Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Andy auta

Andy auta

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  »» 
Autor Návštěvník ()
[#51] Zasláno:28.06.2010 15:59 | Reagovat 
Připadá mi to jako kampaň proti jednomu z několika málo bazarů, které si troufnou prodávat auta s přiznaným nájezdem 50.000Km/rok a víc a zveřejňují VIN.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#52] Zasláno:1.07.2010 21:29 | Reagovat 
přesně tak, jako jedni z mála nabízejí roční auta se 170000 km - má snad někdo podezření, že takové auto má stočený tachometr?

už více jejich klientů na různých fórech psalo, že při a po koupi neposkytují prakticky žádný servis či podporu - jsou jakýsi velkoobchod hodně jetými auty, která opravdu nejsou pro každého - kdo si kupuje mladé auto, většinou nechce enormní proběh km - ale proč se zrovna do Andy auta všichni strefují, že právě oni stáčí tachometry?
Známka: neudělena
Autor Názor zúčastněnéh o (Návštěvník)
[#53] Zasláno:2.07.2010 08:41 | Reagovat 
Bych spíš řekl, že 170000km může být klidně stočenej taxík z 350000 a víc. Takže i tak se na to dá dívat, kdo ví.

Proč se strefují? Asi proto, že je tu někdo nadhodil a další se našli. Nadhoďte jiný bazar, dopadne to skoro stejně... Google je mocný a díkybohu za tuto diskusi. Jen víc a houšť, třeba se to jednou zlomí...
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#54] Zasláno:2.07.2010 11:25 | Reagovat 
ok, tak jestli je na ročním autě normálních 350000 km (podle předchozího příspěvku), tak bychom asi měli rozmáznout zejména ty autobazary, které u dvanáctileté octávky kombi TDI po šestém majiteli a vypadající, že většinu času strávila ve středoafrické oblasti, tvrdí, že má najeto 108000 km... souhlasíte aspoň v tomto?
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#55] Zasláno:4.07.2010 22:32 | Reagovat 
Už jsem se jednou psal, tak jen pro více info: Já tam koupil Peugeot 807, rv10/2006 s najetými 153000km (50tis km/rok). Auto tam stálo od února 2010 celé 3 měsíce, nejspíše proto, že bylo krom střechy celé stříkané. O tom samo ticho po pěšině, ale je pravda, že havarované na 99% nebylo, vše původní díly takže o důvodu opravy laku lze jen spekulovat. Vím, že kilometry seděly, jak podle prověrky v peugeotu tak podle štítků v motorovém prostoru ze servisů. Jinak co jsem koukal a nadále ten bazar sleduji, tak co měsíc v bazaru, tak jdou vetšinou o 10tis Kc dolů s cenou, takže u mého to bylo za ty 3 měsíce o 30tis.

Je nesmysl, že ta auta prochází nějakou super předprodejní kontrolou a že mění vše co najdou za nové díly, hned jsem musel měnit čep a brzdové desky, ale na druhou stranu jsem si mohl vše vyzkoušet a i zkušební jízda byla dostatečná (asi 40km a 1h).
Chtěl jsem to vidět u nich na diagnostice, nejen, že nemohli najít zásuvku, ale ani neměly diagnostiku na frantíky, nakonec se na to nějak napíchli, ale evidentně jim to dalo zabrat a ani nevědeli, kde co hledat, takže dost pochybuju o stočení km na mnou koupeném voze z jejich strany. Co jsem vypozoroval, tak jsou vybaveni spíše na koncern VW.

Dále ve smlouvě zapomeňte na jakékoliv garance a záruky, vše napsáno tak jako v jiných bazarech, odpovídá stáří a opotřebení, kupující byl seznámen se stavem, atd..
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#56] Zasláno:6.07.2010 13:10 | Reagovat 
a jak tedy garantují následující záruky nabízené na webových stránkách? nebo tyto záruky pouze nabízejí na stránkách a ve skutečnosti je neposkytují?

Trvání záruky 1 rok - záruka Andy-Auta.cz
Vztahuje se na vozidla, u nichž doba od data první registrace do dne složení zálohy na koupi vozidla (zaplacení ceny vozu) zákazníkem nepřesáhla pěti let.
U těchto vozidel platí roční smluvní záruka společnosti Andy-Auta.cz počínající běžet ode dne předání vozidla zákazníkovi.
Při případném souběhu záruky výrobce vozidla a výše uvedené jednoroční lhůty záruky Andy-Auta.cz platí záruční podmínky výrobce.
V případě skončení záruky výrobce před vypršením lhůty jednoho roku od předání vozidla zákazníkovi platí, že do uvedené jednoroční lhůty pro smluvní záruku prodávajícího poskytuje společnost Andy-Auta.cz smluvní záruku na zakoupené vozidlo podle svých všeobecných garančních podmínek.

Trvání záruky 6 měsíců - záruka Andy-Auta.cz
Vztahuje se na vozidla, u nichž doba od data první registrace do dne složení zálohy na úhradu kupní ceny vozidla (zaplacení kupní ceny vozu) přesáhne 5 let.
U těchto vozidel platí po dobu šesti měsíců ode dne předání vozidla zákazníkovi smluvní záruka společnosti Andy-Auta.cz.
Známka: neudělena
Autor gygy (Návštěvník)
[#57] Zasláno:14.07.2010 13:54 | Reagovat 
Taky jsem tam koupil Octavii. Kupoval jsem ji v listopadu a vzhledem k tomu, že jsem neměl předtím s klimou žádné zkušenosti tak jsem holt nic nepoznal. Až jsem to zjistil tak uběhlo 1/2 roku, protože jsem ji v zimě a na jaře nepoužíval. Nechtěli se se mnou vůbec bavit a k panu Blažkovi jsem se telefonicky vůbec nedostal.Nakonec jsem zjistil, že kompresor klimatizace je totálně nefunkční, vůbec tam typ který tam byl nepatří (ověřeno ve škodovce) a je zřejmé, že s tím manipulovali. Rozhodně také velni špatná zkušenost.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#58] Zasláno:14.07.2010 22:07 | Reagovat 
Nepoužívání klimatizace po delší dobu může samo o sobě vést k jejímu poškození (ztrátě těsnosti), a to nejen na spojkách trubek, ale i ve vlastním kompresoru. Výrobci aut proto doporučují používání klimatizace v zimních měsících pro rychlejší osušení skel (klimatizace dává velmi suchý vzduch) a jako vedlejší efekt se zachová její těsnost.

To jen na okraj - nicméně půlroční nepoužívání klimatizace bych jako argument při reklamaci tedy určitě nepoužil.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#59] Zasláno:14.07.2010 22:21 | Reagovat 
Větší blábol o provozu klimatizace v zimě jsem v životě neslyšel.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#60] Zasláno:15.07.2010 00:13 | Reagovat 
Tak se zeptej v jakémkoli servisu, kde rozumí klimatizacím...
Známka: neudělena
Autor Luppe (Návštěvník)
[#61] Zasláno:19.07.2010 22:23 | Reagovat 
Věřím tomu,že to jsou podvodníci-v červnu 2009 jsem u nich kupoval Passata v kombíku,ceduli zpoza skla,že je nebourané mám ještě schovanou,na mojí otázku o nesedícím zadním kufru prodejce jen pokrčil rameny,ale rozhodla cena o 50tis. nižší než jinde a to ho mám skoro v plné palbě,jinde ho měli za těch 50 tis.bez navigace,menší výkon atd..Doma jsem zjistil,že to bylo firemní auto v německu,nejspíš nabořené před koncem leasingu (dost amatersky opravené-imitace svárů pomocí univerzální stříbrné lepenky),ale za ty peníze mi to stálo,zvenku to nikdo nepozná,jediné v čem bych se jich zastal -interiér na těch 176 tis. nevypadal-obecně to shrnu myslím,že auto z německa je kvalitnější,než to samé pro český trh-to platí jak pro potraviny,elektroniku,oblečení,ale to už je diskuse jinam.Jaroslav-Mudra-Plzeň
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#62] Zasláno:20.07.2010 10:09 | Reagovat 
Známka: neudělena
Autor Scherbel (Člen)
[#63] Zasláno:21.07.2010 18:31 | Reagovat 
Mám podobnú zlú skúsenosť. Kúpil som Passata r.v.2007 a auto sa pokazilo 5km za bazarom. Dva týždne im trvalo kým to opravili. Keď som si auto zobral opravené, zistil som, že po zahriatí prevodovky (automat DSG), začne auto pri jednotke a spiatočke cukať. Nejde o žiadne malé cukanie ale celkom poriadne kopance. Bol som stým vo VW a tam mi potvrdili že je poškodená mechatronika. Tak som im to zaniesol na reklamáciu. Behom štyroch týždňov sa ani raz neozvali, všetky telefonáty boli odo mňa. Pri tom poslednom mi oznámili že to nie je skrytá vada a že keď chcem tak auto odkúpia so zlavou podla ich uváženia. Momentálne čakám na súdneho znalca a idem sa snimi súdiť. Ak máte dakto skúsenosti, tak dajte vedieť ako ste pochodili. Považujem za povinnosť a nutnosť sa s takýmito darebákmi súdiť, už len kvôli princípu. Vela ludí sa toho zlakne a dá si radšej auto opraviť, týmto spôsobom sa to ale nikdy nezlepší. Nemám ponatia, odkiaľ autá berú ale sú až podozrivo lacní a ja som im bohužial naletel. Ak teda môžem poradiť, kúpte si auto v Nemecku, prípadne jazdené od autorizovaného predajcu. Stojí to o pár tisíc viac ale aspoň viete, čo kupujete a nakoniec ešte aj ušetríte. Nedoporučujem žiadny autobazár v Čechách či na Slovensku keďže absolútna väčšina sú darebáci. Čo sa týka Andy Auta tak podľa mojej skúsenosti ide o extra darebákov.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#64] Zasláno:26.07.2010 18:26 | Reagovat 
No když bych šel do prvního autobazaru který bych viděl tak bych si myslel že je vše v pořádku , opravdu jsou snad jediný co dávají vin na stránky to se musí nechat. Jenže vše je v pořádku dokud se něco nepokazí pak se to už jen veze. O pár příspěvků víc se řeší záruka . ale přístup k ní to je něco. Měl jsem vadu na voze která prokazatelně spadala do kategorie zahrnuté v záruce a když jsem to byl reklamovat přístup auto nám tady nechte a až to bude tak vám zavoláme pro mě neni zrovna korektní přístup. Na štěstí v rodině bylo jedno auto které se nepoužívalo tak jsem jezdíl s ním. Bohužel z autobazaru né a né se ozvat po týdnu jsem tam volal jak to vypadá a bylo mi řečeno že už se na tom pracuje. Řekl jsem v pořádku a jestli to bude do konce týdne řekli 100% ano. V úterý další týden už mi došla trpělivost a zajel jsem tam osobně a auto nikde ptal jsem se prodejce co se děje a ten po zjištění o co jde konstatoval že auto je v originálním servisu , řekl jsem jim že auto potřebuju a kdy to bude prodejce mi nedokázal odpovědět , řekl jsem mu že si to radši opravím sám a auto ať mi přistaví. Takže 14 dní čekání pro nic nehnuly zřejmě ani prstem jelikož musel jsem si auto nakonec nechat opravit v autorizovaném servisu sám a říkali mi že tohle auto u nich nikdy nebylo takže andy auto jsou opravdu podvodníci. František Malý
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#65] Zasláno:1.08.2010 22:46 | Reagovat 
Mám také velmi špatné zkušenosti s jednáním. Zarezervovala a složila jsem tam zálohu 2000 KČ na auto, večer zavolali že se spletli a auto je již prodané. Jaká náhoda. Nebo snad jiný kupec, který přišel a umlivil je. Když to tady tak čtu, tak možná můžu být ráda.
NEDOPORUĆUJI.:
Známka: 5
Autor Návštěvník ()
[#66] Zasláno:2.08.2010 11:43 | Reagovat 
Taky velice spatne zkusenosti , bratranec koupil ze sve tenkrat ( 2006 ) jeste mladicke nerozvaznosti Golfa ( IV TDI 74kw - cena 250tis.) , na prvni pohled pekny , ale jinak privarena jina strecha , bourane urcite , srovnano na stolici , kilometry nesedi vubec - spise o 100 - 150tis. vic diky zivotnosti turba , zaznamy v Nemecku taky nejsou ac je serviska vyplnena , uz tenkrat pri nakupu byly spatne zapojene hadice v motoru - reklamace neuznana. Ale predtim nedaleky VW servis auto kontroloval a pry to tenkrat byl dobry kup a vse v poradku dle jejich vyjadreni. Ted pri prodeji jsou akorat problemy a pri nakupu noveho na protiucet kdy nam stvrdily vsechno co nesedi a je bourane, pri poznamce o tom ze ho tam pri nakupu meli, se jenom usmivali - ( dnesni navrh ceny - v Tabore ve VW - 60tis. , Jihlava 70tis. ). Co si ma kdo myslet , ale ten servisak sam rikal ze 90% vozu je proste "svinstvo" v tom bazaru . Sam si doma zpravuji toyoty - skoda jen ze tenkrat jsem teprve zacinal a k nakupu nebyl pozvan a nemel zkusenosti , ted uz jsou.
Známka: 5
Autor Návštěvník ()
[#67] Zasláno:5.08.2010 16:36 | Reagovat 
scháněl jsem passata asi před půl rokem a byl jsem i v andy. Můj dojem, že by mi vychválily i tvrdej rohlík a slíbily i záruku. Byl jsem projet jedno auto a to mi stačilo. Směrem na Tábor je to samý kruháč a vždy když jsem příjížděl jsem měl pocit, že nás dojíždí sanitka. Jakési houkání. Ptám se prodejce co to houká. Okamžitě reagoval, že je slyšet jak se roztáčí a dotáčí turbo a u těchto aut je to zcela běžné a je to dobře, jelikož je slyšet, že turbo funguje :c)))) Pak jsme se vrátili do bazaru a já si auto asi pět minut prohlížel načež byl prodejce už hodně nervózní,, kluk asi dvacet let a povídá mi. "Co na tom hledáte? Auto brzdí. Nikam netáhne, nic netluče. Vždyť je jako nový." Auto mělo propálenou sedačku a lak byl poškrábaný, jako by auto jezdilo v lese. To jsem si pomyslel, že ten blb jezdí škodofkou a bude mi tvrdit že na autě za čtvrt mega není co hedat. Šel jsem do kanceláře, že bych chtěl vidět kupní smlouvu. Tu mi velmi ochotná slečna vytiskla, ale tím to skončilo. Žádná doživotní záruka kterou slibovali, žádná záruka ničeho, prostě nic. Dle smlouvy jsme si koupil auto z vrakoviště na náhradní díly a vlastně mě nepřímo upozorňujou, že nenesou žádnou zodpovědnost, pokud s tím autem budu chtít jezdit. Při dotazu, jak je to s tou vstupní prohlídkou vozů do prodeje a tou doživotní zárukou na vůz jak deklarujou mi slečna povídá, že by se to dyžtak nějak udělalo a vstupní prohlídka s tou opravou je vlastně myšleno naleštění a vyčistění. Zkušenost číslo 2. V Porsche čb byl na prodej modrý passat, než jsem se rozhoupal byl pryč a jelikož se auto nerodalo dali mi kontakt na majitele. Volám mu a pán mí říka, že ho za 220 tis prodal Andy auto. Volám do andy, že bych měl zájem o auto, které už mělo prodejní cenu 250 tis a na place bylo jeden den. I když jsem znal výkupní cenou o slevě se nebavili. Nakonec jsem koupil auto od soukromníka, bohužel tento způsob koupě jde aplikovat pouze pokud máte peníze v hotovosti. Né, že by to nešlo, ale soukromníci příliš nepreferují prodej na leasing, nebo úvěr.

reakce k používání klimatizace v zimě: Hyundai Tucson rv 2005 automaticky zapíná klimatizaci kvůli odvhlčení vzduchu při zapnutí ofuku vytápění předního skla. V klima je dehydrátor, takže její používání v zimě asi smysl má.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#68] Zasláno:6.08.2010 12:53 | Reagovat 
Funkce běžné klimatizace tzn. přímý výparník s nosným médiem R410a, R407c a jiné pracuje s teplotou vstřiku okolo +5°C - 0°C - -5°C. Dle h-x diagramu je v létě např. při teplotě +25°C až +30°C absolutní vlhkost max. 20-27g/kg suchého vzduchu. V zimě je maximální absolutní vlhkost při -5 až -10°C, 2,5-1,5g/kg s.v. Tedy klimatizace se určitě nepouští s využitím venkovního vzduchu ,ale spíše při cirkulaci vnitřního vzduchu a to až po jeho ohřátí . Druhotným efektem klimatizace(pouze chlazení) je částečné odvlhčování (v létě vysušuje vzduch, sliznici řidiče, angína). V zimě není na venkovním vzduchu co odvlhčovat a hlavně né touto technologií. Je možné použití jiných způsobů odvlhčovaču, ale o tom v autě vzhledem k vysokým cenám pochybuji. Je to jenom fyzika, takže asi tak. Pekárek
Známka: 5
Autor Návštěvník ()
[#69] Zasláno:7.08.2010 17:16 | Reagovat 
Asi máš pravdu, určitě se nehádám, asi mi to takhle někdo odůvodnil, ale klimatizace se v zimě u tohoto auta spouští automaticky při zapnutí ofuku předního skla - to jsem chtěl především poznamenat.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#70] Zasláno:24.08.2010 09:12 | Reagovat 
Když jsem byl na stránkách andy auto tak mě potěšilo to že mají i vin karoserie vozů. Bohužel ale když jsem přišel na místo tak stav vozů v některých případech byl oprabvdu odstrašující. Vybral jsem si tam alfu romeo z roku 2000 , vím že alfy nejsou moc do kvality tak jsem s výměnou některých čístí počítal. Ale to jak auto popisují na stránkách a jaké je ve skutečnosti to je opravdu bída. Popisují že auto nebylo bouráno , ale vzadu je naprasklí nárazník + u spoju popraskaná barva. Když člověk s vozem jede od předního kola se ozývá docela znatelné hučení atd. A prodejci jako obvykle se snaží vše obhájit za každou cenu. Takže odtud auto určitě nebrat. Tomáš Michlovský
Známka: 4
Autor Návštěvník ()
[#71] Zasláno:27.08.2010 22:22 | Reagovat 
Letos v červnu jsem v Andy auta zakoupil VW Passat 170PS DSG r.v. 2007 s najetými 168000Km se servisní knihou vedenou do 04/2010 v SRN, auto bylo firmou inzerované s VIN číslem karoserie /rodné číslo vozu/ a nafocenou Servisní knihou, Na základě těchto info. jsem si nechal historii ve značkovém servisu dohledat a prověřit, a vše sedělo tak jak bylo uvedeno, auto jsem zde zakoupil až na druhý pokus, protože první podobný passat byl prodán ještě dříve než jsem vůbec zareagoval, nicméně impulsem k mému psaní bylo doručení slíbeného druhého klíče po 7 týdnech od zakoupení. V to už jsem ani nedoufal.
Dnes mám najeto ck. 7000 km a auto zatím šlape, tak jak má, byly jsme s ním i v Chorvatsku a žádný problém. Původně jsem chtěl podobný auto, ale najeto do 120000 KM, neúspěšně jsem jel na několik lákávých nabídek, ale buď to bylo po bouračce, nebo nešla dohledat historie - Passat byl z Itálie, nebo v jednom případě byl stočen o 100000 km, tak jsem nakonec vybral auto ck. se 170t KM.
Při koupi jsem dostal doživotní záruku na původ vozu a stav najetých Km, žádné jiné extra záruky zde nečekejte, ale Km mi potvrdil i servis VW a podstatné je pro mě to, že mi auto někde na hranicích neseberou. Při trochu soudnosti auto má najeto 170t Km za 3 roky, tak ani nemouhu očekávat záruky jako na novém vozu a hlavně bylo za třetinu ceny nového vozu.
Andy auta hodnotím jako velmi seriozní firmu, která prodává 2 - 4 leté vozy s větším, ale poctivím nájezdem KM, vše inzerují s vin číslem a nafocenou servisní knihou. Mohu je doporučit Všem, co nechtějí sjíždět inzeráty a bazary jak bludný holanďani a skončit jako já po několika pokusech akorát pěkně nasraný. Ceny aut jsou zde v porovnání s ostatními nižší a zajímavé, ale za cenu najetých více KM. Tak asi tak. Mojmír, zatím spokojený zákazník
Známka: neudělena
Autor milanv (Člen)
[#72] Zasláno:6.04.2011 21:44 | Reagovat 
Byl jsem se podívat Citroena C8. Auto vypadalo krásně, i na těch 170km, co mělo na tachometru. Servisní knížka vypadala věrohodně, razítka byly z Belgických servisů, které jsem našel na internetu, že opravdu existují...
A pak jsme zajeli do autorizovaného servisu - tam našli v databázi, že auto bylo jednou servisováno v rámci svolávací akce. Ovšem počet kilometrů v servisce o pár dní později se rozcházel s databází cca o 40 tisíc (45 vs 85tis). Tak jsem hned zavolal do dvou servisů do Belgie a tam mi řekli, že auto tam sice na prohlídkách bylo, ale úplně jindy, než bylo uvedeno v servisní knížce.
ZÁVĚR: Nejspíš padělaná serviska. Prodejci se mne snažili přesvědčit, že je možná špatně ten počet km v databázi Citroenu a že serviska je v pořádku. A i když jsem je žádal, aby z inzerátu zmizela ta serviska, že je to klamání zákazníků, tak tam visí pořád.


Mimochodem to auto tam mají pořád, tak se nenechte napálit
Citroën C8 2.0 HDi 136PS,XEN,KUŽE,PANORAM
Známka: neudělena
Autor karel159 (Člen)
[#73] Zasláno:28.07.2011 15:14 | Reagovat 
Dobrý den, řeší se tady koupě auta od ANDYHO. Já mám bohužel zkušenost i s komisním prodejem. Dal jsem jim na komisní prodej AUDI A6 z roku 2000 po kompletní GO. Řekl jsem že chci 100 000,-. Auto bylo umyté a jediné co udělaly, tak ho postavily do rohu za maringotku. Navíc bylo pod druhém dnu těžce pod prachem od silnice a vlaku co vede kolem bazaru. Po 5ti dnech jsem si auto vzal zpět, protože jsem měl zájemce. Ředitel bazaru mi řekl že není v jejich zájmu, aby se auto prodalo a i přesto že auto stálo bokem a špinavé jak prase, si řekly storno poplatek 1000Kč. Tomuto autobazaru nedám prodat už ani koloběžku. Také bylo velmi srandovní když jsem měl zájem o koupi vozu Mazda 3. Přišlo ke mě takový ucho a začal mi vyprávět básničky o autu.

Ucho: Nó, tohle auto má ALU kola, černý skla, tažný jóóó...
Já: No to vidim, to mi nemusíte říkat...
Ucho: Taky to má na střeše háágusy
Já: A má to taky brzdy, volant, rádio...
Ucho: a taky světla svítěj v pohodě!
Já: A proč je na štítku s olejem 253000km a na tachometru 133000km?
Ucho: Nó, to jak se to meje, tak se to sundavá a jak máme hodně aut, tak se to někdy poplete nóóó.

Co bych chtěl za 180 000,-
Nejen že stáčej KM, ale taky trapně lžou.
Pravý Český autobazar!
Známka: 5
Autor oldspice_man (Člen)
[#74] Zasláno:1.08.2011 21:55 Změnil(a): oldspice_man | Reagovat 
10.7.2004 jsem u p. Andrese Blažka v Táboře chtěl zakoupit Octavii z Belgie (inzerovaná byla jako nehavarovaná, se serv.knihou, najeto 45000 - inzerát a fotografie mám dodnes vytištěný a dva svědky k tomu...). Vzal jsem si s sebou automechanika, ten okamžitě prohlásil auto za závažně havarované (hnutá kastle, upadlý a ubroušený dekl pod motorem, sedřený motor, rozebírané dekly u dveří, u ruční brzdy, nebyla tam ani sada originálních skel). Motor vydával velmi nezvyklé cinkavé zvuky, které neodezněly ani po zahřátí motoru. Když jsem stiskl ON na rádiu, tak mi celý přední panel rádia zůstal viset v ruce, nebyl vůbec originál k tomuto vozu jen narafičený na parádu. Vrchol všeho mafiánské jednání majitele bazaru, který přinesl Servisní knihu k lifbacku místo kombi, sehrál divadlo, jak volá kolegovi, který to popletl,.... když jsem koupi odmítl (také z důvodu vedle stojícího F.Mondeo s vyjmutou palubovkou...) pan majitel se začal chovat velmi agresivně, vyhrožoval, že tak pěknou ojetinu si u něj ani jinde nekoupím, že si nikde "neškrtnu", že pokud je důvodem jen ten zvuk motoru, že mi dokáže do zítra sehnat zcela jiný motor TDi za 10.000 Kč...!!! zkrátka ultra hnusná zkušenost s autobazarem, přestože jsem jich prošel tehdy desítky, tak zde to bylo opravdu to nejhorší, co jsem zažil !
Známka: neudělena
Autor PROTI BUZNÁM (Člen)
[#75] Zasláno:1.08.2011 23:35 | Reagovat 
Autobazar se otevřel 15.10.2005, tak že v roce 2004 jsi si nemohl nic koupit ani kupovat buzno, navíc první auta s Belgie byla od poloviny 2006. Tak si příště něco alespoň zjisti, ať tvé lži nejsou zcela mimo realitu.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz