Sponzor
Prodával jsem auto do bazaru Reference Autobazarů » Prodával jsem auto do bazaru » AAA auto Ostrava

AAA auto Ostrava

 
Autor šmudlinka (Člen)
[#1] Zasláno:12.03.2013 14:21 | Reagovat 
Zdravím všechny. nedávno jsem navštívila výkup v Ačku v Ostravě. Nabízela jsem jim svoje Mondeo. Po telefonu jsme se dohodli na nějakých 115000,-Kč. Nedělala jsem si plané naděje, že mi za něj skutečně tolik dají. Po příjezdu na místo se mě ochotně ujali a hned mi řekli, že ta cena nebude tak vysoká. Nabídli mi za něj 60000,-Kč. Tak jsme se zasmáli a jejich druhá nabídka byla 70000 a to byl prý strop. Tak jsem se otočila na podpatku a chtěla jet domu. Nakonec mi chtěli dát 80000. Tak jsem teda kývla. Bohužel majitel přede mnou stočil km o polovinu, tak mi 10000 stáhli. No co se dalo dělat. Když člověk potřebuje peníze, v Ačku je dostane. Né sice moc, ale dostane. Teď když se podívám na jejich nabídku automobilů, je tam i to moje Mondeo. za 90000,-Kč. Načančali ho pěkně, jen co je pravda. A o stočených km ani zmíňka. Takže kdo si půjdete kupovat autíčko, zainvestujte tu 500,- a zjistěte si kolik to má nalítáno.
Známka: neudělena
Autor maria vaic (Člen)
[#2] Zasláno:12.03.2013 17:05 | Reagovat 
Za 90000.-Kč nabízejí několik Mondeí.
Pokud to, co píšete, je pravda, měla byste sem uvést odkaz přímo na konkrétní vůz a napsat, kolik má skutečně najeto.
Nezapomínejte, že to Vy jste jim prodala stočené auto.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz