Sponzor
Dovozci ze zahraničí Reference Autobazarů » Dovozci ze zahraničí » RAKAR - Mayer

RAKAR - Mayer

 
Autor pepee (Člen)
[#1] Zasláno:5.05.2012 17:24 Změnil(a): pepee | Reagovat 
Je to téměř rok, kdy jsem koupil přes Rakar C-Maxe.
Auto jsem chtěl v konkrétní specifikaci na objednávku.
Mé požadavky byly:
- benzínový motor (čím silnější, tím lepší)
- najeto do 90tkm s kompletní servisní historií
- nesmí být v minulosti havarované, nic lakované
- rok výroby nejlépe 2006 a mladší
- výbava: nutně ESP, nejlépe i vyhřívané přední sklo atp.
- barva metalická (všechny kromě stříbrné)

S panem Mayerem jsem komunikoval přes emaily a samozřejmě také telefonem. Nejdřív mě chtěl zlomit do dieslu, protože benzínových C-Maxů je jak šafránu, ale trval jsem na svém.
Emailem jsem mu poslal i nástřel inzerátů v Německu, co by se mi asi tak líbilo, většinu hned zavrhnul nebo říkal, že se jedná o vůz 700km daleko, a že v mé cenové relaci je riziko pro takové auto jet a nekoupit (ztráta).

- Nakonec tzv. vyšťoural pěkného C-Maxe u autorizovaného prodejce Nissan v Drážďanech, kde ho někdo nechal na protiúčet za nové auto.
Dopředu mi poslal fotky, informace, inzerát, vše jsem si dopředu mohl prostudovat a rozmyslet.
- Ročník 2005, 1,8i 92kW, 76tkm, serviska, výbava Futura, ESP, vyhřívané přední sklo, rádio Sony, digi klima, 4x okna v elektrice s dorazy, zadní roletky, 16" litá kola se zánovními letními pneu, 15" plechy zimní.
- Dohodli jsme se, že se mi moc líbí a pokud je vše OK, tak ať ho přiveze.

Jak jsme se domluvili, tak se stalo. Auto bylo cca do týdne s českými doklady. Vystříkal ještě dutiny a vyměnil nefunkční tlačítko na dveřích kufru.

Celkově hodnotím přístup jako hodně slušný a nadprůměrný. Pokud bych v dohledné době kupoval další auto, nebál bych se na ně obrátit.
Takže jak na Aukru, vřele DOPORUČUJI!
Známka: 1
Autor zdenal (Člen)
[#2] Zasláno:12.05.2012 16:38 | Reagovat 
Ahoj,

na objednávku z 12/2011 jsem si nechal dovézt mondeo TDCI
Nemalé požadavky - černá metla, 5dv. hatch, vyhřívané sedačky, najeto do 100tkm,
nebourané, serv. historie, atd.
V 1/2012 zavolal, poslal fotky inzerátu
Výbava Titanium X, navi, bixenon, convers+, atd.
Auto nelakované, jako nové, super stav.
Pan Mayer je profík, záruka na původ km - km sedí z autorizákem
Cena je vyšší, ale stojí to za tak kvalitní vůz.
Teď máme objednanou Cromu Mjet, tak zase napíšu.
Doporučuji
Známka: 1
Autor zdenekold (Člen)
[#3] Zasláno:27.02.2013 14:41 | Reagovat 
Dovolím si také přispět. Rok I/2013.
Ačkoliv je RAKAR pro mě trochu z ruky, vsadil jsem na intuici a objednal si auto. Chtěl jsem něco menšího, staršího, levnějšího. Nicméně, než došlo k realizaci, tak jsem na jejich stránkách objevil staršího Focuse I kombi 1.8 TDCI, který měl sice dost najeto, ale dle pana Mayera v dobrém technickém stavu. Lákavá byla dobrá výbava a velmi slušná cena. Navíc byl Focus po "dovozovém" servisu - olej, rozvody, žhaviče, filtry atd., takže nulové investice v počátku.
A zatím tedy rozhodně nelituji, auto je evidentně v dobré kondici, o čemž svědčí třeba i nízká spotřeba paliva a bezproblémový chod motoru.
Známka: 1
Autor Kova (Člen)
[#4] Zasláno:5.05.2013 20:38 | Reagovat 
Poptala jsem u pana Mayera dovoz auta z Německa, šlo o Mondeo. Panu Mayerovi jsem napsala požadovanou specifikaci včetně ceny, kterou jsme byli ochotní dát. Pan Mayer mi zdvořile napsal, že mi bohužel nemůže pomoci, protože množství poptávek převyšuje jeho kapacitu. dále mě upozornil, že se naše požadavky se s cenou vozu příliš neslučují.

Vyměnili jsme si pár e-mailů s tím, že mi poskytl cenné rady, kde v požadavcích ubrat, aby byl nákup vozu reálný, jak nenaletět atp. Na základě komunikace s panem Mayerem jsme se rozhodli, že dáme šanci vozu, které jsme kvůli nižší motorizaci odmítali. Panu Mayerovi jsem poslala odkaz na tento vůz, napsal mi, svůj názor a upozornil mě na případné problémy, které u auta shledal. Na auto se jdeme zítra podívat a Vám pane Mayere děkuji, přes to, že obchod bohužel nerealizujeme u Vás, jste pro nás udělal hodně. Váše přístupu si velice vážím.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz