Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » D1 CARS Velké Meziříčí

D1 CARS Velké Meziříčí

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  »» 
Autor Horký Milan (Člen)
[#51] Zasláno:22.01.2013 18:51 | Reagovat 
V červnu 2012( po několika předchozích, ne vždy kladný zkušenostech z různých autobzarů) jsem zašel do D1cars ve Velkém Meziříčí. Musím říct, že přístup k zákazníkovi je na jedničku. Byl jsem tam několikrát, než jsem se rozhodl pro Ford S-max. Vždy se mi někdo ochotně věnoval, zodpověděl všechny dotazy a to velice fundovaně a podrobně. Nedali najevo žádné rozladění z opakování dotazů i návštěv. Nakonec jsem "Maxíka" koupil a jsem spokojen, informace k němu poskytnuté nelhaly, všechny údaje souhlasily a cena byla velmi dobrá.
Všem tento autobazar nyní doporučuji.
Horký
Známka: 1
Autor standam (Člen)
[#52] Zasláno:28.01.2013 19:07 | Reagovat 
O koupi nového vozu jsme uvažovali velmi dlouho, navštívili jsme spoustu bazarů s ojetými vozy a na základě velmi špatných zkušeností (bouraná auta, stočené kilometry, nepříjemné jednání) jsme stále nákup odkládali. Na doporučení známých jsme se rozhodli vyzkoušet ještě D1Cars i přesto, že jsou od našeho bydliště 250 km daleko. A i přes naši nedůvěru jsme museli uznat, že veškeré kladné recenze, které tento bazar má, se zakládají na pravdě. Auto, které jsme si vybrali bylo po prvním majiteli, mělo kompletní servisní knížku a vypadalo, že je v takovém stavu, jaký prodejce deklaruje. Nikdo však neměl nejmenší problém s tím, že i přesto jsme si chtěli stav auta i tachometru ještě ověřit u autorizovaného prodejce. Velmi ochotně tam s námi zajeli a trpělivě čekali, navzdory tomu, že byl pátek a už se připozdívalo. Původně jsme se jeli na auto pouze podívat, ale nakonec jsme s ním i odjeli a své staré tam nechali na protiúčet - to i přesto, že jsme s sebou neměli potřebné doklady. Byla nám projevena velká důvěra, že vše pošleme a zařídíme dle domluvy, abychom opět nemuseli jet 250 km na otočku. Konečně nebyl nákup auta noční můrou, ale velmi příjemnou záležitostí, za což všem pracovníkům bazaru (jmenovitě panu Tomaštíkovi a panu Hamžovi) srdečně děkujeme. Vůz máme již více než půl roku a zatím jsme neobjevili ani tu nejmenší závadu. Pokud se znovu rozhodneme měnit auto, určitě by nás nenapadlo jet nikam jinam. A pro ty, kteří mají obavu, že si D1Cars píší kladné recenze sami, mám nabídku. Klidně si můžete vyžádat telefonní číslo na mě nebo mého manžela u pana Tomaštíka a já můžu své zkušenosti potrvdit telefonicky.
Standa a Eva, Karviná
Známka: 1
Autor Vašek Voda (Člen)
[#53] Zasláno:29.01.2013 16:28 Změnil(a): Vašek Voda | Reagovat 
duben 2012 jsem potřeboval vůz reprezentativního zevnějšku. Vzhledem k tomu, že jezdím 50 tis. km ročně měl jsem požadavek 100 tis. km najeto max. Po projetí jsme i s manželkou přilnuli k FORD Mondeo, v nabídce autobazaru však nebyl vůz s požadovanými parametry (barva, km, kw), proto jsem po jsem s majitelem uzavřel smlouvu o dovozu. Pravidelně mi přicházeli nabídky z aukcí, které pan majitel přesně popisoval a já vždy odepisoval kolik jsem ochoten za vůz v dražbě dát. Nakonec se vše povedlo asi po měsíci. Za pečlivost, flexibilitu a nadprůměrně slušné jednání. S autem jsem najel již 35.tis. Doporučuji.
Známka: neudělena
Autor kastan (Člen)
[#54] Zasláno:7.02.2013 20:11 | Reagovat 
V létě 2012 jsem u D1 Cars zakoupil ojetý vůz značky Ford mondeo.
Nechci se dlouze rozepisovat ale po předchozích jednáních v jiných autobazarech a v dnešní době pochopitelné nedůvěřivosti mě D1 Cars přesvědčil o koupi vozu právě u nich.
Žádné chození kolem horké kaše, jednání na profesionální úrovni, rovinu a v klidu, záruka km a původ.
Veškeré běžné neduhy ohledně kupovaného vozu jsme na místě vyřešili.
Auto jezdí bez problémů a skrytých závad.

Oceňuji zájem D1 Cars ohledně spokojenosti i po čase.

Venca, Mostkovice
Známka: neudělena
Autor invidavid (Člen)
[#55] Zasláno:19.02.2013 19:10 | Reagovat 
začátkem roku 2012 jsem uvažoval o koupi ojetého auta. Po dlouhé hledání a projíždení většiny autobazarů po ČR jsem dorazil i do dopořučeného D1 Cars. Zde nejen ochotou ale i přístupem majitelů autobazaru jsem byl velice překvapen . Po mém požadavku na vůz Ford focus mi byla umožněna předváděcí jízda. Toužil jsem po benzínovém motoru který zde neměli, ale po domluvě s panem Tomaštíkem, který mi slíbil že mi auto podle mých požadavků sežene, což mě velice překvapilo. Za pár dní se také stalo a hned mě kontaktoval. Vůz jsem si mohl pečlivě prohlédnou byl jsem seznámem s jeho minulostí a hlavně vuz mi byl dovolen prohlédnout i v jakémkoliv odborném servise podle mého přání po té jsem vuz zde také zakoupil ( srpen 2012) najeto už mám přes 10 000km a bez problémů. za zmínku stojí i přístup po koupi vozu (zimní gumy atd.). Autobazar velice doporučuji!!! Byl jsem zde velice spokojen a auto bych zde určitě koupil znovu.
Děkuji za ochotu majitelů autobazaru a zaměstnanců D1 CARS

s pozdravem
David z Velkého Meziříčí
Známka: neudělena
Autor koukal (Člen)
[#56] Zasláno:23.02.2013 11:26 | Reagovat 
V průběhu loňského roku jsme uvažovali o koupi vozu Ford Fusion a jeden takový jsme v červenci nalezli právě v bazaru D1 CARS ve Velkém Meziříčí. Svou váhu mělo i doporučení známých, kteří s tímto bazarem již měli zkušenosti. Velmi nás překvapilo chování zaměstnanců bazaru, konkrétně především nenucený přístup p. Tomaštíka, který poskytl prostor k pečlivému vyzkoušení vozu i čas na rozmyšlenou. Automobil od zakoupení slouží spolehlivě, jeho dobrý stav potvrdila i prohlídka v dílně automechaniků. Menší vadou na kráse je pouze porucha klimatizace. Přesto bych služby tohoto autobazaru rozhodně neváhal využít znovu a mohu jen doporučit.

Koukal, Dukovany
Známka: 1
Autor Mondeo25t (Člen)
[#57] Zasláno:8.03.2013 10:33 | Reagovat 
Zdravim vsechny, kdo chteji kupovat ojety vuz. V srpnu roku 2012 jsem ho kupoval v D1 v Mezirici a po dlouhe dobe to byla prijemna zkusenost. Je to paty vuz ktery jsem kupoval a pristup vypadal, ze jsem opravdu zakaznik a ne, ze se chteji neceho jen zbavit idelane vcetne jakekoli odpovednosti za vozidlo. Auto ma LPG a protoze je na to pri dovozu specielni technicka prohlidka, privezli mi auto na vleku do Brna, abych si ho mohl prohlednout u sveho mechanika. Smlouvu jsem doladili spolecne, zadny natlak. Muzu jenom doporucit.

Ondrej Strzinek
Známka: 1
Autor metelka2407 (Člen)
[#58] Zasláno:10.03.2013 21:02 | Reagovat 
Chtěl bych všem poreferovat , kdo hledá zánovní vůz, že D1 Cars je podle mého ta pravá firma. Přiměřená cena za kvalitu, příjemné jednání se zájmem o zákazníka, což se sice očekává, ale ne vždy stává. I mě byli doporučeni a jsem nadmíru spokojen. Auto, které jsem požadoval v nabídce sice neměli, ale do třech týdnů mi bylo nabídnuto. V tuto chvíli jezdím s C5kou cca půl roku a mám najeto přibližně 13 000km.
Zatím vše bez problémů!!!
Tímto chci ještě jednou poděkovat celému kolektivu D1 Cars a budoucím kupcům ojetých
automobilů popřát také šťastnou volbu při výběru prodejce.
Já mám pro příště jasno.

Jarda, Třebíč
Známka: neudělena
Autor Jiří Derenin (Člen)
[#59] Zasláno:12.03.2013 20:08 | Reagovat 
Jsou jen dva bazary v české republice,které mají tak dobré recenze a tak hodně příspěvků. Jsou to áčka,kde na to mají určené pracovníky,které recenze píší,a je to autobazar D1 Cars z Velkého Meziříčí. Musím říci,že u áček je vidět větší profesionalita. To že i D1 Cars si recenze píší sami je tak jasné,že je to až k smíchu,jak amatérskou práci lze provést. Každý příspěvek naprosto stejně začíná,stejně končí. Na začátku každého příspěvku zmínka že kupující začal hledat v určitém měsíci určitého roku,a hledal tak dlouho až narazil na D1 Cars,a všem může pouze doporučit. Ani jeden zádrhel,všechna auta zřejmě budou jezdit navěky věků,amen. Já netvrdím,že se musí nutně jednat o špatnou firmu která prodává špatná auta,ale tohle je tak trapné a viditelné,že už jen to mě odradí od jakékoliv návštěvy této firmy.
Už mi jen chybí zmínka,že tam kupující dostal něco zadarmo. Formulace typu: auta mají sice více najeto a stojí více než v ostatních bazarech,ale dopodrobna mi vysvětlili proč to tak je,proto jsem si tam auto koupil - to je opravdu tak amatérské,že bych osobně rád poznal člověka který má tohle na svědomí.
Jiří Derenin,Český Těšín
Známka: 5
Autor D1 CARS (Člen)
[#60] Zasláno:15.03.2013 20:29 Změnil(a): D1 CARS | Reagovat 
Vážení čtenáři, chtěl bych tímto reagovat na příspěvek pana Jiřího Derenina z Českého Těšína týkající se zpochybňování referencí v sekci D1 CARS Velké Meziříčí. Mrzí mě, že pan Jiří Derenin prezentuje své domněnky jako by to byla fakta. Proč komentuje službu, kterou si sám nevyzkoušel? Proč napadá reference, které si neověřil?

D1 CARS s.r.o. jako jediný prodejce v České republice garantuje svým zákazníkům najeté km podle paragrafu 597 odstavce II Občanského zákoníku, stejným způsobem garantuje vlastnictví vozidel a další možná rizika pro kupujícího. Nebráníme se prohlídce vozu technikem kupujícího, nebráníme se zajet do servisu zvoleného kupujícím. Prodej pro nás nekončí překročením brány autocentra, ale pokračuje poradenskou službou, jak při nákupu náhradních dílů, řešení technických problémů, tak věcí týkajících se třeba financování a pojištění. A to je to, čeho si naši zákazníci váží a my jim děkujeme za to, že se o svých zkušenostech nebrání zmínit na těchto stránkách, na stránkách www.d1cars.cz nebo kdekoli jinde.

Každý, kdo si chce udělat obrázek o skutečném stavu, ať nás navštíví a přesvědčí se sám. Přesvědčovat někoho na anonymním webu, kde si může každý napsat co chce, mnohdy účelově s cílem někoho poškodit nebo zvýhodnit, nemá smysl. Vyzýváme tímto autora příspěvku pana Derenina, aby nám zaslal jakoukoli konkrétní referenci, kterou považuje za nepravou. Nabízím mu společné setkání a prověření této reference konfrontací se zákazníkem, který ji napsal. Pak bude moci na tento server o společnosti D1 CARS s.r.o. napsat ověřené informace a ne jen nepodložené a neověřené domněnky.

Marek Hamža, jednatel společnosti D1 CARS s.r.o.
Známka: neudělena
Autor Freed (Člen)
[#61] Zasláno:15.03.2013 23:44 | Reagovat 
Jak můžete doložit, že jste jediný prodejce v ČR, který dává vámi uvedené garance? Podaří-li se vám to doložit, uvěřím, v opačném případě budu toto vaše tvrzení považovat jen za střípek v mozaice všech recenzí psaných ve stylu, který tak výstižně popsal pan Derenin.
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#62] Zasláno:20.03.2013 10:47 | Reagovat 
To si teda nepíšou. Momentálně kupuji S-Max a jsem moc spokojen s přístupem, ochotou. Navíc po vytknutí nalezených drobných vad, prodejce opraví na své náklady. Navíc sám prodejce zjistil vadu na autorádiu a nechává opravit.
Za nějaký čas napíšu další zkušenost, až budu s autem déle jezdit. Auta jsou dražší, ale stavem jako nová! Vyplatí se to.
Známka: 1
Autor MartinV (Člen)
[#63] Zasláno:20.03.2013 10:55 | Reagovat 
A Garance...Dekra, fotky, certifikat, servisni kniha...3 roky stare auto by jinej prodejce stocil na 90t a podle stavu bych tomu i veril, ze ma jen najeto 90t za tri roky...ale ono ma 159. Nic nestaci jako garance...dokud si sam zakaznik nenecha auto proverit detalne na opotrebeni dilu, pripadne na provereni skut. stavu km. Nicmene, pokud se najde neshoda, D1 cars certifikatem ruci a dle neho muzete pozadovat vraceni penez...i toto je aspon krok k vybudovani si dobryho jmena a serioznosti. Což?
Známka: neudělena
Autor hofta (Člen)
[#64] Zasláno:20.03.2013 10:58 | Reagovat 
Autobazar D1Cars doporučuji, setkal jsem se zde s ochotným a seriozním přístupem. S prověřením vozu a následnou koupí zde není žádný problém, po půl ročním provozu se nevyskytly u vozu žádné skryté závady.

T.H. Třeboň
Známka: 1
Autor Jiřík (Člen)
[#65] Zasláno:20.03.2013 21:58 | Reagovat 
Jsem co se týče nákupu ojetin hodně nedůvěřivý (vždy si beru přístroj na měření tloušťky laku, kvůli opravě po havárii) a než se na auto zajedu vůbec podívat proklepnu VINko kde se dá. V červnu 2012, po půlročním hledání, jsem měl vytypováno 8 aut v celém Jihomoravském kraji, jsem z Ostravy, a nakonec jsem skončil v D1cars. Auto bylo ze všech nejlevnější, v nejlepším stavu. Přístup personálu na jedna. Při jízdě mi bylo hned oznámeno, že nefunguje klimatizace a sám jsem zjistil 1 špatnou tyčku stabilizátoru, která jemně klepala. Byla nabídnuta oprava nebo sleva. Chtěl jsem vše opravit a po týdnu když jsem pro auto přijel, jsme zajeli na zvedák kde jsme ještě prošli spodek auta, viděli vyměněnou tyčku a protokol od naplněné klimy.
Auto má od té doby najeto 15 tis. km a bez problému.
Byla to zelená C4 1.6 hdi a na protiúčet jsem tam nechal stávající auto.
D1cars mohu jen doporučit a to myslím že jsem bazarů projel dost a dost.
Známka: 1
Autor jpiric (Člen)
[#66] Zasláno:23.03.2013 20:00 | Reagovat 
Měl jsem vysněné Audi A3, chtěl jsem z roku 2008 a zbytek mi bylo jedno. Hledal jsem po všech bazarech a nabídka D1Cars se zdála podle internetu nejlepší. Tak jsem tedy vyrazil, auto jsem si projel a jevilo se doopravdy tak, jak na první pohled. Za cenu, za kterou bych jinde dostal auto se 150 000 km jsem v D1cars dostal auto s polovičním množstvím najetých kilometrů. K autu mi řekli naprosto všechno - jeho minulost, dokonce mi ukázali i fotky z drobné nehody, kterou auto zažilo (jen plechy). Den se se dnem sešel a došlo k prodeji, svoje staré auto jsem tam nechal na protiúčet - nabídli mi velmi vstřícnou cenu (trojnásobonou, než v AAA auto). Audinkou jsem odjel, ale bohužel se objevila drobná vada, která mi nijak nebránila jezdit, ale dost to otravovalo. Bohužel se tento problém projevil zrovna ten den, když jsem auto kupoval, ale bazar se k tomu postavil čelem, téměř 14 dní jsem jezdil po servisech, koukal po fórech a radil se s plno odborníkama, než jsem narazil na ten správný servis, kde mi závadu dokázali najít a určit, odkud pochází. Náhradní díl, který nový stojí 17 tisíc mi D1cars sehnali za 5 tisíc s tím, že jsem zaplatil necelou půlku, zbytek uhradili oni. Auto už je v pořádku a když si uvědomím, že jsem koupil nejlevnější auto na trhu (nikdo jiný by mě to samé nedal za lepší cenu) a dále to, že D1cars mi byli ve všem nápomocni a ochotní, musím říct, že se rád do tohoto bazaru vrátim.
Všem můžu jen doporučit! Všechno bylo v pořádku, podle mě nejlepší volba.

PS: hodně jsem toho zapomněl napsat, těch kladů bylo fakt hodně.
Honza, Praha
Známka: 1
Autor LGU (Člen)
[#67] Zasláno:25.03.2013 20:49 | Reagovat 
Byl jem požádán, abych napsal nějakou recenzi na D1-Cars, kde jsem si shruba před půl rokem koupil Ford C-Max. Nejsem na slohy, proto jen stručně: Poté co se mi rozsypal můj 14 let starý golf a už nemělo cenu ho spravovat a já potřeboval do týdne auto, jsem projel na netu spoustu bazarů. Ze dvou obstojných padla volba na D1 Cars a nelituji. Najeto mám za půl roku něco přes 10tis a nikde jsem nenašel žádný problém. Auto odpovídalo popsanému stavu a nikde nebyly žádné skryté vady. (pozn.: ANO, tento příspěvek bude asi na více webech ale rozhodně ho nepíše nikdo od D1 Cars )
Známka: neudělena
Autor OcelikPetr (Člen)
[#68] Zasláno:31.03.2013 21:19 Změnil(a): OcelikPetr | Reagovat 
Vážený pane Hamža, jednateli D1 cars autobazaru
zajímalo by mě proč dle Vašich slov by pan Jiří Derenin z Českého Těšína zde nemohl napsat svůj názor o Vašem autobazaru aniž by ho musel osobně navštívit. Pravidla tohoto webu to evidentně neporušuje ( pravděpodobně by byl příspěvek editorem smazán ) a z mého pohledu tu vyjádřil pouze svůj osobní názor, tak jako to teď dělám já. Nikoho o ničem nepřesvědčuje jak tvrdíte vy a Váš výrok o nesmyslnosti anonymního webu vůči panu Dereninovi je komický když pan Derenin zde jako jediný ze všech uvedl své celé jméno včetně města - narozdíl od Vašich obdivovatelů , kteří jsou zde z 90% uvedeni pouze přezdívkou např.:Orpheus, DoylM, Alenka, LGU, Jiřík....atd.

A propó, když Vám tento anonymní web připadá nesmyslný, cituji Váš výrok:...,,kde si každý může napsat co chce, mnohdy účelově s cílem někoho poškodit nebo zvýhodnit..." proč své zákazníky tedy přemlouváte k psaní recenzí na tomto webu na Váš autobazar ( viz člen LGU..)Dále, i malé dítě pokud bude umět číst pozná , že první polovina vychvalujících příspěvků je psána skutečně úpně identicky a stejných způsobem, opakující se stejná slova i fráze - hledáme od určitého měsíce, roku...vřele doporučujeme atd. A pozor - na jakýkoliv negativní příspěvek na Váš autobazar je okamžitě napsána do 24hod úžasná vychvalující óda. To je ale zvláštní náhodička, že ???

12.11.2012 negativní příspěvek od elukok - 13.11.2012 člen Pisk nejen chválí, urputně brání
23.11.2012 negativně píše o vás členRajo - 24.11.2012 chvála od člena kamziD
15.03.2013 negativní příspěvek Freed - 20.03.2013 reaguje kladně a brání vás MartinV

Je to k smíchu a velmi komicky vypadající jak Vás Vaši ,,zákazníci" okamžitě brání, obhajují, jsou nachystaní na telefonu komukoliv potvrdit pravdivost čehokoliv ( příspěvek z vašich stránek ), vypadá to až fanaticky ( už jen schází příspěvěk, že za Vás je někdo ochoten položit život ) !

A po přečtení příspěvku od Vladimíra Piska jsem se vážně musel smát. Autobazar a komedianti AAA, kteří mají po celé Evropě spoustu poboček nejsou schopni několik měsíců mu sehnat Ford galaxy 2010 s konkrétní výbavou a pan Hamža to zvládl za pár dní !
Cituji příspěvek pana Piska:.....,,samozřejmostí byl i předprodejní servis a úklid" - určitě pane Pisku vám zdarma nechali auto vyčistit ( u 2 roky starého auta - to auto muselo vypadat ), povyměňovali oleje, filtry, destičky atd. nekoupili vám ještě nové pneumatiky ?

Dále cituji pana Piska:....,, jaké bylo mé překvapení, že i registrace vozu a vyzvednutí SPZ bylo v ceně " - proč ne, zaplatili za vás i registraci na DI, evidenčku a asi i zákonné pojištění na 10let ne? Když už si nejste jistý pane Pisku co vše Vám (ne)bylo slíbeno při koupi vozidla je určitě nad nebe důležité že jste si 100% jistý tím, že ty negativní příspěvky na tento autobazar jsou výtvorem závistivé konkurence jak píšete.......!!!

Pane Hamža já nejzem závistivá konkurence, našel jsem Váš autobazar úplně náhodou na internetu, hledám dlouho BMW 530XD kombi a Vaše co máte v nabídce se mi skutečně hodně líbí...jenže Vaše reklama u tohoto vozu, že se jedná o ZÁNOVNÍ VOZIDLO mi vyrazila dech a odradila mne ! Pokud o vozidlu z roku 2005, které má najeto 219.000 kilometrů tvrdíte, že se jedná o zánovní vozidlo, tak mám hrůzu při představě, že Vás někdo požádá o dovoz vozidla OJETÉHO ...Všeobecná představa zánovního vozu je dle mého názoru málo jeté vozidlo, pár let staré. U vozidla 8let starého, které má najeto čtvrt milionu kilometrů je popisek označující zánovní vozidlo skutečně srandovní

Také o Vás netvrdím, že jste špatná firma....ale to ostatní je neuvěřitně absurdní komedií - všichni Vaši zákazníci jsou spokojení, brání Vás a zastávají se Vás, jezdí v nepokazitelných autech, zdarma jim auto přihlašujete, čistíte, děláte servis.....
Asi se několik lidí najde co uvěří té vaší ,,reklamní strategii" , ale mou důvěru jste nezískal.

S pozdravem Petr Ocelík, Nové Sady ,Olomouc
Známka: neudělena
Autor Jiřík (Člen)
[#69] Zasláno:31.03.2013 21:59 | Reagovat 
Protože se mi před chvílí na emailu objevil nový příspěvek na tomto fóru, tak jsem si jej přečetl a reaguji.
Já jsem jeden z těch výše zmiňovaných, který auto u d1 koupil a napsal pochvalnou recenzi, protože jsem po skoro ročním používání auta spokojen.
Nevím jestli jste osobně d1cars navštívil, ale nějak se mi zdá, že negativní recenze píší ti, co ho navštívili jen na internetu.
Ano auta z d1 jistě nejsou bezchybná. Mě osobně minulý týden odešel brzdový spínač a to vyřešilo 219 Kč a 3 minuty mého času.
Ale jak jsem napsal výše, já jsem absolutně spokojen.

Ještě pro vaši spokojenost, bych zapoměl na mé jméno, které, když jej tady napíšu, jistě všem pomůže.
Jiří Dlouhý, Nábřeží SPB, Ostrava-Poruba.
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#70] Zasláno:3.04.2013 11:57 Změnil(a): MartinV | Reagovat 
15.03.2013 negativní příspěvek Freed - 20.03.2013 reaguje kladně a brání vás MartinV

Ty voe 24h? to mas ale divny pocty....Pockej az sem po par mesicich uzivani Fordu Galaxy, co koupil muj kolega z prace, napise dalsi reference...tak mu reknu at si da bacha a nepise 24h po naky neg. recenzi DD

mimojene, AAAcka, heh, sem si jedno auto zabookoval, po te volal a ejhle auto tam nema...klasika lakadla, jesteze sem tam nejel....a tak bych mohl psat dal, po tom co asi 4mesice hledam auto. Falesny servisky - narazil jsem na 3, spinavy a smradlavy auta, nemozny km, kdy v podvodech jedou i zastoupeni fordu, nebo i firmy Kia, kde jsou po dovozu z DE orazitkovavany falesny servisky..jojo uz sem narazil na vsemozny. Vcera zrovna volam do jednoho bazaru na servisku at mi poslou na mejl a znechuceny pan povida, ze na to nemaji cas, tohle resit vubec a ze serviska je bezpredmetna, atd..
U D1 dostanete i vypis zavad z Dekry, jasny je ze se neco muze projevit, proto predprodejni kontroly v servisech a v pripade nespokojenosti, lidska a rozumna dohoda mozna.
Známka: neudělena
Autor nellmar (Člen)
[#71] Zasláno:3.04.2013 16:50 Změnil(a): nellmar | Reagovat 
MartinV: pokud máte konkrétní zkušenosti s konkrétními autobazary a jejich podvody, tak by bylo dobré založit vlákno přímo na konkrétní bazary zvlášť. (pokud nejsou už založeny) Budou tak moci reagovat i ostatní co mají nějaké zkušenosti přímo s konkrétními prodejci.

...ale jinak za sebe-vůbec tomu nevěřím a myslím, že nejsem sám
Známka: neudělena
Autor OcelikPetr (Člen)
[#72] Zasláno:3.04.2013 22:26 | Reagovat 
Vážený pane MartinV nebo ,,TY VOE" když už mi tak inteligentně tykáš:

....20.3.2013 popisuješ jak jsi v D1 CARS zakoupil Forda-S MAX a jaká to byla koupě
....proč tu dnes 03.O4.2013 píšeš o tom, jak 4 měsíce nemůžeš najít auto a včera si voláš do nějakého autobazaru o zaslání servisní knihy k prověření

TY VOE ty hledáš auto jinde než v D1 ? To budeš mít průser
Sám píšeš, že v D1 garance, certifikáty, výpisy z dekry, nějaké fotky a ty kupuješ jinde????

......každý si udělá obrázek o tom co se tu děje sám....jak tu píše pan Derenin i autobazar AAA si píše kladné recenze sám na sebe,ale profesionálně !!! To co tu děláte pánové vy není k smíchu jak jsem psal já, ale k pláči
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#73] Zasláno:4.04.2013 07:23 Změnil(a): MartinV | Reagovat 
Nekupuji jinde, ale koukam kolem a zjistuju a i narazim na podvodniky. Na muj popud dokonce jeden bazar stahl nabidku S-MAXe - falesna serviska. Ty voe neberte jako tykani, ale spis slovni obrat udivu , tak se nemusite hned tak vztekati. U D1 mam auto zamluvene a zazalohovane.
Staci mrklnout na spravna vlakna v diskuzich, kde se doctete vic. Nicmene nekere jsme jiz zalozil, nebo referoval vlozenim VIN kodu a fotek servisnich knizek. Kdo hleda, najde.
Timto to uzaviram, at to tu nezaneradime tim co sem mozna ani nepatri....
Známka: neudělena
Autor vashna (Člen)
[#74] Zasláno:9.04.2013 12:45 Změnil(a): vashna | Reagovat 
Dobrý den,

po zběžném prohlednutí fora o D1 CARs bych i ja rád uvedl svou vlkastní zkušenost.

Zhruba 2 měsíce jsme mapoval trh a hledal vuz FORD Mondeo IV kombi s moterem 1.8TDCi se 100tis km. Na začatku mého hledání jsem naletěl na "volavkový vuz" od AAA s perfektni vybavou, kilometry a za příznivou cenu, po telefonu potvrzený, v bazaru však najednou nebyl. Nabizeli mnoho jinych, ale už to prostě nebylo ono.. každopadně jsem se utvrdil, že vuz se mi líbí a je to to, co si chci koupit.

V říjnu 2012 (před 6 měsíci) jsem našel nabídku vozu D1 CARs a mezi nimi i svuj vuz. Cena nebyla nijak podezřele nízká a hlavně k prodejci se dalo dohledat spousta nezávislých referenci, které prodejci s jediným levným vozem neměli.

Domluvil jsem si prohlídku vozu a vyrazil do V.M. Ve Ždáru jsem si objednal prohlidku vozu v autorizovanem servisu FORD, se kterou prodejce nemel žadný problem a ochotně jsme tam sjeli. Prohlidka prokázala odpovídající stav k najetým kilometrum, lehka koroze na návařkách u výfuku a načate silenbloky u zavešení zadních kol, což pro 108tis km bylo del servisu adekvátní. Vůz byl inzerován jako "v perfektním stavu" a tak jsem se domluvili na sleve 10tis.

Nasledovali formality jako uhrada, sjednaní pojištění atd, které byly trochu problematicke z me strany, a tak se formality opravdu protáhli. Musím ocenit trpělivost a ochotu všech zaměstnanců a jejích vstřícný proklientský přístup. Měl jsme opravdu pocit, že nic neskrývají, na nic netlačí, a že jednají fér. Domluvili jsme se na zpětné vazbě za půl roku a s vozem jsme spokojeně odjel.

Dnes po 6 měsících jsme s vozem najel 14tis km. Investoval jsem pouze do zavaření výfukových držáků, v zimě vymenil baterku, a ted po zimě vymenil olej a všechny filtry, jinak nic.

K recenzim od např: Rajo nebo Elukok, si myslím, že jde o zavistivou konkurenci, není to jejich vlastní zkušenost s vozem a jen kazí průměr...

Nemužu mluvit za všechny nabízené vozy, ale muj rozhodně stočený nebyl a stav odpovídal najetým kilometrum.

Přeju D1 CARs více spokojených zakazníků jako jsem ja, děkuji Vám pánové a hodně štěstí v dnešní nelehké době.

Václav Zedníček
Havířov 9.4.2013

PS: pokud i moje reference někomu připadá jako přes kopírák, tak je to asi mým chatrným slohem, nebo jsem tolik nasál inspirace v předchozích článcích, které jsem četl. Navíc jsem zákaznicí osloveni všichni po 6ti měsících k napsaní recenze a není nic jednoduššího, jak začí než... "v měsíci minuleho roku, jsem....hledal až našel
Známka: 1
Autor Roman Veselý (Člen)
[#75] Zasláno:15.04.2013 15:31 | Reagovat 
U firmy D1cars jsem zakoupil již dvě vozidla, v roce 2009 to byl Ford S-max 2,0 TDCi titanium a v roce 2012 Ford Fiesta 1,2 titanium. V obou případech jsem byl maximálně spokojený se vstřícným a profesionálním přístupem zaměstnanců tohoto autobazaru. Věřím tomu, že až budu řešit koupi dalšího vozu, tak se opět obrátím na firmu D1cars.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz