Sponzor
Prodával jsem auto do bazaru Reference Autobazarů » Prodával jsem auto do bazaru » prodej auta za hotove v pobocce aaaauta ,Plzen

prodej auta za hotove v pobocce aaaauta ,Plzen

 
Autor Hermann Jaroslav (Člen)
[#1] Zasláno:22.08.2012 15:00 | Reagovat 
Chtel bych upozornit na neseriozni praktiky pri prodeji ojeteho auta za hotove v pobocce aaa auta v Plzni.
Predem telefonicky ujednane podminky-odkupni cena se odchylila pri samotnem odkupu na miste az o 50 procent do minusu.Ackoliv byl sjednan termin,cekani bylo dlouhe ,pres hodinu.Samotny proces odkupu byl provaden neprofesionalne,chybelo zakladni obchodni jednani.Rec o smouvani neboli cenove nabidce odkupu probihal jednostrane.Ze strany aaaauta kupce nebyla zadna alternativa,hned po interni porade ca.20min. byla puvodni garantovana cena( po telefonu ) o 50procent snizena.Jako prodavajici jsem nemel sanci.Presto probehly celkem tri pokusi o vysi odkupni ceny,marne.Kupce a pozdeji pritomny manager argumentovali nesmyslne,poukazovali na pohyb trznich cen,naucene fraze a udelat ze zakaznika nevedomce,coz se ale spletli.Samosrejme jsme ukoncili rozhovor a odjeli s nasim nabizijicim autem k prodeji.Auto jsem pote prodal privat s 10 procenti ztratou z puvodni odkupni ceny.aaaauta tak prisla opet o jeden vyhodny nakup. Takova nadstandartni neferove jednani k zakaznikovy nejsem ochoten podporovat.
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz