Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » HOCARS - Ing. Jaroslav Horáček

HOCARS - Ing. Jaroslav Horáček

 
Autor lukazzz (Člen)
[#1] Zasláno:7.04.2011 21:12 Změnil(a): lukazzz | Reagovat 
Před 14ti dny jsem u tohoto prodejce pořídil VW TOURAN. Vše v pořádku, korektní jednání, možnost kontroly v kterémkoliv servise v okolí (v mém případě jsem vše ověřoval v originál VW servisu). Všechny záznamy servisní knížky seděly, zároveň i dobře postavená kupní smlouva - se zárukou - konzultováno s mým právníkem. Za sebe doporučuji, v dnešní době je opravdu těžké narazit na někoho slušného. Před tímto prodejcem jsem chtěl pořídit auto u AUTOHAUS - DOVOZY - Ještě že jsem se dostal na toto diskuzní fórum a proto jsem tam ani nejel
Známka: neudělena
Autor lukazzz (Člen)
[#2] Zasláno:7.04.2011 21:15 | Reagovat 
Ještě jsem zapomněl dát hodnocení Takže tímto uděluji.
Známka: 1
Autor hemelik (Člen)
[#3] Zasláno:29.09.2011 12:28 | Reagovat 
Skoro měsíc mám od tohoto dovozce Citroen C4 Grand Picasso a veškerá komunikace probíhala naprosto v pořádku. Možnost předkupní prohlídky v kterémkoli servise, dobře postavená kupní smlouva včetně záruk. Při prvním kontaktu a prohlídce s námi strávil prodejce cca 3hodiny o víkendu a ku mému podivu byl stále příjemný , což se nám jinde moc nepoštěstilo. Předtím jsme byli v AAA a musím říci, že byla katastrofa, už mě nedostanou ani před jejich bránu.
Vzhledem k tomu, že se jedná o dovozce, musel jsem si zajistit přihlášení auta a jeho technickou prohlídku, ale by nám vše vysvětleno a nebyl s tím nakonec vůbec žádný problém.
Známka: 1
Autor swapik (Člen)
[#4] Zasláno:19.01.2012 09:54 | Reagovat 
Chce-li člověk pořídit druhé auto do domácnosti, podívá po něčem ojetém kvůli malému ročnímu nájezdu. Nejinak tomu bylo i v mém případě. Auto jsem měl vybráno - Citroen Grand C4 Picasso. Tři dětské sedačky se jen tak někam nevlezou a tohle auto mi učarovalo. Navíc ta možnost dalších dvou sedaček... Prohledal jsem celý internet a našel MRAKY velmi výhodných nabídek. Pochopitelně jsem se zajímal o zkušenosti s prodejci. A tady přišlo velké zklamání - snad všechna auta v ČR mají skryté vady, stočený tachometr a bůhví co ještě! Nechci se nechat zabít v autě, které vzniklo spojením dvou jiných!
Nicméně se mi podařilo najít nabídku na tohle auto: C4 Grand Picasso; 2,0 HDI 100kW automat, rv. 2007, najeto 115000km, xenony, panorama, DVD atd., prostě v plné palbě (naštěstí bez kůže). Cena 270tis s DPH. Recenze na tohoto dovozce jsou výborné (HOCARS), takže jsem do toho šel a domluvil si bez problémů schůzku včetně možnosti prohlídky v autorizovaném servisu Citroen v HK. Pan Horáček vše zařídil a o pár dní později jsme se potkali.
Bohužel se mi stalo faux pas a pan Horáček přivezl jiné vozidlo. Vina byla na mé straně. Jelo se tedy pro správný vůz a pak zpět do Citroenu. Pan Horáček rozhodně nebyl komunikativní, spíše naopak. Ale přičtěme to navrub mé chybě. Určitě ho to nepotěšilo.
Pokoušel jsem se o rozhovor, ale marně. Auto jelo hezky, vypadalo hezky a cítil jsem se v něm příjemně. Při dalším pokusu o rozhovor na téma autobazary, jsem se dozvěděl, že cena vozu při odpočtu DPH se zvyšuje o 10tis Kč. Zdůvodněno to bylo tím, že při prodeji s odpočtem DPH na tom nevydělá tolik, jako při prodeji soukromé osobě. O pozadí takového obchodu si myslete co chcete.
Při zmínce o servisní knížce, jsem narazil na přesně ty samé řeči, před kterými varuje celý internet. Knížka určitě je, ale asi někde na firmě a bude se muset najít. Po tomhle jsem panu Horáčkovi oznámil, že mě začíná děsit. Cena vozu je vyšší o 10tis a servisní knížka je bůhví kde.
Prohlídku v Citroenu jsem hradil já. Sice jsem na to nebyl upozorněn, ale nelze míti námitek. Technik se hodinku hrabal v autě a pak si nás pozval. Auto je v dobrém technickém stavu. přední kotouče nové, zadní v pořádku, nikde nic neteče, nový FAP. Ve výfuku rachotí, ale to bude asi kus starého FAP. Horší to bylo s plechy - všechny dveře byly nově stříkány stejně tak jako levý zadní bok. Prahy jsou v pořádku, takže to mohlo být poškrábáno nebo lehce bouráno. Majitel vozu byl kuřák, což mi technik ukázal na detailech. Co byl lehký šok, auto mělo v 10/2011 najeto 175tkm. Tedy o pouhých 50% více než bylo inzerováno. Pan Horáček byl sám překvapen ze stavu vozu a ujetých kilometrů. Prý je to vina partnera na druhé straně. Kilometry jsou problém z několika důvodů: spojka vydrží 200tkm (12tkč), vstřiky 200-250tkm (14tkč), rozvody 200tkm (10tkč). Plus vozu chyběly dvě chromované lišty (2tkč/ks). Technik se choval profesionálně, nic nehaněl, nic nechválil. Prostě konstatoval stav vozu s tím, že rozhodnutí o koupi je na mě. Prohlídka za milion stála 672kč.
S panem Horáčkem jsem se sešel na parkovišti k řešení nastalé situace. Když to shrnu: kilometry +60tkm, cena vozu +10tkč, servisní knížka možná, kilometry jsou garantovány ve smlouvě (prý nějaká zmínka, neviděl jsem), investice do vozu 40tkč... Tohle auto za 282tkč s DPH tedy rozhodně nekoupím. Pan Horáček po mě chtěl návrh, což jsem odmítl s tím, že stejně bude muset stav vozu na internetu opravit, aby si zachoval tvář. Bohužel ani po týdnu jsem od něj nedostal žádnou nabídku a vůz se stále nabízí za stejnou cenu. Akorát ty kilometry jsou pryč - nyní je tam 0.
Závěr si udělejte sami. Já jsem se po této zkušenosti rozhodl koupit nový vůz i za cenu vyšších nákladů. Nenechám se zabít v ojetém voze. Za sebe dávám 4 (bod za ochotu prohlídky v Citroenu)
Známka: 4
Autor swapik (Člen)
[#5] Zasláno:19.01.2012 10:05 | Reagovat 
ještě uvedu údaje o autu:
Citroen Grand C4 Picasso, VIN VF7UARHJH45162762, zkontrolováno u autorizovaného servisu Citroen - Regina a.s.
Známka: neudělena
Autor lukazzz (Člen)
[#6] Zasláno:22.01.2012 13:34 | Reagovat 
Dobrý den.
Ono to bohužel ani jinak fungovat nemůže. Nejdůležitější je stejně finální rozhodnutí daného člověka, zda si vše důkladně prověří a přečte veškeré podmínky smlouvy. Špatností v tomto oboru je plno a je pravdou, že je těžké najít něco seriozního. Co se týče swapika musím uznat, že já jsem při koupi auta s odpočtem DPH musel zaplatit také 10.000,- navíc oproti recenzované ceně. Zaskočen jsem byl, ale cenu zaplatil, protože to bylo to jediné, co nesedělo. Zbytek byl v pořádku. Je pravdou, že toto by mělo být v nabídce vždy uvedeno. Zákazníka přeci nezajímá, jakým způsobem auto pořizuje, ale jaká je udávaná cena. Pokud nabízím auto s odpočtem DPH je velmi pravděpodobné, že ho koupí někdo právě kvůli odpočtu DPH (například já).
Známka: neudělena
Autor swapik (Člen)
[#7] Zasláno:24.01.2012 10:06 | Reagovat 
Vážený pane Parizku,
tohle je má osobní zkušenost při kupování ojetého vozu. Od seriozního prodejce bych očekával poskytnutí informací o zjištěném stavu u autorizovaného prodejce (zvláště když prohlídku zaplatil potenciální zákazník). Bohužel se nic takového nestalo, pouze byl na jednom místě umazán stav kilometrů (na jiném místě ale zůstalo 115tkm).
Podle Vašich reakcí jste ojetý vůz nekupoval. Potom nechápu, proč se vyjadřujete tímhle způsobem. Pokud máte dobrou zkušenost, podělte se s ostatními. Posloužíte všem mnohem lépe.
Známka: neudělena
Autor Ing Jaroslav Horacek HOCARS (Člen)
[#8] Zasláno:25.01.2012 15:12 | Reagovat 
Dobrý den,

reaguji na příspěvky pana swapika.

Když už píšete, že jste jednal s panem Horáčkem (majitelem HOCARS) a popisujete tu jeho nevhodné chování, tak nebudete mít nic proti, když Vás budu oslovovat vaším jménem, které je myslím JAN LOVEČEK.

Přijde mi hodně trapné, že se neumíte pod svůj názor podepsat vlastním jménem.

Jinak s panem Horáčkem (majitelem) jste nikdy nejednal, protože v době Vaší návštěvy byl na nemocenské dovolené (mohu Vám poslat lékařskou zprávu, pokud nevěříte).

Ke kilometrům: Po návratu z nemocenské dovolené jsem, skutečnost prověřoval a zajímavé na tom je to, že servisní akce (záznam v registru Citroen, na který pan Loveček /swapik/ upozorňuje) byl proveden 24.11.2011 ve Francii. Byl by to krásný důkaz, akorát je tu jeden drobný problém a to, že auto bylo dovezeno do ČR 26.9.2011 !!!
Přesný datum dovozu do ČR, lze dokázat nákladovým listem tzv. CMR externí přepravní firmy.

Shrnutí: auto bylo na servisu ve Francii 2 měsíce poté, co už stálo v ČR. Není Vám to divné?

Že by chyba, nebo konkurence...
Přímo v Citroenu uznali, že je to nemožné a nerozumí tomu.

Nejdůležitější co jste zapomněl zdůraznit je, že jste se zachoval jako správný Čech a poté co jste odhalil údajný "podvod", tak jste na tom chtěl co nejvíce „trhnout“.
Když jsme Vám žádnou nabídku dodatečné slevy neudělali, tak jste reagoval Vaší referencí.

Proč jezdíte kupovat ojetý Citroen, když máte 800 tisíc Kč na nové C4 Grand Picasso v takové výbavě, jak na závěr uvádíte.

S pozdravem Ing. Jaroslav Horáček
Známka: neudělena
Autor swapik (Člen)
[#9] Zasláno:31.01.2012 14:14 | Reagovat 
Dobrý den pane Horáčku,

pokud si přečtete ještě jednou pozorně můj příspěvek, nikoho jsem nehaněl. Snažil jsem se držet faktů. A pokud jsme spolu nehovořili, pak nechápu, proč se někdo z Vašich zaměstnanců představuje Vaším jménem (upozorňuji, že jsem byl s kolegou). Pakliže to ovšem není shoda jmen.

Kilometry: v autorizovaném servisu Citroen mi písemně potvrdili najetý stav kilometrů. Jak je možné, že Vám řekli něco jiného, netuším. Pokud servis udělal chybu, pak za ni platíme oba, protože jsme mohli uzavřít obchod. Jak píšu, auto bylo jinak v dobrém stavu.

A teď k tomu "správnému Čechovi". Nikdy jsem po Vás (nebo spíše po Vašem zaměstnanci) nechtěl slevu a ani jsem mu žádnou cílovou částku nenavrhl. Rozhodnutí o nabídce bylo pouze na Vás. Paradoxní na tom všem je, že po "správném Čechovi" bylo požadováno o 10tis Kč více kvůli DPH.

A úplně na závěr: jak jste dospěl k tomu, že jsem koupil nové C4 Grand Picasso? Nikde jsem se o tom nezmínil, pokud se dívám dobře.

Jan Loveček (pro klid duše)
Známka: neudělena
Autor henry1974 (Člen)
[#10] Zasláno:5.02.2012 11:00 | Reagovat 
Dobrý den pane Lovečku,

mohl byste mi na sebe prosím poslat email ? Rád bych se s Vámi spojil.
Chtěl jsem totiž koupit stejný vůz C4 Picasso, který jste si byl prohlédnout.

děkuji,
J.Šklíba
Známka: neudělena
Autor swapik (Člen)
[#11] Zasláno:14.02.2012 07:46 | Reagovat 
Dobrý den pane Šklíbo,
mail na mě je jan.lovecek@gmail.com
Známka: neudělena
Autor goga (Člen)
[#12] Zasláno:3.04.2012 20:05 | Reagovat 
Zdravím

Minulý týden jsem koupil od pana Horáčka (HOCARS) Ford Galaxy a nechal jsem si dodatečně prověřit servisní knihu, počet kilometrů, servisní záznamy a původ.

Vše naprosto v pořádku a v posledním servise Ford mi dokonce prozradili i původního majitele, který se schoduje s originálním TP.

Jsem rád, že vše bylo v pořádku a mohu jezdit beze strachu, kdy se mi přetrhne rozvodový řemen, upadne spojka, DPF filtr, apod.

Cena vozu byla sice vyšší, než od konkurence, ale za poctivý vůz se mi tato investice 100 krát vrátí.

Děkuji a přeji mnoho prodaných vozů.

Goga

EDIT moderátora (administrator): Tento příspěvek byl vložen ze stejné IP adresy, jako příspěvek uživatele Ing Jaroslav Horacek HOCARS ze dne 25.01.2012 15:12 (109.80.167.95)

Známka: 1
Autor Medík (Člen)
[#13] Zasláno:7.04.2012 21:24 | Reagovat 
Edit administrátora k příspěvku ze dne 3.4.2012 od goga je víc než vtipný....
Pane Horáčku to Vám nedocvakne, že IP Vás prozradí.... a jen to potvrzuje mnou vytvořený názor: Vyhýbat se Vám velkým obloukem
Známka: neudělena
Autor Ing Jaroslav Horacek HOCARS (Člen)
[#14] Zasláno:10.04.2012 15:23 | Reagovat 
Dobrý den pane Medík,

původně jsem na edit pana Moderátora, ani nechtěl reagovat, ale když už si chcete dopisovat, tak Vám rád odpovím na Váš názor.

Pokud se Váš názor týká mé informační znalosti (ohledně IP adresy), tak věřte, že jsem s tím tak trochu počítal, ale bohužel spokojený zákazník nemá potřebu se vyjadřovat, ale nespokojený, výřečný a třeba i podvedený zákazník ano. A k tomu slouží v 99,9 % toto fórum.

Tak na vysvětlenou: o hodnocení jsem pana kupujícího požádal přímo v mé kanceláři (proto stejná IP adresa) a ten se rozhodl reagovat ihned a to v mé kanceláři.

Pokud pane Medíku mi pošlete email, rád Vám sdělím fakta k danému Ford Galaxy, aby jste tu nešířil Vaše názory, které se nezakladají na faktech a pravdě.

A jestli je Váš názor v tom, že se mi máte vyhýbat velkým obloukem, tak to Vám schvaluji, protože mé autocentrum se nachází „v oblouku“ v zatáčce, tak aby jste dobře dojel a nenarazil…

Od roku 2005 jsem dovezl a prodal stovky vozidel, takže jedna negativně laděná recenze nic nevykazuje.

Jsem jeden z mála prodejců v ČR, který veřejně uvádí VIN kódy a originální servisní knihy od vozidel na svůj WEB.
Také záměrně dáváme klientům originál dokumenty, tak abychom neskrývali kdo byl původní majitel.

Žádám všechny čtenáře, aby dojmy a názory některých autorů brali s velkou rezervou. Navštivte nás a důkladně si prověřte naše vozy před samotnou koupí, včetně kontroly vozu v autorizovaném servise.

VZKAZ PRO MODERÁTORA WEBU:

Prosím o odstranění příspěvku pana Medíka, protože se jeho příspěvek netýká konkrétního prodeje vozidla založený na pravdivých skutečnostech, ale spíše názorově popisuje znalosti s informační technologií a na základě této úvahy bezdůvodně nebadá čtenáře Vašeho Webu.

Díky
S pozdravem Ing. Jaroslav Horáček
Známka: neudělena
Autor Medík (Člen)
[#15] Zasláno:11.04.2012 10:49 Změnil(a): Medík | Reagovat 
Dobrý den pane Horáčku
Přece mi nechcete brát mnou vytvořený názor na Vás? To snad ne.... Názor snad mohu mít jakýkoliv, že se Vám nelíbí je Vaše věc. Samozřejmě bych pochopil Vaše rozhořčení nad tím, kdybych o Vás a vaší firmě šířil nějaké negativní informace vycucané z prstu, což se ovšem nestalo!!!!!!!!!
A teď k příspěvku od goga: Takže on si u Vás koupil auto, pak ho nechal DODATEČNĚ prověřit v jiném servisu a odtud se vrátil k Vám do kanceláře, poplácali jste se vzájemně po ramenou a ještě jste ho požádal, zda by z Vašeho PC mohl napsat oslavný mejl, což on nadšeně splnil !!!! VELMI důvěryhodné !!!! Závěr ať si udělá každý čtenář sám
S pozdravem Petr Medík
Známka: neudělena
Autor lukastykal (Člen)
[#16] Zasláno:21.05.2012 20:14 Změnil(a): lukastykal | Reagovat 
Před třemi týdny jsem zakoupil ojeté auto v autobazaru pana Horáčka. Jednalo se o Ford Galaxy, přímý dovoz z Německa, rv 2009, 2.2 TDCI diesel, najeto cca. 144.000 km.
VIN kód byl uveden u inzerátu. Vše jsem si ověřil, najeté kilometry seděly. Při návštěvě všechny dokumenty z Německa k dispozici (technický průkaz + odhlášení, záznamy o pravidelné údržbě vozu, manuály, kód k rádiu), nabídnuta možnost prohlídky vlastním technikem a/nebo dojetí do mnou vybraného servisu. Na celou prohlídku auta na místě neomezené množství času, na jízdu (řídil jsem jak já tam pan Horáček) totéž. Všechna elektrika vyzkoušena a funkční.
Auto jsem po koupi měl v servisu kvůli STK a Emisím při dovozu (neautorizovaném, ale opravují mi tam auta přes 15 let, takže velká důvěra): technik konstatoval, že stav je perfektní a plně odpovídá tři roky starému vozu a najetému počtu kilometrů. Od koupi najeto 3.000 km a neobjeven žádný problém.
Kdyby se něco zásadního vysypalo, napíši sem. Pokud by případný zájemce o koupi auta v tomto autobazaru potřeboval další informace, napište mi na email: lukas.tykal@volny.cz.
Takto má vypadat dle mého názoru profesionální jednání.
Lukáš Tykal
Známka: neudělena
Autor adelic (Člen)
[#17] Zasláno:16.07.2012 18:48 | Reagovat 
Tak to mě baví. Pan ING si píše plusovou reklamu ze své kanceláře. Asi studoval v Plzni
Známka: neudělena
Autor focus02 (Člen)
[#18] Zasláno:17.07.2012 20:02 | Reagovat 
medik ma 100 bodů tak to me dostalo
Známka: neudělena
Autor Light (Člen)
[#19] Zasláno:12.08.2012 22:05 | Reagovat 
Mohl by se pan dovozce vyjádřit k těm 10tis doplatku za odpočet DPH ?
Známka: neudělena
Autor radatlusta (Člen)
[#20] Zasláno:17.09.2012 11:55 | Reagovat 
Hodne porobna kapitola jako D1 cars, udajne garance najetych kilometru jsou podvod. Kdyz dojde na reklamaci, tak se s vami nikdo nebavi
Známka: 5
Autor michal1944 (Člen)
[#21] Zasláno:25.09.2012 22:11 Změnil(a): michal1944 | Reagovat 
EDIT (26.09.2012 04:56): Před 14 dny jsem kupoval Ford S-max u fa Hocars. S nákupem a s jednáním pana Horáčka jsem byl vcelku spokojen až na jednu věc. Pan Horáček mě poslal zpáteční na cestu domů cca. 250 km bez čistopisu TP jen se zelenou převozní značkou a orginálním TP z Německa. Já jako člověk neznalý věci jsem s důvěrou vyjel na cestu a úspěšně dorazil domů abych se pak při ev. kontrole a STK dověděl že s takovým to vozidlem na silnici nemám co dělat a že jsem měl velké štěstí že jsem bez potíží dojel. Škoda, tímto jednáním si to u mne trochu pokazil.
Jinak ev. kontrola, STK a emisní kontrola byla bez jediné chybičky. S autem samotným mám najeto cca. 400 km, je tedy brzo na hodnocení ale první dojem z vozu je velmi dobrý. S případnými dalšími dojmy se v budoucnu rád podělím.
Michal
Známka: neudělena
Autor brazina (Člen)
[#22] Zasláno:14.11.2012 20:13 | Reagovat 
Dnes jsem u Ing. Horáčka Hocars zakoupil Ford S-max.
Veškerá komunikace bez připomínek, profesionální přístup. Prodejce byl ochoten jednat o znění smlouvy. Prodejce doporučoval nechat si ověřit stav vozidla v autorizovaném servisu (který jsem zvolil sám), kde mi potvrdili skutečnosti, které byly prezentovány v nabídce vč. ujetých km.
Cena v inzerátu byla konečná, žádné skryté vícenáklady.
Prodejce mi vyšel vstříc a za přiměřený poplatek zajistil český technický průkaz vč. emisí a technické kontroly. Prodejce též zajistil pojištění. Cesta domů tedy proběhla oficiálně se všemi dokumenty potřebnými k převozu vozu.
Na hodnocení auta je nyní brzy, ale z nákupu mám velmi dobrý pocit a prodejce rozhodně doporučuji.

Roman Bražina
Známka: 1
Autor Rony6 (Člen)
[#23] Zasláno:8.02.2013 13:42 | Reagovat 
Od tohoto prodejce jsem kupoval Forda Galaxy, r.v. 2008. Auto jsem si nechal prohlédnout na nedaleké STK, složil jsem zálohu a o dva dny později mě pro něj zavezl kamarád. Forda mám chvilku, vím, že když kupuji bazarovou věc, vždy musím počítat s nepříjemnými překvapeními, zvláště po zkušenostech s jinými bazaristy. Tento prodejce mě však mile překvapil svou ochotou, komunikativností, přístupem a také sortimentem - dle názoru mého i kamarádova jsou nabízené vozy pečlivě vybírané, s doloženou historií, zaplaceným DPH (sic!), v podstatě mezi nimi nebylo špatné auto (pokud jsem si všiml). Cena za vůz byla přiměřená stavu a kilometrům, prodejce za přiměřený poplatek zařídil i STK a čistopis TP. Spolu s povinným ručením, které jsme sjednali na místě, jsem odjížděl s kompletní dokumentací a převozní SPZ. Auto se zdá být ve velmi slušném stavu, celkově jsem velmi spokojen a p. Horáčka mohu s klidným svědomím doporučit dalším zájemcům o ojetý vůz
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz