Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto ESA

Auto ESA

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Alena Duskova (Člen)
[#76] Zasláno:19.11.2011 02:25 | Reagovat 
v tomhle bazaru si dejte veiký pozor na to aby vám neprodali auto po těžké havárii. tváří se jakov velcí profíci, ale je to tragédie
Známka: 4
Autor Martin Doležal (Člen)
[#77] Zasláno:21.11.2011 14:32 Změnil(a): Martin Doležal | Reagovat 
Auto ESA má za 18 let své existence více než 100 000 zákazníků. Při výkupu
odmítáme více než 70 % nabízených vozů, a to především z důvodu technického
stavu. Vozidla po těžké havárii nevykupujeme ani ve výjimečných případech.
Obecnou nekonkrétní informaci na takové téma nemůžeme vnímat jinak, než jako
snahu poškodit obchodní zájmy Auto ESA.

Martin Doležal, Mluvčí Auto ESA
Známka: neudělena
Autor Alena (Člen)
[#78] Zasláno:6.12.2011 12:44 | Reagovat 
6.12.2011 Připojuji se bohužel k podvedeným Zakoupila jsem před měsícem a půl u ESA auto dle prodejce v perfektním stavu, nebourané, s komplet novými kotouči a destičkami, rozvody atd atd. Přesně po týdnu užívání bylo nutné vyměnit kotouče i destičky a za další dva týdny bylo auto kvůli vstřikování do motoru úplně nepojízdné, nešlo ani nastartovat. Celkové náklady na opravy přesáhly 20 tis. Kč. a auto bylo samozřejmě také bourané. Jedna lež za druhou, arogantní jednání v případě reklamace, hrůza.
Známka: neudělena
Autor robertk007 (Člen)
[#79] Zasláno:21.03.2012 00:54 | Reagovat 
Vazeny rediteli Auto ESA,

zakoupil jsem u vas Ford Mondeo r.v. V. 2005, celou dobu servisovany v prodejnim miste (Ford Charouz). Je zajimave, ze behem cca 1 roku jsme musel investovat nasledujici: Sahara (11 tisic), spojka (28 tisic), predni i zadni brzdove kotouce ( i s praci prez hrube 10 tisic), nejake silenbloky ( do cca 5 tisic) plus prace ... takze tedy za servisovane auto z poloviny roku 2005 a nejetymy max. 110 tisici kilometry jsem krome prodejni ceny jiz utratil cca 60 tisic. A zasadni problem, ktery nemohu stale vyresit, ktery se ale objevil po pul roce pouzivani(v pomale rychlosti houpani a ve vyssi vibrace) stale doresen neni. V oficialnim i neoficialnim servise mi po telefonu rekli, ze moc neveri, ze by to moly byt vadne poloosy (vse ostatni otestovano a v poradku).
Za penize, co jsem jiz dohromady utratil, jsem si mohl poridit zrejme slusnejsi vuz u slusnejsi firmy.

Nejvetsi problem ale spatruji v tom, ze nemohu svuj nazor svobodne vyjadrit na vasich web strankach a "krmite" potencionalni zakazniky bachorkamy, jak moc je spokojeny duchodce, ktery u vas prodava BMW rady 7, jelikoz si nemuze dovolit jeho provoz (vetsi blabol jsem dlouho necet, viz. http://www.autoesa.cz/o-spolecnosti/spokojenost-zakazniku.htm zakaznik Jindrich B.). Moji rodice jsou jiz take v duchodu a vim, kolik duchody pobiraji.

Nechate nekdy sve zakazniky svobodne vyjadrit bez selektivniho vyberu (tedy prezentace pouze pochybnych kladnych vyjadreni) ??
Známka: neudělena
Autor robertk007 (Člen)
[#80] Zasláno:21.03.2012 00:57 | Reagovat 
Dobry vecer,

kolik vam plati ??

P.S.: Ja na rozdil od vas auto z daneho bazaru mam a investuji do nej nadmerne finance.
Známka: neudělena
Autor mallorca (Člen)
[#81] Zasláno:21.03.2012 10:32 Změnil(a): mallorca | Reagovat 
Jsem rád, že aspoň tohle není cenzurované fórum jako je idnes. tam vyšel na http://blanka.blog.idnes.cz tento článek a během chvilky ho majitelé webu smazali. Tak aspoň pro info:

Zmetci z Auto ESA..
Posted on 19.3.2012

Přišel den D a já jsem se konečně dostala k prodeji svého auta. Myslím, že možnosti jsou veskrze dvě. Buď si auto prodáte sami přes různé internetové stránky tipcars počínaje a seznamem konče, nebo se necháte oškubat v autobazaru.

Rozhodla jsem se pro autobazar, se kterým jsem měla docela dobré zkušenosti, a to auto Esa. Auto jsem vypulírovala v myčce i vevnitř, takže vypadalo, že právě sjelo z montážní linky a vyzbrojena všemi techničáky, emisemi a pevnými nervy jsem vyrazila do autobazaru.

Zkušební jízda proběhla ok, s autem bylo vše v pořádku, akorát zrovna na potvoru začal na displeji svítit airbag. Jako zkušená řidička jsem pravila, ať si to projedou diagnostikou oni, protože už to nechci řešit. Mladý prodejce v garáži sice něco předstíral, ale mě bylo hned jasné, že s tou svojí „krabičkou“ nic nesvede.

„Tak já tedy nevím, nechce mě to pustit do motoru.“

S cenou jsme licitovali a licitovali a najednou prohlásil, že ten airbag je stejně problém a nabídl mi cenu, za kterou mají některé dámy kabelku.

Naštvaně jsem odjela a druhý den jsme v jiném v servisu řešili airbag. Naštěstí to nic nebylo a za chvíli jsem se mohla vrátit opět licitovat do Auto ESA. Nabízela jsem jim rozumnou cenu, u níž jsem věděla, že ještě vydělají nejmíň 25 000,- Kč.

Řečí měli spoustu, že auto už nemá takovou cenu a další tunu nepravdivých keců.

Nakonec jsem rezignovala s tím, že se nechám vědomě okrást.

Po cestě domů jsem si na pohotovosti nechala vytrhnout osmičku a nebolelo mě to tolik jako to,

že vám někdo lže do obličeje a realita je pak úplně jiná.

Tedy taková jakou jsem bohužel předpokládala.

Moje auto si můžete jet koupit ke zmetkům do auto ESA s 50 % přirážkou.

----------------------------------------------------------------------

A ještě jeden od stejné autorky (mj. výborné písničkářky)

Auto ESA - nejlepší autobazar k okradení v Praze..

Možná se divíte, proč nový článek o mých zkušenostech s autobazarem ESA. Odpověď je jednoduchá. Napsala jsem o nich, že jsou „zmetci“, protože mě tam naposledy okradli. Slovo zmetci je prý nevhodné, tak mi byl článek stažen.

Bohužel, já jsem docela tvrdohlavá, a protože jednání Auto ESA považuji stále za neférové, tak svůj minulý článek přepisovat nehodlám.

Máme tady tedy nový a to o Auto Esa - nejlepším bazaru k okradení v Praze.

Auto ESA zbožňuji, protože to, co vám nabídnou při výkupu vašeho auta, není nikdy férová cena.

Sice jim vysvětlujete, že cena auta přece není úplně tak nízká, ale oni jsou praví profesionálové a vědí jak vás okrást. Oni autům přece rozumí. Takže nakonec od vás auto vykoupí ne o 1/3 levněji, ale rovnou vás okradou o celých padesát procent.

Když se domáháte vyšší částky při výkupu, tak jste podle nich asi spadlí z Marsu, protože oni za takovou částku auto neprodají a ani nebudou prodávat.

Sice na svém webu následně auto prodávají o 50 procent dráž, než ho od vás koupili, ale to nevadí.

Auto Esa je prostě nejlepší autobazar k okradení v Praze.

V starším článku se vyskytlo slovo zmetek jednou v titulku a jednou na konci článku, ale nic opravovat nehodlám.

Nevím, jestli je to tak degradující, jak mi bylo sděleno, ale mě přijde stejně zvláštní, že mě někdo nazve v diskusi posedlou démony apod. jen proto, že mám jiný názor.

A cenzor idnesu s tím stejně nic neudělá. Bloger musí v diskusi snášet různá oslovení a urážky, ale slovo zmetek v názvu článku mít nemůže.

Tak hurá do autobazaru a ať žije svoboda slova..
Známka: neudělena
Autor Martin Doležal (Člen)
[#82] Zasláno:21.03.2012 17:14 Změnil(a): Martin Doležal | Reagovat 
Vážený robertk007,
dovolím si reagovat na Vaše informace o dodatečných nákladech Vámi jmenovaného vozu a mohu Vás ujistit, že tyto náklady byste pravděpodobně byl nucen u takto starého vozu realizovat, i kdyby jste si ho původně zakoupil jako nový a rozhodl se jej využívat i po 6 - 7 letech a Vámi uvedeném nájezdu kilometrů:
Sahara: pokud je klimatizace setrvale zapnuta v automatickém režimu, běží prakticky neustále, v tomto režimu končí její životnost při cca 100 000 km
Spojka: záleží na režimu ve kterém je vůz provozován město/dálnice, průměrná životnost je 100 - 150 000 km, nešetrným zacházením může být životnost spojky podstatně zkrácena
Brzdové kotouče: životnost při optimálním provozování cca 100 000 km, opět záleží na stylu jízdy, při jízdě typu - brzda / plyn se životnost může zkrátit klidně na 80 000 km a méně
Brzdové destičky: životnost při optimu cca 30 - 40 000 km
Silentbloky: neznáme typ, pokud se jedná o silentbloky stabilizátoru přední nápravy, čemuž by odpovídala cena, jsou také za hranicí životnosti
Závada na podvozku: (houpání) se projevilo až po delším užívání, v době prodeje na vozu nebyla, příčinu můžeme pouze odhadovat: vnitřní klouby poloos, tlumiče pérování, pneu, disky a nebo také kombinace uvedeného, podobnou závadu nyní řeší Ford Charouz a zatím také nevědí v čem je problém...

ad. informace o spokojenosti zákazníků: všechny příspěky na našem webu jsou od našich reálných zákazníků, co se týká negativních příspěvků, bylo by velmi spožité odlišit ty, které mohou být psány pracovníky či spolupracovníky našich konkurentů ...

Martin Doležal
Mluvčí Auto ESA
Známka: neudělena
Autor robertk007 (Člen)
[#83] Zasláno:21.03.2012 18:48 | Reagovat 
Dobry de,

"tak" stary vuz to opravdu neni, zvlaste kdyz ma originalni servisni knizku s pravedelnymi kontrolomi. Pri koupi najeto 100.000 km.

Ma informace byla pro ostatni uzivatele tohoto fora, aby se pripravili na to, ze vysledky vami proklamovane prohlidky vsech vozu se k nim urcite nedostanou pi koupi a aby se pripravili na investice citajici az 1/3 (mozna i vice) z prodejni ceny vozu.

Dale na zaklade informaci (od uzivatele mallorca) z fora idnes se da jednoduse odvodit, ze jste informace o stavu vozu vyuzili pro minimalizaci vykupni ceny a nasledne navysili svou az temer nechutnou marzi.

K foru na vasem webu: pokud odmitate publikovat nazory z celeho spektra, doporucuji vsem jeho ctenarum nebrat ho jako relevantni zdroj informaci, pouze jako jeden z reklamnich prostredku.
Jste moje prvni zkusenost s utomobilem z bazaru, a diky ni urcite vim, ze i posledni.
Známka: neudělena
Autor DANIEL74 (Člen)
[#84] Zasláno:31.03.2012 01:10 Změnil(a): DANIEL74 | Reagovat 
Zdravím všechny. 31.3.2012.
Mám zkušenost také z prodejem automobilu v Auto Esa. po telefonu naslibují hory doly a pak když přijedete do autobazaru skutečnost je jiná. Prodával jsem Škoda Octavia 1997 na protiúčet .Předesílám že dohodnutá cena po telefonu byla 50 000kč. Když jsem dojel na výkup kde jsem čekal asi hodinu , přišel namistrovanej idiot který si říkal příjmací technik.Objel semnou kolečko a začal tvrdit jak je auto zhuntované ,rezavé a staré a že mi může nabídnout 35 000kč na protiúčet. Předesílám že jsem počítal že mě s cenou sundají. Tak jsem vytáhl faktury 2měsíce staré a dotyčnému jsem ukázal co je na autě všechno vyměněné od spojky a rozvodů,komplet tlumičů atd. Frajer začal koktat a vyrukoval s argumentem že na autě vydělají tak 3 000kč .apod. No tak jsem ho uzemnil tím že si beru autorádio které jsem koupil před měsícem za 8 000kč ,frajer začal stím že jsem to měl říct do předu že tam bude díra a auto se bude špatně prodávat a jiné kecy. Na konec mi řekl ať si autorádio odmontuji sám asi počítal že nebudu mít u sebe packy na vyndání. Autorádio jsem vyndal strhnul jsem i dálniční známku. Auto jsem prodával na protiúčet neboť bratr kupoval jiné . Bratr měl již auto vybrané ale než se vyřídily formality strávil tam 4hodiny. To mě utvrdilo v tom že bych auto od nich nikdy nekoupil.Na závěr ještě třešnička. Auto jsem jim prodal v úterý v 17 hodin,Ve středu ráno bylo již na internetu za 50 000kč a mělo servisku kterou jsem jim vůbec nedával. A vůbec nechci domýšlet jak auto která vykupují kontrolují když si dovolí prodat auta s takovýma závadama o kterých se zde píše. Pak by v tom měl člověk vozit děti? Měj te se
Známka: neudělena
Autor ZBYNEK (Člen)
[#85] Zasláno:4.06.2012 11:38 | Reagovat 
Dobrý den,

kupoval jsem auto v bazaru auto ESA. Po telefonu jsem si zarezervoval octavii 1.6mpi/ 2007 a domluvil se v autorizovaném servisu ke kontrole tech. stavu. Po příjezdu jsme si v klidu prohlédli všechna auta. Nikdo nás nikam netlačil a kdyby tak bych je poslal do ... a dělal bych si co chtěl.
Nepamatu ji si co nám říkal prodejce o autě přiznám se, že mě to ani nezajímá. Potřebné informace jsem si zjistil u předchozího prodejce kde bylo auto i servisováno. Pro mě bylo rozhodující to, že auto bylo v z leasingovky a mělo autorizovaný servis. Dohledatelná historie. Auto bylo bourané (plechy) to mi potvrdili v servisu. Koupil jsem si tedy octavii v auto esa a jsem spokojen.

Když jsem se ptal jinde v bazarech jestli je auto bourané tak obvyklá odpověd 90% byla, že neví, ale ať raději počítám, že ano. Načež moje následující otázka je jestli je to jejich auto. Pokud ano tak musí vědět v jakém tech. stavu to je. Ve všech větších bazarech maj na to nějakej formulář kde máte napsáno stav toho a to ho či závady. Keci prodejce mě nezajímájí. Pokud chci stav vozidla chci to písemně. Pokud to nemaj písemně tak řeknu, že chci např. 50tis slevu a tvářím se jako idiot, že to není tak moc a nashledanou. Nečež předávám svoje tel. číslo ať si moji výbornou nabídku ještě rozmyslej. Což je vždycky vytočí.
Známka: neudělena
Autor Dream (Člen)
[#86] Zasláno:9.06.2012 10:43 | Reagovat 
Dobrý den,
auto kde svítí airbag, bych nekoupil ani za korunu copak tam asi bylo špatně? Se nedivím, že Vám to chtěli vykoupit za nižší cenu. Ono se Vám může potom krásně stát, že Vám airbag vystřelí do obličeje zničeho nic jen když jedete, jako se to stalo mě. Nic pěkného to rozhodně není zvláště když zrovna kouříte. Naštěstí jsem se nezabil!!! A auto jsem koupil od soukromníka, který mě ujišťoval, že je tam jen špatné čidlo, haha. Potom jsem zjistil, že vůz byl bouraný a airbagy nevystřelily, až mě za jízdy. Když jsem chtěl pána žalovat, tak mi právník řekl, že to nemá cenu, že kdybych to koupil v bazaru, tak bych měl větší šanci z nich něco dostat minimálně na psychické újmě. Takže od soukromníka už si auto nikdy nekoupím, nikdy nevíte co s ním je, protože Vám může říci cokoliv a nemusí to být pravda. Na druhou stranu v bazaru jako je ESA nebo AAA, když koupíte auto za 50.000kč, tak od něj nemůžete čekat, že je nový a že Vám někdo dá nějakou záruku, u nich ano, ale musíte to zjistit rychle, nejlépe do týdne. Mám teda lepší zkušenost s ESA kde mi dali podepsat nějaký protokol o stavu vozu, kde bylo zaškrtané kde co, samozřejmě se mi to nelíbilo, tak jsem řekl, že chci vybrat jiné auto, kde není takových závad. Prodejce mi vyšel vstříc i když to trochu déle trvalo. Samozřejmě se chrání tím protokolem, aby každý jouda co si koupí auto za 30.000kč nereklamoval kde co, protože to by asi dlouho auta neprodávali. Nakonec jsem tedy vybral auto, kde bylo zaškrtnuto méně věcí. Například poškozené zámky, když vím, že fungují tak je mi to fuk. Úplně chápu tu logiku proč to tam je - proti vychcánkům. Takže po neblahé zkušenosti se soukromým majitelem si už samozřejmě dávám pozor, co a kde kupuji. Hned jak jsem odjel z ESA, jel jsem do autorizovaného servisu za 1.500kč mi udělali kompletní prohlídku - na nic fatálního nepřišli, jen že je díra na výfuku. Tak jsem si na webu ESA vyplnil protokol, druhý den se mi ozval reklamační technik ať přijedu, že se na to podívají. Dorazil jsem, dirka zavařená a já jsem spokojený.
PS: Vždycky je to na Vás a oni jsou tu pro nás, když kupuji ojeté auto nepočítám s tím, že odjedu s novým Ferrari kde neni ani škrábanec a auto je ve 100 procentním stavu. Když vidím jak se lidi k autům na silnici chovají, tak 100 procentní auta ani prodávat nemůžou A tím se chci vrátit na začátek, nějaký vyčuraný člověk jim prodá auto, kde nechá vymazat chybu o airbagu oni na to samozřejmě nemusí přijít, protože jsem se dozvěděl, že když to udělá někdo pořádně, tak na to přijdou maximálně v autorizovaném servise, a prodají auto dalšímu majiteli. Tomu se stane co mě a kam já půjdu zpátky? Do bazaru, protože tam mi ho přece prodali. Koho budu žalovat? No přece je, protože oni mi ho prodali. Ale není chyba už úplně na začátku? U toho, kdo se snaží prodat auto stočené, vymazané atd...??? Tak kdo je tady potom ZMETEK!!!!!
Známka: neudělena
Autor lukasZ (Člen)
[#87] Zasláno:14.06.2012 01:19 | Reagovat 
Zdravim, bohužel se budu muset zařadit na seznam lidi s negativnimi zkusenostmi s Auto Esa. Meli jsme vyhlidnuty Ford Galaxy, 2003 / 1,9TDi za 150tis. Na toto auto jsme si slozili vratnou rezervacni zalohu. Jelikož jsem dostal "vstupni prohlidkovy list", tak jsem byl z toho auta trochu rozpacity. Napr. zavady: poskozeny dvouhmotovz setrvacnik, motor vyzaduje vetsi udrbu nez bezny motor, netesnost motoru... proste veci ktere normalniho uzivatele ihned znepokoji a proto jsem si byl jisty ze to auto pujde nejdrive do autorizovaneho servisu at vim na cem jsem. Po osobnim rozhovoru s panem Palečkem (manažerem) nam byla nabidnuta sleva 5tis Kc a vyskrnuti výše zminěných zavad ze seznamu = ferova nabidka a tak jsme se dohodli (ustně) ze prodlouzime rezervaci z patku do utery tzn. o dalsich par dnu. Pritelkyni se auto libilo tak byla ochotna dat vetsi castku ze rezervaci, nicmene to po nas NIKDO nevyzadoval a bez reči nám to bylo prodlouženo. jeste týž den jsem si přečetl negativni reference na auto esa a byl jsem trochu znepokojen. Pritelkyni jsem uklidnoval že při tomto poctu aut se musi jasne ukazat i ta negativa, nicmene a o to vic jsem si byl jisty ze autorizovany servis je opravdu nutne navstivit - vse jsem domluvil ve Fordu a v auto Esa. v Den D se mi narodila dcera a tak jsem si rikal ze by ten uspesny den chtelo nejak zavrsit - napr. koupi auta jenze Auto Esa bylo bylo jineho nazoru. Kontaktoval jsem jejich manazera ze jsem tady pro auto - byt to melo byt vsechno domluvene tak nikdo o nicem nevedel - nastesti tam byl nejaky volny prodejce, takze jsme sli pro auto - sotva jsem s nim vysel ze dveří kanceláři viděl jsem to auto ze prijizdi ke kancelari, a pomyslel jsem si jakou maji mezi sebou spolupraci ti prodejci a pomahaji si navzajem, jenze chyba lavky!oni zrovna to auto prodavali nekomu jinemu zajemci - byť jsem mel rezervaci!!! Při zkoumani kde je chyba uznali ze je chyba na jejich strane a osobne pan Paleček byl u toho když jsme odjižděli do toho FORD servisu a neřekl vubec nic. servis dopadl celkem pozitivne az na nejake dalsi mensi vady, nefunkční 2.klič,vyfuk, klimatizace, čepz... - ale konečně jsem si byl tim vozem na 100% jisty. V pruběhu prohlidky mě dokonce pan Paleček osobně volal jak to vypada a kde jsme tak dlouho. byl jsem si jisty ze auto beru - po navratu do Auto Esa mi trochu presel humor a dobra nalada, kdyz mi pri, temer, podpisu smlouvy rekl pan Paleček (sam si vzpoměl na naši dohodu = sleva -5tis kč + vyškrtnuti par věči z prohlídkového listu) sdělil že naše dohoda padá a pokud chci auto tak za plnou cenu a nic se škrtat nebude... trochu studena sprcha, nicmeně auto by za to stalo ale od vseho me odradily vymluvy pana Palečka typu: "dnes jsem byl na koberečku u vedoucích a to auto bylo dlouho v rezervaci a pouze za 2tis kč, přičemž se ma dávat 1000kč á den" (jenže my jsme se sami nabidly že si tu zalohu zvýšime při prodloužování rezervace o dalsi dny - nikdo to po nas ale nechtel!, ani naznak) nebo: "s dnešní platnosti se nesmi nic mazat ze vstupniho prohlidkoveho listu - obě tyto věci mi vedeni vyčetlo a strhli mi 3000 kč z platu" a pak dobra byla ta: " pokud vidite že v servisu na tom autě nic nenašli, tak vite že to je kvalitni auto a ja bych si za takove auto klidne i tech 5000 kč připlatil, uplně se divim že dělate z těch 5tisic takovou vědu" Pane Palečku a cele AutoEsa: dohody se maji dodržovat! a když jste mě viděl odjiždět to toho servisu, tak jsme se mohli zminit o změně naši dohody - ja timto stravil zbytečné 3 hodiny. 5000 navic za kvalitni auto neni opravdu problem, ale ta kvalita tam opravdu chybela za 150tis KC a vymluvy pana Palečka byly opravdu naivni. Když už něco podělali a nabidly rezervovane auto někomu jinému, tak měl rict na rovinu - mame tady dalšiho zajemce, kteremu je jedno v jakem stavu si to auto koupi a bez slevy a bud tu cenu dorovnate nebo bohužel. Přeji všem zájemcům o koupi v AutoEsa aby si přečetli všechny recenze a ze všeho si vzali ponaučení a hlavně, byť to není nic proti nikomu, se tomuto autobazaru vyhnuli - tento bazar u mne skončil. Přeji hezky den pane falešný Palečku. s pozdravem Lukas Z. p.s.: po vyzvednuti zalohy a par telefonatech (cca 30 min) jsem odchazel z arealu a uz jsem to auto videl zaparkovane v sekci "dnes prodane auta"
Známka: neudělena
Autor Martin Doležal (Člen)
[#88] Zasláno:18.06.2012 16:23 | Reagovat 
Vážený pane LukasiZ,
prověřili jsme Váš případ a vše bohužel nasvědčuje tomu, že máte pravdu .
Vámi popisované chování našeho pracovníka neodpovídá standardům Auto ESA - plně s Vámi souhlasím, že i ústní dohody se mají dodržovat.
Rád bych Vám proto nabídl kompenzaci Vašich vynaložených nákladů. Kontaktujte mne prosím na můj email: m.dolezal@autoesa.cz, budeme se snažit vyřídit tuto nepříjemnou záležitost k Vaší spokojenosti.
Martin Doležal
Mluvčí Auto ESA
Známka: neudělena
Autor citroenc52sc3244 (Člen)
[#89] Zasláno:10.07.2012 00:38 | Reagovat 
Ahoj zakoupil jsem v Autobazaru Auto ESA dva vozy v rozmezí třech dní . Obě škody fabia combi a roomster. U škody fabia se při předávání objevila vada loketní opěrky a tu mi bleskově vyměnili na místě. jina je vše ok a vozidla odpovídají skutečnosti a opotřebení takjako bylo inzerováno. Děkuji tímto panu prodejci Zajíčkovi, který se nám věnoval na place a při zkušebních jízdách a ostatním pracovníkům při nezbytném papírování. Jejich přístu zcela předčí jiný velký autobazar sídlící na P-8 . mnohokrát děkuji a těším se na shledanou .
Známka: 1
Autor marco701220 (Člen)
[#90] Zasláno:14.09.2012 20:50 | Reagovat 
Dobry den nez zacnu chci se vam vsem predstavit jmenuji se Martin Demeter a pochazim z mesta Louny. Jednoho dne jsem zavolal do prodejny Auto ESA kde se mne ujmulli jeden z prodejcu po telefonu pan Tomáš Lipka ktereho jsem pozadal zda nemaji nejake starsi auto do 10tisic korun. Jelikoz jsou to auta v nizke cenove relaci se takove auto malo kdy najde a kdyz tak ale jen kdyz ho vykoupej protiuctem a tak mi slibil ten prodejce pan Lipka ze jakmile se tam neco ukaze okamzite mi da vedet. Trvalo to mesic a ja uz zapomel ze jsem vubec mel domluvu s tim ze mne ma uvedeny prodejce kontaktovat jakmile bude k dispozici nejake vozidlo kdyz 20. srpna me opravdu kontaktoval s tim ze maji tam za 10tisic auto Suzuki Baleno nevahal jsem a jel do prahy. Auto ESA a cely tym me dokonce na moji zadost privezli do bazaru nebot muj zdravotni stav je v takovem stadiu ze mam problemi s cestovanim pri uplnem vrcholu meho prijezdu do bazaru mi auto ukazali a ja byl spokojen. Ted kdyz jsem auto koupil a radosti uhanel domu cestou jsem zistil ze neco na prave strane vpredu na naprave chrasti spocatku jsem si myslel ze se opotrebovala brzdova desticka nebot pri brzdeni to bylo vice aktivni. Dojel jsem domu a jel do servisu si udajne nechat vymenit desticky. Kdyz se v servisu podivali na me auto zistili tam ze se napravnice z duvodu koroze utrhla a drzela jen na spodnim ramu cili vysoka zavada. Auto jsem prostrednictvim internetoveho dotazniku reklamoval uvedl duvody a odeslal. Asi druhej den me kontakrtovali z Auto ESA pan Tomáš Lipka s vysokou omluvou a pozadal mne ze pokud to auto si chci nechat opravit zaplatej opravu ale jelikoz jsem si zistil ze oprava by stala na dost penez tak jsme se dohodli ze auto ekologicky zrusim a bud mi daji jine auto pokud budou mit v cenove relaci anebo ze mi vratej penize tak jsem s tim souhlasil a jelikoz auto nemeli tak mne manazer pan Tomáš Lipka pozadal abych mu poslal cislo meho uctu na ktery mi poslou moje penizky ale aby to probehlo z obou stran bez komplikaci musel jsem poslat dokument o ekologicke likvidaci auta do bazaru coz je naproto samozrejmosti. Verte neverte ale penizky mi poslali a mel jsem je na ucte uz druhej den. Smele doporucuji vsem Auto ESA jsou diskretni vychzeji vam v stric a udelaji opravdu vsechno mozne aby klient byl spokojen a obzvlast si Pana Tomáše Lipku nemuzu vynachvalit je to clovek na urovni a dela veci ktere by ani nemusel kor kdyz je po praci a presto se mi venuje i mimo sluzbu ma u mne palec nahoru.
Známka: neudělena
Autor destroyerCZ (Člen)
[#91] Zasláno:28.09.2012 01:19 | Reagovat 
Návštěvník:Bravo Adminovi za jeho EDIT ! =D Nějaká duševní porucha asi... ale i (prosím autora předchozího příspěvku, aby upřesnil, proč nemohl auto koupené v Auto ESA přihlásit... to prodávají auta bez technických průkazů???) tak jde hlavně o to, že když člověk dělá, že vystupuje pod jedním loginem nesmí být takový debil, aby si odpověděl pod stejným Loginem.EDIT moderátora (admin): ADMIN: tento uživatel přistupuje na web z IP adresy, kteru využívá autobazar AUTO ESA
Další uživatelé přistupující ze stejné IP:

188.95.125.30

* Alfred
* anděl
* Andreas
* arden
* Corina
* Fantomas
* marie
* Mirek
* Návštěvník
* Pražský Pepik
* pudink
* rachtal
* srnec
* Vladimír Liška
* vopičák
Známka: neudělena
Známka: neudělena
Autor Martin Kprálek (Člen)
[#92] Zasláno:29.12.2012 22:02 | Reagovat 
POZORNĚ ČTĚTE RECENZE!!! Určitě na tom něco je. Já zapřísáhlej, že u nás v ČR nekoupím v bazaru jako je Auto ESA a AAA Auto ani kávu z automatu jsem se unáhlil a vyrazil. Nic na tom by nebylo až tak zvláštní. Auto jsi našel na internetu. Zavolal jim na bezplatnou linku. Tam mi namluvili modré z nebe. Auto jsem si zarezervoval, poté ještě zaklikl abych měl ještě slevu za rezervaci. Poté mi zas volali. Auto je, žádný problém. Přijedu na místo a tam hleďme, auto nikde. Šok pro všechny, kterým něco slíbí, najedou x km a auto je údajně prodané. Svádějí to na operátory, atd. Budiž, ale auto zarezervované hodinu před příjezdem na místo je na rozbití huby. A to já si nenechám líbit. Vyrvál a málem policie. Samá omluva, nabízí samé jako by výhody. Nenechte se vodit za nos. Vše mají dobře vymyšlené a propočítané. Nejsem první a hlavně bych si přál,abych to byl poslední vůči dalším podvedeným. Mají prostě nějaké lepší ceny daný na auta na nalákání lidí do bazaru. Na místě jako každý jiný překupník u nás. Proto opravdu POZOR a AUTO ESA se vyhnout obrovským obloukem!!!
Známka: 5
Autor Martin Kprálek (Člen)
[#93] Zasláno:29.12.2012 22:07 | Reagovat 
POZORNĚ ČTĚTE RECENZE!!! Určitě na tom něco je. Já zapřísáhlej, že u nás v ČR nekoupím v bazaru jako je Auto ESA a AAA Auto ani kávu z automatu jsem se unáhlil a vyrazil. Nic na tom by nebylo až tak zvláštní. Auto jsi našel na internetu. Zavolal jim na bezplatnou linku. Tam mi namluvili modré z nebe. Auto jsem si zarezervoval, poté ještě zaklikl abych měl ještě slevu za rezervaci. Poté mi zas volali. Auto je, žádný problém. Přijedu na místo a tam hleďme, auto nikde. Šok pro všechny, kterým něco slíbí, najedou x km a auto je údajně prodané. Svádějí to na operátory, atd. Budiž, ale auto zarezervované hodinu před příjezdem na místo je na rozbití huby. A to já si nenechám líbit. Vyrvál a málem policie. Samá omluva, nabízí samé jako by výhody. Nenechte se vodit za nos. Vše mají dobře vymyšlené a propočítané. Nejsem první a hlavně bych si přál,abych to byl poslední vůči dalším podvedeným. Mají prostě nějaké lepší ceny daný na auta na nalákání lidí do bazaru. Na místě jako každý jiný překupník u nás. Proto opravdu POZOR a AUTO ESA se vyhnout obrovským obloukem!!!
Známka: neudělena
Autor Martin Doležal (Člen)
[#94] Zasláno:3.01.2013 15:07 Změnil(a): Martin Doležal | Reagovat 
Vážený pane Krpálku,
jestliže se Vám opravdu stala situace, kterou popisujete, velmi se tímto omlouvám. Jako kompenzaci Vám nabízím úhradu Vašich nákladů na zbytečnou cestu. Souhlasíte-li, zašlete mi prosím přesnější popis Vašeho případu, datum, vybraný vůz a Vaše kontaktní informace na můj email: m.dolezal@autoesa.cz

S omluvou a pozdravem

Martin Doležal
Mluvčí Auto ESA
Známka: neudělena
Autor Petr8 (Člen)
[#95] Zasláno:13.01.2013 21:55 | Reagovat 
NIKDY AUTO Z AUTO ESA!!!!! Pořizovácí cena auta Fabi 1.4, byla 149 900 Kč. Zaplatil jsem na "ruku"- akontaci 55 000 Kč a při doplatku zbytkového úvěru mi zbývalo zaplatit 94 900Kč. Nutno podotknout, že úvěr byl sjednán u nebankovní společnosti ESSOX.
Jelikož jsem se rozhodl kvůli plánované zvýšení DPH, pro koupi těsně před vánocemi a 3 týdny po koupi jsem pořádně pročetl vše co bylo v pořádném kopci papírů sepsáno. Zjistil jsem, že jsem zaplatil 30 000 za sjednání úvěru. Na webových stránkách Essoxu je při úvěru sjednání 0 poplatek. Volal jsem tedy do auto Esa, tam mi vysvětlili, že ten poplatek je za vyčistění auta, údržbu atd. Nebyli mi však schopni odpovědět, kde si vezmou tento poplatek když si koupím auto za hotové.
Předpokládám, že tyto položky jsou již v ceně auta, kterou vidím u inzerce. Mimochodem, pokud jste již podepsali lze anulovat smlouvu do 14 dní(včetně svátků a víkendu), já to prošvih.(Zanesl jsem smlouvu právníčce, bohužel pozdě, vše mají dobře ošetřené).
Dále jsem v Protokolu o stavu vozidla našel 2 údaje o tachometru. U prvního bylo napsáno Stav tachometru- 122 000 a níže Skutečný počet ujetých kilometrů- není znám.
Dále stav rozvodové soustavy -nezjištěn. Můj mechanik však hned zjistil- nutná výměna.Vracení vozu do 7 dnů,ale jen za hotové.
Známka: 5
Autor maria vaic (Člen)
[#96] Zasláno:14.01.2013 00:36 | Reagovat 
Petr8: No to si snad děláte legraci. Prosím Vás, kdy jste si přečetl smlouvu? Smlouva se přece čte vždy celá (včetně veškerých malých písmen a dodatků) před podepsáním.

Jinak, ESSOX je velmi solidní společnost, mají nejvýhodnější úvěry na trhu. Sama je využívám.
Známka: neudělena
Autor Martin Doležal (Člen)
[#97] Zasláno:14.01.2013 18:47 Změnil(a): Martin Doležal | Reagovat 
Vážený pane Petr8,
předně bych Vás chtěl požádat o zaslání čísla Vaší kupní smlouvy pro ověření dat, která uvádíte, na email m.dolezal@autoesa.cz.
Auto ESA využívá standardních produktů největších finančních společností v České republice. Všem zákazníkům doporučujeme pečlivě číst kupní i úvěrové smlouvy, stejně tak přiložené dokumenty k vozidlu, a to před jejich podpisem. Všechny naše smluvní dokumenty, tak jak Vám potvrdil Váš právník, jsou plně v souladu se všemi příslušnými zákony ČR i EU.
U většiny úvěrových společností se platí měsíčně za správu úvěrového účtu, v případě uzavření úvěru při koupi vozu v Auto ESA však žádné měsíční platby za vedení úvěrového účtu neplatíte.
V poplatku, který uvádíte, jsou zahrnuty mimo jiné: příprava vozu k prodeji, diagnostika motoru, prohlídka vozu, chemické ošetření karoserie, sezonní servis, nadstandardní prověření vozu (nezbytné pro uzavření úvěrové smlouvy) či garanční servis v Auto ESA po celou dobu splácení úvěru.
V neposlední řadě doporučujeme a našim zákazníkům umožňujeme při koupi využít služeb vlastního automechanika či kontrolu vozu v autorizovaném servisu.
S pozdravem
Martin Doležal
Mluvčí Auto ESA
Známka: neudělena
Autor NIZ (Člen)
[#98] Zasláno:16.01.2013 15:28 | Reagovat 
Nákup auta v Esách zásadně ze své zkušenosti nedoporučuju. Z nebouraného je najednou nebourané, kilometry dost stočené, serviska žádná. Přestože byla inzerová. Když to přijdete reklamovat, jednání řeznického psa a to ještě toho chudáka urážím. Takhle se podniká v Čechách. Oškubat zákazníka a vykašlat se na něj. Co byste chtěli za 160 tisíc???
NEVER MORE !!!
Známka: 5
Autor Martin Doležal (Člen)
[#99] Zasláno:18.01.2013 14:47 | Reagovat 
Vážený pane NIZ,
jen pro začátek - poslední 2 stěžovatelé na Auto ESA na tomto fóru se na můj email neozvali, tak doufám, že popisované špatné zkušenosti mají skutečně oni a skutečně s naším autobazarem....
Prosím tedy i Vás, abyste mi na email m.dolezal@autoesa.cz zaslal konkrétní údaje k Vaší zkušenosti, abychom mohli Váš případ prošetřit a případně Vám nabídout nějakou formu kompenzace.
Určitě dochází čas od času k tomu, že z cca 1500 zákazníků měsíčně může být někdo nespokojen, ale s Vaším nařčením nemohu souhlasit.
http://zkusenosti.autoesa.cz/
Martin Doležal
Mluvčí Auto ESA
Známka: neudělena
Autor zbyndulka (Člen)
[#100] Zasláno:18.01.2013 23:39 | Reagovat 
Kupoval jsem v říjnu v Esa Octavii Tour combi 1,9 TDI, r.v. 2007, naj. 151.000 km, dovoz ze SRN, 159.000,-Kč. Auto jsem projel s prodejcem, vše se zdálo v pořádku, přeměřili jsme lak karoserie, zkoukli okna, mezery, motorovou část, podvozek. Vše v pořádku, měněno bylo jen čelní sklo, což je vcelku běžné. Neplatil jsem žádné poplatky, ty mně odpustili. Akorát byli překvapení, že platím hotově. Slečna, nebo paní, s níž jsem sepisoval smlouvy, sice pěkně prsatá, ale ne moc příjemná. Mám najeto za 3,5 měsíce 8.000 km a měnil jsem jen přední ložiska, olej a filtry. V Tukasu mně dělali celkovou prohlídku a testy. Prý je auto v překvapivě velmi dobrém stavu. Nechci nikoho zbytečně vychvalovat, ostatně vzhledem k nepříjemné paní a některým arogantním týpkům není moc proč, ale chci jen říci, že i zde se dá koupit dost dobré auto za dobrou cenu. Třeba v AAA mě vyloženě s.ali.
Známka: 2
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz