Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AutaNej Ostrava Zábřeh

AutaNej Ostrava Zábřeh

 
Autor Pajson (Člen)
[#1] Zasláno:26.04.2011 22:14 | Reagovat 
máte někdo zkušenost s tímto bazarem - autanej.cz ? Díky
Známka: neudělena
Autor agator (Člen)
[#2] Zasláno:8.09.2011 13:32 | Reagovat 
Tak projevil jsem u nich zájem o jedno mondeo. Perfektní stav, se serviskou, 3 roky staré, málo najeto, a nebourané. Majitel mi ochotně zaslal VIN, tak jsem ho nechal u fordu prověřit a dozvěděl jsem se, že na vozidle byly provedeny velké karosářské opravy v ceně cca 300tis. Takže asi tak je to s nebouranými auty...
Známka: neudělena
Autor kuba (Člen)
[#3] Zasláno:24.11.2011 10:24 | Reagovat 
Vážený pane, v tomto případě se jedná o tzv.komisní prodej kdy nám bylo majitelem řečeno, že vozidlu nic není a nebylo. Pokud by se jednalo o vůz prodávaný výhradně mou osobou, chybu připouštím. Prodáváme cca 300 vozidel ročně a všichni zákazníci jsou s našimi vozy a službami spokojeni.

S pozdravem

Tomáš Drgač
Známka: neudělena
Autor Chuckee (Člen)
[#4] Zasláno:4.12.2011 17:20 | Reagovat 
Koupil jsem tam Škodu Octavii v Listopadu 2010. Při koupi vozu bylo na tachometru 139500km nějakých 4500km po servisu. Jaké překvapení, když jsem přijel v Lednu do škodovky a tam mi ukázali záznam 143086km- 5.3.2010 technická kontrola vozidla v Liberci. Na vozidle nebyl veden záznam od poslední kontroly nějakých 5 měsíců a páni prodejci toho patřičně využili a omladili auto o 10300km. První jsem si říkal, že je to nesmysl, stáčet auto o nějakých 10000km, ale když jsem byl na diagnostice, tak tam zadal skutečný stav tachometru a na vozidle mi potvrdili neprofesionalně stočených 10300km. Vozidlo prodejce odkoupil od společnosti LEASEPLAN. Jsou to firemní automobily, které prodavají při 150000, nebo po 4 letech provozu. Tam by asi težko zasahovali do tachometru. Prodejce to zřejmě stočil, aby se vozidlo tvářilo po servisu a lépe se prodávalo. Moje chyba byla ta, že jsem si do smlouvy nanechal zaznamenat stav tachometru při koupi. Na to si dejte bacha a nechte si zaznamenat, pro případné raklamace. Každá lepší diagnostika umí ukázat skutečny stav tachometru, pokud je vozidlo stočeno amatérem např. stanice emisních kontrol tyto diagnostiky mají. Prověřujte a nenechte se ošidit. Jinak s vozidlem není problém akorát ty km. mě trochu štvali.
Známka: neudělena
Autor flash (Člen)
[#5] Zasláno:15.01.2012 16:47 | Reagovat 
Já mám hodně špatnou zkušenost s bazarem AUTA NEJ.
Měl jsem zájem o Suzuki Grand Vitara , když jsem volal majiteli bazaru o poslání VINka, posláno mi bylo až po třech dnech od doby co jsem mu volal.Když mi VINko poslal zjišťoval jsem si to v Suzuki a všechno bylo v pořádku.Ihned jak jsem skončil hovor od Suzuki volal jsem majitele aby mi auto zamluvil na jméno. To bylo 11.1.2012 .Říkal, že auto je zamluveno na moje jméno do pátku 13.1.2012.Když jsem v pátek ráno vyrážel z Prahy do Ostravy ještě u Brna jsem volal jestli vše platí a bylo mi řečeno, že samozřejmě ANO.Po hodině cesty u Olomouce mi volal majitel bazaru a řekl mi , že auto které jsem měl zamluvené je prodané.Když jsem se ptal, jak je to možné když ho mám zamluvené.Odvětil mi, že den předtím přijel nějaký pán a dal na to zamluvené auto zálohu 50 000,- a že si majitel bazaru myslel, že to je člověk od Nás.Když přijeli lidi co tam den předtím složili tu zálohu, auto jim prodal a já si udělal výlet, který mě stál peníze a nervy.Tímto děkuji bazaru AUTA NEJ a určitě tento bazar nedoporučuji.
Známka: 5
Autor kuba (Člen)
[#6] Zasláno:19.01.2012 15:44 | Reagovat 
Záloha byla složena shodou okolností také klientem z Prahy, a my jsme byli přesvědčeni,že jste to byl vy. Příště si nerezervujte vůz na tzv. dobré slovo bez finanční zálohy po dobu 10 dnů. O vůz byl velký zájem,stačilo poslat pár tisíc kč na účet a vozidlo by bylo vaše. Měli jsme zde klienta s hotovostí a byla by hloupost automobil neprodat. Toto vám potvrdí každý obchodník.

S pozdravem Auta NEJ, s.r.o.
Známka: neudělena
Autor agator (Člen)
[#7] Zasláno:19.01.2012 16:08 | Reagovat 
No, co k tomu dodat. Jsem nakonec rád, že jsem Mondeo koupil u autorizovaného delaera Ford. Podepsala se kupní smlouva, peníze jsem poslal převodem a třetí den odjížděl. Je to už 5 měsíců a do auta jsem zatím nakupoval jen benzín...
Známka: neudělena
Autor roromik (Člen)
[#8] Zasláno:9.10.2012 09:24 | Reagovat 
Zkušenost mám, koupil jsem Škodu Octavii II v roce 2009 a bylo stočeno jen 30 tis. km., auto se tvářilo že je v pořádku, dívali se na něj i autičkáři a říkali vpohodě, ale během roku jsem do oprav dal 100 tis. Byla falšována servisní knížka a když jsem chtěl auto reklamovat, cukali se.
Známka: 5
Autor kuba (Člen)
[#9] Zasláno:11.10.2012 14:38 | Reagovat 
Nic takového se nestalo, jste lhář a podvodník, na tom trváme. Prosím o doložení účtu a osvětlení celé záležitosti formou osobní schůzky na našem autobazaru.
Auta Nej, s.r.o.
Tomáš Drgač, 608805810.

PS: servisní knihy máme vždy originální, obchodujeme pouze s velkou Leasingovou společností, kde se servisní knihy ctí. Na uvedenou schůzku dovezte výše uvedenou zfalšovanou servisní knihu. Velmi se těšíme. Určitě jste si spletl autobazar a špiníte někoho omylem.
Známka: neudělena
Autor Janyka (Člen)
[#10] Zasláno:15.04.2021 16:10 | Reagovat 
13.04.2021
nedoporučuji!!! Přijedeš si auto prohlédnou zda je vše ok a jakmile se moc zajímáš už jsi pro bazar otravný, dojdeš další den s hotovostí ano auto beru a chlap z bazaru ti řekne auto už je prodané, jen ať má klid...... prej jsme si auto moc ověřovali a on na to není zvědav...... auto tam stoji , takže nám sprostě lhal a auto vůbec neprodal! Což vypovídá o všem...
Známka: 1
Autor Sasanka (Člen)
[#11] Zasláno:26.08.2021 19:04 | Reagovat 
26.8.21
Autobazar Nej auto nedoporučuji. Po měsíci od koupě auta jsme zjistili vadnou klimatizaci. Přivezli jsme auto k reklamaci - ODMÍTLI převzetí. Na své náklady jsme nechali zjistit závadu - díra v chladiči. Opět jsme přivezli auto k reklamaci - Odmítli převzetí. Autobazar deklaroval auto bez investic. Prý mají potvrzení ( nikdy jsme neviděli ) z 1/20 soudním znalcem, že auto je bez závad. Skoro rok a půl jim stálo na parkovišti nebo s ním někdo jezdil? Kdo ví. Každopádně se nenechte odbýt, jsou to chuligáni. Pán asi majitel si vykládá OZ po svém.
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz