Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Adámek - Skotnice (blízko Mošnova)

Auto Adámek - Skotnice (blízko Mošnova)

 
Autor Kamikaze211 (Člen)
[#1] Zasláno:17.04.2011 17:10 Změnil(a): Kamikaze211 | Reagovat 
Kupoval jsem tam před rokem a půl focuse 99 r.v. obhlídka byla ok, všimnul jsem si ale vyměněných nárazníků po faceliftu (model 02 a výš) Takže bourané na předek na 100% v zadu byl měněný kufr ( dozvěděl jsem se o půl roku později v nejmenovaném servise) No ale dojel sem 10 km a podělaly se lanovody. Po zavolání do autobazaru a sdělení závady bylo řečeno že si přijedou a opraví na vlastní náklady. A tak se taky stalo, za týden bylo auto opraveno a konečně sem odjel. Potom sem zjistil že jsou sjeté brzdy a nějaké menší závady - celkem opraveno asi za 15 tis kč (včetně nových rozvodů) a od té doby nic. Auto zatím jezdí, nějaká větší závada se neprojevila. Km dle společnosti cebia seděly, rok výroby taky. Takže když si dáte pozor, můžete mít celkem ok auto za solidní peníze.

www stránky: http://www.autobazar-skotnice.cz/
Známka: 3
Autor Adam (Člen)
[#2] Zasláno:15.01.2012 23:32 | Reagovat 
Tento bazar mohu s klidným svědomím doporučit. Koupě proběhla v pořádku a dokonc mi byla po 2 měsících provozu uznána reklamace starteru. Děkuji
Známka: neudělena
Autor sikser (Člen)
[#3] Zasláno:18.04.2012 20:08 | Reagovat 
Taky se podělím o zkušenost, již po druhé zde kupuji auto, předtím punto a ted oktávku, s puntem jsem byl nesmírně spokojen protože ještě doteď slouží a přítelkyně s ním jezdí pořád. Objel jsem pár bazarů s kamarádem který je mechanik a řeknu vám že asi nejvíce v dobrém stavu jsem zase auto nalezl zde. Tím nechci křivdit ostatním chápu že každý chce prodat auto a už do něj nechce dávat peníze ale tady jsou auta aspoň v takovém stavu který je podle mých představ a doufám že zase budu spokojen. Jo a pojistku mi dali pomalu za ty samé peníze jak u punta.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz