Kde si nechat vyměnit čelní sklo

glass-89068_640

Výměna čelního skla u auta rozhodně není jednoduchá záležitost. Platí to zejména u novějších vozů. Je třeba vhodně vybrat typ skla a dodržet přesně daný postup. Neodbornou manipulací by mohlo dojít nejen k poškození skla, ale i dalších částí automobilu. Pokud potřebujete výměnu, svěřte tuto práci do rukou odborníků. Na koho se obrátit?

Kdy je třeba sklo vyměnit

Čelní sklo automobilu by mělo být v perfektním stavu, aby umožňovalo dobrý výhled. Je třeba si uvědomit, že i malá prasklina ve výhledové zóně způsobí problémy. V zákoně je dokonce uvedeno, že vlastník vozidla má povinnost čelní sklo vyměnit v případě, kdy se na něm v oblastí stírání vyskytuje prasklina větší než 2cm, a to neprodleně. Pokud by se tak nestalo, hrozí majiteli automobilu pokuta až ve výši 10 000 Kč a ztráta až 5 bodů. Riskovat se rozhodně nevyplácí.

Se službami AUTOSKLO K + M spol. s r. o. budete maximálně spokojeni

Na opravy autoskel všech druhů a samozřejmě i na jejich montáž se již od roku 1992 specializuje společnost AUTOSKLO K + M spol. s r. o. Výměnu provádí rychle, vždy v domluvený čas. Pokud to bude situace vyžadovat, je možné si u společnosti domluvit i servis autosklo mimo běžnou pracovní dobu a dokonce i o víkendech. Společnost odebírá autoskla od renomovaných výrobců, například od: AGC, PILKINGTON, SAINT-GOBAIN SEKURIT a dalších a příslušenství od značek PMA TOOLS a TEROSON. Dočkáte se perfektního servisu. Kromě běžné výměny je možné si u AUTOSKLO K + M spol. s r. o. objednat aplikaci homologovaných automobilových okenních fólií LLUMAR, provádí i výměny zadních skel či opravy a výměny předních skel u nákladních automobilů a autobusů.

Kde?

Společnost v současné době provozuje 14 poboček, například v Pardubicích, Písku, Táboře Českých Budějovicích a dalších městech. Pokud máte jakékoliv dotazy, je vám k dispozici bezplatná telefonní linka : 800 101 189. Chcete-li, aby i u vás dopadla výměna čelního skla perfektně, AUTOSKLO K + M spol. s r. o. je jasná volba.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>