Sponzor
Prodával jsem auto do bazaru Reference Autobazarů » Prodával jsem auto do bazaru » M-CAR (TOCAR, auto Lhotka, Rajská zahrada)

M-CAR (TOCAR, auto Lhotka, Rajská zahrada)

 
Autor kutil (Člen)
[#1] Zasláno:21.09.2009 12:02 Změnil(a): kutil | Reagovat 
Zkušenost z roku 2007. V roce 2007 mne oslovila na základě mého inzerátu zájemkyně o mé auto s tím, že by si auto prohlédl její přítel. Sraz jsme měli u autobazaru M-CAR (Praha Pankrác). Auto se mu líbilo a domluvili jsme se, že si auto vezme. Druhý den mne zájemkyně telefonicky požádala, zda by nešlo auto vzít na zpětný leasing a že by to pro ni zařídil právě autobazar M-CAR. Tak jsem s autobazarem sepsal smlouvu, kdy prý si potřebují na zařízení leasingu na jeden den auto půjčit. V okamžiku, kdy jsem auto předal do bazaru se mnou zájemkyně přestala komunikovat, nereagovala na volání ani na SMS. Pak jsem zjistil, že mé auto nabízejí na internetu a tak jsem chtěl hned auto zpět. Ale bazar chvíli tvrdil, že je auto na leasingové společnosti, pak že už ho prodali, no pokaždé něco jiného. Po měsíci se mi ozvala cizí žena, že den po tom co jsem auto dal bazaru ho koupila, ale že jí nechtějí převést auto na její osobu. Nakonec po 4 měsících dopisů, trestního oznámení a pomoci policie auto bylo převedeno a já dostal alespoň část peněz. Zjistil jsem, že firmou M-CAR nebo také TOCAR, auto Lhotka, Rajská zahrada apod (majitel p.Nápravník a jeho žena mají mnoho firem) bylo poškozeno obrovské množství lidí, že již několik let jsou na tuto firmu podávaná trestní oznámení a že dluží obrovské peníze jak zákazníkům, tak i úřadům. Bohužel přes tuto situaci policie nic nedělá a proslýchá se, že zaměstnanci M-CAR jsou bývalí policisté a jsou ve spojení s policií. Několikrát byl případ medializován v TV, ale reportéři měli pak problémy a bylo jim vyhrožováno. Byla snaha seskupit lidi i na internetu, ale stránky byly napadeny.
Známka: 5
Autor radatlusta (Člen)
[#2] Zasláno:15.01.2012 22:51 | Reagovat 
toto byli ukázkoví podvodníci. Nevyplatili nám vůz který jsme dali do komise a my přišli o 150 tisíc
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz