Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » ok-auta.cz

ok-auta.cz

 
Autor michalv (Člen)
[#1] Zasláno:27.09.2010 19:16 | Reagovat 
Ahoj,
já nemám dobrou zkušenost s ok-auta.cz. Dvakrát jsem jim volal na auto, které inzerovaly na svých stránkách, jestli ho stále mají. Prý, že mají, ale když jsem druhý den přijel si auto prohlédnout, tak prý už na něj byla složená záloha. Nevěřím, že by záloha byla složená až po té, co jsem zavolal. Takže pro mě úplně zbytečných 300 km tam a 300 zpět A nemluvím o tom, že den před tím, jsem narychlo prodal staré auto, bohužel právě kvůli spěchu, zbytečně pod cenou. ok-auta.cz tedy já osobně nedoporučuji
Známka: 4
Autor Wajco1 (Člen)
[#2] Zasláno:2.05.2012 20:49 | Reagovat 
Já mám podobnou zkušenost, volal jsem na Mazdu 6, r.v.2008. Chtěl jsem vědět zda ji ještě mají a jestli není problém s autem zajet do Mazdy do Brna na předkupní prohlídku. Byl jsem ujištěn, že to žádný problém není a že můžu přijet. Po příjezdu do Pohořelic nám byl vůz předveden, ale bylo nám odmítnuto jej vzít na prohlítku do autorizovaného servisu Mazdy. Taky jsme zjistili, že nemá deklarovanou servisní knížku. Argumenty typu "zítra s tím jedeme do mazdy na garančku, tak proč by jste tam s tím teď jezdili", nebo "diagnostiku vám vyjede kámoš ve vedlejší vesnici" jsme nevzali a vyrazili 200km zpět domů se dnem dovolené v háji. Bylo evidentní že prodejce za žádnou cenu nestojí o to, aby se vůz dostal ke kontrole do servisu Mazdy, proto dávám za PĚT a v tomto autobazaru mě nikdy nikdo neuvidí a chci před ním varovat i ostatní potencionální zákazníky!!! Martin Bílek
Známka: 5
Autor Roman Navrátil (Člen)
[#3] Zasláno:13.05.2012 14:48 | Reagovat 
Jen na naší obranu!
S pánem jsem byl domluvený na devátou hodinu a to přesně na čas.
Na dvanáctou hodinu jsem měl domluvenou další prohlídku auta plus dalšího zakazníka co si u nás vyzvedával auto.
Pan Bílek dorazil až na jedenáctou hodinu a ani se neobtěžoval zavolat,že bude mít spoždění!
A Mazda má jen elektronickou servisní knížku a pan Bílek to ani nevítak samozřejmě nemůžeme doložit ser.knížku!
Samozřejmě,kdyby pán dojel v tu hodinu jak bylo domluveno nebyl by žádný problém!
Když dorazil před jedenáctou hodinou tak si prohlédl auto,které se mi líbilo a pak mi řekl,že si auto vezme na prohlídku sám a nechá mi jako zástavu jeho občanský průkaz.
Po té co jsem mu řekl,že už to časově nestíhám,když jsme byli domluveni na devátou hodinu!
Pak jsem mu aspoň dal návrh,že mužem zajet tady do servisu,kde mu auto prohlídnou a udělají diagnostiku,když už to časově nestíháme.
Další věc co jsem mu nabídnul,že mu druhý den pošlu veškeré papíry přímo z Mazdy kam jelo auto na servisní prohlídku.
Tahle situace by nevznikla,kdy pan Bílek přijel v přesný čas jak bylo domluveno,nebo aspoň zavolal,že má spoždění a mohli jsme se potkat přímo v Mazdě v Brně co by bylo také řešení!
Já bych ušetřil čas a vše by bylo vyřešeno.
I po všem,když jsem se snažil vyřešit nějak tuhle situaci,tak mi bylo neslušně ........
Jezdíme pravidelně na prohlídky se zákaznikama do autorizovaných servisů.
Docela mě to mrzí,ale už je asi dnes taková doba.
Kdyby jsme byli,tak špatní tak se o nás píše víc,ale je spousta spokojených zakazniků,ale málo někdo to napíše.
S pozdravem Navrátil ok-auta a děkuji panu Bílkovi.
Známka: neudělena
Autor Roman Navrátil (Člen)
[#4] Zasláno:13.05.2012 15:37 | Reagovat 
Pane volá mi hodně lidí a ptají se jestli je auto na prodej,když jste mi volal tak jste se jen zeptal jestli je auto na prodej a neřekl mi,že druhý den přijedete.Sám jste to ještě napsal.
Kdyby se tak stalo,tak Vám auto do druhého dne podržím.
Ale to se nestalo tak se auto prodalo a byla na něho složená záloha.
S pozdravem Navrátil ok-auta.
Známka: neudělena
Autor Octavia (Člen)
[#5] Zasláno:19.05.2012 19:54 | Reagovat 
Dobry den,nemohu souhlasit s uvedenými příspěvky.V lednu letošního roku jsem kupoval v OK-auta škodu octavii.Zavolal jsem předem do bazaru(sobota cca 9 hod)jestli mají auto ještě na bazaru.Pan Navrátil řekl samozřejmě že je tam a že se můžu přijet podívat(ještě v tu so.)Tak jsem vyrazil hned do Pohořelic, mam to zhruba 100km,ale to není podstatné,když něco chci tak si za tim jdu!!Přijel jsem kolem 10 hod,p.Navrátil už mě čekal.Hned mě přivezl auto na plac ať se podívam.Já jakož to laik říkam "auto se mě líbí,ale přijedu ještě se svým automechanikem",on (p.Navrátil)že to neni problém,jelikož byla so.,tak jsme se domluvili na po.Ještě ten den jsme ale jeli auto projet.Vše proběhlo v naprosté profesionalitě a pořádku.Bylo by to psaní na dlouho,ale k podstatě.Dnes je to skoro půl roku, auto jezdí jak má bez problémů!Samozřejmostí byla servisni kniha,navštěva autorizovaného servisu škoda,kde vše sedělo na 120%!!takže můj zavěr?Naprostá spokojenost a dovolím si říct ,že i profesionalita ze strany p.Navrátila a p.Jelínka.Pánové, děláte to dobře a jen tak dál!!!Přeji vám spoustu spokojených zákazníků a těch co vás NEPRÁVEM špiní co NEJMÍŇ.S pozdravem váš spokojený zakazník Kaňa Zdenek.
Známka: neudělena
Autor Milan (Člen)
[#6] Zasláno:21.03.2013 18:47 | Reagovat 
Dobrý den, já zde kupoval auto v roce 2010 a jsem s ním dodnes naprosto spokojen. Předem jsem si zavolal, jestli je auto volné, zajel si na prohlídku, zkušební jízdu a složil zálohu. Pro auto jsem si přijel za tři dny, vše proběhlo naprosto v pořádku ve smlouvě byla garance najetých km, potvrzení o původu a o nehavarovaném vozidle. Nemám jedinou připomínku. Příští volba je jasná, OK-auta. Milan z Lanškrouna
Známka: 1
Autor michalhadrabacz (Člen)
[#7] Zasláno:29.06.2022 14:46 | Reagovat 
Kupoval jsme v tomto autobazaru nyní auto a moje zkušenosti jsou vesměs pozitivní. Ochotný vstřícný přístup, stav vozidla odpovídal popisu i ceně, vše mi bylo ukázáno. Smlouva přehledná a bez záludností.
Mohu doporučit.
Michal Hadraba
Známka: 1
Autor michalhadrabacz (Člen)
[#8] Zasláno:29.06.2022 14:47 | Reagovat 
Kupoval jsme v tomto autobazaru nyní auto a moje zkušenosti jsou vesměs pozitivní. Ochotný vstřícný přístup, stav vozidla odpovídal popisu i ceně, vše mi bylo ukázáno. Smlouva přehledná a bez záludností.
Mohu doporučit.
Michal Hadraba
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz