo přes půl roku ujel jsem cca 16000 km. A vozidlo funguje skvěle. Tento bazar můžu jen doporučit. Velký výběr pěkné vozy a ochotný personál. Moc ji děkuji Vácha
Známka: 1
Autor pheny (Člen)
[#5] Zasláno:14.08.2012 13:52 | Reagovat 
Pred 3 lety jsem v autobazaru Lubenec zakoupila Toyotu Auris. Cena 300 000. Byl to dovoz s ujistenim, ze je jako nova, nebourana, bez zavad, bez problemu. Po 3 letech jsem sla auto nabidnout jako protinahradu za jiny vuz do Auto Essa, kde mi po dukladne prohlidce sdelili, ze Toyota byla totalne zbourana a dana znovu dohromady. Samozrejme ze auto po tomto zjisteni odkoupit v zadnym pripade nechteji. Auto je momentalne neprodejne. Profesionalita autobazaru Lubenec je na bode nula, ve lhani jsou mistri. Absolutne nedoporucuji.
Známka: 5
Autor xxvojtax (Člen)
[#6] Zasláno:14.08.2012 21:10 | Reagovat 
bronek
No a pak se všichni divíme že se u nás stáčí, když auto s víc jak 200 000km je neprodejný, to stejny i motorky, ale tam je hranice 30 000km. Jasně tady to trošku přehnal že je "zajeté", ale pokud bylo o auto dobře staráno, tak bez problémů ty kilometry vydrží a ještě hodně najezdí.
Známka: neudělena
Autor adliw (Člen)
[#7] Zasláno:12.11.2012 01:45 | Reagovat 
Lubenecký autobazar skutečně ale skutečně nedoporučuji. Přístup personálu k zákazníkovi je katastrofa. Arogance, neochota, prostě hrůza. Člověk aby se zde bál na cokoliv zeptat. Při zkušební jízdě nemělo vozidlo ani převozní značku. Výsledkem návštěvy v uvedeném autobazaru bylo to, že jsem o vozidlo, které jsem si zde vyhlídl ztratil úplně zájem. Byl jsem doslova a dopísmene znechucen. Při představě, že bych zde po zakoupení vozidla uplatňoval reklamaci (skrytá vada atd), no asi by to bylo těžké se zde domoci práva. Osobně se domnívám, že prodavače vozidel, se kterým jsem zde jednal sem dosadila nejspíš konkurence s úmyslem autobazar zlikvidovat. Takhle se vozidla neprodávají. Tamní personál by měl zřejmě podstoupit nějaký kurz slušného a vstřícného chování k zákazníkovi. H r ů z a !!!!!
Známka: neudělena
Autor alespak (Člen)
[#8] Zasláno:26.11.2012 15:33 | Reagovat 
Moje čerstvá zkušenost s Autobazarem Lubenec je právě opačná. Nedal jsem se odradit nelichotivými referencemi a nelituji toho. V Lubenci jsem objevil celkem vzácný vůz, o něž jsem měl zájem, a tak si nešlo moc vybírat. Bazar jsem navštívil v sobotu 10.11.2012. Přístup majitele i personálu hodnotím jako vstřícný a velmi profesionální, přestože jsem jako zákazník byl spíše "malou rybou". Vyhlédnuté vozidlo mi předvedli se vším všudy, a ochotně vyhověli mému požadavku na prohlídku vozu v místní STK. K vozu jsem dostal kromě servisní knížky i zápis z poslední servisní kontroly v zemi původu (Německo) a v den prodeje 16.11. se mnou prodejce z vlastní vůle zajel ještě i na diagnostiku, kde mi dali kompletní výpis všech nalezených chyb.
Rovněž příznivě byla přijata má prosba o uschování mého auta, kterým jsem si pro nový vůz přijel, přes víkend, a to zcela zdarma.
Koupené vozidlo Peugeot 406 Coupé je deset let staré a samozřejmě vykazuje řadu drobných či větších nedostatků - osobně bych asi, na místě majitele, některé vady nechal odstranit před prodejem, ale nejsem si jistý, zda by pak ještě byla prodejní cena tak atraktivní - ze zkušeností vím, že opravy starších vozů jsou relativně drahé, a tak respektuji obchodní strategii majitele bazaru. Rozhodně jsem se nesetkal se žádným pokusem některou vadu zatajit, ba naopak.
Na základě své zkušenosti autobazar Lubenec doporučuji.
Mám strojařské VŠ vzdělání a i když nejsem profesionální opravář, mám se staršími vozy mnohaletou praxi.
Známka: 2
Autor Sergej (Člen)
[#9] Zasláno:27.12.2012 00:29 | Reagovat 
Dobrý den,
tímto doporučuji autobazar LUBENEC jako prodejce "zajetých" automobilů
A co se týče personálu mohu jen doporučit, moc rádi Vám "ochotně" vůz předvedou PS: pokud zrovna nemají moc práce
Vždy jsem si myslel..... zákazník náš pán, ale tady to tak není, bohužel, ale to je hlavně o vedení pana majitele/viz. tedy v obchodním rejstříku/, který sám je tak arogantní člověk, že to asi ještě dlouho nepochopí on sám...... i když kdo ví, možná už brzo pochopí..., že slušní lidé co si chtějí dopořát hezký a spolehlivý vůz a šetří na to celá léta jsi ho raději koupí nové, sice né tak "výhodně" jako v autobazaru LUBENEC ale s opravdovou garancí a zárukou. Možná je natom něco co se říká, ... nejsme tak bohatí aby jsme kupovali levné věci
Tímto nechci upřednostnovat prodejce nových vozidel, ale podílet se o mou zkušenost, kterou jsem si prošel při koupi vozidla v autobazaru LUBENEC.
Autobazar Lubenec hodnotit nebudu, každý má svůj názor a zkušenost, možná jsem jen jeden z mála co se od ostatních spokojených zákazníků jen liší.

S.S. K.Vary
Známka: neudělena
Autor Sergej (Člen)
[#10] Zasláno:27.12.2012 00:42 Změnil(a): Sergej | Reagovat 
Známka: neudělena
Autor calibanka (Člen)
[#11] Zasláno:18.04.2013 09:35 Změnil(a): calibanka | Reagovat 
EDIT (18.04.2013 09:36): Pan majitel je podvodník. Při koupi auta mi řekl, že je auto bez závad. Při předávání smlouvy a výpisu z TK se objevilo 5 závad, sice malých, ale byly tam...
Auto mám měsíc (nákup březen 2013) a přestalo jet. V podstatě chcíplo v křižovatce a už ani neškytlo. Už za jízdy se vypl posilovač řízení, abs... celkem se rozsvítilo 6 kontrolek a auto bylo v podstatě neovladatelné. Na to, že to auto stálo 100 000,- Kč, tak vydrželo fungovat jen 1 měsíc, tak to je síla!!!
Je mi jasné, že to auto bylo udělané jen na oko. To ani nemluvím o strašném cd přehrávači, i ve svém 22. let starém Fordu jsem měla lepší aparaturu!
Děs a Hrůza. Nedoporučuji!!! Dejte si na ně pozor!EDIT (18.04.2013 09:36):
Známka: neudělena
Autor calibanka (Člen)
[#12] Zasláno:18.04.2013 09:37 | Reagovat 
Pan majitel je podvodník. Při koupi auta mi řekl, že je auto bez závad. Při předávání smlouvy a výpisu z TK se objevilo 5 závad, sice malých, ale byly tam...
Auto mám měsíc (nákup březen 2013) a přestalo jet. V podstatě chcíplo v křižovatce a už ani neškytlo. Už za jízdy se vypl posilovač řízení, abs... celkem se rozsvítilo 6 kontrolek a auto bylo v podstatě neovladatelné. Na to, že to auto stálo 100 000,- Kč, tak vydrželo fungovat jen 1 měsíc, tak to je síla!!!
Je mi jasné, že to auto bylo udělané jen na oko. To ani nemluvím o strašném cd přehrávači, i ve svém 22. let starém Fordu jsem měla lepší aparaturu!
Děs a Hrůza. Nedoporučuji!!! Dejte si na ně pozor!
Zapomněla jsem udělit známku, takže ještě jednou!
Známka: 5
Autor Alda1 (Člen)
[#13] Zasláno:18.04.2013 21:50 | Reagovat 
Jestli jste si představovala,že auto za 100000kč bude dokonalé, bez jakýchkoli problémů. Zajímalo by mě, co na tom protokolu z STK bylo za závady. Koroze výfuku a podobné katastrofy.
To, že auto přestalo jet za měsíc se může stát. Stačí jeden přerušený drátek. Kamarád si koupil nového Passata a když ho během jednoho roku počtvrté odvážela odtahovka, tak ho raděj prodal.
A ten CD přehrávač je největší katastrofa. To jste to auto vůbec neměla kupovat. To vám prodávající určitě udělal naschvál, že ho tam namontoval.
Když jsem před měsícem prodával za 200000kč mondeo, tak ho kupující nechtěl, protože chrastil reproduktor u řidiče.
Známka: neudělena
Autor calibanka (Člen)
[#14] Zasláno:19.04.2013 17:11 | Reagovat 
To: Alda1
Tak když se do smlouvy napíše auto bez závad a až po té mi do ruky dají papír z TK, na kterém ty závady jsou vypsané, tak je to sviňárna.
Auto se mnou prohlížel automechanik, já bych si osobně takové auto nevybrala.
Lituju, že jsem jeho názor poslechla. Můj 22.let starý Ford měl sice korozi, ale za to jezdil perfektně. Nikdy mě to auto nenechalo ve štychu.
Rozhodně se nejedná o přerušený drátek.
Taky bych si nekoupila auto za 200 tis., kde chrastí reprák!
Známka: neudělena
Autor Alda1 (Člen)
[#15] Zasláno:20.04.2013 00:05 | Reagovat 
Tak by mě zajímalo, co to bylo za závadu, že se najednou porouchalo ABS, servo a dalších několik věcí. 6 kontrolek najednou jsem asi ještě neviděl.
Co bylo na protokolu z STK za závady. Jestli to byla ta koroze výfuku a podobné věci, tak to není závada, ale běžné opotřebení ojetého vozidla. Ono počítat s tím, že u auta za 100000kč nebude žádná závada, je pěkná bláhovost. Jestli chcete mít auto bez závad, tak si kupte nové. A ani to není jistota.
To vám auto vybírá mechanik? Většinou si kupující vybere auto a mechanik ho jenom schválí po technické stránce.
Jistě, reproduktor, který na vrakáči stojí cca 300kč je závažná závada. Aspoň vidím, podle čeho vybíráte auta. Takové zákazníky mám rád. Nevadí jim že mlátí dvouhmota, že jsou vstřiky po smrti atd, ale hlavně že pěkně hraje rádio.
P.S. to je jenom ironie, takové vraždy neprodávám.
Známka: neudělena
Autor Jan1111 (Člen)
[#16] Zasláno:13.05.2013 13:31 | Reagovat 
Dobrý den,
já jsem to vozidlo prodával jednalo se o vůz opel meriva 1.7 cdti 1 reg. 04 dovoz A první majitel servisní kniha sada kol a pod.. Vozidlo v době prodeje nevykazovylo žádná závady i posudek mechanika byl velmi kladný a toto vozidlo ji doporučil, právě z toho důvodu jak říkáte (Nevadí jim že mlátí dvouhmota, že jsou vstřiky po smrti atd, ale hlavně že pěkně hraje rádio) slečna je zmatená ze závad z STK koroze výfuku, lanovod ruční brzdy apod. místo toho aby byla ráda, že vozidlo bylo skutečně prohlédnuto STK u takto starého vozu by mi spíš "vadil" prokol čistý bez jakékoliv vady (kdo tomu trochu rozumí musí to pochopit). A co se týče té hrozné závady, že se ji rozvítí všechny kontrolky? Alternátor je toho příčinou tedy jen jeho součást oprava do 1000,- S altíkem to je jako se žárovkou buď svítí nebo nesvítí to nikdo nemůže čichat. A to šílené rádio je original (buď kupujete auta nebo v elektru audio soustavy). Ano pokud prodáváte cca 1000 aut ročně může se tu a tam objevit nějaký slabší kousek. Většinou se dohodou vše vyřeší a odstraní. Bohužel jsou lidé kteří Vám i poroce pošlou účet na proplacení prasátka za 360 Kč. A arogantní chování o kterém čtu probíhá takto takto: cena vozu 100000 kupující dám za něj 70000 prodávající děkuji nechci zamykám auto a odcházím Nejsem arab.

Jan Š.
prodejce
PS: škoda, že píšou ti co koupili a přišli si koupit znovu. No holt recenze jsou z větší míry nástroj pomsty.
Známka: neudělena
Autor Jan1111 (Člen)
[#17] Zasláno:22.05.2013 09:46 | Reagovat 
Oprava: škoda, že nepíšou ti co koupili a přišli si koupit znovu.
Známka: neudělena
Autor tondonin (Člen)
[#18] Zasláno:29.02.2020 10:02 Změnil(a): tondonin | Reagovat 
29.2.2020
Dobrý den,
moje zkušenost s tímto autobazarem je jednoduše kladná.....na stránkách Sauto jsem si nalezl vůz, domluvil jsem se s nimi na prohlídce. Jen upozorním že jsem z místa 80 km vzdáleného Auto bylo připravené, nikdo mě nikam netlačil, zařídili mi prohlídku vozu i zespodu a nechali mě ať se rozhodnu. upozorňuji že jsem si auto prohlížel a lustroval přibližně 1,5 hodiny. Po následné rezervaci jsem zaplatil zálohu, jednu menší závadu odstranili na své náklady v ceně vozu. Jednání veskrze vstřícné a slušné, řekl bych až nadstandartně. Rezervace proběhla v úterý, objednaný díl přišel ve čtvrtek, v pátek jsem si vůz odvážel technicky naprosto způsobilý a bez závad. Se spokojeným úsměvem jsme se rozloučili s pocitem že jsme uzavřeli oboustranně dobrý obchod.
Přátelé, co by jste proboha chtěli víc? V mém okolí si za poslední půlrok koupilo v renomovaných bazarech včetně těch největších a nejvíce profláklých a vždy tam bylo nějaké ALE, z některých zůstaval rozum stát. Fotografie auta byly skutečné a nebylo to žádné vitruální naleštěné auto v super stavu které nikdy nikdo nedohledá, ani v tom bazaru vám neřeknou v jaké je pobočce a slouží jen k tomu aby nalákalo k návštěvě a následně pak vnucováno nějaké jiné.... Tolik můj názor
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz