Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AutoViva - Ostrava Radvanice

AutoViva - Ostrava Radvanice

 
Autor Jendulak (Člen)
[#1] Zasláno:10.11.2011 10:10 | Reagovat 
Aneb jak jsem kuvoval Multiplu
Kupoval jsem nejškaredší auto co znám Fiat Multipla 1,9JTD, potřebovali jsme auto pro 6 lidí diesel.
V AutoViva nám nabídli jeden kousek TOP stav
Při prvním pohledu mělo auto vystříkaný celý spodek což už mě odrazovalo, na autě měly být měněny poloosy, stabilizátory, brzdy, čepy a další ptákoviny...

Na první pohled se autíčko lesklo jako naleštěné kulky, vše ok až do doby než jsme si ho nechali zvednout... Pan prodejce se hádal že brzdy jsou měněny, nakonec uznal že možná jen obložení na zadních brzdách. Když jsem lehce palcem zatlačil na zadní nápravu dokázal jsem do ní udělat otvor větší než je palec, na to pán reagoval...co chcete od auta 10 let starého v dieslu za 80tis. Auto bylo ze spodu úplně mrtvé prohnilé a jako maskování nastříkané gumou

Ještě než jsme pánovi řekli že auto není ani zdaleka v TOP stavu ale spíš v maskovaném vraku poprosili jsme ho o projetí auta na to nám odpověděl:
"To jako proč, co se stane když to s Váma projedu?" Odpověděli jsme že se poté budeme rozhodovat o koupi. A na to pán odpověděl:
"Tak až to budete chtít koupit tak přijďte, dejte zálohu a můžeme to projet"

Absolutně nedororučiji jsou to neochotní lumpi a už tam nevlezu.

Hoj Jendulak
Známka: 5
Autor Alena Duskova (Člen)
[#2] Zasláno:19.11.2011 02:33 | Reagovat 
Tak zde jsme konečně uspěli po neúspěšném putování po několika českých bazarech máme konečně vysněného Tourana. Snad nás nezklame, protože to by mohla být jediná vada. Dškuji ochotnému personálu
Známka: 2
Autor xbob (Člen)
[#3] Zasláno:23.11.2011 01:01 | Reagovat 
Dobrý den .Na doporučení známeho jsem v Autoviva v Ostravě kupoval octavii combi 2007 2 tdi po 1 majiteli. naj,157000km .Po minulých předchozích velmi špatných zkušenostech s nákupem ojetých vozů jsem nechtěl dovoz a radši jsem měl jsem na prohlídku známeho automechanika!!!(vice lidi vice vidí!!) a auto jsem měl možnost prohlédnout na zvedáku i možnost zapujčení diagnostiky na škodovky což jsem využil a POZOR důkladně!!!!! jsme prostudovali servisní knihu (na netu se daj koupit falešné) a pro strýčka příhodu jsem zkusil zavolat na číslo z razítka v ser.knize!!vše ok a tak absolvovali jsme dostatecně dlouhou!! zkušební jízdu vše bylo ok.snad jen jediný problém bylo zakodovaný org. radio ke kterému mi zjístili do půl hodky kód. Nabidli mi písemně zaruku na skryté vady na rok a že je v jejich majetku!!(kvůli popř.sporum mi poradil právnik) a pokud budu jezdit pravidelně na servis tak dokonce na dva roky! lina huba nejsem takže chtěl jsem slevnit!!nechtěli!! tak jsem si vyjednal místo slevy servis zdarma! stejně bych ho absolvoval! a tak jsem vozidlo koupil a prozatím je to bez problému zatím najeto 15000km a nedal jsem navíc ani kačku!!, diesel mám poprvé zatím perfekt spotřeba 6 l tak uvidíme!!!personal byl ochotný prostředí čisté auta vypulirovaný.výběr je veliký ale pozor samý novější auta tak kdo chce nějaký levnoučký starý auto tak si nevybere!! PS: a tomu panu s multiplou ja bych 10letýho fiata za 80t nechtěl ani za nic ty co jsem měl v minulosti byly všechny rezavý jak liška navíc starý auta rezaví všechny nemaj žadnou serv. historii radši si připlatit a koupit max 5 let tam snad diky zaruk a antI. koroz. úpravam nerezaví skoro nic !!!! Takže já mohu jen DOPORUČIT zatím max. spokojenost!!!
Známka: 1
Autor lumir (Člen)
[#4] Zasláno:28.11.2011 15:54 | Reagovat 
Jak pan Jendulák NEKUPOVAL, ale přišel se podívat na vůz Fiat Multipla provoz 2001 naj. 165000km.
V našem autobazaru máme 3kusy zvedáků, kde si můžete zkontrolovat vozidlo, což není běžný standart autobazarů v ČR!!! K dispozici pro každého 3kusy diagnostik pro, co nejširší pokrytí typu vozu a měřič tloušťky laku, aby byla možná kontrola případného poškození vozidla havárií v minulosti.
Snažíme se udělat maximum pro spokojenost zákazníka!
Na Multiple, která neměla servisní knihu (a ani jsme ji neinzerovali ), jsme v našem servisu při předprodejní kontrole zjistili nějaké závady, a jako to děláme u každého vozu (jelikož všechny vozy jsou v našem majetku na rozdíl od jiných bazarů) pro co největší spokojenost potencionálního zákazníka jsme vyměnili komplet lanka ruční brzdy,brzd .čelisti ,uložení zadní nápravy (Fiaty na to trpí), chladič klimatizace, kompenzátor výfuku, 2x přední ložiska, přední čepy a komplet ramena!! Byla provedena geometrie přední nápravy plus nástřik spodku jelikož to vůz vyžadoval - už od pohledu byl porezlý (toto vyžaduje většina vozů nad 10let a které mají najeto 165tis. km a více). Po takovém ošetření auto vydrží déle. V žádném případě tam nebyly díry, nebo úmysl něco kamuflovat ! To je výmysl p. Jenduláka! Jaký by to mělo smysl, když auta předvádíme na zvedáku, tam nezatajíte nic! Kdyby lidé kupující vůz trvali na předvedení vozu na zvedáku ve všech bazarech předešli by spoustě problémů!
Při předvedení vozu, byl p. Jendulák o všem, co bylo na voze měněno seznámen, o předních brzdách nebyla na netu ani zmínka, jelikož byly v pořádku. Choval se arogantně, chtěl sundávat čalounění a vozidlo začal hanit. Zmiňoval se, že má vyhlídnutou ještě nějakou Multiplu jinde! Poté chtěl zkušební jízdu, kterou prodejce odmítl, protože proč by někde jezdil, když vozidlo stejně nechce! Prostě takový "super zákazník", se kterým se setkal snad každý obchodník. Pana JENDULÁKA už také vidět nechceme. Právě kvůli takovým zákazníkům se specializujeme na auta novější, ale klientům samozřejmě bereme auta protiúčtem. Možná by byla fér pravá jména a ne přezdívky. Pokud si za něčím stojím, tak proč se nepodepsat! Stejně tak administrátor těchto stránek, který je v utajení. Proč se neodtajnit, když dělá super službu pro lidi (pokud je ovšem objektivní).
Závěrem lze jen říci, že u vozů starších více než deseti let, musí každý počítat s nějakou investicí. Nové vozidlo se z něj už nikdy nestane, stejně tak ani nám nebude stále osmnáct…!
Výsledek s nástřikem spodků je tedy následující: nastříkáte spodek je to špatně, nenastříkáte je to také špatně. Je to jako s cedníkem. Koupíte cedník – teče, zaletujete cedník – necedí !
NA DŮKAZ, ŽE NIC NENÍ TAK HORKÉ, JAK SE UVÁŘÍ, PŘIDÁVÁME ODKAZ NA FOTO SPODKU VÝŠE ZMÍNĚNÉ MULTIPLY. NECHŤ SI KAŽDÝ UDĚLÁ ÚSUDEK O MRTVÉM PROHNILÉM SPODKU ! http://autoviva.cz/fiatmultipla/


Jan Kurovský
Vedoucí provozovny AUTOVIVA s.r.o.
Známka: neudělena
Autor MartinB (Člen)
[#5] Zasláno:11.02.2012 21:20 | Reagovat 
Zkušenosti s komunikací s bazarem Autoviva

Takže moje zkušenost je mírně řečeno nepříjemná. Před půl rokem jsem zde koupil na protiúčet Opel Zafira. Pominu fakt, že protihodnotou bylo auto, o kterém jejich technik řekl, že takové šunky normálně ani nevykupují a následně se ho nestyděli dát vyšperkované do nabídky o 30 000 Kč dráž. Po půl roce odešla součástka na motoru v hodnotě 14 000 Kč (AGR ventil). Takže jsem zkusil zavolat do bazaru a začít to řešit jako skrytou vadu v rámci reklamace. Připouštím, že jsem byl ze vzniklé situace vytočený. Zdaleka to totiž nebyla první závada na autě (nicméně první, která stála za to). Již telefonní komunikace s pánem, který se mi ani neobtěžoval představit, byla děsná. Arogance z jeho strany byla do nebe volající. Nejdřív se mi snažil namluvit, že tam nebude, pak zas že tam bude. O tom, že bych si to nechal zpravit u servisáka, kterému věřím a s nimi se dohodl na proplacení alespoň té práce, nechtěl ani slyšet. A na závěr mi praštil s telefonem.
Pak jsem sedl k netu a začal hledat. A našel jsem pár příběhů lidí, kteří to zkusili a reklamaci tady uplatnili. A byl jsem doslova v šoku. V jednom případě to dokonce skončilo u soudu. Třeba tady ten případ http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenostie888.html?hledej=oprava&stranka=2
Takže jsem si řekl, že mi těch 14 000 Kč za to nestojí. Došlo mi, že oni jsou na vás hodní a milí jen do chvíle, než to auto zaplatíte. Pak šlus a konec a neznají vás. Takže si to nechám zpravit na vlastní náklady u člověka, u kterého vím, že se s ním nebudu muset handrkovat další týdny a měsíce a v Autoviva si v životě nekoupím už ani vosk na kastli.
Známka: 5
Autor lumir (Člen)
[#6] Zasláno:14.02.2012 15:01 | Reagovat 
Je pravdou pane Brzóska, že jste koupil v 8/2011 Opel Zafira 2004, naj. 139000km. Dále je pravda, že jste mi v pátek volal, že máte vadný egr ventil a protože jedete na služební cestu, tak že jste si to nechal opravit v servisu, a nám že pošlete fakturu na 14000kč. Po této informaci jsem vám sdělil, že jste nedodržel reklamační podmínky. tzn. informovat prodejce o vadě a vůz přistavit k posouzení reklamace a né posílat faktury za opravy . Po tomto vyjádření jste hovor ukončil a zhruba po dvou hodinách mě opět kontaktoval. Pro změnu s tím, že k opravě nedošlo a mechanik opravu ještě neprovedl. Po tomto vašem sdělení, i když pokaždé říkáte něco jiného jsem vám sdělil, že i přesto máte vozidlo k reklamaci dovézt! Doposud se tak nestalo! Dále jsem vám sdělil, že cena za opravu je přemrštěná. Však ať každý posoudí sám, egr ventil je na netu k sehnání za 1850 Kč viz. odkaz aukro http://aukro.cz/egr-ventil-2-0-tdi-opel-astra-omega-vectra-zafira-i2112369560.html
Pan Brzóska nelenil a hned v sobotu zde umístil lživou recenzi, aby nás poškodil. Důrazně nesouhlasím, že jsem se choval arogantně nebo snad, že jsem praštil s telefonem,nebo, že bych tvrdil, že tam budu/ nebudu. To jsem si nikdy k nikomu nedovolil a nezbývá než si náš telefonní hovor vyříkat znovu po pravdě na detektoru lži, který jsme ochotni zaplatit a v případě, že by to nebyla z naší strany pravda, tak zde veřejně prohlašujeme, že vám dáme vámi zakoupený vůz Opel Zafira za 1 korunu! Pokud se prokáže opak, pak zde napíšete pravdu.
K vašemu autu, co jste nechal na protiúčet, tak sám moc dobře víte, v jakém bylo stavu, že vyžadovalo značné opravy a né nějaké podle vás šperkování, ale vůbec nevíte, co to je za
úsilí dát vůz, o který se nikdo moc nestaral do provozu a prodeje schopného stavu, tak to laskavě nepodceňujte. Asi se nikdo nebude divit, že prodáváme auta se ziskem - nabídková cena není prodejní, (sám jste v minulosti podnikal), a že tady nejsme zdarma. Apropo chtěl bych vidět vaší reakci, jak by jste se zachoval, kdyby se objevila skrytá vada na vašem bývalém autě a my chtěli proplatit fakturu po vás. V čem by byl rozdíl? Ze zkušeností dobře víme, co by jste nám odpověděl. Prodáváme auta od doby, co jste neměl ještě občanku a už jsme něco zažili. Jinak k problému egr ventilu. Je to běžná spotřební věc, která je častá bolest všech značek a nikdo vám nezaručí, jak dlouho bude funkční. Někdy stačí vyčistit a někdyje potřeba vyměnit. Vy jste hold moc věřil svému servisákovi. Proč je v anonymitě? Co to je za servis, který účtuje takovou cenu? Ten po vás chtěl 14000 a vy si vylíváte zlost na nás lživými obviněními?! Pane Brzóska copak se závada projevila hned po koupi? Kolikrát jste byl u nás na servis? Proč jste v minulosti nic nereklamoval? Myslím, že kdokoliv, kdo trochu rozumí autům, tak mi dá za pravdu, že egr po půlročním provozu může odejít do věčných lovišt, ale je možné, že se nebude jednat o skrytou vadu, kterou připravil nějak bazar schválně, nebo že by to snad nějak tušil nebo narafičil! Může jít ale o normální opotřebení, které je úměrné cca 150000km (odhad, nevím, co jste najel, auto jsemneviděl).
Kdyby jste nejednal zbrkle a unáhleně, tak by u nás stála oprava včetně výměny 2000-3000Kč. Pokud by nastala závada hned po prodeji, neplatil byste p. Brzóska nic! Všem našim zákazníkům říkáme, že máme zájem se starat o vozidlo i po prodeji!Tento web má dvě strany. Pomoc potenciálním kupcům při výběru, ale také může poškodit slušné prodejce (a vězte, že takoví existují) nepravdivou unáhlenou recenzí.Bazar nemá moc možností se bránit, jediná možnost pro někoho možná usměvná, ale pro nás, kteří jme byli poškozeni lží asi jediná je ta s detektorem! Tak co pane Brzóska, jdeme do toho dokazování, jak probíhal telefonní rozhovor!? Jinak k tomu soudu je to jako, když pominutá žačka obviní svého učitele ze sexuálních praktik a u soudu se prokáže učitelova nevina!!! Ukřivděná žačka potom seje špínu po netu ze zoufalství a později si tuto špínu někdo z netu vytahuje!
Závěrem. Naše potencionální zákazníky, kteří si koupili nebo se chystají koupit žádáme, aby vždy reklamovali tam, kde zakoupili. Nejlépe písemně nebo osobně, a aby byl vždy sepsán
reklamační protokol! Nemůže tak dojít k tomu, že vás někdo na opravě podvede vysokou cenou a my se tak vyhneme možným spekulacím, kterými si český člověk dokáže udělat nějaký prostor k případnému podvodu!( tím nemíním p Brzósku nějak podezřívat spíš si myslím, že cena výše zmiňovaného servisu se zdá z našeho hlediska příliš vysoká. Ze zákona vás nemůže bazar odmítnout!
Zbytek je na domluvě, ale pokud se vyskytne problém skryté vady tj. byl-li problém na autě před jeho převzetím! (a ten se může vyskytnout), tak se mění díl za adekvátní dle počtu km
stáří zdarma! Pokud chce zákazník nový díljsme zato, že je fér, když je to s nějakou spoluúčastí. Pokud se jedná o vadu opotřebením jsme schopni garantovat nejnižší cenu za prácí i díly!!
Vytočený jste byl proto, že nějaký servis vás vzal na hůl a za to přece nemůže bazar! Nikdy jste nebyl fyzicky nic reklamovat nebo snad máte nějaký rekl.protokol?

Autoviva s.r.o.
Známka: neudělena
Autor R_T (Člen)
[#7] Zasláno:16.02.2012 07:46 | Reagovat 
Jelikož mi neopatrný protijedoucí zrušil auto, jal jsem se hledat nové. Asi po 2 měsících rozvažování mi přišla nabídka, že v autoviva stojí hezký Seat r.2008. Jel jsem se tam podívat, auto pěkné, interiér pěkný, najeto pár tisíc. Zvedli mi ho na zvedák, tak si to člověk mohl okouknout i zespoda. Slovo dalo slovo a já ho zaplatil. Cestou domů jsem se zhrozil auto plavalo, nechtělo držet stopu, zadek lítal, poskakoval. Jelikož jsem měl taky podezření, že tam chybí střešní airbag, ještě jsem to nechal okouknout jiným technikem, který pojal stejný pocit. Druhý den nasr*** jsem jel zpět do autoviva. Tam se mi před očima rozebrali lišty abych se na vlastní oči mohl přesvědčit, že tam je (chyba byla, že můj technik myslel, že auto je 2006 a ne 2008, kdy se začal dělat airbag jinak). Dále mě poslali na geometrii, po které začalo být auto ovladatelné (předchozí majitel musel být strašné prase) a do pneuservisu, kde zjistili, že zadní pneu jsou poškozené tak, že mi je vyměnili za nové. A auto začalo jezdit jak má. Vše toto bylo na náklady autoviva. Takže za mě hodnocení a dvojka jen za ty nervy, než se vše vyjasnilo.
Známka: 2
Autor Adam (Člen)
[#8] Zasláno:25.02.2012 10:31 | Reagovat 
Projel jsem celou radu bazaru se zajmem koupit Focuse, musim zde potvrdit silne negativni zkusenost. Vozy, ktere me zajimaly mely stocene tachometry minimalne o 80 tis kilometru. Opravdu nedoporucuji !!

EDIT moderátora (administrator): Uvedena recenze se vyskytuje u nekolika dalsich autobazaru a a u vsech (mimo jedineho, ktery naopak chvali) uvadi autor, ze prave v konkretnim autobazaru meli FF se stocenym tachometrem. Toto hodnoceni nepovazuji administratori serveru za verohodne.

Známka: 5
Autor lumir (Člen)
[#9] Zasláno:27.02.2012 15:04 | Reagovat 
Dobrý den, reagujeme tímto na sdělení pana Adama. Z jeho obecného nařčení není jasné, zda pan Adam byl v našem autobazaru, nebo mluví o jiném bazaru! Pokud mluví o jiném bazaru, tak s ním souhlasíme. Málokdo zveřejňuje VIN vozidla. Proč asi?
Naše vozidla mají uvedená na internetu VIN, mají servisní knížky, každý sám si může ověřit kilometry a další důležité skutečnosti. Poskytujeme veškeré informace, netajíme nic jako mnozí jiní.
Administrátor by se měl zamyslet nad tím, že kdokoliv zde může bez důkazu pošpinit kohokoliv a oznámkovat jej. Může to být konkurenční boj! Neevidujeme nikoho, kdo by se v poslední době zabýval našimi Focusy a srovnával počty km!
Mluvíme o vozidlech do 5-ti let stáří. Pokud se jedná o Focusy starší 10-ti let, tak si snad nikdo nemyslí, že úplně všechny uvedené údaje mohou být důvěryhodné. V naší nabídce takové vozy nemáme a pokud ano, tak garantujeme počet km jako byl při koupi.
Pokud pan Adam v našem autobazaru najde Focus, který jsme uvedeným způsobem upravili, dáme mu jej zadarmo!
Takže závěrem: Vážení klienti, nebuďte hloupí a nekupujte tam, kde nemají zveřejněná VIN a vozy mají falešné servisní knihy. VIN máme na internetu všem přístupná, PŘEDEM si prolustrujte vůz sami a nedejte na lživá tvrzení anonymních lidí na tomto webu, kteří si sem mohou napsat cokoliv a zamyslete se na tím, proč ostatní VIN nezveřejňují!
Známka: neudělena
Autor lumir (Člen)
[#10] Zasláno:27.02.2012 16:56 | Reagovat 
Je velmi zajímavé, že jediný kladný ohlas autobazaru Adámek je zrovna od pana Adama. nezdá se Vám toto slovní spojení člena a názvu bazaru velice podobné? A jaká náhoda, že zrovna pozitivní !
Je vidět, že konkurence neví coby, tak hází špínu.
Známka: neudělena
Autor mirda74 (Člen)
[#11] Zasláno:24.03.2012 14:31 | Reagovat 
dobry den kupoval jsem auto u Vas cca před 1,5 rokem ale na hrabáni stala se mi nemilá věc zda se to da reklamovat začal mi téct olej do motoru děkuji za odpověď s pozdravem dráb na email
Známka: 1
Autor focus02 (Člen)
[#12] Zasláno:14.09.2012 11:34 Změnil(a): focus02 | Reagovat 
prodejce uvadi :

Cena: 379 900 Kč
Stav: ojeté
Karoserie: MPV
Najeto: 113 000 km
Palivo: nafta
Objem: 2 179 ccm
Výkon: 129 kW
Rok výroby: 1/2009
V provozu od: 12/2009
STK: 6/2013
Země původu: Česká Republika
Barva: bílá
VIN: WF0MXXGBWM9J29347
Převodovka: manuální

ford etis uvadi :

Primární charakteristiky
Datum výroby: 28.01.2009
Řada vozidla: S-Max/Galaxy 2006-
Typ karoserie: 5dveřový LMV (Galaxy)
Verze: Série 40
Motor: Vznětový 2.2 4V CPI T/TC 175 k
Převodovka: 6stupňová manuální přev. - M66
Strana řízení: LHD FWD
Emise: E3 Emissions
Klimatizace: Dvouprost.A/C s auto. říz.teploty
Území: (+)"D" zeme puvodu
Lak: Bílá Frozen
Látka čalounění: Potah Integrate

Obecné záruční informace

Datum začátku: 12/02/2009 uvedeni do provozu
Datum výroby: 28/01/2009
Stav ujetých kilometrů při prodeji: Nedostupné

5.7.2010

Údaje o vozidle
S-MAX/Galaxy 2006.5 (02/2006-)
VIN: WF0MXXGBWM9J29347 (Automaticky)
Model: CD340
Rok: MY06.5
Vyrobeno: 2009-01-28
Pohonná jednotka: TDCi 2.2L
Stav počitadla ujeté vzdálenosti (km): 125254 stav km 5.7.2010 cili po roce , da se usoudit ze ted min 250t km
Kalibrační soubor PCM (počáteční): 8G91-12K532-DN
report cebia - nejdrazsi hajzlpapir protoze k nicemu jinemu se to pouzit neda . :nunu:

vice zde : http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopic.php?f=149&t=33258

jsem zvedav jak se k tomu vyjadri vedeni autobazaru nebot garantovat km na aute ktere je stocene a schovavat se za cebii je do nebe volajici drzost .

a jeste pouziji citaci pana Lumira , patrne zamestnance bazaru : Pokud pan Adam v našem autobazaru najde Focus, který jsme uvedeným způsobem upravili, dáme mu jej zadarmo!
Takže závěrem: Vážení klienti, nebuďte hloupí a nekupujte tam, kde vozy mají falešné servisní knihy.


pokud tato nabidka plati i pro uvedeny galaxy tak si rad pro nej prijedu a s panem Lumirem souhlasim i v jeho zaveru - nebudte hloupí a nekupujte tam kde maji falesne serv. knizky . nepodřezává si pan Lumír pod sebou vetev ? .....


EDIT : kdyz je bazar tak ferovy tak jsem zvedav jestli toto vozidlo bude prodavat se skutecným stavem km nebo necha ten co je v inzeratu .
Známka: neudělena
Autor lumir (Člen)
[#13] Zasláno:14.09.2012 16:35 | Reagovat 
Reagujeme na toto falešné obvinění!!!!!
Autobazar Autoviva zakoupil toto vozidlo 11.6.2012. Dne 14.6.2012 jsme provedli lustraci Cebia, kde je prokazatelné, že při přihlášení vozidla do ČR v 6/2011, mělo najeto 36tisíc km, což dokládáme v příloze grafem Cebia Reportu., kde vozidlo obdrželo 4 hvězdy z pěti možných. Dále přikládáme kopii velkého TP, kde jsme záměrně nezamazali časový průběh vlastnictví vozidla a jeho převodů (pouze údaje o osobách z důvodu ochrany osobních údajů). http://autoviva.rajce.idnes.cz/Galaxy A že tyto naše přílohy nejsou záměrně nijak upravovány, falšovány, dáváme opět jako důkaz možnost pisateli mít vozidlo za korunu pokud by se prokázalo, že přílohy nejsou originální!!!Co nabídne pisatel této recenze?! Asi nic! A kdo to vůbec je? Není to zase někdo další z konkurence? Nebylo by to poprvé, co by se nás pokoušela konkurence pošpinit nebo zesměšnit! Naše nabídka vozů je asi dobrá, asi někomu ležíme hluboko v žaludku. Asi budeme muset s konkurencí bojovat dál!Odkud má tyto údaje?! My je máme podloženy Cebií!On si napíše něco, co nikdo neví odkud je! I kdyby tomuto tak bylo, tak každý z přiložených dokumentů vidí, že my jsme nic nedovezli ani neztočili. A to jsou fakta. Navíc zasíláme tyto informace na společnost Cebia ať se taky k tomuto vyjádří, protože si myslíme, že se má taky právo vyjádřit, protože se tím snižuje její věrohodnost. Forum Fordu nás vůbec nezajímá. Každý si tam může psát bláboly jaké chce. Tímto tudíž žádáme (a to je tak vše, co můžeme), aby se nám člověk, který toto napsal omluvil. I když pochybujeme, že toto udělá! Nehažte všechny bazary do jednoho pytle s dovozci a některými autobazary.
P.S. K poznámce ohledně Focusu za korunu tímto národu sdělujeme, že v nejbližích dnech do nabídky dáváme postupně další 3 Focusy zakoupené v ČR, kde stále platí, že pokud by neseděly km NAŠÍ VINOU, tak jsou vozy za korunu. VIN přikládáme: WF0WXXGCDW6R40377,WF0WXXGCDW7U70605,WF0WXXGCDW6R40452.
Tímto můžete pisatel přijít ke čtyřem vozům za čtyři koruny.A nebo, že by neéé??
Známka: neudělena
Autor focus02 (Člen)
[#14] Zasláno:17.09.2012 22:04 Změnil(a): focus02 | Reagovat 
nemam duvod se omlouvat , toto jsou fakta z celosvetové databaze ford , kam se ukladaji zarucni opravy . cili toto vozidlo ma najeto minimalne 200000km , 125t do r2010 a cca 77t v CR , kdyz budu brat to ze by od 5.7 2010 do 30.6.2011 stalo . ale proc by si majitel toto vozidlo kupoval aby mu stalo na zahrade ? takze se da predpokladat ze jezdilo dál a muze mit o dalsich 100t km vic .

a pane lumíre , i prumerne inteligentni clovek si v TP najde datum uvedeni do provozu , i prumerne inteligentni clovek si v TP najde zemi puvodu . ani jedno ani druhe nikdo z vas nenasel nebo nedokazal opsat spravne . co mi k tomu reknete ? nedá se toto posuzovat jako klamani zakaznika ? dalsi vec , jak to muze byt prvni majitel kdyz jsou dva majitele v CR a jeden v nemecku ? jsem opravdu zvedav na vase odpovedi .

nejsem vase konkurence , protoze stacenim kilometru se bohuzel neda konkurovat a cebie se o to jiz zajima .

vratim se k výše uvedenemu vozidlu , nikde jsem nevidel servisni knihu ? ma ji vubec ?

a nakonec , nadavat do telefonu umite pekne a vyhrozovat taky , vase vyroky zde citovat nebudu nebot bych mohl dostat BAN a to nechci . nekterým lidem moje rady pomohly a zachranily tezce vydelane penize pred podobnými nepoctivci . a ze vas ford forum nezajima ? nevadi jsou lidi , co se tam radi podivaji a jsou radi za pomoc kterou tam najdou .
Známka: neudělena
Autor focus02 (Člen)
[#15] Zasláno:28.09.2012 16:32 | Reagovat 
pane lumire ? dosly vam argumenty ?
Známka: neudělena
Autor Dryak (Člen)
[#16] Zasláno:12.10.2012 08:40 | Reagovat 
Dobrý den,

na zmíněné vozidlo Ford Galaxy naše společnost Cebia skutečně poskytla OSVĚDČENÍ Cebia REPORT.

Při vytváření tohoto dokumentu a hodnocení stavu tachometru vždy vycházíme z dat aktuálně dostupných k danému VIN v našich databázích. Při prvním hodnocení vozidla, kdy jsme měli dostupné pravidelné údaje o kilometrovém nájezdu vozidla a sice od jeho 2. roku, jsme nezaznamenali podezření na manipulaci s tachometrem.
Následně, na základě stížnosti zákazníka, jsme do systému AUTOTRACER získali další důležité záznamy, které nyní skutečně poukazují na manipulaci se stavem tachometru. Nové záznamy se týkají prvního roku a půl nájezdu vozidla, které jsme dříve neměli k dispozici. Musíme konstatovat, že toto vozidlo má opravdu extrémní nájezd v krátkém časovém úseku: v prvním roce a půl najelo vozidlo 125 000 km!

U tohoto vozidla opravdu došlo ke špatnému ohodnocení na základě toho, že jsme neměli dostatek informací a kilometrový nájezd vozidla je v tomto případně opravdu hodně vysoký.
Mrzí nás, že u tohoto vozidla došlo k těmto komplikacím.

Pokud byste k tomuto případu měli ještě jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

S pozdravem
Jan Dryák
Cebia, spol. s r.o.
Známka: neudělena
Autor hana (Člen)
[#17] Zasláno:30.10.2012 06:16 | Reagovat 
Dobrý den, i já mám podobnou zkušenost (podotýkám, že zde nehodlám nikoho urážet ani napadat z podvodu. Protože si myslím, že se mezi lidmi najdou stále ještě ti slušní,proto uvedu veškéré informace které jsem zjistila ).V tomto autobazaru jsem si vyhlédla Mazdu 6,rok 2006,VIN JMZGG14R671655299,tmavě fialová metalíza,105Kw,2 litr nafta,najeto 109 000km.A jelikož se zde píše servísní kniha,garance kilometrů....,tak jsem zašla do autorizovaného servisu Mazka i s vinem a pak se nestačila divit. Po několika sekundách mi pán vyjel papír k tomuto vozu.Kde stojí auto bylo servisováno celkem 8 krát,přičemž poslední záznam je ke dni 06/08/2008 a stav tachometru je 119 986 km.Tak by mě zajímalo,jak ja vůbec možné, že si klidně Cebia vidá certifikát na stav kilometrů,když je jásne že je stočený tachometr, popřípadě o jakou databází se opírá, protože není nic jednoduššího než zajít k autorizovanému servisu.Pán který mi tyto údaje poskytl (samozřejmě bezplatně) nezapoměl taky dodat,že mám počítat s tím zě 4 roky to auto asi těžko někde stalo,aniž by se sním nejezdilo,že má nálítáno minimálně jednou tolik,že janě stočený tachometr.Jen pro představu :-30/11/2006 najeto 4 km..........26/02/2007 najeto 21 050 km.....19/06/2007 najeto 41 295 km......04/10/2007 najeto 61 320 km.......13/12/2007 najeto 80 125 km......07/04/2008 najeto 99 110 km....20/06/2008 115 192 km....06/08/2008 najeto 119 986 km.Ještě mě napadlo, že je v inzerci překlep,ale vážne se mi nechce věřit,že do současného dne s autem nikdo nejezdil a co se sním dělo ví snad jen pán bůch.Doufám, že na tento příspěk bude reagovat i prodejce a nabídne mi také auto za 1,- jako v předchozích reakcích , ale to asi těško,nebo se mílím
Známka: neudělena
Autor Rajo (Člen)
[#18] Zasláno:1.11.2012 22:30 | Reagovat 
Dobrý den,s Auto VIVA mám nějaké zkušenosti a mohu potvrdit podvody,stáčení km ale také pokud auto potřebuje nové brzdy tak je nechají udělat ve svém servisu,do vozu ale montujou jen ty nejlevnější polské díly od smluvního dodavatele.Auta shánějí z různých aukcí a výkupu a nebojí se upravit tachometry o 200 i 300tis km.Vždy ať má najeto okolo 100-150tis.Pokud něco na voze zjistíte,většinou Vám neslevní ani korunu.Z tohodle autobazaru bych si opravdu vůz nekoupil!!
Známka: 5
Autor lumir (Člen)
[#19] Zasláno:11.12.2012 12:51 | Reagovat 
Reagujeme tímto na sdělení uživatelky "Hany".

Paní Hano v popisu vozidla je psáno že je najeto více km a že je po výměně motoru - nový motor má najeto opravdu 109tkm, asi jste si toho nevšimla. Nejúsměvnější na této situaci je to, že píšete: "Teško někde stálo", ale ono opravdu stálo v autorizovaném servisu Mazda - Auto Laros několik let s poškozeným motorem (výše popsané můžeme doložit). Pokud prokážete, že to co píšeme opravdu není pravda - paní Hano přijeďte si pro auto za 1kč!

P.S. Reagujeme pouze na smysluplné komentáře! Ne na špinění od konkurence a podobně - viz příspěvek uživatele "Rajo".
Známka: neudělena
Autor mahtion (Člen)
[#20] Zasláno:4.01.2013 18:24 | Reagovat 
Neznám detaily této kauzy, ani co je či není napsáno na autě, beru to jako akademickou debatu, nicméně mě trochu zaráží argumentace, "motor má najeto 109 tis." Takže vy vlastně neprodáváte auto s motorem, ale motor s autem. Tady snad nejde o motor, ale o celé auto a nemyslím, že ač s nějakým popisem je správné ho takto inzerovat. Koho zajíma kolik má najeto motor, zájemce kupuje auto, a to není jenom motor, auto je to prvotní a motor je jeho součást. Jak je vidět není takový problém zjistit kolik má auto opravdu najeto, tak proč to v inzerátu neuvést a v poznámce mít, že byl měněný motor a ten má najeto 109tis. (navíc jste to museli vědět, když můžete doložit, že dva roky stálo) Ale to by možná nebylo tak atraktivní. V tomto státě je zvykem nechat zákazníka tápat, hledat a dohadovat se pravdy a říkáme tomu marketing ..... z toho je vidět, že argumentovat se dá opravdu jakkoli a kdo to umí, dokáže reagovat na všechno. Brzdy jsou spotřeba, spojka je spotřeba, ložiska jsou spotřeba, i turbo je spotřeba, a teď jak to tak čtu i celé auto je spotřeba. Takže až se mi takové auto 10 metrů za branou rozsype protože má za sebou poctivého půl milionů kilometrů bude mě hřát u srdce, že motor má najeto pouze 109tis. Nevím sice k čemu mi to bude, ale ten pocit ....
Známka: neudělena
Autor Anonym2014 (Člen)
[#21] Zasláno:20.04.2013 16:12 | Reagovat 
Dobrý den, i já bych rád přispěl svou zkušeností s tímto prodejcem. Chtěl jsem uvést celé své jméno a email, abych dosáhl maximální transparentnosti, bohužel vsak člověk nikdy neví, jak skutečnost, že se budu snažit pomoci budoucím kupujícím, se mi vrátí. Předem upozorňuji, že nejsem nikdo z konkurence, ani osobní nepŕítel nikoho z bazarníků, pouze nespokojený koncový zákazník. Před časem jsem vyrazil i já do Auto Viva Ostrava. Autobazar se snažil vědomě zakrýt dvě závady na vozidle, obě vlastní diagnostikou, na kterou lákají své potenciální zákazníky a jednu dokonce mechanicky odpojením jedné ze součástek vozidla. Tento autobazar skutečně k prodeji automobilu doporučit nemohu, vyražte sem pouze v doprovodu známého mechanika, určitě nevyužívejte mechaniků bazaru a vůz si sami důkladně prozkoumejte na místě a ověřte přes VIN. Ochota personálu velmi špatná a přístup neprofesionální. Věnujte mé zkušenosti dostatečnou pozornost, ať najezdíte s novým autem spoustu spokojených KM a vyhnete se nutným několika tisícovým investicím.
Známka: neudělena
Autor Makekson (Člen)
[#22] Zasláno:29.10.2019 13:09 | Reagovat 
Dnes jsme se byli podívat na Audi A6 Allroad , který autobazar AutoVIVA inzeruje za 229999kč.
první lež - udajne dovoz nemecko - real Holandsko
druhá lež - na webu udajne servisní kniha, prodejce na miste rekl že není
třetí lež - auto na budíku 217tis km - real dle autoriz servisu AUDI - 7/2017 - stav km 361tis
Bravo

Takže honem obloukem a rychle pryč....
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz