Sponzor
Dovozci ze zahraničí Reference Autobazarů » Dovozci ze zahraničí » Mobile.de

Mobile.de

 
Autor konipasek (Člen)
[#1] Zasláno:16.12.2012 15:05 | Reagovat 
Zdravím, já dlouhodobě nakupuji auta ze zahraniční na webu www.mobile.de/cz a jsem maximálně spokojený. Na stránce www.mobile.de/cz mají hlavně taky přehledný návod, jak registrovat ojetinu z Německa v České republice. Nedávno se na jejich stránkách objevil zajímavý návod jak bezpečně koupit auto a vyvarovat se podvodům, doporučuji k přečtení: http://www.mobile.de/home/securityAdvice.html?lang=cz nebo http://sicherer-autokauf.de/en/
Známka: neudělena
Autor petr honek (Člen)
[#2] Zasláno:30.12.2012 01:14 | Reagovat 
Dobrý info. díky.
P.Honek
Známka: neudělena
Autor Alda1 (Člen)
[#3] Zasláno:10.01.2013 10:16 | Reagovat 
Klidně si do DE zajeďte, ale jen pro dražší auta. Auta cca pod 3000e už bývají hodně špatná. Abyste neprojeli půl Německa a nevrátily se bez auta. A zapomeňte na záruky. Nejenom u arabů a turků, ale často i v salonech. Koupil jsem C-maxe 07, najeto 120000km. Po 100km se polámal motor. Nic jsem z nich nedostal a to to byl značkový autosalon Opel. Zaplatit odtah a vyměnit motor vyšlo na necelých 50000kč.
V některých bazarech se s autem ani neprojedete, natož nějaká prohlídka v servise.
Známka: neudělena
Autor Alfonzo (Člen)
[#4] Zasláno:8.03.2023 09:19 | Reagovat 
Mobile.de už je dávno pasé
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz