Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Dovozauta.cz - Pečky u Kolína

Dovozauta.cz - Pečky u Kolína

 Stránka Stránka:  1  2  3  4  5  »» 
Autor Návštěvník ()
[#1] Zasláno:4.06.2010 11:10 | Reagovat 
Cituji příspěvek z jiného vlákna:
...a když už zabrousíte ke Kolínu, dejte pozor ještě na www.dovozauta.cz - pana Stuchlíka z Peček. TO JE TO SAMÉ V BLEDĚ MODRÉM!!!

Moje zkušenost není nijak nová, ale tohle mě upoutalo. Taky jsem tam, cca před 6 lety, koupil auto. Jelikož jsem tomu nerozuměl, přišlo mi to vše úžasné a senzační. Byl to Ford Focus a měl najeto jako 4-letý 80 tisíc. Během provozování odešlo mimojiné čerpadlo, což bylo na tak mladé auto dost divné. Když jsem auto pak prodával, narazil jsem v kaslíku na zapadlý papír z poslední servisní prohlídky v Belgii. Auto mělo tehdá (půlrok před dovozem do ČR) 180 tisíc. To se pak jeden nemůže divit, že odchází čerpadla... No a pak jsem si našel, kde má auto tu patici na zastrčení diagnostiky. Byla ucvaklá.
Od té doby jezdím raději novou, i když jen Fábií...
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#2] Zasláno:18.06.2010 23:32 | Reagovat 
O bazaru pana Stuchlíka se to ví, povídá si o tom kdejakej pes v Pečkách. Ale ojeté auto je vždy ojeté a co má zasebou nikd nevíte. Já si u pana Stuchlíka před 5 lety koupil Renaulta (musel jsem vybírat, první bylo špatné a nevzal jsem ho) a jsem spokojen až se divím. Tehdy bylo autu 7 let a mělo standardních 108 tisíc KM. Dnes je mu 12 a měnil jsem akorád zadní část výfuku a termostat. Jinak s panem Stuchlíkem se dobře jednalo, opravil mi na autě vše, co jsem chtěl a ještě drobek slevil. Takže pak suďte.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#3] Zasláno:23.06.2010 23:04 | Reagovat 
a proč by taky neopravil a neslevil? vždyť ta jeho auta s velkým počtem km musí nakupovat o dobrých 1000 EUR na kuse levněji než seriózní obchodníci - má tedy o 1000 EUR větší prostor k tomu, aby do auta trochu nainvestoval a případně i slevil - a celých 1000 EUR ta investice a sleva určitě nedělala - takže je ve velkém plusu i tak!
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#4] Zasláno:29.07.2010 13:45 | Reagovat 
Koupila jsem krásné nebourané autíčko a do 14dnů začalo zlobit! Do opravy si ho vzali ale neopravili nic!!! Měli ho v opravě 9x!!! Snažili se,to ano....Autíčko prodávali jako 1rok staré,nebourané a najeto mělo 3000km?!? Když jsem zajela do Citroenu, že má auto záruku, byla jsem moc překvapená když mi oznámili, že je auto bourané a to hodně a že dávají ruce pryč. Ne originální náhradní díly na celém předku poznali ihned.....
Jeden díl mi v Pečkách vyměnili protože už rezl. Nevím jaký machr mi to opravoval ale je to zfušované až hrůza!!! A to ještě nekončím!!!
Při vyjíždění z parkoviště mi ruplo v kole a od té doby mi tam bouchá. Praskl mi kloub na poloose. Když jsem zavolala do Peček, bylo mi řečeno, že jsem si to způsobila sama a že mi to opravovat nebudou....
Nevím, jak dlouho vydrží taková poloosa ale určitě ne třičtvrtě roku!!!
Bojím se, aby se mi to moje "skoro nové autíčko" NEROZLOMILO vejpůl!!!
Za tu dobu, co vlastním toto auto jsem zestárla o 5let. Vozím v něm postiženou dceru, pro kterou mělo auto sloužit.......
Nikdy jsem nikam nepsala ale tentokrát jsem dost rozzlobená!!!
Auto jsem zaplatila hotově a teď pykám a jen se divím.....
Bylo mi řečeno, že v Bazaru jsou všechna auta bouraná a tamní machři sestavují nová!!!
Vím, že jsem pro bazar dotěrná ženská ale opravdu mě to nebaví, někde škemrat...
Jednání probíhala vždy jen se zaměstnancem, který se choval jako že se vlastně nic neděje, nikdy se mi nepovedlo problémy řešit s vedením bazaru...
Cítím se podvedená ale je mi to ..... platné.
Tak si dejte bacha.
Známka: neudělena
Autor dovozauta (Návštěvník)
[#5] Zasláno:23.08.2010 11:26 | Reagovat 
Vážená paní Eirová,

protože nám záleží na veřejném mínění a spokojenosti našich zákazníků, pokusíme se co nejpřesněji rekonstruovat vzniklou situaci a předejít tak dalšímu nečestnému a křivému obvińování na naší adresu.
Koupila jste především krásné ojeté autíčko s 3tisíci km a stářím jednoho roku. Ovšem jelikož se jedná o používané motorové vozidlo, dá se očekávat, že bude zapotřebí servis. Také se tak stalo a došlo k uplatnění záruky, kterou jsme skutečně neřešili opravou, ale výměnou všeho, co jste nám k reklamaci předala. Výčet je opravdu široký, např. : řízený alternátor, jehož cena je 36tis. Kč, dále lamda sondy přední i zadní, snímač otáček, těleso škrtící klapky, upgrade řídící jednotky, pojistková skříńka BSM atd. . Dovoluji si podotknout, že u většiny dílů nebyla zapotřebí výměna, ale pro spokojenost uděláme maximum. Ovšem dávat k reklamaci poškozený díl vlastní neopatrností je skutečně nečestné jednání. Celkově nás servis Vašeho vozu vyšel na více jak 60.000 Kč! Tudíž i kdyby byla naše ‘‘rezerva‘‘ uváděných 1000 euro, jsme hluboko pod dvounásobkem a to je pro tak malou firmu zátěží.
I přesto jsme udělali maximum pro Vaší spokojenost a jelikož je zástupce společnosti profesionál, snažil se řešit vše s klidem a rozvahou, však také nebyl důvod k obavám, vozidlo u nás bylo skutečně jako doma, ovšem s tím rozdílem, že servis byl na benevolenci vedení a ne na závažnosti a reklamovatelnosti nahlášených závad.
Vězte paní Eirová, že pro nás nejste ‘‘dotěrná ženská‘‘, ale každodenní chléb a i přesto vstáváme do práce s úsměvem a snažíme se dělat pro naše zákazníky a obchod maximum.
Pro ostatní ať je tato odpověd druhou stranou mince a samotný obrázek nechť si udělají po návštěvě našeho autobazaru a přesvědčí se kladným přístupem našeho personálu.
Známka: neudělena
Autor taxexpert (Návštěvník)
[#6] Zasláno:23.08.2010 21:35 | Reagovat 
Vážení pánové z www.dovozauta.cz,

je velmi pozitivní, že zde na fóru diskutujte. Mnoho členů fóra na vás jistě bude mít dotazy.

První dotaz bude rovnou ode mě. Díval jsem se nyní na vaši nabídku na TipCars a inzerujete vždy dvakrát stejné auto, a to jednou jako auto s odpočtem DPH a jednou stejné auto bez odpočtu DPH. Celková cena je v případě odpočtu DPH o nějakých 15 až 30 tisíc Kč vyšší. Chcete tím říci, že pokud zákazník trvá na odpočtu DPH, tak mu vyhovíte, a pokud na odpočtu netrvá, tak mu auto fakturujete jako diferenčně zdaněné (bez rozfakturované DPH), dáte mu za to jakousi slevu a DPH neodvedete?

Žádám vás o co nejrychlejší vysvětlení, myslím totiž, že se jedná o dost citlivé téma, neodvádění DPH při dovozech aut je v poslední době jedním z největších problémů trhu s ojetinami v ČR. Skutečně jen velmi málo prodejců nabízí u mladých dovezených vozů odpočet DPH u celého svého sortimentu, tedy tak, jak by to člověk znalý trhu s ojetinami očekával.

Děkuji předem za vaše vyjádření!
Známka: neudělena
Autor dovozauta (Návštěvník)
[#7] Zasláno:27.08.2010 10:39 | Reagovat 
Vážený pane,

Váš dotaz nás velice těší, bohužel bez naší účasti nebude obchod fungovat na 100% a proto nemůžeme věnovat fóru tolik času, kolik by bylo k debatě potřeba. Proto vás hned na úvod požádám, pokud máte otázky týkající se našich služeb neváhejte nás navštívit.
K vašemu dotazu. Ceny máme uvedeny záměrně dvojité, protože z naší dosavadní zkušenosti vyplývá, že většina zákazníků pohlíží na auto s daní, jako vůz pro podnikatele a proto dále neřeší možný nákup tohoto vozu. Ceny nejsou ponížené, nýbrž zatraktivněné pro zákazníky, kteří nedovedou uplatnit dań.
Povinnost platby daně nám vzniká již při nákupu vozidla a ani si nedovedeme představit jakým legálním způsobem bychom dań platit nemuseli. Proto je i zarážející tato část dotazu.
Na další otázky rádi odpovíme na našem firemním mailu info@bazar.cz . Na anonymní otázky neodpovídáme.

S pozdravem

Dovozauta
Známka: neudělena
Autor swampy (Návštěvník)
[#8] Zasláno:31.08.2010 14:28 | Reagovat 
Neodpovedeli jste jak je mozne, ze auto je bourane?
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#9] Zasláno:1.09.2010 14:26 | Reagovat 
dobrý den,tato otázka zřejmně nepatří nám.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#10] Zasláno:1.09.2010 16:09 | Reagovat 
Dobrý den, je to asi týden co jsem v Pečkách u dovozauta koupil škodu octavii velkou pochvalu této společnosti super jednání, perfektně připravená auta ,krásně udržovaný a čistý autobazar- všem mohu vřele doporučit! spokojený zakazník.

EDIT moderátora (admin): Ani trochu vám není trapně se nejdřív podepisovat jako majitel/zástupce bazaru a pak napsat toto?

Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#11] Zasláno:2.09.2010 13:04 | Reagovat 
Dobrý den
Konečně sem narazil na forum kde může se s vámi podělit o zkušenosti s tímto autobazarem.V roce 2009 sem zakoupil peugeot 307 sw r.v 2005.Auto vypadalo super ale jen na pohled.1.závada se projevila asi za 5 dní kdy do auta začalo zatékat čelním sklem.Asi po 5 telefonátech v autobazaru závada odstraněna.Závada číslo 2 už při jízdě domu sem cítil občasné trhání motoru ale nevěnoval sem tomu pozornost až když auto úplně přestalo jet.Odtah do Peugeot servis.Závada zněla špatné spalování 1a3 válce.Tak mě čekala výměna zapalovací rampy +vstřiky.při důkladné prohlídce v servisu dále zjištěno levé světlo prasklý držák světla výměna cca 4500 za nové světlo.Dále auto bylo bourané oba př.blatníky měněné.Při vyndání koberečku u řidiče špatně svařena výstuha(prasečina).Tak asi to vše jinak jinak auto nemělo být bourané.Jedině co souhlasí historie auta.Tak že závěrem autobazar nedoporučuji
Známka: 5
Autor Dovozauta (Návštěvník)
[#12] Zasláno:2.09.2010 16:47 | Reagovat 
Dobrý den,

výše sepsané pozitivní hodnocení nám přišlo na mail, je upravené tak, aby zapadalo do zdejšího kontextu. Je to jeden z mnoha pochvalných mailů, které nám chodí. Bohužel jak jistě chápete není možné psát osobní údaje zákazníků.
Na poslední příspěvek nebudeme odpovídat, minimálně pro styl pisatele a především z předem oznámených důvodů- anonym.
Hezký den.

Dovozauta
Známka: neudělena
Autor swampy (Návštěvník)
[#13] Zasláno:3.09.2010 09:17 | Reagovat 
Návštěvník
Opak, otazka Vam patri. Je vice nez pozoruhodne jak se branite odpovedet na jednoduchout otazku, ktera zni nasledovne:
Pani, ktera si u Vas zakoupila takzvane nehavarovany vuz znacky Citroen byl havarovany. To se prokazalo pri pozjdejsi inspekci u autorizovaneho servisu.
Tesim se na Vasi odpoved.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#14] Zasláno:3.09.2010 14:58 | Reagovat 
Dobrý den,
také bych rád přispěl s kapkou do mlýna. U pana Stuchlíka jsem kupoval vůz před necelými čtyřmi lety. Byla to škoda Octavia, měl jich velký výběr, krásně vyčištěná, naleštěná, jedna báseň! Jen měli všechny podezřele stejně najeto v rozmezí 105-130tkm a všechny servisní knihu. Ale co, stáčení km u nás není trestné a s tím asi nic nenadělám. Není to zdaleka jediný bazar, kde to dělají, prošel jsem jich opravdu už několik.Vybral jsem po dohodě se svým mechanikem podle mého ten nejlepší vůz. A opravdu, byl naprosto bez problému. Jaké ovšem bylo mé překvapení, že se mě bez ostychu hned zeptali, zda by mi nevadilo napsat částku na fakturu o cca 50.000kč nižší, že mi samozřejmě za to poskytnou ještě nějakou slevu. Prý kvůli odvodům na daních. Protože se mi ale ta Octavia opravdu líbila, složil jsem zálohu a druhý den si ji vyzvedl. Ovšem na evidenční kontrole mi oznámili, že tento vůz měl původně pravostranné řízení a že je to neodborně předělané na levostranné a kontrolu mi neudělali. Zpočátku jsem tomu nechtěl věřit. Kontaktoval jsem autobazar, řekli, že to již takto z Anglie dovezli, že je to běžné HAHAHA a nabídli mi udělání evidenční kontroly na své náklady na STK v Sendražicích. Tam je to prý bez problému. Čekala mě tedy cesta zpět do Peček a asi dvou hodinové čekání na vyřízení evidenčky. Zdálo se být tedy vše v pořádku. Pak ovšem po dvou letech jsem šel na klasickou kontrolu u nás, kde mě vyhodili, světla svítí obráceně, neboť jsou jestě anglická. Po opětovném kontaktu bazaru, mi bylo oznámeno, že se na vůz již nevztahuje roční odpovědnost za vady a mám tedy smůlu. K mému překvapení mi řekli i na pojišťovně, kde mám vůz pojištěn proti odcizení a platím nemalé pojistné, že v případě nehody ani krádeže nedostanu nic. Auto se prý přestavovat na opačné řízení jen tak nesmí. Zajímal jsem se tedy o celou věc, a opravdu, ty auta se tam předělávají jak na běžícím páse již několik let. A nejen Škodovky, ale i Citroeny C3, Peugeoty 206 a 307 a kdoví co ještě. Na STK v Sendražicích to vždy se zavřenýma očima projde a za další dva roky má každý smůlu, neboť je po záruce. Takže levný nákup v GB, přestavba a pak za slevu nižší faktura a je vyděláno slušných pár tisíc na důvěřivosti lidí.
Určitě nejsem jediný a varuji tímto další případné zájemce o koupi vozu v právě tomto bazaru.
Známka: neudělena
Autor Karel Čtvrtý (Návštěvník)
[#15] Zasláno:3.09.2010 21:20 | Reagovat 
Tak tohle leccos vysvětluje. Před více jak rokem jsem náhodou zavítal na vrakáč patřící k tomuto bazaru a nechápal, proč tahají do ČR tolik vraků s britskou značkou nebo s pravostranným řízení. Původně jsem myslel, že na díly, ale jestli se věnují takto vehementně přestavbě, tak to vysvětluje mnohem lépe. Vyjde to skutečně o poznaní levněji, protože v Anglii je ojetina prakticky neprodejná a další nejbližší "špatné" postavení volantu je v Japonsku.

EDIT moderátora (admin): To skutečně nemusí nutně znamenat, že tam ty auta svařují a prodávají...

Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#16] Zasláno:4.09.2010 21:08 | Reagovat 
to je velká sranda co tady dokážete napsat za bláboly!
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#17] Zasláno:4.09.2010 21:25 | Reagovat 
Proč si raději nekoupíte nové auto ? Já mám několikátou takzvanou ojetinu a pokaždé počítám s tím že to není 100% .

EDIT moderátora (admin): Děkujeme za radu, a proč jste si kupoval tu C4 (o příspěvěk níže), pane?

Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#18] Zasláno:4.09.2010 22:04 | Reagovat 
Před pár měsíci jsem v autobazaru Dovozauta zakoupil krásnou C4. Než jsem narazil na auto se kterým bych byl spokojen, dalo mi dost stráveného času po objíždění různých autobazarů než jsem narazil na tento zmiňovaný. Vůbec toho nelituju, po zkušenostech s jinými bazary musím tento opravdu jenom chválit, doporučovat jiným kupujícím co uvažuji o koupy vozu.
Spokojený zákazník
Jaroslav Nedbal Neratovice

EDIT moderátora (admin): Pane Stuchlíku, či osoba jiná a spřízněná, zklidněte hormon. Argumentovat můžete, jak chcete, ale slušně a ne za účelem samovolného zvyšování skóre (tím reaguji na plejádu příspěvků níže, které jsem smazal).

Známka: 1
Autor Návštěvník ()
[#19] Zasláno:4.09.2010 22:12 | Reagovat 
četnost příspěvků na celém fóru je obvykle tak 2 denně, ale když jde o to, očistit nějakou firmu po kritice, objeví se během hodinky vždycky tak 4 - 5 pochvalných příspěvků... opravdu nemohu věřit tomu, že jsou to skutečné zkušenosti skutečných zákazníku firmy...
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#20] Zasláno:5.09.2010 20:27 | Reagovat 
TADY NĚKDO NĚCO MAŽE PANE! FAKT JE NEJHORŠÍ LIDSKÁ ZÁVIST KDYŽ SE NĚKOMU DAŘÍ TAK TI DRUZÍ DĚLAJÍ VŠE ,JAK JE TADY VIDĚT ABY UDĚLALY OPAK!
Známka: neudělena
Autor Holanďan (Návštěvník)
[#21] Zasláno:5.09.2010 20:33 | Reagovat 
Když už tu majitel tak vehementně bojuje, tak taky jednu mám. Švagr si u vás koupil před... no už hodně lety... Focuse. Slintal nad ním, chrochtal blahem, cena parádní, auto jak nové. A představte si, co našel asi rok na to při generálním úklidu zapadlé v kaslíku? Papír z Belgie, lépe řečeno fakturu, na které byl poslední výpis z posledního servisu s reálným stavem kilometrů, cca půl roku před koupí auta u vás. A hádejte o kolik? Jo, tehdá to ještě bylo docela fér, jen o 80 tisíc, tedy na půlku No hádejte, kde byla zástrčka na diagnostiku? Ucvalká

Švagr je takovej kanón, že to auto prodal s odhadnutým SKUTEČNÝM stavem (tedy 2x těch 80 tisíc kilometrů + co najel, chybí tam tedy ten půlrok v Belgii) a koupil si novou Dacii. Další člověk, co přišel o iluzi. A čím víc, tím líp, ono vás to naučí, pakáži jedna.

Jakub Stránský, t.č. Heerenveen, NL
Známka: 5
Autor Návštěvník ()
[#22] Zasláno:6.09.2010 06:31 | Reagovat 
další blabol -"No hádejte, kde byla zástrčka na diagnostiku? Ucvalká " pane No hádejte, kde byla zástrčka na diagnostiku? Ucvalká


EDIT moderátora (admin): Hodnotit sám sebe známkou 1? Není to trochu sobecké? A opakovaně?

Známka: neudělena
Autor jirka (Návštěvník)
[#23] Zasláno:6.09.2010 07:04 | Reagovat 
prosím od " Holanďana" ještě tu o ČERVENÉ KARKŮLCE
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#24] Zasláno:6.09.2010 07:41 | Reagovat 
Pozeram ze v Peckach uz nemaju asi zakaznikov, ked maju cas behat po internete a neustale sa vychvalovat. Ale to nevadi, pretoze na nas citajucich to posobi presne naopak, takze Znamka 1 pri predoslom prispevku ma u mna rusky vyznamDD
Známka: 5
Autor Holanďan (Návštěvník)
[#25] Zasláno:6.09.2010 09:52 | Reagovat 
Pane "jedničko", já nemám důvod lhát, narozdíl od vás, kterej tu kvičíte jak prase před porážkou. Mně jste úplně u prdele, stavte se třeba na hlavu, vaše bezvýznamná firmička je jen jedna z mnoha (v ČR z většiny). Píšu jen o své zkušenosti, padni komu padni, o tom tohle fórum pravděpodobně taky je.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  1  2  3  4  5  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz