Sponzor
Dovozci ze zahraničí Reference Autobazarů » Dovozci ze zahraničí » Radotín - autozdovozu

Radotín - autozdovozu

 
Autor audicutie (Člen)
[#1] Zasláno:2.02.2011 15:20 | Reagovat 
Já v Radotíně kupoval audi A6, už je to rok. Auto vypadalo skvěle, hned jsem složil zálohu. Nebylo možné si ho odvézt, neboť se čekalo na papíry z Německa. Měsíc!!! Komunikace děsná, respektive skončila hned, jak jsem po telefonu a emailu žádal o VIN. Když už jsem to vzdal a jel pro zálohu, najednou už auto bylo připraveno i na značkách. Tak jsem radostí doplatil a odjel. Bohužel se později ukázalo, že auto mělo stočeno 90 tisíc km, což šlo rychle zjistit v audi na Smíchově. Pánové prodejci jsou podrazáci a veksláci. Servisní knížka byla falešná.
To že je auto stočené mi potvrdil i jejich bývalý zaměstnanec, kterého vyhodili a já na něj náhodou narazil (pracuje jako rozvážka IKEA). Poznal jsem ho a on aby se původnímu zaměstnavateli pomstil, tak je prásknul. Cituji: "Prostě to tam točí, protože čeští řidiči to chtějí".
DOPORUČUJI SE JIM VYHNOUT OBLOUKEM, MAJÍ VÍCE POBOČEK I MIMO PRAHU, ZKOUŠELI TO I NA VYSOČINĚ, NEŽ JE VYHNALI.
Známka: 5
Autor tress (Člen)
[#2] Zasláno:21.01.2012 21:37 | Reagovat 
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz