Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Tomáš Luňák - Lulu auto

Tomáš Luňák - Lulu auto

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor Filip (Člen)
[#51] Zasláno:16.02.2013 06:14 | Reagovat 
A mame tu dalsi z rady prejmenovani pana Lunaka, tentokrat se jmenujeme

ALA AUTO
bělečska 166
500 09 Hradec Králové
+420608821105
alaauto@seznam.cz

cislo popisne se nam posunulo taky, tak to ted mame asi babicky
Známka: neudělena
Autor Petr 123 (Člen)
[#52] Zasláno:19.02.2013 16:17 | Reagovat 
Musím rovněž potvrdit zkušenost s tímto "skvělým" prodejcem.
Na otázky v emailu neodpověděl-prý jen po telefonu...
Že mi v telefonu připadal společensky unaven je třeba jen můj pocit.
Když jsem chtěl vědět další podrobnosti o vozidle,skončilo to jeho otázkou nač mi to bude...Řekl jsem na to,že takto se nedomluvíme.Jeho reakce?Sprosté nadávání a osočování.To neváhal ještě potvrdit následnou sms.
Z toho usuzuji že chce jen zákazníky,kteří se na nic neptají,nechtějí nic vědět,zaplatí a odjedou s něčím,co třeba ani inzerovanému neodpovídá.
Známka: 5
Autor mxxx (Člen)
[#53] Zasláno:24.03.2013 20:38 | Reagovat 
Přidávám svou zkušenost s nákupem vozu od pana T. Luňáka.

V listopadu 2012 jsem si vyhlédl na tipcars.cz Škodu Octavii I combi, 1.6 74 kW, benzín, rok výroby 2000, najeto 170 000 km, dovoz ze SRN, technická do 2014, cena 65 000 Kč, klimetizace Podle fotek byla velice zachovalá. Po bezproblémové komunikaci s p. Luňákem jsem se na auto přijel do Hradce Králové podívat.

Po chvíli čekání (cca 30 minut po domluveném čase schůzky) se pan Luňák dostavil. Byla mi umožněna prohlídka vozu, pán byl ochotný, mé otázky zodpověděl, nikam nespěchal. Vůz byl opravdu zachovalý, pečlivě umytý a naleštěný.
Krátká testovací jízda (cca 1 km) mě také utvrdila o dobrém stavu vozu. Jediné co se rozcházelo s inzerovanými údaji byl stav tachometru, skutečnost byla 188 000 km, tedy o 18 000 km více. Dle pana Luňáka se jednalo chybu při zadávání inzarátu. Rádio Škoda Symphony bylo zablokované. Cenu jsem usmlouval na 61 000 Kč. Pan Luňák me ještě před podpisem smlouvy ujišťoval, že vůz má platnou technickou prohlídku.

Jaké bylo mé překvapení doma, když jsem zjistil, že vůz není v ČR přihlášen. K vozu jsem dostal jen velký SRN TP a odhlášku v SRN. Volal jsem p. Luňákovi, ten zaslal pouze SMS, že je mimo ČR. Nakonec jsem to nechal být.

Závěrem bych řekl, že auto zatím jezdí velmi dobře, vůz je celkově ve velmi slušném stavu. Nicméně p. Luňák není žádný Mirek Dušín, jednání není úplně seriózní ale měl jsem štěstí, že větší podraz na mě neudělal.
Známka: neudělena
Autor Alda1 (Člen)
[#54] Zasláno:24.03.2013 22:00 | Reagovat 
To jste při koupi ani neviděl technický průkaz od vozu? Takové zákazníky, které ani nezajímá TP, bych taky chtěl. Buďte rád, že máte aspoň německý.
Známka: neudělena
Autor Dado (Člen)
[#55] Zasláno:25.03.2013 19:46 | Reagovat 
Zdar všichni
Hele je jasný, že kladné názory jako že je LULU starej poctivec jsou od jeho kámošů o tom není pochyb, ale chci být nestranný a proto se ptám, proč ty zgarby lidi kupujete, když to stojí tak za prd. Musí přece zvítězit zdravý rozum a váš úsudek a pokud vám někdo něco slíbí, někdy.........tak je jasný, že to ve většině případů neklapne. Lubore proč jsi si KM nezjistil než jsi Octavii zaplatitl ??? Ale jen pro tvůj klid, byl jsem na dovolené v Turecku a byl tam taxikář a když jsem kouknul na budík, kde jsou KM byl jsem v šoku, Octavie z roku 2000 měla najeto 960.000 km, když jsem se dotazoval jestli je to pravda, odpověd byla ano, vyměněné dvě převodovky za životnost, tot vše, jinak vše původní. Motor 1.9 - 66 KW, jestli to byla prada můžem spekulovat, ale domlácená byla pěkně
Zatím se loučí, snad se potkáme v další debatě
Známka: neudělena
Autor wondrys (Člen)
[#56] Zasláno:4.04.2013 10:24 | Reagovat 
Pana Luňáka znám a v minulosti jsem od něj koupil několik vozů konkrétně se jednalo o 3 octavie ( 2 x TDi, 1 x 1,6 benzín ) jedna fabia 1,4 16v a VW Passat TDi. Jednalo se o vozy 10 - 12 let staré. U vozů TDi je vždy potřeba popčítat s vyšším počtem najetých km, nicméně s auty jsem byl vždy spokojen, pominu-li nějaké ty kosmetické vady a drobná poškození.
Důležité je nechtít z hoven plést biče - tz např. nechtít za 60 - 70 tisíc Kč Octavii combi tdi z roku 01 - 03 v plné výbavě, na tacho 100 - 120 tkm, po prvním majiteli, nejlépe důchodci, bez škrábanců a prasklin. To je bohužel nesmysl a kdo to ještě napochopil, tak je blbec, který si zaslouží spálit hubu
Při několika svých návštěvách u tohoto prodejce jsem měl příležitost být svědkem několika jeho obchodních jednání se zákazníky a řeknu vám, že já bych tu trpělivost neměl.
Známka: neudělena
Autor nellmar (Člen)
[#57] Zasláno:4.04.2013 14:24 | Reagovat 
Jak už jsem tady někde psal, naivita některých lidí je opravdu nekonečná. Většina dieselových aut venku nalítají 60000-120000 ročně, ale nejsou ani výjimky, že mají za rok i 170000 km. Nic méně wondrys, když někdo může z hoven vařit sladkou kaši, tak nevidím důvod neplést z hoven bič. Jestli že se někdo obohacuje podvodem, tak zaslouží kritiku a ne obhajobu. Nebo se pletu?
Známka: neudělena
Autor konihlavek (Člen)
[#58] Zasláno:5.04.2013 08:40 | Reagovat 
po přečteni těchto referenci jsem uplne na rozpacich co si o p.lunakovi mam myslet?jak dokaže prodat auto s takovymi nedostatky jako je zakodovane radio?to je přece hloupost a lenost NAS kupujicich že nedokažeme dojit do škodovky a kod zjistit za poplatek to same o km- a s tim mam osobni zkušenost ale cca před 5lety od te doby se hodne zmenilo a je spousta možnosti jak si km oveřit před koupi a vuz proste nekupovat a ne brečet jako male dite kteremu sebrali čokoladu a psat takto hloupe reference!nebo je p.lunak takovy hezky kouzelnik že vas tak okouzlil a nevšimnete si takovychto věci???
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz