Sponzor
Prodával jsem auto do bazaru Reference Autobazarů » Prodával jsem auto do bazaru » Auto ESA

Auto ESA

 
Autor Vladimír Liška (Návštěvník)
[#1] Zasláno:17.09.2010 13:08 | Reagovat 
Připojuju moji nedávnou zkušenost s tímhle bazarem. Chtěl jsem obměnit vozový park, tak jsem tam zajel s tím, že prodám svoje dosavadní auto a koupím nové. Hned jsem ocenil profesionální přístup. Za svůj vůz jsem dostal opravdové maximum, pánové z Auto ESA mi byli nápomocni s vyhledáním nového auta podle mé představy. Příjemně mě překvapilo, že veškeré papírování včetně převodu vyřídili v autobazaru hodně rychle. Než jsem se nadál, odjížděl jsem ve svém novém krasavci. Protože jsem si chtěl auto ověřit z více stran, zajel jsem do autorizovaného servisu, aby mi vůz proklepli. Prohlídka odhalila jen drobné závady, přesto jsem se vrátil do Auto ESA a závady reklamoval. Ujal se mě reklamační technik pan Sedláček, který uznal oprávněnost mé reklamace. Během víkendu závady na mém autě odstranili. To je teď ve špičkové kondici a funguje skoro jako nové. Tím chci poděkovat nejen panu Sedláčkovi za kladné vyřízení reklamace a seriózní přístup. Auto ESA můžu doporučit každému, kdo chce koupit nebo prodat ojeté auto.

EDIT moderátora (admin): tento uživatel přistupuje na web z IP adresy, kteru využívá autobazar AUTO ESA
Další uživatelé přistupující ze stejné IP:

188.95.125.30

* Alfred
* anděl
* Andreas
* arden
* Corina
* Fantomas
* marie
* Mirek
* Návštěvník
* Pražský Pepik
* pudink
* rachtal
* srnec
* Vladimír Liška
* vopičák

Známka: neudělena
Autor smal (Člen)
[#2] Zasláno:8.11.2010 18:51 | Reagovat 
Jestli autor tohoto prispevku vazne pracuje pro Auto ESA, tak jste jeste vetsi sraci nez jsem si myslel...
A pokud to vse delate z jedne IP adresy, tak jste jeste navic velice inteligentni...
Známka: neudělena
Autor mraston (Člen)
[#3] Zasláno:9.11.2010 06:49 | Reagovat 
Nedavno jsem chtel prodat svuj auto, kontaktoval jsem Auto Esa, rekl jsem detajlne jake mam auto, model,barvy atd.. a doluvili jsme s timto panem z firmy termin. Prijedu na misto, ale toho pana tam nevidim. Misto neho je tam nejaky mlady pan, ktery se mi zepta co chci. Reknu ze mam domluveny termin, a chci prodat to auto, ktery stoji na parkovisi. Mlady pani arogantne odpovedel, tyhle auta my nekoupime.. zmizel nekam do zadu, vratil se, a rikal ze nemaji zajem. A kdyz tak za nejakou symbolickou cenu. Odesel jsem, nic jsem nemel duvod vysvetlit, protoze jsem okamzite pochopil, jak to u Auto Esa funguje.
Pokud znacka meho vozu neni pro Auto Esa zajimava, to by klidne mohli rict uz v telefonu, abych memusel ztratit svuj drahy cas nekolikd hodin na to, ze dojedu do nejakyho spinavyho autobazaru a potkam tam nevzdelanyho arogantniho cloveka, ktery mi tohle rika.
Svoje auto jsem prodal jinam, za slusnou cenu, uz mam nove auto stejne znacky - a jsem naprosto spokojeny.
Známka: neudělena
Autor JaRy (Člen)
[#4] Zasláno:15.11.2010 18:27 | Reagovat 
Tak já mám zkušenost s autobazarem ESA naprosto opačnou. A nejsem sám. Můj kolega se mnou sdílí prakticky totéž.
Na jaře jsem prodával u nich atraktivní Škodu Felicii 1,6 s tuningovaným motorem na vyšší výkon, se dvěma airbagy, elektrony atd.. Zjistil jsem si v různých bazarech po republice, za kolik se tento vůz prodává a ceny se pohybovaly okolo 60 tis.Kč. Očekával jsem tedy od AUTO ESA výkupní cenu cca 40 tis.Kč. Přejímací technik, přestože byl s jízdními vlastnostmi náramně spokojen, mi nabídnul pouhých 25tis.Kč. To byl pro mně šok a chtěl jsem odjet. On mě pak přemluvil na 30tis.Kč. Na pokladně mi z této částky ještě srazili 3tis.Kč, údajně za ověřování v databázi kradených vozů. Takže můj podíl z prodávaného vozu 27tis. Kč. Odešel jsem od nich naprosto rozladěn a sledoval jsem za kolik můj vůz prodají.A ejhle. Nevím sice za kolik ho ve skutečnosti prodali ale vystavili ho na internet jako velmi atraktivní s cenou 65 tis.Kč!!!
Jejich jednání považuji za nehorázné okrádání zákazníků a v životě už bych u nich auto neprodával. Mému kolegovi se stalo něco podobného. Napřed vychvalování vozu a pak směšně nízká výkupní cena a vysoká prodejní cena.
AUTO ESA se vyhnout velkým obloukem!
Známka: neudělena
Autor jan_kraus (Člen)
[#5] Zasláno:13.03.2011 20:59 | Reagovat 
S auto ESA mám bohužel stejnou zkušenost. Pokud chcete auto prodat pod slušnou cenou, zkuste raději soukromou inzerci, protože se ještě pořád najdou slušní lidé, kteří stejně smýšlejí jako vy. Nikdy jsem auto bazaru neprodával a prodávat nebudu. Vždy jsem auto prodal soukromé osobě a bez jakýchkoliv problémů.
Známka: 5
Autor Jiří NOF (Člen)
[#6] Zasláno:16.08.2011 12:03 | Reagovat 
Šikanózní žaloba Auto ESA na SOVA definitivně končí, bazar musí sdružení uhradit náklady

Po téměř roce a půl definitivně končí nátlak na Sdružení SOVA ze stranu autobazaru Auto ESA, který měl podobu šikanózní žaloby pro údajné poškození dobrého jména této firmy. Sdružení však pouze upozornilo na některé souvislosti prodeje vozů z kriminální kauzy Globus Car v Auto ESA a na prodej několika vozů se stočeným tachometrem ve stejném bazaru.

Prodejce ojetin reagoval žalobou, v níž se domáhal odstranění všech článků z webu SOVA, omluvy, finančního odškodnění 300 000 Kč a uhrazení nákladů soudního řízení.„Poté, co bazar sám žalobu stáhnul, soud rozhodl o zastavení řízení a nařídil naopak bazaru vyplatit našemu sdružení náhradu nákladů, které jsme museli vynaložit na zastoupení advokátem. Po dlouhé době, kdy byla činnost našeho sdružení do značné míry paralyzována, se nyní můžeme opět soustředit na naší hlavní činnost, kterou je pomoc zákazníkům nepoctivých autobazarů,“ uvedl předseda SOVA Ing. Zbyněk Veselý.To, že žaloba měla sdružení pouze zastrašit, je nyní z celého vývoje kauzy více než jasné. „Přestože jsme na článcích na webu nezměnili ani čárku, bazar najednou přestal trvat na pokračování sporu a soudu sdělil, že již pominuly důvody žaloby. S tím jsme nesouhlasili, ale soud využil svého práva a spor ukončil. Máme za to, že jedním z důvodů stažení žaloby mohl být i fakt, že jsme objevili svědka, který by potvrdil určité propojení mezi pracovníky podvodné společnosti Globus Car a bazaru Auto ESA. Žaloba byla stažena jen pár dní poté, co jsme navrhli výslech svědka, který by potvrdil, že se prodejce Globus Caru a výkupčí Auto ESA znali z předchozího zaměstnání,“ vysvětlil Veselý.Dalším z důvodů mohlo být i to, že soudce již v úvodní fázi soudního jednání Auto ESA sdělil, že nepředložilo přesvědčivé argumenty ke dvěma kauzám stočených tachometrů u jimi prodaných vozů. „Soud v podstatě konstatoval, že pokud manipulaci s tachometry byli schopni odhalit sami zákazníci, kteří nepatří mezi odborníky, měl toho být schopen i bazar, který v tomto selhal,“ doplnil Veselý.SOVA se jako občanské sdružení zabývá pomocí majitelům ojetých vozů, zakoupených v autobazarech a od individuálních dovozců a prodejců. Sdružení také loni rozeslalo na jednotlivé STK a odbory dopravy obcí 100 tisíc výtisků své příručky pro bezpečnou koupi ojetiny, příručka byla celkem rozeslána na cca 450 míst po celé ČR.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz