Sponzor
Dovozci ze zahraničí Reference Autobazarů » Dovozci ze zahraničí » NORD AUTO LIBEREC

NORD AUTO LIBEREC

 
Autor klimest (Člen)
[#1] Zasláno:3.09.2012 11:15 | Reagovat 
Zdravím,
nemá někdo zkušenosti s těmito dovozci aut? Dle nabídky vozí často a poměrně dost aut, převážně Octávií s příznivým poměrem km/cena.
Díky za případné reakce.
Tomáš
Známka: neudělena
Autor novak (Člen)
[#2] Zasláno:1.10.2012 17:00 Změnil(a): novak | Reagovat 
NORD AUTO LIBEREC škoda,že se tu nemůže psát sprostě.To je levák jak turecká šavle servisky zfalšované km stažené.Přísahám protože to je má vlastní zkušenost.On totiž pan majitel rád dost často mění název firmy.
Známka: 5
Autor Jubla (Člen)
[#3] Zasláno:1.11.2012 20:18 Změnil(a): Jubla | Reagovat 
Chtel bych varovat vsechny, kdo si s touto spolecnosti zacnou. Nedavejte jim zadnou zalohu, auto neuvidite a penize uz taky ne, jsou to podvodnici ... uz je na ne podane trestni oznameni. Pokud Vam neco dluzi, pripojte se ke me, at jim to policie a soud pekne spocitaji (jubla@volny.cz)! Takze jakmile uslysite Jan Kubát (z Liberce) nebo cislo 728 759 360 rychle pryc!!!
Známka: neudělena
Autor Marta (Člen)
[#4] Zasláno:13.11.2012 14:30 | Reagovat 
můžete blíže popsat vaši zkušeností dík
Známka: neudělena
Autor tomtom2222 (Člen)
[#5] Zasláno:14.11.2012 16:45 | Reagovat 
Zdravím jsou to opravdu podvodníci se vším všudy, kdyby potřebovala policie důkazy o jejich podvodném jednání mohu doložit,poslali mě před pár dny asi 30 nabídek octávek z německa s fotkama a popisama a ani jedna i když většina byla rok 2005-2008 neměla najeto přes 130 000km což už mě bylo velmi podezřelé a také za ceny okolo 150 000kč a tak mě to nedalo a podle fotek kde je auto vyfoceno před bazarem v německu jsem si vyhledal dané bazary a koukl na jejich fota a co jsem nenašel úplně stejné fota na chlup focené na stejném místě stejné pozadí stejné stíny,prostě jen stažené fotky z německých stránek a nord auto píš octavia 2,0 TDI najeto 130 000km rok 2009 a na německých stránkách v bazaru je to 1,9TDI najeto 260 000km. Kurva tady opravdu jde již o trestný čin a ještě si řeknou o zálohu.Nedoporučuji v žádném případě s nima nic mít.Nejsem bazar jen člověk co chtěl auto pro ženu na mateřské a málem naletěl podvodníkům.Pavel Jižní Čechy
Známka: neudělena
Autor katulka (Člen)
[#6] Zasláno:7.02.2013 10:02 | Reagovat 
Zdarvím, také bohužel máme blbou zkušenost s tímto prodejcem. Cca před půl rokem jsme si od něj koupili auto, pán vystupoval veli příjemně a seriózně. V kupní smlouvě je napsáno, že při nákém problému s autem mu máme okamžitě volat. Nyní jsme dali auto do autorizovaného servisu s tím, že nám prodávajíci při koupi řekl, že hučení v pravém kole je způsobeno špatnýma pneumatikama. Najednou je z toho špatná převodovka cca za 20 000,- Panu majteli se pokoušíme už asi dva dny dovolat a představte si, nebere nám telefon! Upřímně,nejradši bych to nahlásila na policii a dala celé NORD auto Liberec k soudu!
Známka: neudělena
Autor Láďa (Člen)
[#7] Zasláno:1.03.2013 11:47 | Reagovat 
Udělejte to prosím, je nás podvedených více a s vyšší částkou bude i vyšší trestní sazba. Jsem od fochu, tak vím, o čem mluvím. Děkuji. Odkaz na člověka, který podal tr. oznámení a je možno jej kontaktovat a připojit se - jubla@volny.cz.
Známka: neudělena
Autor Láďa (Člen)
[#8] Zasláno:1.03.2013 11:57 | Reagovat 
Mám stejnou zkušenost s panem Janem Kubátem - Nord auto Liberec. Mě sice vozidlo dodal, ale serviska nesedí ! Teoreticky bych se s tímto smířil, ale dohodil jsem kamarádovi tohoto dovozce, jelikož jsem s ním zpočátku neměl problém a nevěděl jsem to, co vím nyní. Kamarád poslal zálohu 10% z ceny vozu na uvedený účet ještě týž den objednání vozu dle instrukcí pana J. Kubáta a od té doby není ani vozidlo a ani peníze. Stále zprvu vozil a už byl na cestě a pokaždé nějaká výmluva, buď bylo bourané nebo nějaká závada se vyskytla a atd. Takto to trvá od půlky listopadu 2012. V lednu byl vyzván k vrácení peněz, toto přislíbil a už jsou to 3 týdny a vrácení zálohy nikde ! Došla mi trpělivost a využiji právní cestu s prvotním oznámením na Policii ČR pro § 247 tr.z. (podvod) odstavec dle škody souhrnné), dále pak oznámení na SKPV (autaři) pro podezření z pozměňováním údajů vozidel). Kontaktuji dále mail prvotního oznamovatele - jubla@volny.cz - tento už oznámení učinil a tak se k němu přidávám s výší škody a tím pádem se dostáváme minimálně do druhého odstavce citovaného zákona. Takže všichni "PODVEDENÍ" - připojte se !
Známka: neudělena
Autor Láďa (Člen)
[#9] Zasláno:1.03.2013 13:00 | Reagovat 
Opravuji zde citaci zákona - takže § 209 odst. 1 tr. zákona a to v prvním odstavci zatím z důvodu výše škody a ta už při druhém připojení poškozeného věc vyšvihne do druhého .....
Známka: neudělena
Autor Ferri (Člen)
[#10] Zasláno:28.03.2013 15:37 | Reagovat 
Já a kolega jsme taky měli problémy s p. Kubátem, který vybral zálohu, auta nedovezl a peníze ne a ne vrátit. Až po výhružkách a po použití téměř mafiánských a vymahačských praktik jsme z něj peníze dostali. Nedávno jsem četl v regionálních novinách, že byl vzat do vazby prodejce aut z liberce, Dlouhého mostu za podvody, kdy nabízel auta po internetu a vybíral na ně zálohy, které nevracel. Podvedeno 59 lidí, škoda kolem 3 milionů, sazba až 5 let. Doufám, že na tuto svi.. už se voda dovařila.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz