Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto-Mesto s.r.o. Ostrava

Auto-Mesto s.r.o. Ostrava

 
Autor dan (Člen)
[#1] Zasláno:21.11.2010 09:45 | Reagovat 
vybral jsem si podle netu auto. fotky vypadaly OK, podle prodejce po telefonu nebourano, vedena servisni knizka, auto jede paradne (zrejme univerzalni zaklinadlo). mel jsem s panem pomerne dlouhou diskusi, vedel ze to mam 300km, takze jsem se z nej snazil vytahnout vse s tim ze pokud prijedu, tak to nejspis vezmu. po ctyrech hodinach cesty s penezi v kapse jsme prijeli do bazaru, kdyz jsem vystoupil z auta, jiz z 10ti metru! byl videt cely strikany bok. ale kdyz uz jsem tam byl, tak jsem si ho alespon prolezl. v kufru voda, auto smrdeli plisni, na patych dverich chybel sterac ktery ale na fotce auto melo.. po testovaci jizde (nechali me ridit) se rozsvitila diagnostika motoru, serviska mela posledni zapis 3roky stary.. normalni vrak. co jsem koukal na ostatni auta, byly na tom podobne. sem v zadnem pripade nema cenu jezdit z vetsi dalky. na jejich "obranu" vsak musim rict, ze po ceste jsme prolezli mozna 20bazaru, videli snad 1000aut a naprosta vetsina na tom byla podobne (auta za +-200k).
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz