Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar u Makra Ostrava

Autobazar u Makra Ostrava

 
Autor mirdav (Člen)
[#1] Zasláno:4.05.2011 21:38 | Reagovat 
Pozor na Autobazar u Makra v Ostravě. Prodat auto, do ano, ale pokud jsem se ozval s reklamací, nejprve nebrali telefony a pak se rozhodli zastrašovat právníkem. Bližší info, naskenované dopisy a popis "radostné události" na http: //www.autobazar-u-makra.cz . Názor, ten nikomu vnucovat nebudu, ale obrázek si udělejte sami...
Známka: neudělena
Autor p_mik (Člen)
[#2] Zasláno:20.01.2012 19:56 | Reagovat 
Já jsem tam kupoval auto na doporučení známého a zatím (po půl roce) spokojenost. Jeli se mnou na prohlídku do 35km vzdáleného servisu a stav auta byl dle slov mého mechanika slušný. Ale jako ve všech bazarech tam určitě nebudou jen pěkné auta. Chce to auto nejdříve prohlédnout, prověřit a pokud tomu člověk nerozumí raději obětovat pár stokorun a najít nezávislý servis který to udělá za vás.
Známka: neudělena
Autor satan (Člen)
[#3] Zasláno:24.01.2012 21:58 | Reagovat 
Dne 12. 12. 2011 som u nich kupil Audi A3 a po prevoze na Slovensko (cca 100Km) odišiel alternátor. Stane sa, hovorím si, radšej teraz ako neskor. Zavolal som p. Bilíkovi a on mi prisľúbil preplatenie nákladov. Neskor ked som mu volal koli uctovnym dokladom nemal problém dvitnut telefon aj ked bol práve v Taliansku. Musim uznat korektne a ustretove jednanie zo strany p. Bilíka. Dakujem.
Známka: neudělena
Autor Adam (Člen)
[#4] Zasláno:25.02.2012 09:37 | Reagovat 
Projel jsem celou radu bazaru se zajmem koupit Focuse, musim zde potvrdit silne negativni zkusenost. Vozy, ktere me zajimaly mely stocene tachometry minimalne o 80 tis kilometru. Opravdu nedoporucuji !!!!

EDIT moderátora (administrator): Uvedena recenze se vyskytuje u nekolika dalsich autobazaru a a u vsech (mimo jedineho, ktery naopak chvali) uvadi autor, ze prave v konkretnim autobazaru meli FF se stocenym tachometrem. Toto hodnoceni nepovazuji administratori serveru za verohodne.

Známka: neudělena
Autor zdenek (Člen)
[#5] Zasláno:1.04.2012 12:11 | Reagovat 
Milý pane ,,Adam,, vy jste projel celou řadu bazarů a všede kde jste byl tak všechny Focusy měli stočené km o 80 tis.km.Já si myslím,že v našem bazaru je možnost jet do autorizovaného servisu, kde si zakazník tuto prohlídku hradí sám.Ale já si myslím ,že jak jste u nás byl tak toto možnost jste ani nevyužil asi ani na to nemáte.
Vy jenom pomluváte asi 12 bazarů, kde je psána jedna a tatáž věta a myslím ,že vám jde o to jen, aby jste někomu uškodil, Nehudek Z.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz