Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTOHAUS-DOVOZY s.r.o. - Polička

AUTOHAUS-DOVOZY s.r.o. - Polička

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4 
Autor Jin (Člen)
[#101] Zasláno:13.09.2012 15:02 | Reagovat 
For radimmyto: Vážený pane, to ste napsal úplně přesně, je mi ukradené co si myslíte. A já zase pracuji jako výzkumník na marsu a vy když ste doktor,tak by ste měl raději zachraňovat životy a né trávit čas na internetu. Vůbec se tu s vámi nebudu hádat, píšu tu jen svoji dobrou zkušenost s Autohausem a jen se potvrdilo co my všichni říkaly, že každá kladná reference na jakýkoliv autobazar se hned přebije zápornou od konkurence.Utvrdil sem se v tom,že to tak je a není divu, že nikdo tomu nepřikládá sebemenší váhu a málokdo tu ztrácí čas..jako třeba lékaři z Vysokého Mýta...
Známka: neudělena
Autor belina (Člen)
[#102] Zasláno:21.10.2012 00:10 | Reagovat 
Opět čerstvá zkušenost s AUTOHAUS DOVOZY a opět negativní. Měl jsem zájem o konkrétní vozido Ford, ale při kontrole servisní knihy jsem zjistil, že byla naprosto amatérsky rozešitá a byly v ní vyměněné stránky a zfalšovaná historie. Varuji všechny před tímto prodejcem.
Známka: 5
Autor kupec firma (Člen)
[#103] Zasláno:25.02.2013 12:44 | Reagovat 
autohaus-dovozy s.r.o. jedním slovem nedoporučujeme. Koupili jsme zde v roce 2012 Ford S-max, ale vůz byl velice poruchový, o nějakém nároku na opravu, byť to bylo zanesené jako garance ve smlouvě, s nimi nebyla ani řeč. Nesolidní jednání, spousta výmluv. Bohužel.
Známka: 4
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz