Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Andy auta

Andy auta

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 
Autor PROTI BUZNÁM (Člen)
[#76] Zasláno:2.08.2011 00:08 | Reagovat 
REAKCE NA BUZNU KAREL159,
Pokud jsi v Andy auta opravdu něco prodával, tak jsi si měl přečíst smlouvu o zprostředkování, kterou jsi nejspíš i podepsal a pak by jsi se nedivil storno poplatku 1000,- A teď buzno k tej MAZDĚ 3, na bazaru andy auta žádné maringotka není - první lež, ještě jsem neviděl MAZDU 3 s hagusy, jediná MAZDA 3 za historie autobazaru byla MAZDA 3 červená, 5xDveře s 85.000km, samozřejmě bez hagusu, a ta je cca 3/4 roku prodaná. Tak až budeš příště psát další lži a hovna, tak se zajeď podívat, jak to v ANDY AUTA vůbec vypadá viz. ta tvoje maringotka a zjisti si, jak vypadá Mazda 3. Mimo to, že tady píšeš lži o andy auta, tak asi o hodinu dříve jsi psal jiné lži o jiném autobazaru, a myslím si, že ani v bazaru Polák Strakonice jsi nebyl a jsou to pouze výplody tvé fantazie. Ale musím uznat, že máš docela slušný záběr, čekal jsem, že přidáš ještě další téma a ty nic. Kdyby jsi možná na místo té Mazdy 3 napsal pohádku o passatu nebo octavii, kterých Andy auta prodá stovky ročně, mohla ta tvoje lež vypadat daleko více věrohodně, ale kdo sleduje nabídku andy auta tak ví, že mazda v ní skoro není. Jsi dokonalý lhář a také velký hlupák s jitrnicí na čele.
Známka: neudělena
Autor jedna paní povídala (Člen)
[#77] Zasláno:21.08.2011 09:05 | Reagovat 
Milý Karle159, alias Péťo M. z Tábora. Ohánět se slovy jako, že tě obsluhovalo nějaký UCHO a přitom sám mít na krku rok narození 1989 je poněkud úsměvné. Evidentně si viděl jednoduchou vidinu zbohatnutí na prodeji kurva ojetého auta A6, které po Táboře zná i slepej. A teď si tady svým chováním a psaním lží hojíš své nerozvážné mladé ego. Jsi trouba nic víc . Auto zapráskaný, málo uvěřitelné historky o GO vozu bez dokladů o provedených opravách. S tebou bych chtěl mít dvojdomek.
Známka: neudělena
Autor karel159 (Člen)
[#78] Zasláno:26.08.2011 11:42 | Reagovat 
Kdo je Péťa M. z Tábora vím,je to můj dlouholetý kamarád a čerpal jsem z jeho zkušeností. Jinak já jsem Karel S. z Tábora ročník 1979 a vlastním Alfu Romeo 159. Já jsem měl zájem o zmiňovanou Mazdu 3. To že stáčíte kilometry je jasná věc! To se tady nemusíte ohánět lhaním a trapnýma historkama. Když prodáváte auto se stočeným tachometrem, aspoň sundejte štítek na výměnu oleje a podobně. Jinak když jsem řekl že to auto nechci, tak pan Ucho mi řekl, že se ani nediví. Auto předražený, stočený a už na první pohled odlítaný. Ten Ucho dělá jen svojí práci a nic jinýho mu nezbejvá než lhát! Asi je to hrozná práce, pracovat pro takovou firmu musí být radost! Hloupý člověk možná uvěří, ale člověk který se v autech trochu vyzná a není blbej, se tomu jen pousměje a s úsměvem na tváři vesele odkráčí. Myslím že na každou svini se voda vaří. Taky je celkem sranda, že už asi 3x jsem viděl u vašeho bazaru stát Škoda Roomster s nápisem indentifikace vozidel s člověkem od Policie ČR. To nebude náhoda že zrovna před vaším bazarem. A to ještě jezdím kolem jen velmi zřídka, kolik takových návštěv jsem nezastihl. Proč je tam lidi posílají, co tam dělají když jste tak slušný.

A ještě k té AUDI A6. Petr M. ji koupil od Tomáše V.. Znám je oba osobně a vím, že do té AUDI bylo investováno nejméně 70tis Kč. GO motoru,tubro,spojka,čerpadlo atd. Všechno nové. A navíc byla zakoupena od Andyho a bylo zjiště že byla stočená Kdybych byl Váma tak moc nemachruju, smetu to pod stůl a dělám jako že nic.

Já bych s tebou dvojdomek nechtěl, seš prolhanej, drzej a ještě vulgární. Jestli se takhle chováš k zákazníkům, tak to potěž prdel.
Známka: neudělena
Autor Petr156 (Člen)
[#79] Zasláno:26.08.2011 15:09 | Reagovat 
Zdravim všechny sedmilháře z ANDY. Máš pravdu, přečetl jsem si smlouvu o prodeji vozidla, ale to jsem nevěděl, že to auto bude tejden stát zaprasený od kolejí a silnice za tou vaší stavební buňkou alias maringotkou... pokud vím, stojej tam nejmíň 3 takový budky. Toho auta si nikdo nevšim a až když jsem řek že to je na hovno, tak jste ho šoupli na plac. Navíc já ti nepotřebuju dokazovat jestli to auto bylo dělaný, nebo ne. Já vim že jsem to dělal a ten co to koupil dostal na nový díly a věci na autě rok záruku. Je to napsaný i ve smlouvě. Takovej jsem formát ty zlodějíčku. To se u takovejch trotlů jako je ANDY nestane. Jinak co píše Karel159 je pravda, se sťítkem na olej jsem Vás nachytal i já u Forda Mondeo. Ale z toho si nic nedelej blbecku, nechytaly se i v auto ESA a AAA nevyjimaje. Taková školácká chyba. Když něco deláš, tak to delej poradne ty lepmle.

Dejte si na tyhle borce pozor. Když jim de o kšeft, jsou hodný, laskavý a prolhaný!
ANDY AUTA objíždějte!!!

A jinak, jak to asi vypadá když tady píšeš buzíci atd.... to ses šlušnej člověk a obchodník? Když to napíšu já, tak je to jedno, mě nikdo nezna, ale u tebe clovek vi ze sis slusnak z ANDY AUTA

Čest, Petr M. z Tábora
Známka: neudělena
Autor Petr156 (Člen)
[#80] Zasláno:26.08.2011 15:24 | Reagovat 
A ještě něco, když jde člověk po vašem bazaru a vidí, že všechny auta maj najeto od 120000 do 160000, to už je celkem podezřelý. Nebo kdyz vidím jak tam stojí 2x C4 picaso a obe maj najeto stejne a ta jedna C4 má totál rozesraný sedačky, koberecky, volant a kapotu rozšvihanou od kamínků, tak víc nepotrebuju, to mluvi za vse. Vim ze vetsina bazaru staci KM, ale ne tak blbe a okate.

A dvojdomek si pořid s nějakym buznou tam od vás.
Známka: neudělena
Autor bronek (Člen)
[#81] Zasláno:22.09.2011 17:47 | Reagovat 
Zdravím,
V Andy jsem před 3mi měsíci koupi Passat kombi rok 07 160tis km. A po telefonu nebyl problém se dohodnout na prohlídku vozu v servisu VW a ověření dle servisky. Po mém příjezdu do bazaru nebyl s ničím problém auto jsme projeli a zajeli do VW servisu který byl asi 5km. Tam auto napíchli na diagnostiku a prověřili sevisku a podle orig.VW vše bylo v pořádku a zaplatil jsem asi směšných 300kč. Po mých 15tis km mi začal chrastit setrvák což je u 77kw normál, prostě vada těchto motorů. jen jsem zkusil napsat reklamaci na bazar i když jsem věděl že to neuznají a odpověděli, že to není zkrytá závada ale nabízejí mi opravu v jejich servisu a já si prý zaplatím je díly. Proto shrnutí s tímto bazarem: Auto jsem tam koupil poprvé a myslím že jsou o.k. Jen moje zkušenost .Bronislav Lupač Postoloprty
Známka: neudělena
Autor karel159 (Člen)
[#82] Zasláno:30.10.2011 18:56 | Reagovat 
Myslel jsem, že mě ANDY AUTA nepřekvapí už ničím.

Otec mého kamaráda šel koupit k Andymu Ford Galaxy. To že se Galaxy tvářil jako stočený, tolik nevadilo, horší bylo chování borců na place. Podběh auta na předním kole byl lehce odehnutý a když se podíval za, tak bylo vidět že je to opravované. Ptal se, jestli mají nějakou fotodokumentaci, jak moc to bylo bourané, rychlá odpověď zněla že to bouraný nebylo. Tak se ptal podruhý. Druhá odpověď zněla, že auto je tak dovezený, že o tom nic neví. Nechtělo se mu věřit, že němec zprasí takovýhle pěkný a drahý auto. Bez rozmejšlení řek, že auto nechce a obsluha autobazaru zahlásila "Tak co sem lezeš!"

Připadá Vám tohle jako slušnej autobazar? Mě moc ne.

Nebuďte hloupý a přemejšlejte komu dáte svý těžce vydělaný prachy!
Než je dát za auto z ANDY tak ty prachy radši zapálim.
Známka: neudělena
Autor PetrN (Člen)
[#83] Zasláno:1.11.2011 09:03 | Reagovat 
Dobrý den,
já osobně jsem si v autobazaru Andy - Auta vybral. Jednalo se o VW Passat uvedení do provozu 9/2007 ve verzi sportline, najeto cca 111tisíc km. Jelikož pracuji ve firmě, která má rozsáhlý vozový park VW a Škoda, byla to pro mě jasná volba. Díky zmiňovanému vozovému parku nebyl problém auto prolustrovat v autorizovaném servisu VW na pokraji Prahy. Vím že nekupuji nové auto, a tak jsem byl ochoten nějaké drobné vady na vozidle opomenout. Jinak s autem jsem nad míru spokojen, i s přístupem zaměstnanců autobazaru. Mohu vřele doporučit.

S pozdravem
PetrN
Známka: neudělena
Autor okdavid (Člen)
[#84] Zasláno:19.11.2011 10:17 | Reagovat 
Dobrý den,
Taky jsem chtěl koupit Passata v tomto autobazaru.Po sledování této diskuse jsem se pokusil sám pro sebe zjistit co je na tom pravdy ,co tu píšete.Muj vybraný Passat byl dovezen z NL.Dal jsem si tu práci a pátral po cenách v autobazarech v NL.Buhužel k mému překvapení bazary v NL nabízeli Passaty se stejným rokem výroby a stavem kolometrů dráž než u ANDY.Jak je to možné?A kde je provize pro Andy??
Jak to ti chlapíci dělají??Další věc co mě zarazila, tak podle mého názoru jsou servisní knížky od prodávaných aut psány nápadně jedním stejným písmem...že by náhoda??
Známka: neudělena
Autor muf (Člen)
[#85] Zasláno:29.11.2011 21:15 | Reagovat 
Taky se vyjádřím. Před 2 měsíci jsem si v bazaru Andy koupil 2 roky starý vůz. Jsem z branže, prodáváme sice nové vozy, ale vím, na co se mám podívat, když kupuju ojeté auto. Mnou vybraný exemplář byl sice se serviskou, ale nebyly v ní žádné záznamy. Na tachometru 160 000 km po dvou letech! Neříkám, že Andy nikdy nestáčí kilometry, ale nebyl by tohle zrovna ideální kandidát? Auto vypadá jak nové, kdo by čekal po dvou letech tolik kilometrů? Navíc serviska nebyla vyplňovaná, takže klidně mohli tacháč stočit o 100 tisíc a servisku popsat. Ale neudělali to. Já jsem si dal tu práci a zjistil jsem si něco o historii a auto bylo naposledy v servisu v Holandsku (odkud bylo dovezeno) cca před 5 měsíci s 145.000 km. Takže to sedělo. Ale myslím, že spousta autobazarů by neváhala a stočila tacháč. V Andy to neudělali a proto jsem si to auto koupil. Za dobré peníze, v perfektním stavu a už jsem s ním byl i u autorizovaného servisu a prohlédli ho, je naprosto ok. Mimochodem to je můj tajný tip: kupte si auto relativně nové s velkým nájezdem, nejčastěji z flotil firem. Bude mít pravidelný servis, a cena bude nižší, než auto s malým nájezdem, kde navíc hrozí, že si někdo pohrál s kilometry.
Známka: neudělena
Autor PUSIK (Člen)
[#86] Zasláno:4.01.2012 13:14 | Reagovat 
U AndyAuta kupuji vozidla od doby kdy vznikli, takže první jsem tam koupila již v roce 2005 a do současné doby to byly dva Passaty jeden Peugeot a teď jezdím se Sharanem. Pokaždé jsem k vozu dostala servisní knížku (i když poprvé jsem ani nevěděla co to je a na co to je). I tak se mnou ještě pro jistotu vždycky zajeli do servisu VW (s Peugeotem jsem nikam nejela, ten byl 10ti letý), kde jsem nechala vozidlo prohlédnout a zkontrolovat km. Pokaždé vlastně v pořádku, jen nějaké drobné vady z provozu (já tomu jako ženská zase tolik nerozumím), tak jsem se tam rovnou objednala na servis a bylo to. Ani se starými auty to nebylo tak zlé, jedno odkoupili za smluvenou cenu, jednou mi vyplatili nějaké peníze dopředu a zbytek když se Passat prodal, takže jsem vlastně dostala co jsem chtěla. Sharana mám od listopadu 2009 a hned na jaře když začaly vedra nefungovala klimatizace. Ten pán co je vyřizuje mi řekl, že musím s autem přijet, to se mi ale moc nechtělo se dvěma dětma ho potřebuji skoro pořád. Nakonec jsem tam ale dojela (bez klimy se to fakt nedá) a oni jen "něco" doplnily a za hoďku to bylo opravené a zadarmo. Auta si nechávám vždy tak dva-tři roky, tak se na mě již můžou letos těšit. Mrzí mě, že má někdo tak dolišné zkušenosti, skoro ani nevěřím, že kupoval v Andy.
Známka: 1
Autor jaykay (Člen)
[#87] Zasláno:9.02.2012 14:34 | Reagovat 
S autobazarem Andy Auta jsem spokojen. Zakoupil jsem Peugeot 407 SW1.6HDi 2007. Vůz jsem pečlivě prohlédl - vše v pořádku. Je sice pravda, že tech. úroveň prodejce na place nebyla vysoká, nebo se nehodlal obtěžovat detaily, ale to jsem ani nečekal, raději se spoléhám sám na sebe. Po nákupu jsem nechal vůz prohlédnout v aut. servisu - také OK. Najeté km dle servisní historie také OK. Jednání vstřícné, dokonce zdarma vyhověli s výměnou pneumatik, neboť na jedné nápravě byly letní a na druhé zimní pneu.
Když srovnám všechny bazary, které jsem kdy navštívil a také stav nabízených vozů, mohu Andy Auta jen doporučit, za mě nejlepší autobazar, se kterým jsem měl tu čest.
J.K.
Známka: neudělena
Autor Reeki (Člen)
[#88] Zasláno:18.04.2012 09:34 Změnil(a): Reeki | Reagovat 
chybný příspěvek , přesunuto jinam
Známka: neudělena
Autor s kratochvil (Člen)
[#89] Zasláno:6.05.2012 19:00 | Reagovat 
V tomto bazaru, kde dela reklamu pan poslanec Huml ze nestaceji kilometry a jsou jedini svati, jsou vozidla velmi casto havarovana. Tvari se, ze o tom nevedi, ale dle urovne stylu opravy jim to asi dela nejaky umelec ve stodole
Známka: 4
Autor s kratochvil (Člen)
[#90] Zasláno:24.05.2012 20:12 | Reagovat 
Moje dnešní katastrofální zkušenost s Andy auta: z vybraných aut jsem prohlédl dvě a dál už jsem neměl chuť pokračovat, protože měly tachometry stočené o více než 150 000km!!!
Známka: neudělena
Autor Milan K (Člen)
[#91] Zasláno:14.07.2012 15:33 | Reagovat 
co se týče Andy auta tak určitě není to co píší... před cca. 5 lety mi říkal jeden servisman, že pro Andyho stáčel auto o 300 tis. km ...a teď babo raď Přestože bydlím v Táboře a vybírám auto a určitě bych si u nich vybral, tak si tam nic nekoupím. Nevím jak teď ,ale ještě vloni měli v Roudný opravnu kde opravovali auta... ze silnice bylo vidět do dvora ...jedny načančaný -připravený k odvozu a druhý řachlý na opravu.
Ještě jeden postřeh... nevím proč ,ale s autama na place mixujou... jednou stojí tady potom tam... No nevím .Čao Milan
Známka: neudělena
Autor kristyn (Člen)
[#92] Zasláno:6.12.2012 16:25 | Reagovat 
hvezda


strasne.... volali mi na inzerat z anonce a naprosto neodbytny
Známka: neudělena
Autor podfouknutý zákazník (Člen)
[#93] Zasláno:30.01.2013 23:24 | Reagovat 
Zakoupil jsem taktéž od toho autobazaru na pobočce v Českých Budějovicích automobil Volkswagen Passat, nic horšího jsem nemohl udělat - bohužel!!!! Pan vedoucí Zhorný je něco jako baron Prášil. Např. ani mě nenapadlo vyzkoušet jestli funguje centrál na dálkové ovládání, když jsem po zaplacení kupní ceny došel k autu a zjistil, že centrál není funkční a při pokusu uzamknout vozidlo klíčem - zůstala vložka zámku na klíči.
Jsem jim řekl, že vozidlo nechci a chci vrátit peníze, tak pan Zhorný vybafnul, že o tom nevěděli a měl jsem si to zjistit sám!! Když jsem se ho zeptal jestli prodáva vozidlo a ani neví, že nejde uzamknout, tak s výbuchem smíchu vykřiknul, že se to pravě rozbilo se slovy, že se jedná o ojetý vůz!!! Opravdu nikomu nedoporučuji!!!! Z jeho jednání jsem nabyl dojmu, že jeho největším obchodním zájmem je podfouknout zákaznika!!!!
Jsou to již tři měsíce a za pomoci právníka se snažím odstoupit od kupní smlouvy, snad se mi to povede!!!!
Známka: 5
Autor podfouknutý zákazník (Člen)
[#94] Zasláno:30.01.2013 23:31 | Reagovat 
Autobazar - Andy auta lze doporučit jenom úhlavním nepřítelům - ze msty!!!
Známka: neudělena
Autor dalsi podfouknuty zkaznik (Člen)
[#95] Zasláno:17.06.2013 12:18 Změnil(a): dalsi podfouknuty zkaznik | Reagovat 
Souhlasím s podfouknutým zákazníkam. Napálil jsem se a přišlo mě to bohužel hodně draze! V srpnu 2012 jsem v Andy auta zakoupil Toyotu Corollu, kterou mi vychvalovali jak je zachovalá, jasný původ (po prvním majiteli). Když jsem si auto odvezl tak jsem druhý den zjistil málo oleje v motoru, tak jsem se rozhodl provést výměnu oleje ale nikde žádný štítek jaký olej v motoru je. Volal jsem do bazaru ať mi od původního majitele zjistí jaký olej v motoru používal. Nic nezjistili jenom samé výmluvy. Kontaktoval jsem servis kde bylo auto servisováno a zjistil informace od nich. Ale olej stále ubýval a ubýval cca 0,7-1 l na 1 000 km. Psal jsem reklamaci, kterou mi pochopitelně neuznali. Nechali si udělat dne 1.11.2012 kontrolu v Toyotě Dolák v Táboře Soběslavská ulice (nevím kolik je to asi stálo), kde pochopitelně a jak jinak vše odpovídá stáří vozidla. Poslední věta v posudku "Vzhledem k stáří vozidla jsou jednotlivé skupiny v poměrně dobrém stavu". Upozorňuji při koupi najeto 105 00 km. Tím si udělejte i názor na Auto Dolák Tábor. Podle vedoucího servisu kde bylo auto na reklamaci mě PAN majitel vzkazuje, že se s nimi můžu klidně soudit, ale GO motoru mi dělat nebudou. To co následuje jen jenom zlý sen. Našetřil jsem pár korun a rozhodl jsem se problém vyřešit. A výsledek? V motoru zapečený nějaký starý olej, připečené stírací kroužky, ovalita dvou válců. Takže VÁŽENÍ PŘÍPADNÍ DALŠÍ ZÁKAZNÍCI do Andy auta POKUD SE CHCETE VYHNOUT PROBLÉMŮM RADŠI VŮBEC NECHOĎTE. SPRAVEDLNOSTI SE TAM URČITĚ N E D O Č K Á T E !
Známka: 5
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz