Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTOHAUS-DOVOZY s.r.o. - Polička

AUTOHAUS-DOVOZY s.r.o. - Polička

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Návštěvník ()
[#51] Zasláno:30.05.2010 14:44 | Reagovat 
Dnešní autobazarní zážitek.

Rozběh story je pomalý jako vždy. Požádal mě kolega z práce, abych se cestou stavěl v jednom autobazaru, protože to mám po cestě k jedné firmě, kam jsem se právě chystal. Cílem mého zájmu měl být vůz VW Sharan ftédéíčku zdovozu a majitel bazaru bude informován, že se na automobil přijde někdo podívat. Nesnáším tyhle mise, ale absolvuji je poměrně často. Různí lidé ve mně neprávem spatřují odborníka na automobilovou patologii.

V rámci objektivity musím dodat, že mě bazaristé v Poličce nemají rádi. Udělal jsem jim mnoho ošklivých věcí. Také mě jednou i urgentně hledali a nebyl to příjemný pocit. Raději nepřemýšlím, co by se stalo, kdyby mě tehdy dostali do ruky, ale předpokládám, že by přitom aspoň jeden obdržel od pana Glocka jízdenku do bazarního nebe, kde andělé v teplákách s řetězy na krku jezdí v mercedesech s koženým paketem. Štěstí bylo, že špatně nastavili parametry hledání. V posilovně jsem skutečně ještě nikdy nebyl.

Hodinu nato jsem vstoupil na půdu bazaru a koho jméno to nevidím napsané na vratech. Pan Prase. Pana Prasete můžete potkat nejčastěji ve tři čtvrtě na osm na magistrátu, kde u strojku na lístky, aby za pomoci úřadu propustil do tuzemského provozu vraky, které dovezl z ciziny. Pan Prase totiž dělá auta pyčo. Dováží je z bájné země za devatero horama a devatero řekama, kde vole s autem ujedou za dva roky šedesát tisíc a pak ho prodaj za poloviční cenu, protože jsou úplný blbci vole. Lidi si myslí, že když chcete fungující auto, tak ho musíte taky fungující koupit, to ale neznáte pana Prasete, ten koupí totální šrot, protáhne ho kouzelným kloboukem a je z něj perfektní kára fmetle nahlínách!

Pan Prase má pohotovostní hmotnost půldruhého metráku, dlouhé mastné vlasy, náušničku fuchu, řetěz kolem krku by mu záviděl i nejvječí ganxta z učiliště a nekoupil bych si od něj ani plechový nočník. (Kolega pana Prasete při legalizačních party na magistrátu je pan Penis. Pan Penis je opak pana Prasete, je malý, má zlodějský kukuč a na hlavě neustále pletenou čepičku, díky které vypadá jako to, na co jsem ho překřtil. Taky bych si od něj nic nekoupil, ale můj názor není v tomto případě rozhodující).

Zakroužil jsem kolem Šarána. Fmetle nahlínách fpoloviční palbě nevypadal věru zle. Dokonce nenesl ani stopy toho, že by ho bazarní mafie votunila vevařením čtvrtky nebo půlky jiného auta, takže jsem usoudil, že bude kradený. Jiná alternativa, jako že by třeba byl v pořádku, mě vůbec ani nanapadla. Prohlédl jsem vůz zvenčí a vydal se do boudy. Seděl tam znuděně nějaký malý tlustý zmrd ve věku asi pětatřiceti let. Zeptal jsem se ho, kde je Prase, že s ním mám domluvenou schůzku. Odpovědí mi byla věta "von tady není", což byl skutečně kruciální statement. Vrátil jsem se k Sharanu a hledal, co je na něm špatně.

Za nějakých sedm minut přijel Prase. Prase jezdí nalepenej v medu. Kovářova kobyla chodí bosa, tahle masařka byla koupená v legálním obchodě, nebyla patchovaná ze třech crashnutých mercedesů ani reimportovaná z Ukrajiny. Prase na sobě měl uválené triko a žluté šortky. Triko mu končilo nad pupkem a šortky začínaly zase hluboko pod pupkem, takže to vypadalo, že na mě co nevidět vyletí ptáček. K tomu nějaké sandály, které byly asi o dvě čísla větší než Prasete chodidla. Cítil jsem se poctěn, že se na obchodní jednání tak hezky voháknul. Představil jsem se mu a požádal o prohlídku vozidla. Prase předtím registroval otlučenou fabii polepenou rozstřelenejma mouchama, kterou jsem přijel a usoudil, že na sociála jako já dobře zabere zkušební jízda, kterou mi obratem nabídl. Nereflektoval jsem na to a požádal, aby mi přeložil od vozu dokumentaci a návrh kupní smlouvy. Prase mínil, že je k tomu serviska a fšechno fpohodě, tak jsem mu řekl, ať neotálí a tu pohodu mi donese. Prase něco zažbrblal a odšoural se v těch jeho láptích do boudy, kde onanoval tiskový mluvčí. Z dálky jsem slyšel, jak ho posílá něco vyhledat.

Na autě jsem pořád nic neviděl, kromě vyměněného čelního skla. Také mě zarazil tachometr. Poněkud jsem nechápal, jakou to má asi logiku, že si někdo v roce 2003 koupí VW Sharan, najede s ním 78k a pak ho v roce 2008 prodá zrovna Praseti. V autě to divně smrdělo něčím, co jsem neznal a taky tam mega smrděl osvěžovač Ambipur. Jinak to vypadalo jako velmi zachovalé auto. Jediné zajímavé zjištění představovaly omačkané hlavičky některých šroubků a lak na vnitřní straně dveří, který vypadal jako metla bez poslední transparentní vrstvy. Na druhé straně vím, že tam někdy nebývají správně nalakovaná i některá nová auta a tak jsem z toho neučinil závěr.

Prase přilezl se serviskou a nějakými lejstry. Jeho konfigurace se od posledně změnila. Byl zpocený, smrděl jak sokolská žíněnka a kolem huby měl rozpatlaný kečup. Myslím, že to byl kečup, snad není kanibal či nekousnul toho jeho asistenta do péra. Poslední servisní prohlídka byla provedena v km 89.xxx v květnu 2006. Amatér, pomyslel jsem si znechuceně. Při pokusu osvětlit mi rozpor přišel Prase s originální teorií: Voni to někdy píšou jako dopředu aby tam pak čovjek nemusel, chápete? No, nechápal jsem to. Chtěl jsem Praseti poradit, když stáčí tachometr, aby se více soustředil, ale pak jsem usoudil, že nejsem ten pravý pro zlepšování jeho firemních procesů.

Prase krknul, což vyznělo jako uzavření této rozporuplné kapitoly a co prý bude s tou zkušební jízdou. Nechal jsem to opět bez komentáře. Opsal jsem si ze servisní knížky adresu provozovny, kde byl vůz pravidelně servisován - pouze druhá prohlídka proběhla u jiného servisu, jinak všechny u toho stejného. Dále jsem sledován Prasete nepokojným zrakem zaznamenal VIN a pár údajů o autě z velkého TP. Rozloučil jsem se s Prasetem a měl se k odchodu.

"Jestli ho nechcete, tak nechte bejt, je tady na něj zájemců dost…", pustil za mnou Prase výhružně.

Můžete být expert na ojeté vozy, aniž byste znal cokoliv z autoopravárenství. Stačí umět telefonovat. Zavolat do opravny, kam auto jezdilo a na Bundespolizei v místě, kde bylo registrováno, tam jsou někdy poněkud zdrženlivější. Kolem poledního jsem zavolal do servisu, odtud je výhodnější začít. Byl to menší autosalón asi 20km od Kölnu. Telefon zvedl přímo majitel. Popsal jsem mu, že vůz je nyní v Čechách a na prodej. Požádal jsem ho, zda by mohl zapátrat po minulosti tohoto vozu, především pak po tom, co s ním bylo od r. 2006 podnes. Majitel si to zapsal a slíbil, že se na to jejich KfZ Meister podívá a abych zavolal zhruba za dvě hodiny.

Kfz Meister volal sám a ani ne za hodinu. Pravil, že to auto zná a dosud si na něj dosud vzpomíná. Automobil začal hořet od nějakého spotřebiče nebo cigarety, už neví, co nezničil oheň, o to se postarali hasiči. Část interiéru byla vypálena, především palubní deska. Ačkoli auto zvenku vypadalo, že mu skoro nic není, bylo rozhodnuto, že auto je totálně zničené, protože by oprava stála více než polovinu jeho aktuální ceny. Jeho zbytková cena zahrnovala téměř nedotčený motor a plechy. Kfz Meister dále prohlásil, že by nedoporučoval něco takového kupovat, protože z jeho hlediska bylo to auto opravitelné jen s ohromným úsilím. Také se nabídl, že by možná našel nějaké fotky nebo kontaktoval tehdejšího majitele, který by se se mnou následně mohl spojit. Nepotřeboval jsem ani jedno, ani druhé. Nechtěl jsem ho zatěžovat Prasete šméčkem a tak jsem mu poděkoval, to co mi řekl, stačilo.

Přeloženo do češtiny, sehnali zmrdi nový vnitřek z jiného například přes střechu převaleného Sharana, nějak se vypořádali s těmi drátky a pak to zkusili prodat. Proto to vevnitř tak mega smrdělo. Přístrojový panel vzali z jiného auta a tím byl také dán stav tachometru.

Vida, zlaté české ručičky. A pak že nejsou.

Volám pana Prasete.

- Dobrý den, pane Prase. Tady je D.F. Byl jsem se u vás podívat na toho Sharana.
- Jo. Berete ho?
- Já mám dojem, pane Prase, že jste mi neřekl tak docela všechno.
- A co sem vám měl jako neříct?
- Takovou maličkost, že se jedná o auto po požáru třeba.
- Kdo vám to napovídal…?
- To je moje věc, pane Prase. Jistě znáte občanský zákoník … prodávající strana je povinna kupující seznámit se stavem předmětu koupě… nic nezamlčet …
- Já vám nic nezamlčel… auto sem vám votevřel, nabíd zkušební jízdu, každý auto má něco za sebou... (vypadalo to, že tuhle pasáž Prase opakuje denně, protože ji odříkával jako básničku) a nakonec, nemáš žádnýho svědka, kterej by potvrdil, že sem ti to neřek (citová krize nás evidentně sblížila, tak jsme potykali).
- Hezký povídání. To si ale šetři k soudu, až na tebe někdo podá žalobu za prodej těch tvejch vraků. Mně to je putna. Měj se, zmrde, a někdy zase.
Prase zafunělo a položilo telefon.

Nalezl jsem partikulární východisko. Generální řešení problému je v nedohlednu. Celkem vzato mi to vadí - nebo ne, vlastně mi to nevadí, já z toho seru atomový hřiby. Sharan stál 270k. OK, mohu říci, je to pár platů, člověk v životě přijde o víc, například to z něj vytahají ekozmrdi přes daně a ceny energií. Jenže představte si, že si tohle auto koupí rodina, která má najednou nějak moc dětí, aby se vešly do felicie. On je třeba učitel, ona sestra v nemocnici, na takové auto budou z podprůměrných platů šetřit čtyři pět let. Pak si ho koupí a jako otroci budou zase vydělávat na jeho opravy, zatímco si pan Prase bude jezdit nalepenej v ještě hustším medu, třeba od AMG. Středověk byl fajn. Demokracie je v tomhle ohledu k hovnu.

Příčina?

Vohnouti chtěj velký káry, fmetle ftédéíčku fplný kalbě, přesně takový, jako měl předloni jejich šéf, a to co nejlevnějc, nejlíp za stravenky anebo na lízačku. To se dá zařídit. Odpad společnosti pan Prase, zlodějskej zmrd pan Penis a jejich přátelé žijí konstantně na výsluní, dokud se nezmění spotřebitelská mentalita, tak tam budou žít.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#52] Zasláno:30.05.2010 22:27 | Reagovat 
poslední příspěvek je zkopírován z http://www.dfens-cz.com/, visí tam už pořádnou dobu - nejedná se tedy o "dnešní autobazarní zážitek", jak "autor" uvádí, ale jen o opsaný článek napasovaný na situaci uvedením místa, které se v originále nevyskytuje - Polička...
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#53] Zasláno:9.06.2010 23:02 | Reagovat 
Pohádkáři a podvodníčci. Také jsem naletěl a teď dokonce kvůli tomu autu chodím na výslechy na Policii. A jejich postoj? Naprostý nezájem. ((
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#54] Zasláno:16.06.2010 09:51 | Reagovat 
díky za upozornění
zrovna jsem se chystala tohoto prodejce navštívit moooc se mi tam libí jeden kombík
no nic budu s muset porozlédnout jinde .
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#55] Zasláno:29.06.2010 21:47 | Reagovat 
TAKÉ JSEM MĚL TU "ČEST" S TÍMTO PRODEJCEM A VŠEM DOPORUČUJI VYHNOUT SE MU VELKÝM OBLOUKEM !!! JEDNÁNÍ KTERÉ MÁ TEN OBTLOUSTLÝ PRODEJCE JE JAK Z OSMDESÁTÝCH LET PŘED TUZEXEM A TO NEMLUVÍM O TOM, ŽE SE MI SNAŽIL NAMLUVIT, ŽE NABÍZENÝ FORD C MAX MÁ NAJETO 80 TISÍC A VE SKUTEČNOSTI MĚL 150 TISÍC
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#56] Zasláno:17.09.2010 20:15 | Reagovat 
SOUHLASÍM KUPOVAL JSEM TAM GALAXE V AUTOMATU BÍLEHO STOČENA PŘES STO TISÍC KILOMETRŮ, A JEŠTĚ K TOMU TO BYL POLEPENEJ SLUŽEBÁK NĚJAKÉ FIRMY NA NÁPOJE
Známka: neudělena
Autor lukazzz (Člen)
[#57] Zasláno:8.04.2011 07:00 | Reagovat 
Díky moc za toto fórum, ušetřili jste mi čas jízdou do tohoto auto bazaru . Je pravdou, že naivní člověk kouká po ceně a co nejlepší výbavě a nepříjde mu to divné. Teď už se na to zaměřuji a zkoumám, jaké záruky autobazary nabízejí a jak mají postavené kupní smlouvy . Nejdůležitější je možnost zavézt auto do jakéhokoliv servisu na řádné zkontrolování, protože já "netechnik" tomu prd rozumím
Známka: 5
Autor Tomika (Člen)
[#58] Zasláno:17.05.2011 14:02 | Reagovat 
Vyhlidl jsem u tohoto prodejce Ford Mondeo, slusna vybava, i cena docela v pohode. Po telefonu mi dotycny slibil, ze mi posle VIN a ostatni informace, ktere jsem po nem chtel. Dokonce mi tvrdil, ze primo oni posilaji zakazniky do Fordu, aby si auto proverili. Nicmene ani po nekolika urgencich neposlali nic. Tedy potvrdilo se to, co tady uz nekteri napsali.
NEDOPORUCUJI . Vyhnout se takovym obloukem.
Známka: 5
Autor Pavel Halacek (Člen)
[#59] Zasláno:11.08.2011 20:05 | Reagovat 
AUTOHAUS DOVOZY - jedna z nejprolhanějších firem, které inzerují ojetiny. Vyhlédl jsem si u nich Galaxy, ale stav a výbava se značně lišil od inzerovaného vozu. Nehledě na to, že když jsem chtěl vidět servisní knihu, tak se prodejce choval velice arogantně. Nedoporučuji !!!!
Známka: 5
Autor Kruntorad (Člen)
[#60] Zasláno:15.09.2011 11:01 Změnil(a): Kruntorad | Reagovat 
Před rokem jsem u výše uvedeného bazaru koupil Ford Mondeo.S autem jsem zajel do orig.servisu vše bylo v pořádku včetně kilometrů.Po ročním provozu mužu bezpečně říct ,že auto je v pořádku a nenastal žádný problém.Chystám koupit nové auto manželce a na prvním místě se obrátím rozhodně na tento autobazar.
Doporučuji..
Známka: neudělena
Autor Kouč (Člen)
[#61] Zasláno:28.09.2011 14:05 | Reagovat 
Zdravím všechny jak to tak pročítám tak lsem z toho docela nasmátej.Všichni si stěžují na ztočený kilometry,ale zkuste se zamyslet jako můj známý,když si chtěl koupit auto s málo najetýmy km tak tomu nechtěl věřit a když si našel hezký auto s cca 160tis 3 roky staré servisované, tak se mu zdálo o čertech.Takže jestli si to tak trochu neděláme sami viz poptávka dělá nabídku.
Známka: neudělena
Autor Kouč (Člen)
[#62] Zasláno:28.09.2011 14:10 | Reagovat 
Jo a na konec to dopadlo tak že jsi u autohausu koupil mondeo a byl spokojenej což mu potvrdili i u nás v Praze ve ford servisu že auto je ok. Ne že bych chtěl někoho chválit,ale auta mají jedny z top v republice.
Známka: 1
Autor Ukak (Člen)
[#63] Zasláno:9.10.2011 11:35 | Reagovat 
Ahoj, i já se bohužel musím přiklonit k těm špatným recenzím. Jednání dobré, šlo poznat, že jednatel není zrovna dobrá čecha. Koupil jsem auto v plné výbavě, po zaplacení zálohy jsem si pro nej po tydnu prijel. Zaplatil jsem dohodnutou castku, nic mene kupni smlouva znela na castku mensi. No tak to už byla první pofidernost. Servisní knížce jsem neěřil, najetým kilometrům taktéž ne, ale neprověřoval jsem to.Doma jsem po čase zjistil, že bylo auto bourané. Inzerát samozřejmě zněl na nebourané auto s prvním majitelem.Takže rozhodně nebrat už žádné auto.
Známka: neudělena
Autor Ukak (Člen)
[#64] Zasláno:9.10.2011 11:46 | Reagovat 
Zdravííím všechny, no pofiderné jednání hned od začátku. Majitel p. Marek s lámanou češtinou. No o firmě ani nemluvím. Koupil jsem tam auto nebourané od prvního majitele. Kilometrům ani servisní knížce jsem nevěřil ani neprověřoval. Co nastalo ale při koupi auta? Podepisoval jsem smlouvu na daleko menší částku než jsem platil. Kup nebo nech být. Doma jsem po čase zjistil, že bylo auto bourané. Nikomu nedoporučuji. Vozí z německa stahují co to dá.
Známka: neudělena
Autor John (Člen)
[#65] Zasláno:13.10.2011 11:29 | Reagovat 
Předem bych chtěl napsat že jsem už 3 roky pravidelným odběratelem aut z Autohaus v Poličce do své firmy i pro svoji osobní pořebu a za celou dobu jsem neměl jediný problém ani s jedným autem..Všechny koupená auta(Ford Focus, S-Max či VW Passat) jsou proklepnuty orig. Ford či VW servisem a vždy bylo přesně tak jak bylo uvedeno at už v servis knížce či velkém techničáku, proto auta kupuji nejen do firmy,ale i pro osobní potřeby.AUTOHAUS v Poličce jsem po výborných zkušeností vřele doporučil i svým známím kteří se stali taktéž pravidelnými odběrateli a též si nemůžou vynachválit kvalitu a výbornou cenu.Protože vím poměry konkurenčního boje na Svitavsku a konkrétně v Poličce, tak si myslím že negativní reakce na Autohaus jsou smyšlené(samozřejmě asi né všechny) právě od konkurenčních prodejců,jinak si to nedovedu vysvětlit, protože jsem od lidí kteří kupují pravidelně v Autohausu neslyšel jedinou připomínku at už na kvalitu auta či jednaní prodejců Autohausu.Tak se nenechte zmást negativníma reakcema na internetu,není nic jednoduššího,než se zajet přesvědčit na vlastní oči a až pak člověk uvidí že to je přesně naopak než tady píšou tzv negatisti.Proto můžu všem vřele doporučit nákup jakéhokoliv auta v AUTOHAUSU v Poličce
Známka: neudělena
Autor jan_kraus (Člen)
[#66] Zasláno:14.10.2011 21:56 | Reagovat 
tak já si tam udělám výlet na kole a uvidíme
co nevidět přidám svůj vlastní názor
Známka: neudělena
Autor Alena Duskova (Člen)
[#67] Zasláno:19.11.2011 02:27 | Reagovat 
Nedoporučuji ani tohoto prodejce. Zfalošaná servisní kniha a naprosto katastrofální přístup s arogantním jednáním
Známka: 5
Autor martušík (Člen)
[#68] Zasláno:25.11.2011 17:56 | Reagovat 
Nezlobte se,ale nechápu, jak můžeš podepsat kupní smlouvu na menší částku než auto stojí. přece když kupuju něco třeba za tři sta, tak nepodepíšu, že si to kupuju za míň. Přece nekupuješ rohlík za korunu,ale auto za tisíce. To prostě nechápu!!!! Navíc, kdybys to chtěl vrátit, tak teda budeš chtít zpátky jakou cenu - zřejmě tu co máš na kupní smlouvě, viď?? Taky jsem se tam byl podívat na auta, a nikdo s lámanou češtinou a takovým jménem tam nebyl. Nikdo z lidí co se pohybovali na bazaru neměl na čele nápis se svým jménem. Nikoho se nezastávám, auto jsem si tam nekoupil, protože jsem si koupil v jiném bazaru, ale myslím si, že to, že jsi podepsal takovou kupní smlouvu, je jen tvoje blbost!! to bych nikdy neudělal.
Známka: neudělena
Autor Morgan (Člen)
[#69] Zasláno:2.12.2011 15:53 | Reagovat 
AUTOHAUS-DOVOZY, Polička
POZOR!!!!!!! na tuto podvodnou firmu, pokud mohu doporučit, nic od nich nekupujte.....nebo si raději s sebou vezměte právníka. Podvody v úvěrech ....kde jsi účtujou i 30 000 tisícové odměny za sepsání smlouvy. Nikdy více...větší prasata jsem neviděl

Známka: neudělena
Autor Morgan (Člen)
[#70] Zasláno:2.12.2011 16:01 | Reagovat 
Podat hromadnou žalobu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Známka: 5
Autor Fanouch (Člen)
[#71] Zasláno:13.12.2011 23:30 | Reagovat 
Již delší dobu se dívám po koupi Octávky kolem roku 2002. Viděl sem jich hodně, znám některé bazary podle fotek aut skoro nazpaměť Zaujala mě Octávka na jednom webu, krásná fialová, dobrá výbava, super cena, málo jetá no co víc si přát....Ještě k tomu ten název bazaru AUTOHAUS DOVOZY, no super, konečně slušný autobazar!!! Jeden večer už sem byl znuzený tím čuměním po autech a napadlo mě podívat se na nějakou recenzi na tento bazar! Třetí odkaz a čuměl sem jak puk z Ruské branky Konečně sem otevřel pořádně oči a pochopil, že papír snese všechno!!!! Fakt hnus co se tady u nás děje! Už je nejvyšší doba, aby se nějaké stáčení, falešné servisky začaly trestat, tak jak v Evropě!!!! No seru na to, zítra umyju Fanoucha (Favorit 136 Lxi, rv. 1994) a jedů dál!!!!!! Tady je ta super Octávka, je sice pravda že né každé auto od nich musí být špatné ale tolik negativních reakcí nemá snad ani naše vláda.....
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/skoda/octavia/9426209
Známka: 5
Autor Jed (Člen)
[#72] Zasláno:14.12.2011 21:23 Změnil(a): Jed | Reagovat 
For Morgen:Teda vy máte ale zajímavé informace.Jak ste na ně přišel? Tento autobazar je jeden z nejlepších u nás a anonymní lživé reakce včetně té vaší jsou velmi úsměvné.Já mám jen ty nejlepší zkušenosti a můžu jen doporučit.
Známka: neudělena
Autor Jed (Člen)
[#73] Zasláno:14.12.2011 21:29 | Reagovat 
Fanouch
Nesmíte dát na ty anonymní nesmysli(z 90% jsou to lidé z konkurenčních bazarů v okolí) a jít se sám přesvědčit. Já už řadu let odebírám auta z Autohausu v Poličce a neměl sem jediný problém.
Známka: neudělena
Autor Jed (Člen)
[#74] Zasláno:14.12.2011 21:31 Změnil(a): Jed | Reagovat 
Morgen
Vy ste ale úsměvný, hromadnou žalobu by ste měl podat na vaši hloupost, protože normální člověk by takový nesmysli psát nemohl.
Známka: 1
Autor skratochvil (Člen)
[#75] Zasláno:11.01.2012 19:21 | Reagovat 
jedno je jisté a to že kladné reference si píšou sami protože znám už 3 další lidi kteří si naběhli stejně jako já. Zamlčují podstatné vady a když dojne na reklamaci tak si můžete dojet maximálně do Brna na sídlo firmy která u nich vozidlo prodávala jenže tam je pouze vybydlený dům v romské čtvrti / tato firma dluží mj. finančnímu úřadu v Brně něklik miliónů korun na daních/. Takových vozidel a podvedených majitelů jsou rozhodně desítky. Podal jsem tedy trestní oznámení a uvidíme jak se věci vivinou. Rozhodně hodně zvažujte a prověřujte než u tohoto prodejce něco koupíte. Já už takovou chybu rozhodně neudělám
Známka: 5
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz