Sponzor
Ojetá auta Reference Autobazarů » Ojetá auta » Ojeté auto s odpočtem DPH

Ojeté auto s odpočtem DPH

 
Autor Návštěvník ()
[#1] Zasláno:26.11.2009 22:56 | Reagovat 
Dann

Zdravím, jsem živnostník a hledám novej vůz (ojetý 2-4 roky starý ).
Kde je dobrá nabídka osobáků s odpočtem dph ? Na netu jsem našel Autopartner(Liberec) a jinak to nikde moc nevedou.
Díky moc za radu.
Autor vieux gérant (Návštěvník)
[#2] Zasláno:30.11.2009 10:43 Změnil(a): vieux gérant | Reagovat 
Dlužím vám omluvu za mystifikaci. Trochu jsem naletěl na informace, které uvádějí některé autobazary na webech, aby zaujaly. Třeba AAA Auto cituji: "Se změnou zákona lze DPH nově odečíst také u všech osobních vozů!". V telefonickém rozhovoru to uvedli na pravou míru.

Je to tak, jak to bylo, tedy odečíst DPH lze u ojetin, které jsou v režimu DPH, tedy nejčastěji byly přijaty od plátce DPH.

Jinak auta s odpočtem DPH se dají vyfiltrovat taky v Tipcars.
Autor Návštěvník ()
[#3] Zasláno:20.02.2010 16:58 | Reagovat 
Dobrý den,
nabízíme ojetá auta z Belgie od leasingových společností,prověřená, s jasným a doložitelným původem, s jasnou servisní historií, nikdy nehavarovaná, po jednom uživateli v bezvadném stavu. Výhradně koncernová auta Škoda a VW. Jsme plátci DPH - vozy zakoupené od nás jsou s odpočtem DPH( pro podnikatele plátce DPH ).
Vozidla jsou kompletně uvedena do provozu v ČR- tzn. po STK, emisích, vydané čistopisy TP.
Vozidla nejsou znehodnocena - zachována kategorie M1 a původní počet míst.
kontakt: 602228964
Autor Návštěvník ()
[#4] Zasláno:21.03.2010 19:16 | Reagovat 
koukněte sem, - mají garantovaný dovozy:
http://www.sodpoctem.prodejce.cz/main.html
Autor Návštěvník ()
[#5] Zasláno:11.08.2010 16:12 | Reagovat 
Mrkněte na superauta.cz,teď jsem kupoval na firmu a podmínka byla odpočet DPH,mají tam dost velký výběr jak českých v N1, tak dovozů,u kterých taky uplatníte odpočet DPH.Já bral Passata v sedanu a DPH jsem uplatnil.U českých osobních bez přepážky to jde až od roku výroby 2009.
 
Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz