Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTOCENTRUM SLATINA - BRNO

AUTOCENTRUM SLATINA - BRNO

 
Autor kocibl (Člen)
[#1] Zasláno:2.05.2011 12:04 | Reagovat 
Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s nákupem auta v tomto bazaru?
Díky!
Známka: neudělena
Autor henry (Člen)
[#2] Zasláno:6.08.2021 11:15 | Reagovat 
Dobrý den vyhněte se obloukem autobazaru Slatina Brno.Vyhlidl jsem si 2.8.2021 vozidlo Opel Insignia.Tvrzeni majitele po několika telefonech supr stav,nebourane blablabla.Při kontrole technikem zjištěn stav pomalu totálky.Odbornik jen kroutil hlavou.Laky někde vykazovali hodnotu 400 standard je do 80.Cena 399 000.Po incidentu v bazaru už mají cenu za dva dny o 70 000 nižší.POZOR. PODVODNICI.
Koupíte a jste chudáci peníze nevrátí a opravy hodně vysoké.
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz