Sponzor
Ojetá auta Reference Autobazarů » Ojetá auta » Auto PROFÍK

Auto PROFÍK

 
Autor kopac (Člen)
[#1] Zasláno:19.04.2013 23:06 Změnil(a): kopac | Reagovat 
Zdravim, chtěl jsem si koupit vůz v autobazaru Auto PROFÍK a před koupí jsem si chtěl ověřit kilometry podle čísla karoserie, ale bohužel tenhle bazar neinzeruje VIN na svých stránkách a to mi připadá podezřelé a bojím se stažených kilometrů.Proto jsem se rozhodl koupit vůz jinde.Prohlížel jsem jejich stránky a u žádného auta neuvádí VIN vozu.
Autor Alda1 (Člen)
[#2] Zasláno:20.04.2013 00:18 | Reagovat 
Co je za problém jim napsat, nebo zavolat o VIN? Podívejte se na Německou inzerci, kolik bazarů uvádí VIN. Minimum.
Autor CBR1 (Člen)
[#3] Zasláno:22.04.2013 23:16 | Reagovat 
Tomuto autobazaru se obloukem a to hodně velkým vyhněte. Snažily se nám prodat Audi A4 2.0TDI v kombíku WAUZZZ8K7BA039850 údájně najeto 96000km a ve skutečnosti dle Cebie 190000km. Jednání dost arogantní a nepříjemné.
Určitě nedoporučujeme
 
Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz