Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Dědoch - Rýmařov

Auto Dědoch - Rýmařov

 
Autor mod (Člen)
[#1] Zasláno:6.06.2011 21:15 | Reagovat 
Pozor na tento autobazar, prodávají auta se stočenými kilometry a falešnou servisní knížkou.

Upozornil jsem je, že jejich nabízený automobil má podle záznamu v autorizovaném servisu o 100 000 km více najeto než uvádějí. Tvrdili, že je podvedl jejich dodavatel, ovšem auto nabízeli dále s přetočeným tachometrem a falešnou servisní knihou.

Před koupí automobilu v tomto bazaru doporučuji auto velmi dobře prověřit v jiném servisu. Ovšem najít dobrý servis v Rýmařově může být problém a toho taky trochu využívají.

červen 2011
Známka: 4
Autor Richard Krátký (Člen)
[#2] Zasláno:25.06.2020 21:06 | Reagovat 
Od Auto Dědoch jsem koupil před 3 lety vůz a vše bylo naprosto v pořádku. Právě jednáme o dalším
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz