Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » HB Auto.cz Uvaly

HB Auto.cz Uvaly

 
Autor Dinga (Člen)
[#1] Zasláno:29.11.2010 11:01 | Reagovat 
9.11.2010 jsme s partnerem poprve uvideli auto,ktere jsme si vyhlidli na internetovych strankach.
Jeste tentyz den jsme uhradili zalohu, abychom zamezili dalsim zajemcum a zacali resit finance. Behem tydnu jsme finance vyresili a pro auto si jeli. Prodejce pan Reich je velmi ochotny a nebyla otazka, na kterou by nam nedal odpoved. Jeho velmi seriozni jednani jsme si vychvalovali a po par dnech uz odjizdeli novym/ojetym autem.
Vyrizeni papiru trvalo jen par dni a momentalne se uz muzem prohanet s autem a papiry.
Co se tyce auta - jsme nadmiru spokojeni a musim zaklepat, ale auto odpovida presne nasim predstavam.
Tento autobazar muzu jen DOPORUCIT.
Známka: 1
Autor Dinga (Člen)
[#2] Zasláno:29.11.2010 11:04 | Reagovat 
Jinak tedy jeste dodavam - jeli jsme tam pro BMW, kontrolovala jsem kilometry a historii auta a vsechno sedelo, tak jak melo. Takze zadne zatajovani se nekonalo a spokojenost byla opravdu na miste.
Známka: neudělena
Autor avatar (Člen)
[#3] Zasláno:2.03.2013 21:04 | Reagovat 
ANO -Dinga- má pravdu.Včera sem konečně sehnal auto které jsem potřeboval a přál 1.3.2013.Jedná se o škodu octavii combi 1 tdi 81kw rv.2001.Tento vůz jsem zháněl již několik měsíců.Začalo to telefonátem s p.Baštou,který mě po stručném telefonátu odkázal na p.Reicha a tak sem se začal vyptávat,jelikož jsem toto auto našel na jejich stránkách a líbylo semi,tak jsem si řekl že ho chci.Po telefonu s p.Reichem sem se dozvěděl o autu opravdu od A-Z,další den jsem si domluvil zchůzku a prohlídku automobilu.Jeli jsme tedy druhý den z Liberce poměrně pozdě odpoledne,jelikož mají otevřeno do 18h a my by to nestíhali,tak p.Reich bez sebemenších problémů řekl že na nás samosřejmě počká.Auto jsme prohlídli,projeli se a druhý den jsem odjížděl s tímto vozem.Tímto chci poděkovat p.Bastovi a hlavně p.Reichovi za super jednání a ochotu,můžujen dodat:Pokud sháníte automobil,tak jedině HB-auto Ůvaly
ještě jednou děkuji a DOPORUČUJI
Známka: neudělena
Autor avatar (Člen)
[#4] Zasláno:2.03.2013 21:05 | Reagovat 
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz