Zákazníci projevili obrovský zájem o Volvo XC90 v nejvyšší úrovni výbavy

Švédské automobilka Volvo Cars s modelem XC90 odstartovala novou éru výroby. Více než tři čtvrtiny zákazníků, kteří si objednali moderní Volvo XC90, požadují nejvyšší úroveň výbavy – tedy verzi Inscription.

Společnost Volvo Cars předpokládala objem prodeje modelu XC90 pro letošní rok kolem 50 tisíc kusů. Hranice byla pokořena, neboť bylo akceptováno téměř 57 tisíc objednávek. Švédská továrna Torsland dokonce zahájila třísměnný provoz, aby mohlo být vyhověno požadavkům všech poptávek.

gallery4_VCC08289

Ve vedení je nejvyšší verze Inscription

Automobilová firma Volvo Cars stabilizovala své postavení na trhu s luxusními automobily, neboť 76 % objednávek se vztahuje právě k nadstandardní výbavě Inscription. V České republice je kapacita modelů XC90 takřka vyčerpaná, přičemž z plánovaných 343 kusů je alokováno 310 kusů. Stejně jako v globálním měřítku převažuje verze Inscription, tak i v tuzemsku je model v nejvyšší úrovni výbavy velmi žádaný (161 kusů).

Představujeme Volvo XC90

Volvo XC90 je prvním modelem švédské automobilové značky, který využívá modulární architekturu SPA, jejímž posláním je snížit hmotnost a zvýšit bezpečnost. Platforma SPA, která umožňuje zavádění nových bezpečnostních a podpůrných systémů, je vyrobena jak z měkké oceli, tak i z oceli vysoké pevnosti. Pro úbytek hmotnosti jsou některé části vyrobeny z hliníku.

Vedle nadstandardní výbavy Inscription jsou v nabídce ještě další tři linie výbav – Kinectic, Momentum a R-Design. Profesionální tým designérů v čele s Thomasem Ingenlathem navrhl pro každou variantu speciální masku chladiče.

Pakliže chcete zhlédnout kompletní nabídku značky Volvo (včetně nové generace XC90), dovolujeme si vám představit autorizovaného českého dealera Mach Motors – Volvo České Budějovice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Zákazníci projevili obrovský zájem o Volvo XC90 v nejvyšší úrovni výbavy

  1. no co si budem povidat volvo XC90 je nadherný auto, ale radsi si ho koupím ted po cca jednom roce a za mnohem min penez, nez kdyz vysel z vyroby. ve velkych autorizovanych bazarech je maji a da se tak slušně vybrat…muj soused ho takhle poridil nedavno a je nadmiru spokojen….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>