Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » D1 CARS Velké Meziříčí

D1 CARS Velké Meziříčí

 Stránka Stránka:  1  2  3  »» 
Autor Alenka (Člen)
[#1] Zasláno:23.09.2011 15:07 | Reagovat 
Loni na jaře (4/2010) jsem u této firmy kupovala auto. Našli přesně vůz podle mých představ a požadavků. A za dobrou cenu i odkoupili moje staré auto. Navíc vyřídili přihlášení v ČR a všechny ostatní formality. Příjemné jednání s prodejci bylo samozřejmé.

Kupovala jsem auto již poněkolikáté a ne vždy jsem byla tak spokojená.
Vřele doporučuji.
Známka: neudělena
Autor DoylM (Člen)
[#2] Zasláno:31.10.2011 08:39 Změnil(a): DoylM | Reagovat 
Vítězslav Makový, Bruntál.

Munilý měsíc jsem sháněl vozidlo VW TOURAN TDi (7-místná verze), které se mi po shánění po ČR na doporučení svého švagra pocedlo najít u firmy D1 CARS. Na první pohled to bylo auto podle mých představ, zkušební jízda mě napůl přesvědčila a rozhodl jsem se po dalším jednání a poskytnutí záruk podle podmínek prodejce. Dále se mi líbila ochota a vystupování personálu. Vozidlo jsem tedy koupil a odjel s ním domů, kde jsem byl pochválen.

S autem jezdím denně a jsem s ním maximálně spokojen, zcela splňuje mé požadavky. Proto také nákup vozidla u firmy D1 CARS vřele doporučuji.


V.M.
Známka: 1
Autor Orpheus (Člen)
[#3] Zasláno:24.11.2011 22:23 | Reagovat 
Jindra Bráza, okr. Benešov

Kupoval jsem v březnu 2010 Ford Galaxy u D1 Cars a byl jsem naprosto spokojen. Auto mělo plnou výbavu, najeto 20 tisíc a cena byla OK. Nechal jsem si auto následně ověřit ve Ford servisu, kde mi potvrdili, že kilometry odpovídají opotřebení tlumičů, ze kterých se toto dá slušně poznat, stav auta také že je OK. Od té doby mám najeto nějakých 70 tisíc a bez problémů.
Vyhovoval mi přístup pánů majitelů a měl jsem z nich dobrý pocit. auto jsem koupil, původní oktávku jsem jim nechal protiúčtem. Zařídili mi Construct na místě za rozumnou cenu, přihlášení jsem si pro Prahu dělal sám. Od té doby jsem je již doporučil řadě známých, protože mám pocit, že jsou seriózní. Zrovna dnes si od nich koupil a odvezl auto kolega, předpokládám tedy, že bude stejně spokojený jako já.
Známka: neudělena
Autor Orpheus (Člen)
[#4] Zasláno:24.11.2011 22:24 | Reagovat 
vzhledem k tomu, jak "super" je napsané toto fórum, tak jsem nezatrhl známku, takže dodatečně ještě 1 pokus

J.
Známka: 1
Autor Kamil (Člen)
[#5] Zasláno:12.12.2011 09:46 | Reagovat 
Kamil Čepelák, Brno

V srpnu 2011 jsem po autonehodě (totálka) sháněl, bezpečné, pohodlné, kvalitní auto, kombika v dieslu do naší firmy. Rozhodoval se mezi Passatem, Volvem V50, Focusem, Mondeem a Avensisem. Na D1 jsem dostal reference tak jsem je chtěl vyzkoušet. Hned při prvním setkáni, vstřícností personálu a ochotě jsem měl pocit, že tento přístup je pro mě velice přínosny a ne dotěrný jako třeba u jiných i renomovaných autobazarů. Žádne tlačeni do různých typů aut, projeli se mnou všechny mezi kterými jsem rozhodoval abych se sám voně rozhodl,jak mi sedí. jen mi řekli ke každému vozu důležité informace, klady a zápory.
Nakonec jsem si vybral u D1 CARS Toyotu Avensise, 2,3 D-CAT, 135Kw, najeto 79,000km rok 2008 dovoz z Belgie po prvním majiteli. Ochotně se mnou zajeli do mnou určeného servisu ke kompletní kontrole a vše bylo v naprostém pořádku jak zmiňovali. Dohodli jsem se i na platbě v EUR měně která opět byla výhodná pro obě strany. S vozem už jsem najel za 4 měsíce přes 15,000km a bez jediného problému, auto super. I přístí nákup vozidla bych rád spolupracoval s D1 CARS. Můžu jen doporučit.
Hlavní důvody mého hodnocení:
- profesionlání a příjemný přístup k zákazníkovi
- férové jednáni, ověřění a doložení ujetých KM i ve smlouvě
- výřízení veškerých formalit, přepisů atd
- prodej velice zachovalých a kvalitních vozů
- ochota i po prodeji v případu dotazů atd

KČ, jednatel zahraniční firmy v Brně
Známka: 1
Autor Ivana (Člen)
[#6] Zasláno:9.02.2012 14:22 | Reagovat 
Od léta 2011 jsme uvažovali o koupi novějšího auta. Jelikož manžel má handicap-částečnou amputaci PDK, hledali jsme vůz, který by vyhovoval hlavně jemu. Po dlouhém hledání na NETu jsme se dostali do Velkého Meziříčí do D1 Cars, kde jsme se chtěli podívat na auto, které se nám líbilo. Byli jsme velmi mile přijati a nakonec jsme vybrali úplně jiné auto, než které jsme původně chtěli. Ještě několikrát jsme bazar navštívili, abychom se ujistili, že vybrané auto koupíme. Vždycky jsme se setkali se vstřícností a ochotou personálu, vždy jsme se mohli s vozem projet i po několikáté a to mělo opravdu velký vliv a naše rozhodnutí. Koupili jsme VW Golf Plus 1,9 TDI, rok výroby 2007. S vozem jsme po půl roce provozu maximálně spokojeni a to nejen jeho vzhledem, kvalitou, ale hlavně tím, že je vyvýšené a to vyhovuje handicapu manžela.
Autobazar D1 CARS doporučuji všem pro jejich odbornost, kvalitu vozů, garanci najetých kolimetrů, kontrolu laku detektorem tloušťky, ochotu a přijemné jednání se zákazníkem.
Některé autobazary by se v D1 CARS mohli naučit, jak se mají auta prodávat.
Známka: 1
Autor chytkovi (Člen)
[#7] Zasláno:12.02.2012 10:15 | Reagovat 
Loňského roku jsme se rozhodli zakoupit ještě jeden vůz. Na doporučení známých jsme navštívili firmu D1 CARS.
Byli jsme mile překvapeni příjemným a vstřícným jednáním. Další plus byly znalosti a přehled pánů majitelů v oboru. Domluvili jsme se jaké auto chceme, cenu a během týdne bylo auto připravené. Pánové za nás vyřídili pojištění a za dobrou cenu zimní pneu.
A tak, díky D1 CARS, si užíváme příjemnou jízdu ve FORDU MONDEO.
Tuto firmu můžeme jenom doporučit.
Známka: 1
Autor Jakub Matoušek (Člen)
[#8] Zasláno:17.04.2012 13:45 | Reagovat 
Ford Focus 1.6TDCi

Na podzim roku 2011 jsem se rozhodl pro koupi osobního automobilu Ford Focus Combi. Společnost D1 CARS s.r.o. mi byla doporučena jako seriózní firma zabývající se prodejem aut. Po výběru automobilu na internetu mi okamžitě byla nabídnuta možnost projížďky v automobilu a také prohlídka v autorizovaném servisu. Jak na základě výsledků prohlídky, po které mi tento vůz byl mechanikem doporučen, tak i na základě zkušební jízdy, jsem s koupí tohoto automobilu neváhal. K jednoznačnému rozhodnutí mi dopomohlo také jednání a přístup zaměstnanců D1 CARS s.r.o. Jejich služby byly vysoce kvalitní a přístup k zákazníkovi vstřícný. Po půl ročním používání vozu jsem doposud neměl jediný problém. Pro koupi ojetého vozu mohu D1 CARS s.r.o. všem vřele doporučit. Jakub Matoušek
Známka: 1
Autor Josef Gazda (Člen)
[#9] Zasláno:18.04.2012 08:33 | Reagovat 
V září 2009 jsem si v D1 CARS s.r.o. zakoupil Ford Focus Combi 1,6.
O koupi jiného vozu jsem uvažoval již delší dobu, ale rozhodnutí jsem učinil vlastně až po vlastní návštěvě ve Velkém Meziříčí, kde jsem ocenil individuální přístup zaměstnanců, možnost prohlídky vozu i s vlastní kontrolou technického stavu vozidla v autorizovaném servisu Ford.
Vozidlo odpovídalo mé představě o stavu a stáří a to stejné mi potvrdila i kontrola vozidla v autorizovaném servisu.
Hodně mi také při rozhodování pomohlo, že mi obratem zařídili formality s možností financování na úvěr a také následné domontování tažného zařízení, které vozidlo nemělo.
Ještě tentýž den, co jsem si vozidlo vyzkoušel, jsem s ním odjel a druhý den mi namontovali v Třebíči i tažné zařízení ( v podstatě na počkání ).
Vozidlo používám třetím rokem a až na menší opravy, které přisuzuji spíše stavu našich komunikací, nemám problémy
Určitě mohu doporučit nákup u D1 CARS s.r.o.
Známka: 2
Autor jiriszymanski (Člen)
[#10] Zasláno:21.05.2012 19:23 | Reagovat 
V dubnu letošního roku jsem si se svou rodinou v D1 CARS s.r.o. koupil ojetý vůz Ford Galaxy 2.0 TDCI r.v. 2008, najeto 160 000 km. Na tento autobazar jsem narazil náhodně při cestě domů z Moravy. V rámci jednání o koupi vozu jsem byl velice spokojen se seriózním jednáním jednatele společnosti p. Hamži, jelikož na čem jsme se domluvili, tak vše platilo. U vozidel nezakrývají původ, stav km ani servisní historii, což se po mých zkušenostech u jiných autabazarů zrovna říci nedá. K vozidlu dostanete certifkát G7. S vozidlem jsem spokojen a proto tuto společnost mohu pouze doporučit. Jiří Szymanski, Děčín
Známka: 1
Autor Oravcovi (Člen)
[#11] Zasláno:23.05.2012 12:43 | Reagovat 
Vlastimil Oravec, Radkovice u Hrotovic
Ford C-MAX 1.6 TDCi

Začátkem letošního roku jsme se rozhodli pro koupi ojetého vozu. Bez konkrétní představy o značce jsme navštívili autobazar D1 CARS, kde se nás ujal p. Michal Tomaštík. Po rozhovoru s ním jsme nabyli přesvědčení, že jsme na správném místě a o jiném autobazaru jsme už neuvažovali. Poradil a doporučil nám FORD C-MAX 1.6 TDCI. Nabídl nám projet se s vozem a po předváděcí jízdě jsme byli maximálně spokojeni. Auto jsme si zamluvili, za 14 dnů odvezli a jsme s ním velice spokojeni. S ochotou a jednáním pracovníků autobazaru D1 CARS jsme byli mile překvapeni. Tento autobazar můžeme všem, kteří chtějí koupit ojetý vůz, jenom doporučit.
Oravcovi
Známka: 1
Autor danmartinek (Člen)
[#12] Zasláno:24.05.2012 09:52 | Reagovat 
Zde jsem sice vozidlo nekupoval,ale po osobni navsteve musim rici ze jednani a pristup je velmi dobry
Známka: neudělena
Autor Lukraja (Člen)
[#13] Zasláno:16.06.2012 21:18 | Reagovat 
Únor-Březen 2012
Volkswagen Touran 1,9 TDI
Po nepříjemných zkušenostech s autobazarem esa, jsme na doporučení kamaráda navšítili D1Cars. Už od začátku s námi jednali férově a narovinu. Měli jsme určitou představu o našem voze a líbilo se nám, že nám nemazali "med kolem pusy" jako v předchozím bazaru, ale velmi úpřímně a ochotně poradili, zda je naše představa reálná a popř. co by doporučili oni. I přesto, že naše vysněné auto do našich finančních možností, bylo težko splnitelné, dokázali nám tuto předtavu splnit v den, kdy se nám právě i narodila naše dcera. Věřím proto, že to byl opravdu pro nás nejšťastnější den. S autem Volkswagen Touran jsme velmi spokojeni, máme najeto cca 4000 km bez jediného problému.
Takových bazarů opravdu moc není.....
P:S: Přejeme autobazar u D1 Cars ať se jim stále daří, jako nám v novém autě. Můžeme vřele doporučit.
Jana, Lukáš a Terezka Krajčovi, Náměšť nad Oslavou
Známka: neudělena
Autor Lukraja (Člen)
[#14] Zasláno:16.06.2012 21:19 | Reagovat 
Únor-Březen 2012
Volkswagen Touran 1,9 TDI
Po nepříjemných zkušenostech s autobazarem esa, jsme na doporučení kamaráda navšítili D1Cars. Už od začátku s námi jednali férově a narovinu. Měli jsme určitou představu o našem voze a líbilo se nám, že nám nemazali "med kolem pusy" jako v předchozím bazaru, ale velmi úpřímně a ochotně poradili, zda je naše představa reálná a popř. co by doporučili oni. I přesto, že naše vysněné auto do našich finančních možností, bylo težko splnitelné, dokázali nám tuto předtavu splnit v den, kdy se nám právě i narodila naše dcera. Věřím proto, že to byl opravdu pro nás nejšťastnější den. S autem Volkswagen Touran jsme velmi spokojeni, máme najeto cca 4000 km bez jediného problému.
Takových bazarů opravdu moc není.....
P:S: Přejeme autobazar u D1 Cars ať se jim stále daří, jako nám v novém autě. Můžeme vřele doporučit.
Jana, Lukáš a Terezka Krajčovi, Náměšť nad Oslavou
Známka: 1
Autor Sanda (Člen)
[#15] Zasláno:4.08.2012 16:39 | Reagovat 
Koncem loňského roku jsme začali shánět rodinný vůz, ideálně Ford Galaxy nebo S-Max. Protože jsem měl od kolegy dobré reference na D1 díval jsem se i na jejich stránky. Zalíbil se nám jeden S-Max z roku 2008 a v listopadu 2011 jsme si pro něj jeli. Oba pánové, kteří bazar vedou měli od začátku vstřícný přístup a snažili se ve všem vyjít vstříc. Nebyl problém auto projet, zajet na případnou kontrolu do servisu.

Auto mělo najeto 130000 a nyní jsme k tomu asi 10000 přidali. Zatím můžu říct, že jsme maximálně spokojeni. Byli jsme v zimě v Rakousku na horách teď v létě po Evropě a zatím ani náznak, že by auto nemělo být v pořádku. Museli jsme jen udělat drobné opravy, které se u auta s těmito kilometry nejsou myslím mimo standard.

Navíc nám byla nabídnuta možnost montáže Constructu přímo u výrobce, čehož jsme samozřejmě využili. D1 můžu s klidným srdcem doporučit.

Tomáš Šanda (aktivně řídím přes 10 let)
Známka: 1
Autor drtomas (Člen)
[#16] Zasláno:22.08.2012 22:58 | Reagovat 
Tomáš Suchý, Brno
Ford Galaxy 2.0 TDCi model 2006

S příchodem roku 2012 jsem začal uvažovat o koupi nového auta a protože peněz není nikdy nazbyt a moc toho nenajezdím, byl ojetý vůz nejrozumnější volba. Jakmile se to dozvěděl můj kamarád z práce, začal mi vyprávět své zkušenosti, jak koupil zánovní vůz Opel Zafira. Za tři čtvrtě roku, co ho měl, s ním znal jen cestu do servisu. Peníze, na které ho přišly nezbytné opravy, se vyšplhaly přes polovinu pořizovací ceny. Časem se ukázalo, že, přestože auto nebylo nijak staré, to byl po technické stránce vrak, čehož si byl prodejce dle dostupných indicií vědom. K tomu mi ukázal zničenou vačkovou hřídel a přidal ještě pár odstrašujících historek z jiných autobazarů. Má důvěra v prodejce ojetých aut byla na nule!

Přesto jsem se nevzdával a začal hledat svůj vysněný Ford Galaxy 2.0 TDCi v červené barvě. Ze všech možností u mě nakonec vyhrála nabídka autobazaru D1 Cars a jsem tomu upřímně rád. Během rozhovorů před koupí jsem napůl zjišťoval technický stav auta a napůl morální stav prodávajícího (konkrétně pana Tomaštíka). Musím říct, že u mě obojí prošlo a pana Tomaštíka bych si dokázal představit jako svého kamaráda. Projížďka, prohlídka v autoservisu a pomoc při sjednání pojistky byly samozřejmostí.

D1 Cars doporučuji. Je to autobazar, který se živí prodejem prověřených ojetých aut a ne podvody. A tak to má být.
Známka: 1
Autor fabi (Člen)
[#17] Zasláno:27.08.2012 18:06 | Reagovat 
Martin Fabiánek, Brno

Letos z jara jsem začal uvažovat o koupi nového vozu. Po desítkách hodnin strávených u internetu a nekonečnému volání do autobazarů jak u nás tak v zahraničí jsem začínal ztrácet iluze o tom, že seženu nějký solidní automobil. Štěstěna se na mě usmála a to právě v autobazaru D1 Cars. Zde jsem našel vůz co je pro mě 100%. Jednak po technické stránce ale také co se týče původu a počtu najetých km. Vše jsem ověřil u prodejce a nebylo o čem dále přemýšlet. Ochota, vstřícnost a hlavně poctivost pracovníků autobazaru je dnes už nevídaná. Děkuji za vše a přeji hodně prodaných poctivých vozů a spokojených zákazníků jako jsem já.
Známka: 1
Autor radatlusta (Člen)
[#18] Zasláno:17.09.2012 11:42 | Reagovat 
Pozor!!! D1 Cars si pisi sami kladne reference. Setkali jsme se tam s vozy stocenymi i o vice nez 100 tisic km.
Známka: 4
Autor janicamildic (Člen)
[#19] Zasláno:6.11.2012 19:43 | Reagovat 
V květnu 2012 jsme se rozhodli ke koupi nového auta. V D1 Cars jsme panu Hamžovi zadali požadavek na automobil, kde jsme specifikovali značku vozidla, výbavu, počet ujetých kilometrů atd. Do třech týdnů jsme měli nový vůz Mazda 6 doma. Vůz byl v perfektním stavu dokonce voněl novotou, podotýkám, že vůz je starý 3 roky. Předností tohoto bazaru bylo velice příjemné chování pana Hamži a pana Tomaštíka, znalosti různých problémů u jednotlivých značek vozidel. Nic nebyl problém uvítali jsme přihlášení a vyřízení na úřadech z jejich strany, protože kdo má dnes čas vysedávat na úřadech. Tento bazar doporučujeme dále. Nyní uvažujeme o koupi dalšího malého vozu a určitě zvolíme D1 Cars.
Jana Dvořáková, Milan Pavlík Třebíč
Známka: 1
Autor elukok (Člen)
[#20] Zasláno:12.11.2012 00:11 | Reagovat 
Všiměte se jak jsou všechny recenze napsány stejným stylem. Stejně datum, skoro ve všech přesná fráze "vřele doporučuji".
Všechny účty byly zaregistrovány časově blízko sobě, všechny mají jenom jeden příspěvek a to tady. Moc bych jim něvěřil.
Známka: neudělena
Autor Pisk (Člen)
[#21] Zasláno:13.11.2012 08:44 | Reagovat 
V letních měsících jsem plánoval vyměnit své naprosto spolehlivé auto za mladší.
Ve výběru auta jsem měl jasno, bude to opět Ford C- Max.

Dvě předešlá auta (Ford) jsem kupoval se vší spokojeností u AAAAuto v Brně.
Letos mi tento autobazar nedokázal nabídnout vhodný vůz, buď byl s nevyhovující výbavou, slabým motorem nebo nebyl ročník 2009/2010.
Když už to vypadalo, že jsem v AAAAuto našel vůz, který by mi vyhovoval sjednal jsem si prohlídku vozu v Jihlavě. Po telefonické dohodě jsem jel do Jihlavy a jaké bylo mé zděšení, když tam nabízené auto nebylo (bylo již dva dny prodané) a nabízeli mi auta jiná, která jsem samozřejmě nechtěl.

Po této špatné skušenosti jsem se obrátil na D1 CARS. O této společnosti jsem již slyšel z okruhu mých známých.
Pan Tomaštík mi nabídl zajistit dovoz auta dle mého přání ze zahraničí.
Po několika dnech jsem dostal elektronicky nabídku, kde bylo auto vyfoceno, vypsány údaje o výbavě, stavu tachometru a hlavně uveden VIN kód.
Podle VIN jsem si ověřil, zda bylo auto vyrobeno, tak jak je nabízeno. (barva, výbava, technické prohlídky atd).
Dal jsem panu Tomaštíkovi souhlas k dovezení auta. Po fyzické prohlídce v Třebíči (Stříteži) jsem byl velice spokojen se stavem vozu a vůz si koupil. Samozřejmostí byl i předprodejní servis a úklid vozu.
Jaké bylo mé překvapení, že i registrace vozu a vyzvednutí SPZ s osobním předáním bylo v ceně a dle pracovníků D1 CARS naprostou samozřejmostí.

Po této příjemné skušenosti jsem se rozhodl svěřit i mé bývalé auto k prodeji této společnosti.
Vše proběhlo k mé velké spokojenosti, jak dovoz nového C-Maxe, tak i prodej bývalého auta.
Velice doporučuji využití služeb D1 CARS pro jejich vstřícné a profesionální jednání.
Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat panu Tomaštíkovi za vstřícné jednání a poznatek, že i prodej a koupě auta může být příjemná záležitost. Zvláště v době, kdy čteme většinou negativní reakce lidí na různé autobazary.

Vladimír Pisk, Třebíč

Ještě bych chtěl reagovat na příspěvek od elukok(Člen)
Jeho negativní reakce na kladné hodnocení práce zaměstnanců D1 cars spokojenými zákazníky je evidentně výtvor závistivé konkurence.
Známka: neudělena
Autor jirka (Člen)
[#22] Zasláno:13.11.2012 16:45 | Reagovat 
V roce 2012 jsem začal uvažovat o koupi nového vozu, který by vyhovoval mým nárokům pro pravidelné dojíždění do zaměstnání i jízdám na delší vzdálenosti. Hledal jsem tedy bezpečný a spolehlivý vůz vyšší střední třídy s přijatelnými náklady na údržbu a provoz. Na základě kladných ohlasů ze svého okolí jsem se obrátil na autobazar D1 Cars, kde jsem se setkal s profesionálním a seriózním přístupem ze strany pana Tomaštíka. Od počátku vnímal mé požadavky a představy a na jejich základě mi pomohl vybrat optimální typ vozu Ford Mondeo s motorem 1,8 Tdci, který vyhovuje mým potřebám. Bohužel však tento vůz nebyl v jejich nabídce, z toho důvodu jsem se rozhodl, že využiji jejich služby – dovoz vozidla na objednávku. I při omezené nabídce tohoto typu jej firma dokázala zajistit v krátkém časovém intervalu. Při prvotním výběru zánovního vozu mě ušetřili řady případných úskalí, která bych si sám neuvědomil, jako byla například volba motoru, díky níž ušetřím polovinu nákladů na výměnu oleje. Podané informace jsem si ověřil u autorizovaných servisů značky Ford, což mě utvrdilo v důvěře k navázané spolupráci, které si velmi cením, protože u jiných prodejců jsem se často setkal se stereotypním prosazováním variant, které byly nejschůdnější pouze pro dodavatele. Potěšujícím bonusem byla výhodná výměna zimních pneumatik a disků, kterou mi firma provedla s nastupujícím podzimem. I po ujetí několika tisíc kilometrů mohu vyjádřit svoji spokojenost s výběrem vozu a především jeho prodejce, ke kterému bych se s důvěrou obrátil i při koupi dalšího vozidla.

Jirka , Třebíč
Známka: 1
Autor rada (Člen)
[#23] Zasláno:23.11.2012 10:33 | Reagovat 
Začátkem léta 2012 jsem rozhodl koupit Ford Galaxy 2,2 Tdci Titanium X v autobazaru D1 Cars. S koupí auta u této společnosti jsem velmi spokojen. Přístup zaměstnanců a majitele firmy je vstřícný a seriozní, stav auta a najeté kilometry odpovídají skutečnému stavu. Po předešlé zkušenosti s jinými autobazary mohu tuto firmu doporučit všem zájemcům o koupi opravdu dobrého auta s jasnou historií. Firma D1 Cars o své zákazníky opravdu stojí a snaží se maximálně vyhovět všem požadavkům, nejde jim jen o okamžitý zisk ale o opravdu dobré jméno firmy.
Při další koupi auta se určitě obrátím na D1 Cars!

Radek, Jihlava
Známka: neudělena
Autor Rajo (Člen)
[#24] Zasláno:23.11.2012 19:08 | Reagovat 
Když přečtu recenze na D1 cars,napadne mě jen že každému člověku který umí číst musí být hned jasné že D1cars si píšou recenze sami!! Už proto bych byl s koupí vozu u tohoto prodejce opatrný.
Známka: 5
Autor KamziD (Člen)
[#25] Zasláno:24.11.2012 17:41 | Reagovat 
V květnu letošního roku jsme po dlouhém a náročném vybírání a rozhodování se o koupi vozu, navštívili snad 10 autobazarů a po netu přošli tisíce stránek. Pořád jsme si ale nebyli jisti, jaké auto a za jakou cenu pořídíme. Po návštěvě D1 Cars jsme byli mile překvapeni, s jakým přístupem se k nám choval personál. Hledali jsme větší auto, lépe řečeno prostornější. Celý kolektiv se k nám choval profesionálně, poradil, prozkoušel vše, co jsme chtěli. Dostali jsme nejednu nabídku vozu a nakonec jsme vybrali Ford Gallaxy. Pracuji v Praze a najedeme hodně kilometrů, od května bez žádného problému cestujeme a cestujeme Přístup k zákazníkovi je luxusní a moc všem doporučuji, pokud auto, tak z D1 Cars. Musím říci, že až budeme opět kupovat, vrátíme se do D1 Cars.

Kamča, Uhřínkov
Známka: 1
 Stránka Stránka:  1  2  3  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz